PDA

View Full Version : Не обичам момичето, но пък ....



05763
06-02-2010, 05:36
Доброутро !
Има едно момиче, което ме харесва, хубава е, но не ми е интересна :/
няма тръпка при нея и се чудя какво да правя, като се има предвид, че
до сега съм намал приятелка и не съм се целувал даже, отрязвал съм доста момичета по същата причина (че не ги харесвам), но проблема този път е, че май трябва да мисля с главата.
Няма да е редно да я лъжа, но така поне ще натрупам малко опит и няма да си набивам разни паранои, че съм грозен и, че не ме искат ...
Дайте сега някакъв съвет, само да е умен, не да си почесвате пръстите...

LadyDi
06-02-2010, 05:41
Не се занимавай. Нямаш право да я залъгваш, щом нямаш чувства.

Nakadah
06-02-2010, 05:48
На колко си бе момко? 15-16? не се тревожи, но след като не харесваш момичето не и давай празни надежди...

anonymous708973
06-02-2010, 06:19
Не се занимавай. Нямаш право да я залъгваш, щом нямаш чувства.

Съгласна съм. Глупава причина - "да натрупаш опит"..?! :?

CherryS
06-02-2010, 06:24
Не се занимавай. Нямаш право да я залъгваш, щом нямаш чувства.

05763
06-02-2010, 06:28
Ако бях на 16 щях да оставя нещата така, на 19 съм :/
Поне да разбера кво е тва да се целуваш е, баси :S

LadyDi
06-02-2010, 06:37
Вземи разбери какво е това "морал". Колкото и старомодно да ти звучи.

Nakadah
06-02-2010, 06:39
Следващия път като си харесаш някое моме не се срамувай да я заговориш...

EndlessVoid
06-02-2010, 07:38
Ако бях на 16 щях да оставя нещата така, на 19 съм :/
Поне да разбера кво е тва да се целуваш е, баси :S

Ако искаш да натрупаш опит по дискотеките е пълно с момиченца, които търсят да обменят опит :D От тях можеш да се понаучиш и на други неща.

05763
06-02-2010, 07:41
Ако бях на 16 щях да оставя нещата така, на 19 съм :/
Поне да разбера кво е тва да се целуваш е, баси :S

Ако искаш да натрупаш опит по дискотеките е пълно с момиченца, които търсят да обменят опит :D От тях можеш да се понаучиш и на други неща.
Офф те са някакви курви дето ги сърби и се чешат с всеки втори ...
Баси, не знам какво да правя :/

EndlessVoid
06-02-2010, 08:02
Ако бях на 16 щях да оставя нещата така, на 19 съм :/
Поне да разбера кво е тва да се целуваш е, баси :S

Ако искаш да натрупаш опит по дискотеките е пълно с момиченца, които търсят да обменят опит :D От тях можеш да се понаучиш и на други неща.
Офф те са някакви к**ви дето ги сърби и се чешат с всеки втори ...
Баси, не знам какво да правя :/

Т'ва е варианта като искаш да трупаш опит. Те там не изпитват такива чувства. Те изпитват нужда да го правят.

Sa6eks
06-02-2010, 08:11
Направи опит за не повече от седмица с нея, и после я остави :) Рано или късно всички са прецакани ! Няма какво да се залъгваме. Пък и ти ще практикуваш малко, и тя ще се забавлява с любимия човек 1-2 седмици :)

05763
06-02-2010, 08:18
Много кофти се чувствам .. просто все едно съм неква отрепка ...

tnp123
06-02-2010, 08:21
Даа, и после нова тема:"ПОМОГНЕТЕ! запознахме се с едно момче, много е сладък, казах му че го харесвам, събрахме се, стана толкова хубаво но напоследък взе да се отчуждава, дали е в мен проблема или си има друга?"

simi4ka
06-02-2010, 08:39
да натрупаш опит ?! :shock: Ти какво wtf Тя не ти е опитен заек . Опитай се да помислиш с ,изглежда малко останалия ти мозък :?

wasch0
06-02-2010, 08:47
да натрупаш опит ?! :shock: Ти какво wtf Тя не ти е опитен заек . Опитай се да помислиш с ,изглежда малко останалия ти мозък :?

++

05763
06-02-2010, 09:23
Пробвайте да погледнете от моята страна на нещата ...
-> Приятелка никога не съм имал.
-> Секс не съм правил.
-> Не съм се целувал.
На 19 съм и почти всяка вечер пия, пия за това, че съм едно НИЩО ...
макар да постигам много не съм доволен, вчера си погледнах резултатите от матурите - не са зле, но няма голяма радост в очите ми ...
Последно време даже и на агресия ме избива, добре, че ходя в залата да тръшкам желязо ...
Сутринта ставам с настроение и усмивка, а вечерта си лягам умърлушен .. отчаян :/

LadyDi
06-02-2010, 09:32
Добре, ние си казахме мнението.
Ти си свободен да правиш каквото искаш. Но едва ли точно ние ще ти оправдаем гузната съвест.

Nestlee
06-02-2010, 11:24
Например ако на мене ми го направат- кеф к'во да ти кажа!ще изпадна 1во в бурен смях, после оставям момчето да е с момичето, което харесва и ние с него ставаме добри fr . Ще се радвам,че съм била с момче ,което харесвам. Ама то си зависи до момичето, де.

НОО се постави на мястото на момичето. Ето:
Харесваш едно момиче ама много и тя приеме да ти стане гадже. След време разбираш,че не те е харесвала наистина, а просто е била с тебе за да предобие опит.

Късмет ! :-)

kalpazanka
06-02-2010, 11:27
05763, а тя с какво е виновна за твоите несполуки? Постави се на нейно място. Ти би ли искал да си употребен и захвърлен като носна кърпичка?!

simi4ka
06-02-2010, 11:36
Намери си някоя , която ще те обича въпреки малкия ти опит , но за да се получи между вас и ти трябва да изпитваш същото към нея :)

05763
06-02-2010, 12:20
хах, абе лесно ви е на вас .. като не ви е яйцето до задника ...
цял живот да си сам ... възможно е да паднеш и до по-големи низости :( не знам кво да ви кажа :S

MaLkaTa_LaDy
06-02-2010, 12:21
Ако смяташ, че ще те направи поне малко по-щастлив, го направи. Ще ти кажа само още нещо: Ще ти е изключително неприятно да целуваш момиче, към което нямаш чувства и то като се има предвид, че не си се целувал преди.

theImmoral
06-02-2010, 12:29
Ако смяташ, че ще те направи поне малко по-щастлив, го направи. Ще ти кажа само още нещо: Ще ти е изключително неприятно да целуваш момиче, към което нямаш чувства и то като се има предвид, че не си се целувал преди.

Това е единственото мнение, с което мога да се съглася. Напълно.

Nestlee
06-02-2010, 12:33
хах, абе лесно ви е на вас .. като не ви е яйцето до задника ...
цял живот да си сам ... възможно е да паднеш и до по-големи низости :( не знам кво да ви кажа :S

Ти защо си мислиш, че аз ги редя един след друг ? И аз не съм се целувала до сега, нито пък секс съм правила, нито гадже съм имала и не съм единствена.Амаа живота продължава. И даже съм най- щастливия човек на света...

Niakoitam
06-02-2010, 12:39
Не е задължително да я обичаш още от сега. Може просто да я харесваш. Ако пък даже и не я харесваш, няма абсолютно никакъв смисъл да проявяваш такъв егоизъм спрямо нея. Това ти го казвам аз, човек с по-голям опит в самотата от теб. От там нататък ти си решаваш.Пък може пък и да я харесаш след време повече. Знае ли човек. :)

justonegirlwithonehope
06-02-2010, 12:41
Ти си тъп, нямаш право да си играеш с чувствата на момичето, по замисления от теб начин !

Nestlee
06-02-2010, 12:54
Ти си тъп, нямаш право да си играеш с чувствата на момичето, по замисления от теб начин !

Явно ти си тъпия, защото не четеш ! Не си играе ,а само ПРЕОМИСЛЯ !!!!!

SmilezZz
06-02-2010, 12:54
Много гаден и тъп начин "да натрупаш опит"..А и без това - какъв си ти,че ще си играеш с момичето и да й даваш празни надежди..???

awerw
06-02-2010, 12:57
не се занимавай с нея

LadyDi
06-02-2010, 13:07
Ако смяташ, че ще те направи поне малко по-щастлив, го направи. Ще ти кажа само още нещо: Ще ти е изключително неприятно да целуваш момиче, към което нямаш чувства и то като се има предвид, че не си се целувал преди.

Това е единственото мнение, с което мога да се съглася. Напълно.
Защото сте жени.
Целуването и сексът не винаги вървят ръка под ръка с чувствата.

Очевидно си лишен от всякакво чувство за тактичност, етичност и още няколко други "ичност"-и. Щом си готов да паднеш толкова ниско, за да си заплетеш езика с която и да е... действай.

Не ни било яйцето до задника... Това е най-глупавото възможно оправдание.

theImmoral
06-02-2010, 13:10
Кой е казал, че вървят ръка за ръка? Ама ако първата ти целувка не включва емоция, за къде?
Ти пък си мъж.

LadyDi
06-02-2010, 13:11
Кой е казал, че вървят ръка за ръка? Ама ако първата ти целувка не включва емоция, за къде?
Ти пък си мъж.
Ще ти кажа закъде. Момчето толкова го боли ръката от чикиджийстване, че е готов на всичко... Няма как да ти го обясня. Пък и защо да няма емоция. Емоцията от първата целувка си е емоция. Не е задължително да е емоция от първа целувка с точно определен човек.

Мъж съм! И съм под прикритие :D

theImmoral
06-02-2010, 13:17
Аз не казвам, че я няма емоцията от първата целувка, ама я няма *оная* емоция, а първата целувка се запаметява най - силно...

LadyDi
06-02-2010, 13:18
Знам :)
И аз не го разбирах.

05763
06-02-2010, 13:20
Кой е казал, че вървят ръка за ръка? Ама ако първата ти целувка не включва емоция, за къде?
Ти пък си мъж.
Ще ти кажа закъде. Момчето толкова го боли ръката от чикиджийстване, че е готов на всичко... Няма как да ти го обясня. Пък и защо да няма емоция. Емоцията от първата целувка си е емоция. Не е задължително да е емоция от първа целувка с точно определен човек.

Мъж съм! И съм под прикритие :D
хахахха закъснял си ... ръката отдавна ми е омръзнала, още от преди 2 години ;) не, че сега не "лъскам бастуня", но го правя много по-рядко...

LadyDi
06-02-2010, 13:21
Хлъц...

theImmoral
06-02-2010, 13:22
хахахха закъснял си ... ръката отдавна ми е омръзнала, още от преди 2 години ;) не, че сега не "лъскам бастуня", но го правя много по-рядко...

Win.

LadyDi
06-02-2010, 13:23
Както казваше една приятелка - ВСДТ...
Всичко Свърши До Тук...

:lol:

pebals
06-02-2010, 15:19
недей да залъгваш момичето напразно,само ще я нараниш така...

Qnkishhh
06-02-2010, 17:21
Пробвайте да погледнете от моята страна на нещата ...
-> Приятелка никога не съм имал.
-> Секс не съм правил.
-> Не съм се целувал.
На 19 съм и почти всяка вечер пия, пия за това, че съм едно НИЩО ...
макар да постигам много не съм доволен, вчера си погледнах резултатите от матурите - не са зле, но няма голяма радост в очите ми ...
Последно време даже и на агресия ме избива, добре, че ходя в залата да тръшкам желязо ...
Сутринта ставам с настроение и усмивка, а вечерта си лягам умърлушен .. отчаян :/

Мисля, че ако сега тръгнеш с момичето за единия опит, ще паднеш доста като човек и ако наистина имаш акъл в главата, след това ще ти е още по-кофти. Така че според мен да тръгнеш с нея няма да бъде решение на проблема ти. Отделен въпрос е, че ако тя пък наистина е много влюбена, ще й разбиеш сърцето, а тя едва ли го заслужава...

05763
06-02-2010, 19:26
Не говоря просто за седмица или 2, а примерно за месец- два ?
Ще се опитам да я провокирам тя да ме отреже, за да не я наранявам, а да се оттърве от мен :-o

LadyDi
06-02-2010, 19:31
Ставаш все по-жалък.

xxxxxx
06-02-2010, 19:42
Човек моят съвет е да не се захващаш,казвам ти го като човек,който го е преживял това.Бйх на 17 и половина в същото положение като теб(е ивал съм гаджета,но в 4-5 клас).И аз си казах нека да тръгна с нея да натрупам опит,но след 2.3 седмици бях хлътнал здраво и се стигна до там,че след първият месец не можех без нея.Вярно е че вече 6 месеца сме заедно,но за този период доста страдах<понякога съм имла чувството,че ще откача,2 пъти ме остави(е и аз и го върнах веднъж де :grin: ),но в момента и нямам много вяра постоянно си мисля че ще ме остави и се измъчвам.Все пак ти си решаваш,но ако тръгнете не ти го пожелавам това<което се случи на мен

05763
06-02-2010, 19:47
Ставаш все по-жалък.
Близо живея до Варна, ако искаш като идвам да се запознаем ?

LadyDi
06-02-2010, 19:50
Ставаш все по-жалък.
Близо живея до Варна, ако искаш като идвам да се запознаем ?
Защо?

filmimilmi
06-02-2010, 19:54
Престанете да четете морал на момчето! Такъв "проблем" на такава възраст е си е "недъг". Защо да не го "излекува" при положение, че вече спомена, че е достатъчно отговорен, за да не нарани момичето? А и не е невъзможно това да не прерастне в любов.
Иначе един съвет от мен. Ако наистина не я харесваш, то и кран няма да може да ти го вдигне. :?

LadyDi
06-02-2010, 19:57
filmimilmi, ние просто си изразяваме гледната точка, а той продължава да пита и разпитва. Вече веднъж му казах, че ние няма да му оправдаем гузната съвест и да прави, каквото желае.

Може би е време за ключ на темата?

05763
06-02-2010, 20:02
Всъщност, интересното е, че дори само като си говорим "вдигам самолета" .. 0.о



Ставаш все по-жалък.
Близо живея до Варна, ако искаш като идвам да се запознаем ?
Защо?
Не би ли искала да се запознаеш с мен ? Не от интимна гледна точка, а просто ей така от любопитство ?

LadyDi
06-02-2010, 20:04
Не, благодаря ти за предложението :) Не съм чак толкова любопитна.

05763
06-03-2010, 05:35
Нека темата продължи, тогава ;)

LadyDi
06-03-2010, 05:57
Все пак, аз не разбирам защо някой друг трябва да вземе това решение вместо теб.

gLypChenCee
06-03-2010, 06:16
Извинявай ама ти на колко си? :-o

05763
06-03-2010, 07:12
Извинявай ама ти на колко си? :-o
Ако беше прочела темата нямаше да задаваш този шибан въпрос ...
на 19 съм, други въпроси ?
Да, работи ми пишката, друго ?
Не искам никой да взима решение вместо мен, искам да чуя мнения ...

Nakadah
06-03-2010, 07:45
Следващия път като си харесаш някое моме не се срамувай да я заговориш...

Моля прочети го...

SisinkaS
06-03-2010, 07:47
А замислил ли си се дали не си гей... след като си на 19 и никое момиче не ти е провокирало интереса :razz: ( това беше в кръга на шегата) .. А относно момичето няма смисъл да я залъгваш, а и себе си също след като нямаш чувства.Те дугите са ти го казали по дискотеките има доста които обменят опит или иди на море там също е пълно с такива девойки.Но недей да залъгваш момиче което те иска, а ти нямаш нищо към нея. :?