PDA

View Full Version : кой град е по възможно да си намеря работа *16г.*



waller12345
06-01-2010, 11:57
ИСКАМ ОТГОВОРИ ОТ ТЕЗИ, КОЙТО ЗНАЯТ 99% :D

Та въпроса ми е, в кой град (ОТ МОРСКИТЕ) мога да си намеря работа, като сервитиор, барман и нещо подобно, но 100%!!! Защото гледах в някой сайтове за работа, има доста но аз съм под 18 години(на 16 съм). Казаха ми, че ако съм на място и ги питам по-лесно съм можел да намеря работа, от колкото от интернет или обяви по вестниците. Аз съм избрал Слънчев бряг и Китен(просто в интернет обявите намерих доста за тези места) и реших, че там ще имам 100%-ов шанс да си намеря работа.

МИСЛЯ ДА ПЪТУВАМ В НЯКОЕ ОПРЕДЕЛЕНО ГРАДЧЕ И ОТ ТАМ ДА СИ НАМЕРЯ РАБОТАТА, НО АКО ОТИДА 1 ПЪТ НЕ ИСКАМ ДА СЕ ВРЪЩАМ БЕЗ РАБОТА, ПРОСТО КАТО ОТИДА В ОПРЕДЕЛЕН ГРАД ДА СИ НАМЕРЯ РАБОТА И ДА ЗАПОЧНА ДА БАЧКАМ!!! Няма смисъл да отида и да се върна без нищо, все пак ако отида имам пътни 30 лева и ядене около 10-15-20лв.(ЗА ЕДИН ДЕН). Така че ако ми кажите такива места дето е по-вероятно да се намери на тази възраст ще съм ви благодарен :)

SmilezZz
06-01-2010, 12:27
НИКОЙ не може да ти каже - дали в определен град ще можеш да си намериш работа...Но все пак - Слънчев бряг или Варна,може би..Не знам..В някой по-голям град - мисля,че тогава имаш по-голям шанс да намериш някаква работа

waller12345
06-01-2010, 12:35
Варна не искам даже и да си помисля поради много причини...
Все пак който знае други градове, където ще имам шанс, нека да сподели

:?

SummerParty
06-01-2010, 12:35
В Слънчев Бряг има много барове, кафета, ресторанти и т.н. Ако не те вземат там, виж за някой по-голям град, като например Бургас или Варна.

elizabethg
06-01-2010, 12:36
По морето е пълно с работа...Ноо в малките градове няма :(

waller12345
06-01-2010, 12:39
Значи след като свърши даскалото и дай боже не остана на изпит по нещо :lol: :D :D ... Тръгвам към Сл.бряг

waller12345
06-01-2010, 12:51
Забелязахте ли, че съм на 16 години??? Защото съм чувал, че ако направят проверки работодателя го глобяват солено, както и работещия.
Чувал съм и друго, след 16 години можеш да работиш, но трябва да имаш едни работи, забравих как се казват, но на мен не ми се занимава с такова нещо, защото със сигурност ще има доста чакане...

closemyeyes
06-03-2010, 17:22
Чесно да ти кажа от личен опит знам , че ако не ти е близък човека доста трудно ще се съгласи да те вземе на работа тъй като до колко знам глобите не са малки и поема доста голям риск .. По-добре не се разкарвай напразно :(

spopi
06-10-2010, 15:11
Слънчев бряг добре си се орентирал има голяма възможност но побързаи започнал е сезона и шансовете с всеки изминал ден намаляват. :) Както казаха по-горе ако не там в Бургас или Варна. :-)
Но побързай :)