PDA

View Full Version : 7 соу



mad123
06-01-2010, 16:57
Здравейте!
В момента уча в А.С. Попов,и не ми харесва особено.
8ми клас съм в момента и мисля да се местя в 7мо соу в паралелката с английски език.
Чувал съм че е наркоманско даскало,но по добре от Попов.Попов е лепиларско по скоро хаха...Поне квартала.
Еми кажете ми мнението ви за даскалото,моля ви и ако има някое по хубаво с английски език, кажете :) . Не искам втора английска,а за първа нямам шанс май...И да имам пак не искам хаха.

SmilezZz
06-01-2010, 17:03
Лично мнение не мога да ти дам..Не съм от София,но пък се чуват само хубави неща за него...
Погледни ако искаш и тази тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=182523 - може пък и да ти помогне с нещо

mad123
06-01-2010, 17:24
Мерси SmilezZz :)
Но все пак искам да чуя и по нови мнения :)
Ако някои е от там или има мнение да пише :)
Само да не е че е наркоманско даскалото,разбрах това
не ме бърка,свикнал съм, а и може да не е толко зле колкото казват :)

SmilezZz
06-01-2010, 17:32
За тези наркомански работи - изобщо не обръщай внимание..Тези слухове ги има навсякъде...Да,вярно,че навсякъде има наркомани,но пък за разлико от това - предполагам,че училището може да защити в такъв случай учениците си..
Относно училището - чувала съм доста добри неща..Но все пак най-добре ще ти кажат хората,които учат там..
Хайде..Успех

Ewok
06-01-2010, 19:48
Ами познавам доста хора от там и ми се струва някак си, че не учат много много. Пък и имало някаква Капка Николова, която била много злобна :lol: