PDA

View Full Version : След като й казах, че я обичам, тя ме отблъсна.



DuMbErRr
06-01-2010, 14:05
Здравейте!
Харесвам едно момиче от 1 година.Тя е от моя клас и вчера реших да й кажа,че изпитвам някакви чувства към нея.На следващият ден в училище тя ми каза,че не ме харесва...Сега не знам какво да правя,а аз не мога да спра да е обичам :?

Sunshineeee
06-01-2010, 14:08
Дай и малко време .. не може и тя да има същите чувства като твоите :)

SmilezZz
06-01-2010, 14:15
Щом не те харесва - няма какво да правиш..На сила хубаст - не става.."Примири" се с това и си продължавай смело напред..Няма да е единствената,която ще срещнеш...Не си заслужава да пропиляваш тийнейджърските години в депресия :-D

BgHtH
06-01-2010, 14:23
Тая я забрави ,и набележи следваща цел,още повече че сте в 1 клас.

simi4ka
06-01-2010, 15:06
Щом не те харесва - няма какво да правиш..На сила хубаст - не става.."Примири" се с това и си продължавай смело напред..Няма да е единствената,която ще срещнеш...Не си заслужава да пропиляваш тийнейджърските години в депресия :-D

И усещам как авторът ще каже : " лесно е да се каже ! "
Познах ли ? 8-)

DuMbErRr
06-01-2010, 15:12
Щом не те харесва - няма какво да правиш..На сила хубаст - не става.."Примири" се с това и си продължавай смело напред..Няма да е единствената,която ще срещнеш...Не си заслужава да пропиляваш тийнейджърските години в депресия :-D

Лесно е да се каже...

@simi4ka,врачкаа! :D

BgHtH
06-01-2010, 15:14
Лесно е и да се направи,или ти харесва повече да се оплкаваш 8-)

awerw
06-01-2010, 15:15
ами ти бил ли си близък напреди с нея смисъл така да си говорите повече или не сте си говорили хич и си се натрапил с обичам те

DuMbErRr
06-01-2010, 15:20
ами ти бил ли си близък напреди с нея смисъл така да си говорите повече или не сте си говорили хич и си се натрапил с обичам те
Не сме си говорили преди :?

BgHtH
06-01-2010, 15:21
В 1 клас сте и не сте си говорили ?! :D

awerw
06-01-2010, 15:23
ами ти бил ли си близък напреди с нея смисъл така да си говорите повече или не сте си говорили хич и си се натрапил с обичам те
Не сме си говорили преди :?
еми ето неможе ей така някой да ти се яви и да иска да тръгнете първо трябва да я свалиш :D

BgHtH
06-01-2010, 15:29
ами ти бил ли си близък напреди с нея смисъл така да си говорите повече или не сте си говорили хич и си се натрапил с обичам те
Не сме си говорили преди :?
еми ето неможе ей така някой да ти се яви и да иска да тръгнете първо трябва да я свалиш :D

Да ама ти вече си й казал че я харесваш така че няма да се получи...
Избери си някоя друга

cvetinka95
06-01-2010, 15:45
Добре де, как така ще й казваш, че я обичаш, при положение че не сте говорили толкова много?!
Не сте се срещали, излизали.. Сигурно не я й познаваш много. Това НЕ е същото като "обичам те".
Това, че те привлича, не значи, че непременно имаш такива чувства. Затова се казва, че я "харесваш".
Както и да е, похвално е, че си намерил смелост да й кажеш, но друг път знай да не ги стресираш така.
Който и да е, ако ще да ми е супер приятен, ако дойде и ми изтърси "обичам те".. Изобщо няма да си помисля хубаво.
:shock: :?
Направил си го, свършило. Наистина друга си ХАРЕСАЙ, не обичай толкова бързо. 8-)
Успех.. :)

wali00
06-01-2010, 16:05
голяма работа.. продължаваш напред.. тя няма ей така, от нищо, да започне да те харесва.. според мен е загубена кауза.. потърси си друга..

georgerrrrr
06-01-2010, 16:33
Е баш загубена кауза.. просто се опитай да се държиш приятелски с нея, в такъв смисъл да те опознае.

onestar
06-01-2010, 16:38
След два месеца ще тича след теб. Почти сигурна съм. 8)

(В повечето случай става така. "Каза ми, че ме харесва, аз избягах, но сега съм лудо влюбена в него" - току виж ти не си изключение. 8-)

wasch0
06-01-2010, 18:00
Ако искаш да останете поне приятели.. опитай се да спечелиш доверието й, да ти вярва и повярвай, че ще се почувстваш по-добре, ще ти е приятно да ти споделя, пък и ще опознаеш самата нея :)

УСПЕХ !

kristito3
06-01-2010, 19:12
ами ти бил ли си близък напреди с нея смисъл така да си говорите повече или не сте си говорили хич и си се натрапил с обичам те
Не сме си говорили преди :?
еми ето неможе ей така някой да ти се яви и да иска да тръгнете първо трябва да я свалиш :D

така си е ...както другите казаха ти един вид си я стресирал :S ... просто можеш да кажеш, че я харесвах, но наистина за любов (поне според мен ) е трудно да се говори щом не общувате. Ти не познаваш характера й. Недей толква бързо да споменаваш, че обичаш някой. Най-напред го опознай. ;]]

HoBoJIyHuE
06-01-2010, 19:20
Ем човече...Опитай се да се сприятелиш с нея..да й спечелиш доверието поне..Това е начинът.. :) :) :) Ако продължава да те отблъсква...просто се откажи..колкото и неприятно да звучи..Но наистина няма да има смисъл да те прави на глупак ;)

lipsvashh_mi
06-01-2010, 19:29
уникалната простотия....не си говорите,не сте дори приятели и ти след година й изцепваш от нищото,че я харесваш...дори и да е имала симпатии много ясно,че ще те резне...не ти ли мина през главата идеята първо да я опознаеш,да си говорите,да станете приятели и че така шанса ти е по-голям..или викаш тя е ясновидка ибез да те познава те обича безумно и е готова да ти скочи :D :D
деца...
ПП кажи,че си на 10....моля те-иначе съвсем ще се отчая :lol:

simi4ka
06-01-2010, 20:05
Щом не те харесва - няма какво да правиш..На сила хубаст - не става.."Примири" се с това и си продължавай смело напред..Няма да е единствената,която ще срещнеш...Не си заслужава да пропиляваш тийнейджърските години в депресия :-D

Лесно е да се каже...

@simi4ka,врачкаа! :D

шшш аз кво ви казвам , че симам свръхестествени способности ! Вие в мен ли се съмнавате 8) :D

silvana95
06-01-2010, 20:08
Щом не те харесва - няма какво да правиш..На сила хубаст - не става.."Примири" се с това и си продължавай смело напред..Няма да е единствената,която ще срещнеш...Не си заслужава да пропиляваш тийнейджърските години в депресия :-D

:)

Nappii
06-01-2010, 21:34
Преди време и на мен ми се беше случило същото - от нищото той ми каза че ме обича. Думите "Обичам те" са много силни. Напълно съм съгласна с останалите - сприятели се с нея, макар че надали ще ти е лесно след това което си й казал , предполагам че ще страни повечко от теб, защото той принципно наистина си ме стресна. Както и да е, това си е твоята темичка, няма да разправям как съм постъпила аз и да разтягам локуми.. Опитай се да й покажеш че си приятел от една страна, а от друга - всичко ще се нареди, или поне да се надяваме!
Друг е въпроса, ако не те харесва - не е първата, не е последната!! (както казваше баба ми :) ) Има толкова много момичета че направо да незнаеш от каде да започнеш, така че спокоз!!
Айде успех!! :-)

in4et0yy
06-01-2010, 21:43
Говорете си, опознайте се и може да се получи нещо, ако не поне ще сте приятели :)