PDA

View Full Version : Криви мускули ?!



ZeDGeR
06-01-2010, 20:48
Привет на всички нов съм в форма и искам да попитам нещо вазможно ли е да изкарам криви мускули кат тренирам в вкъщи ? Щтот един приятел постояно вика недей да тренираш в вкъщи щти излезнат криви мускулите иди на фитнес но нямам време за витнес и не ми са ходи сам, помогнете ми моля ви :-o Благодаря предварително.

smeshnik
06-01-2010, 20:50
Моля те да ми обясниш какво значи крив мускул?

ZeDGeR
06-01-2010, 21:06
Еми колкото той ми обесни не симетрични подредени плочки , изкривяване на раменете , в едната рака по малко мускули в другата повече , едната гърда по обемна и т.н.

Everytime
06-01-2010, 21:31
а фе бате плочките са си от гена

в едната ръка е нормално да имаш по-голям мускул примерно бицепса отколкото на другата.

ако си крив , гръбната да е крив то и раменете ш са под наклон

е не точно гръбнака ами някво изкривяване :)

radeberger
06-01-2010, 21:49
Еми колкото той ми обесни не симетрични подредени плочки , изкривяване на раменете , в едната рака по малко мускули в другата повече , едната гърда по обемна и т.н.


Че то това може да се получи и във фитнеса . Ако стане така просто натоварваш другата ръка повече , за да се изравнят .

ZeDGeR
06-01-2010, 22:05
ясно е значи тоя приятел си ги измисля е така .. мерси за саветите :-D

Myrth
06-02-2010, 08:14
Аве недей слуша тоз и оня. Няма никаква логика.

А иначе пресата на много малко хора е идеално равна - обикновено плочките не са съвсем симетрично наредени.

dob4y
07-26-2010, 19:46
а фе бате плочките са си от гена

в едната ръка е нормално да имаш по-голям мускул примерно бицепса отколкото на другата.

ако си крив , гръбната да е крив то и раменете ш са под наклон

е не точно гръбнака ами някво изкривяване :)
+1 Всичко си е до ген. Тренитам вече 5 години и плочките ми почти не си личът.

YVKsport
07-26-2010, 19:51
Това са ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!Несъразмерност има ВИНАГИ!Дори двата лицеви профила са различни,какво да говорим за мускулни групи.Тренирай се и не се шашкай.