PDA

View Full Version : някъв съвет ако може



Butterfly17
06-01-2010, 20:31
излизах с едно момче 3 пъти последния път ни беше мн забавно тои ме изпрати и т.нн и седнах на компа да го чакам да си чатим и когато влезна си чатихме пак беше супер мил накрая пак ми пращаше целувки , но напоследък не си пишем изобщо и си помислих че нещо мисе сърди . Неска го видях на училище и му казах здрасти и тои ми вика някво такова умряло кво става аз му викам нощо и тои просто ме гледаше без да се усмихне абе без никво чуство може да имал гаден ден ама чак една усмивка ся някво мнение смисъл нещо дали ми се сърди офф то вии мн ще знаете ;дд ам абе някви мнение . Просто да ви споделя щото няма на кого

SummerParty
06-01-2010, 21:23
Мхм. Може би е бил ядосан, попитай го. Няма какво да ти кажем.

filmimilmi
06-01-2010, 21:35
Било му е тъпо, а и вероятно вече не знае какво да прави с теб. Излизате за трети път, ти колко още искаш да му тестваш търпението. Все едно целта на контакта ви е просто приятелство. Кажи му, че и ти все очакваш нещо да се случи, но все още ти е неудобно и си срамежлива. Тогава ще те разбере, но докато така тъпо продължават нещата, нищо няма да се получи.

LipSy
06-02-2010, 09:56
Може би те търси само за да се забавлява. Когато му е тъпо-не те търси. Ако мен ме питаш той те разиграва. Знам ги аз такива, защото вече ми се е случвало. Един ден те харесва и ти прави какви ли не комплименти, а след 2 дена прави предложение на друго момиче :? ...и така всичко се върти в един кръг. Да знаеш, че ако той продължава така нищо няма да стане. Не се надявай напразно. По хубаво поговори с него!

Paramour
06-02-2010, 17:54
Ти за точки чувала ли си !?!! :x :x :x

по темата:Като си мислиш, че ти се сърди що просто не го питаш? Като сте си писали по скайп,изчакай го да влезе и го питай там що се е държал така и той ще ти каже. А и бтв не можеш да очакваш като сте излезли 3 пъти и като сте си писали той да ти се хвърли на врата като те види.

malkataa
06-06-2010, 11:10
Не му се натрапвай,защото може да му писне постоянно да се влачиш след него и да го питаш как е и какво му има... Най-добре не го търси,а той ако преминава през труден период и изпитва нещо към теб ще те потърси и ще те помоли да му помогнеш. :)

SmilezZz
06-06-2010, 11:28
Най-добре поговори с него..Тогава ще разбереш какво му е,дали е бил сърдит или не..Ние нищо не можем да ти кажем..Може да е бил ядосан за нещо,да те разиграва и т.н. - варианти много,но само ти самата можеш да разбереш това

iiordanova
06-06-2010, 14:48
Най-добре поговори с него..Тогава ще разбереш какво му е,дали е бил сърдит или не..Ние нищо не можем да ти кажем..Може да е бил ядосан за нещо,да те разиграва и т.н. - варианти много,но само ти самата можеш да разбереш това

+ 1
Може да не е бил на кеф ..