PDA

View Full Version : Гаден проблем с учител



ivo432
06-01-2010, 20:50
Здравейте :)
Имам много гаден проблем с господина по Информационни. Днес имахме час и аз, заедно с други две момчета, седнахме на компютрите, както всеки път правим. Другите съученици преписват домашни. Та бяхме 3-мата на един компютър и господина измрънка нещо към нас, което не успяхме да чуем добре. След 2 минути ни каза, че имаме 3ки за годината ние 3мата а на другите им оформя 5-ци. Каза, че който иска да си поправи оценката, трябва да изпрати презентация в определен срок, но ставаше дума само за хората с 5ци. Този господин през цялата година абсолютно нищо не е преподавал, по цял ден играе в един известен сайт и на нас 3-мата, които явно имаме поне малък интерес към компютрите, ни пише 3-ки, с което естествено не сме доволни.
Сега не знам към кого да се обърна и какво да направя. Едното от момчетата каза, че смята да говори с един друг учител или с класната. Моля, дайте някакви съвети.

theImmoral
06-01-2010, 21:07
Говори със класен ръководител или директор. Търси си правата, не се страхувай да отидеш при директор. Той за това е там. Не позволявайте да си играят със вас.

Anonimen00
06-01-2010, 21:19
говориш с класната , ако тя не помогне направо при директора

ElinoOor
06-01-2010, 22:33
Класният ръководител според мен нищо няма да направи.
Отиваш при директора и възможно най-културно обясняваш положението. Както казаха,търси си правата. :)

Nakadah
06-01-2010, 22:38
Взимаш Jacky черен етикет и отиваш при него с думите колко добър учител е бил и как ще го помниш винаги като добър човек блаблабла и накрая вмъкваш нещо от сорта че ако има шанс да помогнеш би го направил и все пак ако ти даде шанс за по-добра оценкла не би го разочаровал.....

100% ще ти вдигне оценката....

lubomirky
06-01-2010, 22:55
Взимаш Jacky черен етикет и отиваш при него с думите колко добър учител е бил и как ще го помниш винаги като добър човек блаблабла и накрая вмъкваш нещо от сорта че ако има шанс да помогнеш би го направил и все пак ако ти даде шанс за по-добра оценкла не би го разочаровал.....

100% ще ти вдигне оценката....

в университета става, ама в даскало малко съмнително, освен ако не е 12 клас ;>

Nakadah
06-01-2010, 23:18
Взимаш Jacky черен етикет и отиваш при него с думите колко добър учител е бил и как ще го помниш винаги като добър човек блаблабла и накрая вмъкваш нещо от сорта че ако има шанс да помогнеш би го направил и все пак ако ти даде шанс за по-добра оценкла не би го разочаровал.....

100% ще ти вдигне оценката....

в университета става, ама в даскало малко съмнително, освен ако не е 12 клас ;>

В Университета става :lol: :lol: Ела се опитай да го направиш с някой от мойте преподаватели(професори) или някой от администрацията...

Да не говориме че професорите не ти знаят лицето и не искат да ти го знаят... Не им дреме кой си и откъде си....

Точно в даскало се прави това....