PDA

View Full Version : проблем с 2 момчета :D



britzy
06-01-2010, 12:31
Хеей хора знаеме се отдавна-винаги съм от страната на даващите съвети,ноо вече не :D
Проблемът-харесвам един добър мой приятел.Мисля да го поканя на бала...
Но един друг ме харесва и иска да излизаме и тн.,но АЗ не искам.По цял ден си мисля за момчето,което харесвам.Как да отрежа другия?По някакъв по -мил начин.
Тъпа е темата амааа искам малко помощ.
Love ya

britzy
06-01-2010, 12:38
Лол , каже му го в прав текст( разбира се може да вмъкнеш сърцераздиралтени истории как не го заслужаваш и как ще намери много по-добра от теб ).Ако пичът има илюзии би било по-зле за него.Сигурен съм , че ти си поредното му мимилетно увлечение.No worries and good luck lol =/.
Мисля си,че има голеееми илюзии и там е проблемът-като му ги разбия.
Угажда ми,прави каквото кажа,НО не го харесвам damn it :lol:
Мерси пич

SkylineDrift
06-01-2010, 12:38
Е толкова ли неможе да му кажеш,че нещата между вас двамата няма да се получат.И това е.Ако не разбере направо с голямата ножица. ахах

britzy
06-01-2010, 12:39
Е толкова ли неможе да му кажеш,че нещата между вас двамата няма да се получат.И това е.Ако не разбере направо с голямата ножица. ахах
:lol: по принцип не съм от тия,които режат на месо.Ако разбираш какво имам предвид

britzy
06-01-2010, 13:01
Лол , каже му го в прав текст( разбира се може да вмъкнеш сърцераздиралтени истории как не го заслужаваш и как ще намери много по-добра от теб ).Ако пичът има илюзии би било по-зле за него.Сигурен съм , че ти си поредното му мимилетно увлечение.No worries and good luck lol =/.
Мисля си,че има голеееми илюзии и там е проблемът-като му ги разбия.
Угажда ми,прави каквото кажа,НО не го харесвам damn it :lol:
Мерси пич

Ехе , това ви е грешката на момичетата.Не знаете какво искате хах.Ако пичът е точен бъди мила , а и защо не се жертваш заради него =).Излизайте една седмица да му дотегнеш и воала =/
Eми пич-достатъчно се жетрвам,че се правя на мила с него.Не го харесвам,харесвам друг-насила любов няма .Знам точно какво искам.
Той ако поиска постоянно може да излиза с мене и пак да не му дотегне :/

Sunshineeee
06-01-2010, 14:15
И при мен веднъж беше така.Казах му съвсем спокойно и мило , че не искам да съм с него , защото харесвах друг , но той реагира по доста остър начин :-D.Всичко зависи от въпросното момче. Джъст трай :D

britzy
06-01-2010, 14:41
И при мен веднъж беше така.Казах му съвсем спокойно и мило , че не искам да съм с него , защото харесвах друг , но той реагира по доста остър начин :-D.Всичко зависи от въпросното момче. Джъст трай :D
оки мерси за отговора
ще трайвам 8-)

awerw
06-01-2010, 15:20
както и да кажеш няма да реагира добре

monity0
06-01-2010, 16:05
казваш на момчето което те харесва но ти не го харесваш да не си прави илюзии напразно,че между теб и него нищо не може да стане,че се виждаш с друг би трябвало да разбере ако не ти пука особено за него трябва да покажеш че ти пука поне малко :D кофти е ама ко да се прави :D

VampireGirl666
06-01-2010, 16:23
Като не харесваш единия, казваш му го в прав текст, пък да става к'вото ще. Дано имаш успех с другото момче. Не се притеснявай да казваш това, което мислиш.

britzy
06-01-2010, 17:06
Като не харесваш единия, казваш му го в прав текст, пък да става к'вото ще. Дано имаш успех с другото момче. Не се притеснявай да казваш това, което мислиш.
Meрси :)
Тенкс и на другите {HUG}

AniBG
06-01-2010, 17:12
И едно мнение от мен - не се притеснявай да го зарежеш! Все пак, ако оставиш той да те харесва без да си му казала, че ти не го харесваш, той ще е в непрекъснато заблуда и лъжа!

Rounder
06-01-2010, 17:34
Виж ко,момчетата по принцип не схващаме много от намеци...по-добре му го кажи направо и толкова.Не трудно.

Bixel
06-01-2010, 18:59
бъди честна, кажи че си болна от спин

britzy
06-01-2010, 19:11
бъди честна, кажи че си болна от спин
:lol: :lol: :lol: :lol: винаги си ме радвал ,Бикселе 8-)