PDA

View Full Version : Опитва се да ме контролира



Sisito941
06-01-2010, 16:56
Здравейте! Имам си приятел от 1 месец..от една седмица се е променил много-ревнува ме от приятелите ми и приятелките ми,дори от брат ми,който е по-малък от мен,иска постоянно да сме заедно,а аз се прибирам след училище да уча,или трябва примерно да гледам брат ми и не мога да съм изцяло негова...Всичко беше без причина..скоро като се видяхме,ми стисна ръката много силно,и сега имам малка синина..не беше такъв,не знам защо така се промени-нито съм се закачала с други момчета,нито нещо повече..кат ому кажа,че не мога да отида след училище в тях и той ми вика:"Да не би да имаш друг?"...Мисля да се разделим,понеже не мога да търпя повече такова поведение,обаче ме е страх малко,че може да ме нарани..Как да постъпя.. :( :(
ПП:Аз съм на 16,а той-на 15.

onestar
06-01-2010, 17:17
Знаеш какво да правиш... просто събери нужната смелост.

wasch0
06-01-2010, 17:29
като за начало се опитай да поговориш с него..
ако не иска да се пормени, ако ти няма нужното доверие може би не е момчето за теб .. една връзка не можа да потръгне без доверие
УСПЕХ ~ !

Rounder
06-01-2010, 17:36
Поговори с него,ако не разбере от дума...с голямата ножица 8)

EndlessVoid
06-01-2010, 18:09
Та той изобщо има ли ти доверие :x Ако видиш, че не е на добре работата... както казаха с голямата ножица. Това е само тормоз за тебе :)

Sisito941
06-01-2010, 18:26
Благодаря на всички,които отговорихте..Ми най-добре да направя това,което съм намислила-а именно да сложа край,нямам намерение да се тормозя повече..Или може би да му дам някакъв срок да си помисли как ще се държи,и евентуално,ако след това не се промени да го оставя.. :? Дали ще постъпя правилно,ако направя това?

wasch0
06-01-2010, 18:43
Благодаря на всички,които отговорихте..Ми най-добре да направя това,което съм намислила-а именно да сложа край,нямам намерение да се тормозя повече..Или може би да му дам някакъв срок да си помисли как ще се държи,и евентуално,ако след това не се промени да го оставя.. :? Дали ще постъпя правилно,ако направя това?

хм.. според мен е по-добре напаров да говориш с него, да му кажеш, че те задушава акто те ревнува постояно, че всеки трябва да има своя лична свобода

EndlessVoid
06-01-2010, 18:45
От срокове няма да имаш голяма полза. За ще се промени и след време пак ще си покаже цветовете. Но както си решиш. Най-добре му сподели какво ти мислиш за неговото държание и така :D Сподели си мнението за него с него :D

onestar
06-01-2010, 18:47
А дали няма да го изнервиш с тези срокове? + Това е напълно възможно той да приеме казаното от теб като опит да го контролираш, да му налагаш волята си и подобни.

Направо действай.

Bixel
06-01-2010, 18:52
Убий го, след това се отърви от трупа 8)

onestar
06-01-2010, 19:02
^ :smt065

azaha
06-06-2010, 07:56
Еми според мен трябва да кажеш на твой братовчед,който е на около 20 години например за да му свие малко перките та като го отрежеш да не те притеснява.. :)

Sisito941
06-06-2010, 08:07
Ние вчера се разделихме..след няколко часа той ми писа по скайп..искаше пак да се съберем,аз му казах,че нямам голямо желание..той ми наговори ужасни неща,а после изведнъж му скимна,че може да ме иска обратно при себе си..каза,че една част в него умряла,когато сме се разделили..при него има нещо от рода на:"Когато твърде много говориш за любов,значи не си влюбен"(мисля,че така беше)...той прекалено говори за далечните ни планове заедно и докъде я докара.. :?

kindergarden
06-06-2010, 08:10
eми значи вече всичко е ОК
не му обръщай внимание на изблиците вече
по-скоро при него може би има страх да не остане сам
за това и те е ревнувал много

pebals
06-06-2010, 08:36
Поговори с него,ако не разбере от дума...с голямата ножица 8)


+1 :)

tanch3t093
06-06-2010, 11:09
Най-важното в една връзка е доверието .. Сама си направи изводите ;) Знаеш какво трябва да направиш.. :)

todor4o
06-06-2010, 11:58
Тоя пич май ти няма никакво доверие... ти самата каза, че не си му дала повод за ревност или нещо такова. Само можеш да му кажеш, че с това негово държание те отблъсква и ако иска да продължите връзтака си трябва да се промени. Естествено може да направиш както те посъветваха другите-скъсай с него.

Sisito941
06-06-2010, 14:24
Благодаря ви,че ми дадохте толкова полезни съвети..сега остава да видя как ще продължим да се държим един към друг..ако не се промени.. :( сам ще си е виновен..вчера като си писахме аз му казах,че ще си помисля дали отново искам да съм с него,той каза няма какво да си помисляш,друг като мен няма да намериш,който да тръгне да ти се моли така като мен да му простиш за всичко.. :-k

valdesbg
06-06-2010, 14:32
Е класическа кифла в мъжки вариант.

За кво ти е мрънкало? Особено пъки частта сурялата част и моленето... кифленски истории....

Стягай се и давай напред. Иначе ще имаш огромен филм.

YaNcHeToOo
06-06-2010, 14:36
Поговори с него,ако не разбере от дума...с голямата ножица 8)


+1 :)

Sisito941
06-06-2010, 14:40
Аз още мога да разкажа..ама никак не искам да ви тормозя.. :-D Ще ви накарам да се чудите как съм издържала с такъв човек 1 месеци нещо..

azaha
06-06-2010, 15:55
Ако решиш да тръгнеш пак с него първо помисли дали ще можеш да се оттървеш от него при нужда..
Ако искаш разказвай не ни тормозиш..
смисъл нали за това е създадена тая тема..да ти помогнем :) ..

justwondering
06-06-2010, 16:10
Поговори с него,ако не разбере от дума...с голямата ножица 8)
+1 :D

umri
06-06-2010, 16:13
Здравейте! Имам си приятел от 1 месец..от една седмица се е променил много-ревнува ме от приятелите ми и приятелките ми,дори от брат ми,който е по-малък от мен,иска постоянно да сме заедно,а аз се прибирам след училище да уча,или трябва примерно да гледам брат ми и не мога да съм изцяло негова...Всичко беше без причина..скоро като се видяхме,ми стисна ръката много силно,и сега имам малка синина..не беше такъв,не знам защо така се промени-нито съм се закачала с други момчета,нито нещо повече..кат ому кажа,че не мога да отида след училище в тях и той ми вика:"Да не би да имаш друг?"...Мисля да се разделим,понеже не мога да търпя повече такова поведение,обаче ме е страх малко,че може да ме нарани..Как да постъпя.. :( :(
ПП:Аз съм на 16,а той-на 15.
Това е комплекс. Почти невъзможно е да се излекува, като че ли е наследствено и е на човек в гените. Подсъзнателно е комплексиран от факта, че не е достатъчно добър за теб и, че ти може да си хванеш друг. Чувството за притежание от друга страна е също фактор. Не ти трябва да си имаш работа с такива психясали идиоти. От сега нататък още по-зле ще става, но изборът си е изцяло твой. Колкото по-късно го отрежеш, толкова по-неочаквани последствия може да има.