PDA

View Full Version : Конкурс за по-лош..



GUESS
06-01-2010, 23:27
Ughh гледам ги днес влюбените по улиците хванати за ръчички си се гушкат, смеят на глас, гледат си се едно влюбено..uuu някак си ми става много гадно от цялата тая атмосфера около мен. :o Обградена съм съм със страшно много приятели, познати, свалячи ако щеш, но момче, на което и аз да държа ръката и аз да го гледам едно такова хубаво, влюбено....няма. Няма и няма!
Днес почуствах колко съм самотна...и ми става едно такова...криво, гадно. Задавам си въпроси от сорта на какво ми има, аз ли нещо бъркам, нещо в характера ли ми куца...какво е , що е, не мога да си го обесня! Излизам, забавлявам се на маХ, но това нещо почва да ми тежи, че си нямам приятел. През месец, два се виждам с нови и нови момчета, но през периода на опознаване разбирам, че явно ме мислят за много куха лейка, за да не ги усетя какви номера ми въртят. Някаква такава интуиция имам, която никога не ме е подвеждала
и нали знаете...Дебнем ли се, ще се хванем. Вече на няколко пъти
попадам на анални герои родени мъже по грешка на природата, които си мислят, че ще въртят и мен и още някоя едновременно, че едва ли не ще ме командват и очакват аз да им тичам подир задника.....нерешителни, неориентирани в пространството! Hякакви ей такива сериали от чийто сценарии вече ми е втръснало! Все едно с конкурс за по-лош ги избирам!
И какво получавам? Разочорование след разочарование. До сега си казвах има време, още съм на 17 и моят ред ще дойде. Да ама времето си тече. Гледам ги повечето ми приятели си имат половинки по година, година и половина, а аз само на камък удрям. Не казвам, че не съм щастлива. Напротив! Много съм щастлива даже! И не го казвам, за да се успокоя. Казвам го, защото е така и това, че си нямам приятел е просто екстра, която надявам се ще бъде добавена един ден и тогава щастието ми ще бъде пълно! :)

Надявам се да съм накарала някой да се почуства малко по-добре, защото знам, че не съм единствена в подобна ситуация.

onestar
06-01-2010, 23:44
А дали не искаш/очакваш прекалено много?

theImmoral
06-02-2010, 01:03
Спокойно, просто си едно страхотно изключение. Искаш нещо сериозно и истинско, държиш на принципите си. Евала...
Не се даваш на идиоти, страхотно е това. Ще си намериш някой, да те цени, а ти него ще цениш още повече, ама за това трябва доста търпение.
Късмет и успехи!

Bellatrix
06-02-2010, 02:49
Надявам се да съм накарала някой да се почуства малко по-добре, защото знам, че не съм единствена в подобна ситуация.
Нацели. :)

Само не си сваляй критериите за някой нещастник. Рано или късно ще изскочи и някой мъжки уникален индивид, който търси и иска нещо сериозно и ще се намерите. Да ти кажа честно на нашата възраст обаче доста трудно се намират истински свястни хора като цяло. И в мъжкия, и в женския лагер е самотно.

MaLkaTa_LaDy
06-02-2010, 03:56
И аз съм нещо подобно, но малко по-друг случай. Аз още да речем от първата среща накра си казвам той не ми харесва и не изпитвам никакво привличане. А имам приятелки, които ми говорят за първи, за втори, за трети и се чудят кой да изберат. Да имаше поне един... Ако можех да ти дам някакъв съвет...

hgfh
06-02-2010, 05:17
Изключение си , наистина си е така . \:D/ Хубаво е че си имаш свои принципи ,които следваш и от мен едно голямо ЕВАЛА. :) Разбирам те как се чувстваш, защото и при мен е същото, но сякаш го приемаме като фикс идея, а не трябва да е така ,хората са казали ,че всичко хубаво си идва с времето.

Niakoitam
06-02-2010, 07:44
Ще ти кажа едно клише, което обаче си е доста вярно.

"Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него"

И ще ти кажа нещо. Ти си още малка и има време за всичко. Докато достигнеш моя рекорд по самота равен на 24 години имаш още много време за изпълнения. :)

simi4ka
06-02-2010, 08:45
Който търси , намира :smt008

mArMaLaDkA
06-02-2010, 09:40
Дай си почивка, иначе съвсем ще се откажеш от мъжете в скоро време. 8-)

Аз пък не смятам, че очакваш много и/или вдигаш твърде високо летвата - така и трябва, честно казано. Не бива да се хвърляш в ръцете на първия смотльо, само 'щото вече имаш чувството, че никога няма да си намериш половинка. :)

dark40
06-02-2010, 09:55
спокойно и аз удрям все на камък, ту ще е някоя супер разглезена кифла или някоя с самочувствие до небето, писна ми и вече мисля да спра да търся нека те ме намерят.. :smt117

IndependentGirl
06-02-2010, 10:01
Напълно те разбирам и подкрепям.. все едно аз съм написала темата ти.. :]

justonegirlwithonehope
06-02-2010, 13:10
Който търси , намира :smt008

pitfall
06-02-2010, 13:15
нали знаеш, че когато чакаш да дойде някой, той никога не идва.. просто се остави по течението, не си сваляй критериите и след време ще видиш как ще дойде точно човека, който наистина да те заслужава.. :)

YourFavouriteDrug
06-02-2010, 13:17
По дяволите все едно аз съм го писала...
Имам си приятели, живея си живота, в даскало също върви, абе чувствам се мн щастлива и никога не съм била с мисълта че не съм пълноценна без приятел ама нъц,в любовта не ми върви :D все не е взаимно, или аз харесвам някви идиоти, или някви идиоти харесват мен ..нях нях явно мойте стандарти са криви :D
Не се чувствам самотна или сякаш нещо ми липсва но ще е хубаво - поне веднъж - да е взаимно...е има време :D

nimfernal
06-02-2010, 13:19
Евала! Тая темичка ми вдъхна малко надежда, че са останали и свестни момичета ... Мога да ти кажа да продължаваш в същия дух, а то всичко ще се получи от самосебе си :)

awerw
06-02-2010, 17:41
"Никой не е перфектен докато не се влюбиш в него"


+1

Paramour
06-02-2010, 18:31
Аз съм в подобно положение.
Този "единствен" ще дойде когато най-малко очакваш. Моят съвет е да се задоволиш и да живееш с това което имаш. ТОЙ ще се появи! :)

BgHtH
06-02-2010, 18:33
Чакайте си принца на белия кон или бялата Х6-ца ,кой квото търси :D ,може пък и да дойде :D

filmimilmi
06-02-2010, 18:58
Почни да допускаш по-небрежни хора до себе си. Например момче с интереси, които не се свеждат само до това да изглежда добре, да ти вкарва филми колко е смел и да ти прави комлименти. Почни да изследваш хора, които могат да ти разкрият нещо от живота, което до сега не си познавала. Смени си средата като цяло, имам чувството, че именно от нея си отегчена. Никога не е късно да преоткриеш себе си. А подходящ човек ще си намериш едва след като преоткриеш себе си. :) Не съм гледал филма, но заглавието "Светът е голям и спасение дебне от всякъде
" ми харесва и в случая ще акцентирам върху него. :) Има още толкова нови неща да видиш, да се запознаеш с толкова много хора, просто обърни живота си на 180 градуса ако трябва и тръгни в съвършено друга посока. Направи преоценка на стойностите си до момента и прецени дали пък те не са виновни за това, че досега не си допуснала истнски стойностни хора около себе си. :)

valdesbg
06-02-2010, 20:22
Абе смени си средата, щото... ясно че плейбоите не ги искаш. А нещо различно ще срещнеш/получиш само ако смениш критериите. И казвай по често "майната му", в какъвто искаш смисъл. Перфектността е имагинерна величина.

Не си питала, обаче аз давам възможни решения на проблема. Щото така съм свикнал.

П.п. Ако си от София - драсни ЛС :) "доволна ще останеш" както се пее в една песен (:

Linns
06-02-2010, 22:33
Така ще оцениш истинския като го намериш ..

djipsito
06-02-2010, 22:40
И при мен е нещо такова... много пъти съм мислила че наистина може да имам висок критерии и за тва така да се получава. Друг път смятам, че е заради "несподелената ми любов", за това, че не давам шанс на някое момче, което проявява интерес към мен, да ми покаже какъв е и следователно да разбера какво иска по-точно от мен, дали нещо по-сериозно или да ме върти както си иска с надеждата да му ходя подир гъза. Донякъде ми пречи това, че искам някой, който не мога да имам...ама тва е мой грешен избор. Също си мисля, че може да оставя тези главоблъсканици и да изляза с някое момче, дори да не го харесвам чак толкова, дори да знам, че тва не е човека за мен. Естествено не става дума да се хвърлям на врата на сульо и пульо, а просто по мой начин да определя по-свестния от хилядите не-свестни, колкото да не съм сама, колкото да излизам с някой, ако ми допадне държанието му към мен. Пък и всичко идва с времето, човек никога не знае кво може да му се случи. Така ще опозная различни видове хора, а когато човека за мен се появи неочаквано, ще го усетя. И може би предпочитам да е така, отколкото да седя и да чакам "принца на белия кон". В такива ситуации мисля, че не намира този който търси, а този който не очаква.
Разликата при мен и теб е, че ти си щастлива, а аз не... дори се замислям защо не съм, като имам всичко което съм искала, излизам и се забавлявам и някой ще каже кво повече му трябва на човек.. Трябва му ПРИЯТЕЛ...
Тъпо е, че хората отдаваме много голямо значение на неща, които дефакто не са толкова важни.... отплеснах се...

Still1ME1Still1HERE
06-05-2010, 18:24
Дееба, защо просто не цапнете по една тема сериозни отчаяни момичета търсят сериозни отчаяни момчета и една обратна тема - всеки си слага инфото - търси по визия нещо, после , ако си паснете ще ме каните за кум. Всички се жалвате - баси хората.

w0sh
06-05-2010, 18:42
не мога да повярвам,ч е все още никой не се е предложил.

Саднато е, особено покрай пролетта, когато бушуват хормони.

ScarletBite
06-05-2010, 19:07
Моя милост №2. Кефиш ме! :) :) :)

essential919
06-05-2010, 20:38
Евала за темата!Все едно аз съм я писала обаче преди 1 година . Сега ще уточня защо - влюбих се!Познайте в кой - в най-неподходящия за мене - пълен комплексар и курвар(за няколко месеца смени 4 "момичета").До днес не съм се отървала от чувствата си , но не сме гаджета.Знаете ли колко е мъчително да го гледам с всичките тия лесни курви , знаейки , че не мога да съм с него(питате се защо не мога да съм с него-просто не искам да остана наранена).Сигурно не ме разбирате , но дори аз не се разбирам-може би предпочитам страданието от това да го гледам с други и да не е мой , отколкото да ми стане гадже , да преспи с мене и да ме зареже или пък ако не си легна с него пак да ме зареже , за да си хване някоя лесна.Може и да ви се струва филмирано , но е самата истина.