PDA

View Full Version : готин непознат



darsit0
06-01-2010, 11:38
абе хора, почти всеки ден като се прибирам от даскало с една фр виждаме (поне аз) едно момче, дето ме кефи, АЗ първа го видях и се опитах да й го покажа, ама тя не го виждаше, колкото и пъти да и го показвах. днеска и тя го видя и ... не каза точно, че я кефи ама по думите й се разбра. е ОК, ама и мен ме кефи и ... ко да прая ся? :-o изглежда що-годе добре с материала у даскало 8-) ако съдя по вида му. и май е свободен ако съдя по физиономията му. днеска се прибираше с един фр, с който не сме скарани, ама пък и не зме точно приятели, не се поздравяваме, преди бяхме нещо като гаджета ама не точно. и... искам да се запознаЯ с момчето, че да знам дали пък е наистина такъв, какъвто ми изглежда. някфи съвети как да стане :D

знам че това е поредната тъпа тема, която пускам, ама нямаше ко да прая и се бях умислила за него (между другото не му знам и името) :D

LadyDi
06-01-2010, 11:43
Здрасти. Може ли да се запознаем?

Елементарно и винаги минава.

darsit0
06-01-2010, 11:50
аз не съм пък толкова елементарна :D както се казва: ако е лесно, не е интересно! а и не е в мой стил :D

LadyDi
06-01-2010, 12:05
А какво е в твоя стил? Да си облечеш оскъдни дрешки, да нацупиш устни и да чакаш той да ти се представи?

Попитай твоя френд за скайпа/фейсбука му. Явно това е единственото, с което може да се справите в днешно време.

darsit0
06-01-2010, 12:15
А какво е в твоя стил? Да си облечеш оскъдни дрешки, да нацупиш устни и да чакаш той да ти се представи?

Попитай твоя френд за скайпа/фейсбука му. Явно това е единственото, с което може да се справите в днешно време.

пак не :razz: оф голяма съм шматка, нали ? между другото това с оскъдните дрешки е за околовръсното, а аз се връщам от даскало, където голите рамене и панталоните над коляното не са много уважавани. може би някоя права пола биха позволили.... аз имам 2 такива, които доста добре ми стоят... както и да е :D а това са скайпа или фейсбука.... нз как да го попитам тоз моя фр :D не сме си говорили от няколко месеца. хммм... май знам как да се намъкна в компанията му ама.... мале колко идеи ми идват вече :D начи мога да изчакам няколко дена докато напълно се впиша в компанията, да поискам скайпа на фр ми и чак още няколко дена след това да го поразпитам за оня сладур :D как ви звучи ? :D

LadyDi
06-01-2010, 12:16
Идеално.
Действай.

darsit0
06-01-2010, 12:18
ок. до тогава може да давате още съвети, всички ще са добре дошли :D

MaLkaTa_LaDy
06-01-2010, 12:29
Ще направиш много по-добро впечатление с едно просто "Здрасти." отколкото с нещо ексцентрично, с което да се опиташ да го впечелтиш.
П.п. получи се малко тавтология, но нвм xD

3oPuTy
06-01-2010, 12:33
По вида и физиономията на човек разбираш дали има парньор или не ... :shock: Лелеее ти си феномен ... :razz: :razz: :razz:

darsit0
06-01-2010, 12:41
По вида и физиономията на човек разбираш дали има парньор или не ... :shock: Лелеее ти си феномен ... :razz: :razz: :razz:

феноменалнА, знам :D често го чувам. ми доста неща могат да се научат от една физиономия. напоследък имам и ясновидски прояви :D сериозно! колкото до физиономията му... една такава спокойна, забучил поглед в земята ... едва ли не мрачна. ама днеска като го видях беше весел и нещо си говореха с фр ми. и от далече ги видях, че нещо ни гледаха (е, нз дали точно нас гледаха ама поне така ми се стори)

3oPuTy
06-01-2010, 13:05
И заради това си мислиш,че те харесва?!
Божеее ... :lol: :lol: :lol:

darsit0
06-01-2010, 13:11
И заради това си мислиш,че те харесва?!
Божеее ... :lol: :lol: :lol:

не съм казала такова нещо, дори не си го мислех! само исках да обсъдя днешната му физиономия :D

onestar
06-01-2010, 13:19
Още от сега ще ти кажа, че ще прецакаш нещата със този скайп.
Пък и не го ли намираш за глупаво да се запознаете в някаква програма като се има в предвид, че имаш възможност да се запознаете лично?

justwondering
06-01-2010, 13:40
Запознайте се лично. Много по-добре е, отколкото по скайп. Като си по ексцентричните неща, бутни се в него и да ти разсипе учебниците на земята. И почнете да ги събирате. :D Или го полей с кафе и почни да го бършеш. :D Или падни върху него. :lol: Ето, виж колко оригинални идеи ти дадох. :D

WrongLife
06-01-2010, 14:15
По вида и физиономията на човек разбираш дали има парньор или не ... :shock: Лелеее ти си феномен ... :razz: :razz: :razz:
+++

darsit0
06-01-2010, 14:27
Запознайте се лично. Много по-добре е, отколкото по скайп. Като си по ексцентричните неща, бутни се в него и да ти разсипе учебниците на земята. И почнете да ги събирате. :D Или го полей с кафе и почни да го бършеш. :D Или падни върху него. :lol: Ето, виж колко оригинални идеи ти дадох. :D

ми като се замисля не са лоши :D ми от една страна наистина смятам да се запознаем лично... ще помоля моя фр да ни запознае може би... нз. а може и тоз сладък непознат да се е нанесъл наблизо, щото веднъж часовете ни баха намалени и си тръгнах по-рано и го видях да минава по моята улица. явно всеки ден минава от там, значи идва някъде от околността. това пък значи че с моя фр може да са се сприятелили, да дойде в неговата компания, където скоро ще бъда и аз... и така да се запознаем лично.



мале както съм тръгнала да пиша такива дълги коментари... скоро може да напиша и някой роман :D

anonymous708973
06-01-2010, 15:12
Съдиш по вида му, че е добър в училище и по физиономията, че е свободен?! :shock: :razz: :razz: Мен ако ме гледа човек, както обикновено си блея и се мръщя (особено в автобуса), ще каже, че съм сам-сама на света 8-)

darsit0
06-01-2010, 15:14
Съдиш по вида му, че е добър в училище и по физиономията, че е свободен?! :shock: :razz: :razz: Мен ако ме гледа човек, както обикновено си блея и се мръщя (особено в автобуса), ще каже, че съм сам-сама на света 8-)

може да си някакво изключение, и такива работи съществуват :D и точно поради тази причина искам да се запозная с него и да видя дали пък съм права, че от там да се уверя, че ме кефи :D

между другото преценявам не само по физиономията. доверявам се и на интуицията си (90% от случаите познавам от пръв път) но да се върнем на темата вечеееее :-x :D

TheBeliever
06-01-2010, 17:12
Според мен е изключително глупаво и детинско да се запознаваш с някого в Интернет, когато го виждаш всеки ден и можеш да направиш това лично. И едно на пръв поглед простичко "Здравей!" може да бъде по-ефективно от всички тези филмирани истории, които плагиатствате от романтичните бози.

darsit0
06-01-2010, 18:14
OK де уточнихме го вече :D други по-смислени мнения, които да НЕ се повтарят ..... ?

Bixel
06-01-2010, 18:54
блъсни се в него по погрешка. работи само гледай да не му счупиш нещо (y)

kristito3
06-01-2010, 19:03
блъсни се в него по погрешка. работи само гледай да не му счупиш нещо (y)

:D :D :D и аз си мислех за това :D или другия вариант - изпускаш нещо пред него и да видим дали ще се наведе да ти помогне и да ти даде нещото. Може примерно да държиш някакви тетрадки в ръцете и ги пускаш като идва 8-) Или пък може като минаваш да го гледаш и ако той те гледа да му се усмихнеш 8-) само че не знам ... това е малко тъпичко 8-) Или пък питай го колко е часа :P ...

Bixel
06-01-2010, 19:06
блъсни се в него по погрешка. работи само гледай да не му счупиш нещо (y)

:D :D :D и аз си мислех за това :D или другия вариант - изпускаш нещо пред него и да видим дали ще се наведе да ти помогне и да ти даде нещото. Може примерно да държиш някакви тетрадки в ръцете и ги пускаш като идва 8-) Или пък може като минаваш да го гледаш и ако той те гледа да му се усмихнеш 8-) само че не знам ... това е малко тъпичко 8-) Или пък питай го колко е часа :P ...

поправка: ако испуснеш нещо пред него гледай да се наведеш много добре в стил секси даскалка тебешир и край твой е.

kristito3
06-01-2010, 19:29
:D :D :D и аз си мислех за това :D или другия вариант - изпускаш нещо пред него и да видим дали ще се наведе да ти помогне и да ти даде нещото. Може примерно да държиш някакви тетрадки в ръцете и ги пускаш като идва 8-) Или пък може като минаваш да го гледаш и ако той те гледа да му се усмихнеш 8-) само че не знам ... това е малко тъпичко 8-) Или пък питай го колко е часа :P ...

поправка: ако испуснеш нещо пред него гледай да се наведеш много добре в стил секси даскалка тебешир и край твой е.

Ехехех :D :D става, става :-D

darsit0
06-02-2010, 10:40
той не е от моето даскало, виждам го като се прибирам вкъщи, тъй че няма как да държа тетрадки или нещо друго, щото всичко ми е в чантата, няма как да застана някъде да го гледам и т.н., щото той определено няма да спре по пътя заради някаква непозната. а и улицата, по която минаваме е много широка и няма как да се сблъскаме. освен това се прибирам винаги с една съученичка, която ми е съседка и... харесва друг, ама все пак :D


между другото днес не го видях :(

darsit0
06-02-2010, 12:27
има ли някооооой :-D

justonegirlwithonehope
06-02-2010, 12:52
Отиди при него, кажи му едно шибано ЗДРАВЕЙ и си отивай.

pitfall
06-02-2010, 13:09
Според мен е изключително глупаво и детинско да се запознаваш с някого в Интернет, когато го виждаш всеки ден и можеш да направиш това лично. И едно на пръв поглед простичко "Здравей!" може да бъде по-ефективно от всички тези филмирани истории, които плагиатствате от романтичните бози.

+1
май едното "здрасти" ще му направи по-добро впечатление, от едното здр в скайп.. :?

pebals
06-02-2010, 15:25
Здрасти. Може ли да се запознаем?

Елементарно и винаги минава.

щом горе написаното не ти допада..накарай онова момче,с което уж сте бии гаджета ти каже нещо повече за него..да ти даде нагов скайп,телефон..

justwondering
06-02-2010, 15:42
Запознайте се лично. Много по-добре е, отколкото по скайп. Като си по ексцентричните неща, бутни се в него и да ти разсипе учебниците на земята. И почнете да ги събирате. :D Или го полей с кафе и почни да го бършеш. :D Или падни върху него. :lol: Ето, виж колко оригинални идеи ти дадох. :D

ми като се замисля не са лоши :D ми от една страна наистина смятам да се запознаем лично... ще помоля моя фр да ни запознае може би... нз. а може и тоз сладък непознат да се е нанесъл наблизо, щото веднъж часовете ни баха намалени и си тръгнах по-рано и го видях да минава по моята улица. явно всеки ден минава от там, значи идва някъде от околността. това пък значи че с моя фр може да са се сприятелили, да дойде в неговата компания, където скоро ще бъда и аз... и така да се запознаем лично.



мале както съм тръгнала да пиша такива дълги коментари... скоро може да напиша и някой роман :D

напиши после как сте се запознали. ще е интересно, ако е нещо наистина ексцентрично. :D ще направиш впечатление.
п.с. успех с романа!

unstable
06-02-2010, 17:52
ейй как си затормозяваме живота и сами си създаваме проблемите, лелее ...
слушай сега какво правиш, мацка :D събираш си смелостта, вдишваш и издишваш дълбоко и препречваш решително пътя на момчето. там, усмихваш му се нещо, мигаш чаровно с очи, ти си знаеш номерата .. едно простичко "здравей" наистина върши чудесна работа .. мойто лично обикновено е "ааа знаеш ли, засичали сме се страшно много пъти все в тоя район, аз съм еди-коя-си, между другото" .. импровизирай де :D

айде успех и да кажеш как е минало (:

remix1912
06-02-2010, 18:20
Как изглежда това момче?
По-точно има ли нещо странно в главата му?

darsit0
06-02-2010, 18:23
Запознайте се лично. Много по-добре е, отколкото по скайп. Като си по ексцентричните неща, бутни се в него и да ти разсипе учебниците на земята. И почнете да ги събирате. :D Или го полей с кафе и почни да го бършеш. :D Или падни върху него. :lol: Ето, виж колко оригинални идеи ти дадох. :D

ми като се замисля не са лоши :D ми от една страна наистина смятам да се запознаем лично... ще помоля моя фр да ни запознае може би... нз. а може и тоз сладък непознат да се е нанесъл наблизо, щото веднъж часовете ни баха намалени и си тръгнах по-рано и го видях да минава по моята улица. явно всеки ден минава от там, значи идва някъде от околността. това пък значи че с моя фр може да са се сприятелили, да дойде в неговата компания, където скоро ще бъда и аз... и така да се запознаем лично.



мале както съм тръгнала да пиша такива дълги коментари... скоро може да напиша и някой роман :D

напиши после как сте се запознали. ще е интересно, ако е нещо наистина ексцентрично. :D ще направиш впечатление.
п.с. успех с романа!

мерси :D още съвети ?

darsit0
06-02-2010, 18:53
Как изглежда това момче?
По-точно има ли нещо странно в главата му?

ми... не, какво например? :-o

kristito3
06-02-2010, 19:32
ейй как си затормозяваме живота и сами си създаваме проблемите, лелее ...
слушай сега какво правиш, мацка :D събираш си смелостта, вдишваш и издишваш дълбоко и препречваш решително пътя на момчето. там, усмихваш му се нещо, мигаш чаровно с очи, ти си знаеш номерата .. едно простичко "здравей" наистина върши чудесна работа .. мойто лично обикновено е "ааа знаеш ли, засичали сме се страшно много пъти все в тоя район, аз съм еди-коя-си, между другото" .. импровизирай де :D

айде успех и да кажеш как е минало (:

Ей, т'ва е супер нормално и естествено. Най-доброто предложение за мен! =D>

givemereasontolive
06-02-2010, 19:37
Още от сега ще ти кажа, че ще прецакаш нещата със този скайп.
Пък и не го ли намираш за глупаво да се запознаете в някаква програма като се има в предвид, че имаш възможност да се запознаете лично?

remix1912
06-02-2010, 19:49
Как изглежда това момче?
По-точно има ли нещо странно в главата му?

ми... не, какво например? :-o

Има ли шарки по главата тип "Румънеца и Енчев"
Прая си майтап мислех,че мога да те запозная с него.

GunSnSteelflowers
06-03-2010, 06:58
По вида и физиономията на човек разбираш дали има парньор или не ... :shock: Лелеее ти си феномен ... :razz: :razz: :razz:

феноменалнА, знам :D често го чувам. ми доста неща могат да се научат от една физиономия. напоследък имам и ясновидски прояви :D сериозно! колкото до физиономията му... една такава спокойна, забучил поглед в земята ... едва ли не мрачна. ама днеска като го видях беше весел и нещо си говореха с фр ми. и от далече ги видях, че нещо ни гледаха (е, нз дали точно нас гледаха ама поне така ми се стори)

Кво се саморекламира постоянно :razz: ФеноменалнА, ясновидка и небанална мацка :lol: :lol: :lol: Едно "здравей,как се казваш" ще е много по-оригнално от всичките ти феноменални идеи като се има предвид колко рядко срещано стана напоследък.

darsit0
06-03-2010, 10:26
ок де, за "здрасти" го изяснихме. нататък ко? мълча кат пън и вече е мой, тъй ли :D ми то било много лесно :grin:

darsit0
06-03-2010, 10:28
По вида и физиономията на човек разбираш дали има парньор или не ... :shock: Лелеее ти си феномен ... :razz: :razz: :razz:

феноменалнА, знам :D често го чувам. ми доста неща могат да се научат от една физиономия. напоследък имам и ясновидски прояви :D сериозно! колкото до физиономията му... една такава спокойна, забучил поглед в земята ... едва ли не мрачна. ама днеска като го видях беше весел и нещо си говореха с фр ми. и от далече ги видях, че нещо ни гледаха (е, нз дали точно нас гледаха ама поне така ми се стори)

Кво се саморекламира постоянно :razz: ФеноменалнА, ясновидка и небанална мацка :lol: :lol: :lol:

прая си майтап бе хора не схващате ли :D аз обикновено като кажа "сериозно" значи наполовина сериозно :D

kristito3
06-03-2010, 13:05
Ехххх, айде де кажи, че си го заговорила! ;[[

darsit0
06-04-2010, 17:20
ммм иска ми се да можех ама от 2 дена не сме се засичали :(

valdesbg
06-04-2010, 17:34
Ибаси дебилите сте станали... честно (:

Още с първия пост на Марина(LadyDi) темата е изчерпана.

soul1199
06-04-2010, 20:12
отиваш и се запознавате,или някой,който го позава(може й бившия ти)да те запознае с него

darsit0
06-05-2010, 14:41
отиваш и се запознавате,или някой,който го позава(може й бившия ти)да те запознае с него

еми малко ми е неудобно точно него да питам :-D както и да е, ше видим. може да се засечем (с непознатия) в понеделник ........ ах как ги мразя тия понеделници, в понеделник никога не ми е вървяло и съм 90% сигурна, че няма да срещна нито един от двамата :D

darsit0
06-05-2010, 14:43
а и не съм сигурна, че се познават, просто ги видях да си говорят и предположих... всичко е възможно :D

darsit0
06-07-2010, 11:17
забравихте меееееее! не ви е срам! :-x :D

loliii
06-07-2010, 12:34
аз не съм пък толкова елементарна :D както се казва: ако е лесно, не е интересно! а и не е в мой стил :D
Иначе казано срам те е. Както повечето хора, колкото и да разправят, че е много лесно да се запознаеш с момче, което харесваш просто ей така : здрасти, хееейй, тук съъм.

По въпроса ти: нямам представа.

darsit0
06-07-2010, 13:03
аз не съм пък толкова елементарна :D както се казва: ако е лесно, не е интересно! а и не е в мой стил :D
Иначе казано срам те е.

почти позна :P

DevilWish
06-07-2010, 13:15
Прочетох всяко едно мнение в темата . . само 1но здрасти, аз съм еди-коя си е достатъчно в началото.Ти викаш "и какво ще мълча и е мой ли" ,повярвай ми не искаш да е твой ;) Опознай го ;) Може изобщо да не ти допадне.Не бързай.Просто си позволи да му знаеш името и той да знае твоето.От там на татък ще следват разговори и тн.Не показвай директно, че ти харесва, защото може би само външният му вид е привлекателен. ;) Успех.

darsit0
06-07-2010, 18:01
Може изобщо да не ти допадне.Не бързай.Просто си позволи да му знаеш името и той да знае твоето.От там на татък ще следват разговори и тн.Не показвай директно, че ти харесва, защото може би само външният му вид е привлекателен.

и аз това се опитвам да кажа. както и да е. ок, разбрах, че едно "здрасти" е достатъчно, ама кога да го кажа, като насред улицата сме на различни тротоари и + това съм с приятелката си, а пред нея ми е някак си неловко. а и после ще ме майтапи една седмица, ако не и повече. и като я знам ще направи какво ли не да се направи на интересна. ся ще кажете, че това не е приятелка, ама това е друга история. :D начи, първо искам да му привлека вниманието малко и чак после да му казвам "здрасти" и т.н. поне отначало да се поглеждаме като за здрасти, това ми е идеята...... ей това "здрасти" :D

Lysander
06-08-2010, 10:26
колкото до физиономията му... една такава спокойна, забучил поглед в земята ... едва ли не мрачна.

Ти по какви си падаш, ама за всеки влак си има пътници.

darsit0
06-08-2010, 10:49
колкото до физиономията му... една такава спокойна, забучил поглед в земята ... едва ли не мрачна.

Ти по какви си падаш, ама за всеки влак си има пътници.

мхм :-D

Sunny95
06-08-2010, 11:46
Прочетох цялата тема и аз съм на същото мнение,че едно "здрасти" е достатъчно! А сега кажи какво стана запознахте ли се? Или още не? Разкажи,че ми е интересно :-D

umri
06-08-2010, 14:47
Не е нужна много философия за отговаряне на въпроса ти. Ако искаш и ти стиска притъпяваш срама и правиш номера със здрастито, но предварително си нахвърли мисли в главата, за да не стане тъпо след това. Ти си прецени дали по-нахакано ще го направиш или по-срамежливо. При мен специално и двата начина ще свършат работа, ако си хубава, но не и прекалено нахакано или прекалено срамежливо.

Един страничен съвет... тъй като спомена, че някакъв, с който преди си се зарибявала се е прибирал с него ме навежда на мисълта, че ще разпитваш за въпросното момче точно тоя. Това ще е най-голямата грешка, и ако го направиш нищо няма да стане.

darsit0
06-08-2010, 15:02
...и ти стиска притъпяваш срама и правиш номера със здрастито...

а ако не ми стиска ? 8-)

darsit0
06-08-2010, 15:03
Прочетох цялата тема и аз съм на същото мнение,че едно "здрасти" е достатъчно! А сега кажи какво стана запознахте ли се? Или още не? Разкажи,че ми е интересно :-D

мммм не, от няколко дена не съм го виждала :( да не е сменил маршрута :shock:

Lysander
06-08-2010, 18:56
Според мен е прочел темата ти тук и се е разочаровал от теб. Затова сега те избягва. :-o

darsit0
06-08-2010, 19:08
Според мен е прочел темата ти тук и се е разочаровал от теб. Затова сега те избягва. :-o

той дори не знае, че съществувам, нали все гледа в земята :D оф... в България има мн градове, откъде може да знае за кой от всичките става въпрос :P а и да е така, както казваш, той губи. :lol: момчета има колкото искаш, ама аз съм единствена и неповторима :D така де, като мене втора няма :grin: :mrgreen: :smt041

umri
06-08-2010, 20:42
...и ти стиска притъпяваш срама и правиш номера със здрастито...

а ако не ми стиска ? 8-)
Значи не желаеш достатъчно и се примиряваш със загубата. Край на историята.

YeahItsMe
06-08-2010, 22:02
аз не съм пък толкова елементарна :D както се казва: ако е лесно, не е интересно! а и не е в мой стил :D
замергай го с бутели круши от другия тротоар, докато не дойде и не ти шибне 2-3 шамара .. някъде между 1вия и 2рия шамар го питай как се казва, а той след 3тия шамар ще си тръгне и ще каже .. гошо

stupid0boy
06-08-2010, 23:13
Имаш ли запалка? ...
Извинявай... от доста време те мяркам по улиците и ми стана интересно... как се казваш? ... имаш ли скайп/фейсбуук... Има тоооолкова начини...

ivakavlad
06-08-2010, 23:37
Най-ефективният начин е отиваш при него набиваш му един десен прав и си го свалила :lol: :lol: :lol: :lol:

Eclipsercho
06-09-2010, 06:41
Най-ефективният начин е отиваш при него набиваш му един десен прав и си го свалила :lol: :lol: :lol: :lol:

Една бухалка в краката ще даде същия резултат :D А ако е в главата направо може да си го носи вкъщи :grin:

Paramour
06-09-2010, 09:04
Най-ефективният начин е отиваш при него набиваш му един десен прав и си го свалила :lol: :lol: :lol: :lol:

Една бухалка в краката ще даде същия резултат :D А ако е в главата направо може да си го носи вкъщи :grin:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Но и едно "Здрасти!" ще свърши работа!! :) :)

darsit0
06-09-2010, 17:44
Най-ефективният начин е отиваш при него набиваш му един десен прав и си го свалила :lol: :lol: :lol: :lol:

Една бухалка в краката ще даде същия резултат :D А ако е в главата направо може да си го носи вкъщи :grin:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Но и едно "Здрасти!" ще свърши работа!! :) :)

надявам се :D

Sunny95
06-09-2010, 19:16
Разказвай де :D запознахте ли се вече :D ?

darsit0
06-10-2010, 11:03
Разказвай де :D запознахте ли се вече :D ?

нееее :-k не знам защо не го виждам вече :cry:

ivakavlad
06-10-2010, 12:13
Разказвай де :D запознахте ли се вече :D ?

нееее :-k не знам защо не го виждам вече :cry:
Може да е извън града или да е сменил разписанието или да е болен и да си стои в тях и още поне 100000000000 причини да не се засичате

darsit0
06-10-2010, 18:03
или да е болен

горкичкияяяяяяяяяя :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

darsit0
06-11-2010, 09:51
здр отново, хорааа. ПОЗНАЙТЕ КФО СТАНА!

























































































и днес не го видях :(

Lysander
06-21-2010, 08:27
ХАХАХАХА То лятото ще мине ти докато разбереш как се казва твоя човек. 8-)

Princessani
06-21-2010, 13:01
абе хора, почти всеки ден като се прибирам от даскало с една фр виждаме (поне аз) едно момче, дето ме кефи, АЗ първа го видях и се опитах да й го покажа, ама тя не го виждаше, колкото и пъти да и го показвах. днеска и тя го видя и ... не каза точно, че я кефи ама по думите й се разбра. е ОК, ама и мен ме кефи и ... ко да прая ся? :-o изглежда що-годе добре с материала у даскало 8-) ако съдя по вида му. и май е свободен ако съдя по физиономията му. днеска се прибираше с един фр, с който не сме скарани, ама пък и не зме точно приятели, не се поздравяваме, преди бяхме нещо като гаджета ама не точно. и... искам да се запознаЯ с момчето, че да знам дали пък е наистина такъв, какъвто ми изглежда. някфи съвети как да стане :D

знам че това е поредната тъпа тема, която пускам, ама нямаше ко да прая и се бях умислила за него (между другото не му знам и името) :D хаха стар и изтъркан номер: вървиш си леко небрежно и замислено и се блъскваш в него (естествено лекичко ) все едно не си го видяла и учебниците ти се праскат по земята и от там нататак нещо от рода много си сладък или симпатичен си и така :lol: :lol:

3oPuTy
06-21-2010, 13:05
^ Много филми си гледала :?

Princessani
06-21-2010, 13:12
^ Много филми си гледала :? :D :D :D :D :D има нещо такова ,но пък работи (знам от опит ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

AniBG
06-21-2010, 13:21
Ама ти май незнаеш какво искаш - неможела да говориш с твоя приятел, неможела да говориш с този дето харесваш... :?

По темата: Е чак толкова ли е трудно да му кажеш едно "Здравей! Как си, как се казваш?" и нещо от сорта??? :? Не е толкова сложно да го заговориш, ама намери и някоя по-небрежна тема за разговор и от там нататък ще се стигне и до "Как се казваш"! (Може и с това да започнеш! :D :D :D ) И все пак (не спирам да го повтарям на всички с подобен на твоя проблем...) - преодолей срама си и се опитай да "слезеш на земята"! Той е човек, не извънземно! :D Има всякакви начини да го заговориш и да "измъкнеш" нужната информация от него, просто се постарай да не оплескаш нещата с безмислени разговори, а карай направо! 8)

3oPuTy
06-21-2010, 13:47
А кой нормален човек/ученик в днешно време си носи учебниците в ръка?! :lol:

Princessani
06-21-2010, 14:10
А кой нормален човек/ученик в днешно време си носи учебниците в ръка?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

3oPuTy
06-21-2010, 15:31
А кой нормален човек/ученик в днешно време си носи учебниците в ръка?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
И кое му е смешното?!
Ти даваш идеята,а после се смееш на себе си?! :shock: Това определено не е реакция на нормален човек :?
И все пак не ми отговори ...

Vasoto129
06-21-2010, 20:24
:D :D здр аз съм еди коя си пр ти как се казваш не е толкова трудно :D

GunSnSteelflowers
07-12-2010, 16:14
И кво станало?

ExplosionsInTheSky
07-14-2010, 14:25
Ами, да ти кажа честно не знам :D Вчера се усмихнах на един непознат и така и не видях усмихна ли се, или не :?

Моят съвет е просто да го питаш как се казва, оттам нещата могат да потръгнат. Ако видиш, че не е от най-общителните кажи, че трябва да тръгваш, а преди това искай скайпа му. :) Така ще може да се уговаряте да излизате

betibarclay
07-14-2010, 16:48
А какво е в твоя стил? Да си облечеш оскъдни дрешки, да нацупиш устни и да чакаш той да ти се представи?

Попитай твоя френд за скайпа/фейсбука му. Явно това е единственото, с което може да се справите в днешно време.
\:D/

DenBr
07-14-2010, 19:49
8-)

ameli
07-14-2010, 19:51
Даренке, казвай кой е тоя! Ще помагам както мога 8-)

SorrowEyes
07-15-2010, 20:31
Попитай твоя приятел-гадже, не можах да разбера, и вървете заедно така ще можеш да се запознаеш с него и няма да е неловко :)

remix1912
07-15-2010, 22:35
[quote="ExplosionsInTheSky"] Ами, да ти кажа честно не знам :D Вчера се усмихнах на един непознат и така и не видях усмихна ли се, или не :?

/quote]

Да се усмихваш на непознати не е добра идея.Човека ще се чуди харесваш ли го или искаш да го убиеш :lol:

Pa3yMeH
07-16-2010, 18:23
аз не съм пък толкова елементарна :D както се казва: ако е лесно, не е интересно! а и не е в мой стил :D
Проследи го до къщата му в черен шлифер, черни очила и си тананикай песента на Мисията Невъзможна. Когато стигнеш до там, криеш се в някой храст и чакаш да падне ноща. Тогава се катериш по отточната тръба и влизаш през прозореца. Тогава чакаш до сутринта да се събуди и да те види :)

EDIT : Може да си правиш пръстите на пистолет btw :P

Housemusikk
07-16-2010, 22:12
аз не съм пък толкова елементарна :D както се казва: ако е лесно, не е интересно! а и не е в мой стил :D
Проследи го до къщата му в черен шлифер, черни очила и си тананикай песента на Мисията Невъзможна.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

alisha970324
07-17-2010, 19:18
Според мен най-добре е като минава покрай теб(ама да е сам) да го питаш колко е часа и после да кажеш "Май съм те виждала често да минаваш оттук да не би да живееш наблизо." и той като ти каже ти му кажи "А, извинявай забравих да се представя казвам се ......" и после разговора ще потръгне на тема училище(хубаво е да го питаш къде учи може да имаш познати от същото училище и т.н.) дано да съм ти помогнала.

ThePowerOfLove
07-17-2010, 19:39
Ние пък днес се запознахме с някви 2ма готини непознати 8) Забавно се получи. :grin: