PDA

View Full Version : Кое училище да избера? Помагайте!



damastes
06-01-2010, 12:09
Здравейте! Сега съм 7. клас и ще кандидатствам в езиково училище, където се изучава английски език. Чудя се за тези училища:
18 соу, 30 соу, 32 соу, 21 соу, 33 ег, 31 сучем, 7 соу, 12 соу, 127 соу, 133 соу 22 соу.
Моля ви да ми помогнете да реша, защото не знам нищо за училищата - кое е добро, кое не е, как се учи, научава ли се езика, какви са учителите и т.н.(да не изреждам всичко ). Въобще пишете каквото знаете и ме посъветвайте, че вече нямам много време за мислене :) :) :)

SmilezZz
06-01-2010, 12:15
1. 31 сучем
2. 33 ег..
Вярно - не съм от София..Но за тези училища съм чувала добри мнения,но най-много за 31 СУЧЕМ

damastes
06-02-2010, 12:02
Давайте още инфо

shakira96
06-02-2010, 12:12
Гласувам за 31 и 133. В 133 учи един приятел и у-щето е много добро. За другото съм чувала само добри отзиви. :)

ecstazy
06-02-2010, 12:46
Гласувах за 32-ро може би защото уча там. Но изобщо нямам хубави впечатления, напоследък изпадам в моменти на съжаление, че уча тук. Дворът не струва, самата сграда не струва, някои учители не струват, някои хора не струват..Доста малко плюсове има това училище, но поне ми е доста близко. Може би от изброените бих ти препоръчала 133-то. То е същото като 32-ро (в смисъл има същите паралелки) обаче е с по-висок бал. Съответно може би е по добро. Аз се колебах 2103902139 века кое да пиша на 1во място - 32 или 133, в крайна сметка писах 32-ро. А после се оказа, че не ми достига бала за 133 и така.. може би и 22-ро не е зле, но все пак бих предпочела 133-то. Успех ;)

theImmoral
06-02-2010, 12:49
Томбола: Гласувайте за бъдещото ми училище!
...
Избери си сам. Поинтересувай се малко - иди огледай ква е ситуацията, питай хора за МНЕНИЯ, не за глас и така си реши. Прекалено лесно е.

elito0o0o0
06-02-2010, 13:54
Томбола: Гласувайте за бъдещото ми училище!
...
Избери си сам. Поинтересувай се малко - иди огледай ква е ситуацията, питай хора за МНЕНИЯ, не за глас и така си реши. Прекалено лесно е.+1
Ако всеки тръгне да прави тема,в която да му избират училището,в което ще учи.. не ми се мисли.. СПРЕТЕ СЕ!!!!! Един път сами се оправете.. :? :?

SmileDude
06-02-2010, 15:12
32 и 33 хвалят го 8)

rebeccaa
06-02-2010, 15:27
31 СУЧЕМ - близко е до моето .. чувала съм хубави неща за него един от моя клас учеше там, смисъл тази година дойде в нашия клас и каза, че имало плазми, прожекционни зали и.т.н

FatallyGirl
06-02-2010, 15:45
133 :) имам приятели от там и знам,че училището е хубаво .. 31 също не е лошо :)

BaskOne
06-02-2010, 16:58
30то da best maafakaz :D аз уча сеа за последна година в 30то :grin: като цяло е добро даскало, учителите са свестни :-D

damastes
06-02-2010, 19:16
Томбола: Гласувайте за бъдещото ми училище!
...
Избери си сам. Поинтересувай се малко - иди огледай ква е ситуацията, питай хора за МНЕНИЯ, не за глас и така си реши. Прекалено лесно е.

Ми нали тука питам за мнения, научете се да четете най-после какво ви питат, па тогава отговаряйте, да му се не види. А като не щеш да отговаряш, въобще не пиши излишни коментари.

CuteBaby
06-02-2010, 21:14
31 СУЧЕМ - близко е до моето .. чувала съм хубави неща за него един от моя клас учеше там, смисъл тази година дойде в нашия клас и каза, че имало плазми, прожекционни зали и.т.н
+1
Училището е хубаво,с добра материална база и много добри преподаватели

theImmoral
06-02-2010, 22:57
Не са мнения, ами гласове. Има разлика, дори и във България. Питай майка си.
Иди питай хора от училищата как е, толкова ли трудно ти се струва? Мислиш, че няма нужда да му отделяш толкова време ли? Еми щом си решил, че така ще решиш къде да прекараш още пет години от живота си...

damastes
06-03-2010, 18:15
Не са мнения, ами гласове. Има разлика, дори и във България. Питай майка си.
Иди питай хора от училищата как е, толкова ли трудно ти се струва? Мислиш, че няма нужда да му отделяш толкова време ли? Еми щом си решил, че така ще решиш къде да прекараш още пет години от живота си...

Не се пише "във България", а В България; а сега по темата.
След като има такава тема, е напълно възможно някой, който учи в някое от тези училища, да си напише мнението тук, така че аз ще бъда удовлетворен (например ecstazy пише, че учи в 32 соу). Ще ти кажа, че когато създавах темата, бях сигурен, че ще има и такива като теб, но въпреки това се надявах да има мнения, макар и да са малко, които ще ме насочат по някакъв начин. Ще ти кажа и друго - целта на тази тема е в нея да се отговаря на въпроса, който съм поставил, всякакви други, макар и добронамерени коментари, са просто излишни - и сам мога да се сетя, че мога да ида до училищата и да попитам лично. Така че ако можеш да ми помогнеш - добре, но ако просто се опитваш да увеличиш броя на мненията си, то това нека не бъде на това място. Дано да съм бил ясен, а на тези, които ми дават някаква информация за училищата, благодаря много.

fenastz
06-04-2010, 08:37
Сучем :razz: