PDA

View Full Version : Училище вкъщи



tonii
06-02-2010, 05:35
Някой има ли си идея как се процидира ? Смисъл с изпити дипломи и други. Ако някой е на домшно училище моля да ми обясни ил дори и да не е ако знае моля. :)

SheIsAggressive
06-02-2010, 07:32
Самостоятелна форма на обучение ли имаш предвид?

Princessani
06-02-2010, 10:26
Някой има ли си идея как се процидира ? Смисъл с изпити дипломи и други. Ако някой е на домшно училище моля да ми обясни ил дори и да не е ако знае моля. :) пф как ще преживееш по цял ден да стой увас и да учиш :shock: ,друго си е сред съyченици :shock:

elito0o0o0
06-02-2010, 13:50
Някой има ли си идея как се процидира ? Смисъл с изпити дипломи и други. Ако някой е на домшно училище моля да ми обясни ил дори и да не е ако знае моля. :) пф как ще преживееш по цял ден да стой увас и да учиш :shock: ,друго си е сред съоченици :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: Като гледам на теб не ти се отразява добре!!
Пише се съУченици шматко изсипана такава! Не се излагай,че вече ми се реве от твойте писаници.. в началото беше забавно,ама сега.. :lol: :lol: Сигурна ли си,че по БЕЛ имаш 4ка?! Да не си объркала с на някоя твоя приятелка оценката от матурата? :razz: :razz:

theImmoral
06-02-2010, 14:42
Не съм сигурен дали домашното училище е легално във България.
След навършване на 16 години, обаче, можеш да излезеш на самостоятелна форма на обучение. Учиш у къщи какъвто материал ти кажат и после ходиш на изпити. Само дето не е толкова лесно, колкото звучи.

sti4i
06-02-2010, 14:57
Някой има ли си идея как се процидира ? Смисъл с изпити дипломи и други. Ако някой е на домшно училище моля да ми обясни ил дори и да не е ако знае моля. :) пф как ще преживееш по цял ден да стой увас и да учиш :shock: ,друго си е сред съоченици :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: Като гледам на теб не ти се отразява добре!!
Пише се съУченици шматко изсипана такава! Не се излагай,че вече ми се реве от твойте писаници.. в началото беше забавно,ама сега.. :lol: :lol: Сигурна ли си,че по БЕЛ имаш 4ка?! Да не си объркала с на някоя твоя приятелка оценката от матурата? :razz: :razz: Ти някога ще спреш ли да критикуваш хората как пишат и тем подобни работи.Негов проблем си да се оправа!!! :D :D :D

theImmoral
06-02-2010, 15:04
Ти някога ще спреш ли да критикуваш хората как пишат и тем подобни работи.Негов проблем си да се оправа!!! :D :D :D

Не е само негов проблем. Ние трябва да четем тея лайна, дето постоянно се бълват.

elito0o0o0
06-02-2010, 15:05
Някой има ли си идея как се процидира ? Смисъл с изпити дипломи и други. Ако някой е на домшно училище моля да ми обясни ил дори и да не е ако знае моля. :) пф как ще преживееш по цял ден да стой увас и да учиш :shock: ,друго си е сред съоченици :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: Като гледам на теб не ти се отразява добре!!
Пише се съУченици шматко изсипана такава! Не се излагай,че вече ми се реве от твойте писаници.. в началото беше забавно,ама сега.. :lol: :lol: Сигурна ли си,че по БЕЛ имаш 4ка?! Да не си объркала с на някоя твоя приятелка оценката от матурата? :razz: :razz: Ти някога ще спреш ли да критикуваш хората как пишат и тем подобни работи.Негов проблем си да се оправа!!! :D :D :DАма ти за кого се мислиш? За "хората" ?! Няма да спра да те критикувам,докато си неграмотна и почнеш да пишеш както трябва. :)

SmilezZz
06-02-2010, 15:24
Да не би да имаш впредвид СФО (самостоятелна форма на обучние)..Лично за мене тази форма на обучение е много трудна..Няма кой да ти обяснява уроците и ти трябва цял ден да "залегнеш" над учебниците,за да разбереш нещо повече...

December
06-02-2010, 15:30
Не съм сигурен дали домашното училище е легално във България.Мисля,че е законно.Миналата година сигурно по това време,гледах в На кафе със Гала,едно момченце,което тогава беше 6 клас и говореше баща му,как го убочавал...Беше доста интересно предаване.Ако някой може да го намери,че пак ми се гледа,да пише 8-)
Баща му и майка му били учители,то било много умно,имало много приятели,прочело 700 книги(водел си записки).Абе интересно беше,макар да му се чудех това кибербот(това си е лично моя дума) ли е или дете на 12 години..

billyana
06-02-2010, 15:37
Дистанционното обучение е много гадно. Не го пожелавам на никой.Много по-трудно , по-скучно е , и за да избереш такава форма на обучение означава , че има някакъв голям проблем. Може да е висока степен на инвалидност или отдалеченост от училище на голямо разстояние....ама голямо, колкото е трудно да си представиш ако не си го преживявал.

theImmoral
06-02-2010, 15:50
Аз също го гледах това, но мисля, че плащаха големи глоби.
Не е нужно да злословите толкова. Самостоятелната форма на обучение не е само за инвалиди, или отдалечени. Зависи много от характера на дадения човек. Аз лично си научавам нещата много по - бързо и след това - шапка на тояга.