PDA

View Full Version : Никога не съм имал приятелка



topeto35
06-01-2010, 13:01
Хора аз съм мом4е на 13 и никога не съм имал гадже.Защо никое моми4е не иска да ми е гадже.Зна4и аз харесвам Mountain Bike (караде на колело през 4ерни путища и скоци),не пуша нито пия само по някога 1 кафе,по4ти винаги с един мой приятел сме около моми4ета с които познаваме от 1 клас.Да не е за това 4е съм опериран на сърцето и 4е не мога да се бия добре?Някои да ми даде съвет

elizabethg
06-01-2010, 13:02
Ооо спокойно...Аз съм момиче на 16 и все още не съм си имала приятел ;)

SmilezZz
06-01-2010, 13:12
Първо:
- Ти си на 13..Моля ти се,стига глупости..Едва сега навлизаш в пуберитета..Ти какво очакваш - да си имал по 20 гаджета ли ?
Второ:
- Изобщо не се комплексирай излишно за тази операция..Ние,момичетата сме против агресията..Така,че...
Трето:
- Живей си живота,докато все още нямаш проблеми,че когато започнеш със гаджета,със първи целувки и прочие - ще си имаш още по-големи проблеми..Но не само с това..Приятели,училище,роди тели и т.н.
Извод:Да не ти пука това..И на теб ще ти дойде времето

SummerParty
06-01-2010, 14:13
Ще се наложи да се цитирам.


Ало, ти си на 13 бе. :booooomb: Какво гадже? Понеже всички в 7 клас имат гаджета-айде и ти, а? Ти защо не си по-различен? Защо не наблегнеш на ученето? Изживей си детството, защото после ще съжаляваш, че не си го изживял пълноценно. Ще имаш гаджета, колкото искаш тепърва.

Mitkoni
06-01-2010, 19:20
ХАХА!Аз като бях на толкова си играех с легото и войничетата :lol: :lol: :lol:

Paramour
06-01-2010, 19:34
Първо:
- Ти си на 13..Моля ти се,стига глупости..Едва сега навлизаш в пуберитета..Ти какво очакваш - да си имал по 20 гаджета ли ?
Второ:
- Изобщо не се комплексирай излишно за тази операция..Ние,момичетата сме против агресията..Така,че...
Трето:
- Живей си живота,докато все още нямаш проблеми,че когато започнеш със гаджета,със първи целувки и прочие - ще си имаш още по-големи проблеми..Но не само с това..Приятели,училище,роди тели и т.н.
Извод:Да не ти пука това..И на теб ще ти дойде времето
+1! Живота е пред теб!! :)

stoteen4o
06-03-2010, 18:12
Стига си се комплексирал бе, момче :o На 13 вместо да риташ футбол или да играеш на гоненица си тръгнал да играеш разгоненица и се комплексираш, че нямаш гадже.Чакай малко. Кат станеш на 15-16, тогава му мисли. Ако си харесваш някое момиче давай смело, ама така просто само защото другите си имат е меко казано тъпо :-P

LipSy
06-04-2010, 13:07
Предлагам ти да залягаш над уроците и да не се занимаваш с глупости! Аз съм на 14 и до сега също съм нямала гадже. И аз познавам много момчета, които вече са имали сигурно по 4-5 гаджета. И сега какво мислиш, че правят?! В момента, когато момичетата, които познават свършиха се чудят коя друга нова да завъртят.Чакай, животът ти едва започва!

Sisi7u
06-04-2010, 15:23
Ооо спокойно...Аз съм момиче на 16 и все още не съм си имала приятел ;)
и аз така .. 8-)
по темата .. още си малък .. почакай ве братле ..
а и сам си го каза .. разкарваш се с едни и същи хора ..
запознай се с др хора .. 8-)

malkataa
06-06-2010, 09:53
Не мисля,че причината е в теб и още по-малко в операцията ти.Пък и плюс това си на 13 има много време още.Когато му дойде времето ще си имаш. :P