PDA

View Full Version : Две момчета



venityyy95
06-01-2010, 19:30
Мн ми беше трудно да взема решение и реших да пиша тук, кажете вашето мнение и според вас ккаво трябва да направя, защото напрао и аз незнам вече.. :( Значи бяхме илизали с едно момче ама само като приятели и той си имаше фр.. Аз не го харесвах ама просто ей така си излизахме и все му подхвърлях намеци ама той почна да ме харесва... И тук май трябва да спомена,че той учи в друг град и си идва тук всеки уикенд. След това се запознах с едно невероятно момче, и двамата мн се харесахме.. До тук добре, но момчето с приятелката ся иска да скъса с нея.. Каза ми, че не е заради мен, а просто не вървяло, а те са заедно от 6 месеца, аз веднага му казах да не къса с нея и че нещата ще се оправят, той ми обеща, че за ся няма да го прави ама каза, че в най-скоро време ще е... И напрао незнам ккаво да правя.. Не искам да къса с неговата фр, а искам да бъда с другото момче ама не искам и да наранявам никой... Тоя с фр-то каза, че ако скъса с неговата фр ще тръгне с мен,а и ние преди тва си бяхме говорили, че щеше да е мн яко ако сме заедно, но това беше преди да срещна другото момче и направо незнам какво да правя... :( :( Моля ви за съвет :(

TheBeliever
06-01-2010, 19:36
Кажи му, че си срещнала друг, и че ако къса с гаджето си, за да е с теб, ще сгреши.

venityyy95
06-01-2010, 19:42
Кажи му, че си срещнала друг, и че ако къса с гаджето си, за да е с теб, ще сгреши.

ем да аз преди малко тва му казах- че ще сгреши мн ако скъса с нея ама той каза, че от няколко време насам не можел да я понася, че се държала мн гадно и такива работи и че вече бил решил.. Аз не искам да къса с нея и после аз да се чувствам виновна, защото е му откажа ако ми предложи нещо повече от приятелство..

TheBeliever
06-01-2010, 19:50
Откажи му още сега. Така поне няма да му подхранваш илюзиите. Кажи му, че даже да скъса с нея, няма да сте заедно, защото в живота ти вече има друг човек. Пък той като иска да се разделя с нея - да го прави. Няма за какво да се чувстваш виновна.

IndependentGirl
06-01-2010, 19:50
искам да бъда с другото момче
Мисля, че вече сама си отговори.. ;]

venityyy95
06-01-2010, 19:53
ех мерси за съветите.. Наистина май ще е най-добре да му кажа още сега :( :?

silvana95
06-01-2010, 20:06
няма защоо :) :D

Nappii
06-01-2010, 21:37
искам да бъда с другото момче
Мисля, че вече сама си отговори.. ;]

+1

in4et0yy
06-01-2010, 21:48
Наистина му кажи, няма смисъл да ходиш с някой, с който не искаш (по милост), докато харесваш друг.