PDA

View Full Version : Бахти животното е тоя



SheIsAggressive
06-02-2010, 07:39
Господина ми по музика е много кух..
Изпитва вчера мен и още едно момиче.. Аз не казах нищо и ми писа 5.. Другото момиче каза много повече неща и той и писа 3.. Едно от момчетата в класа попита защо и отговора на господина беше:
"Защото Ивелинна има по-големи гърди!".. :shock:
Не че съм недоволна от оценката ама си беше леко нечестно.. :?

Nakadah
06-02-2010, 07:42
Ех... Ма ти винаги се опитваш да съсипеш името на някой човечец... А това с гърдите лова бас че е било сърказъм!

Princessani
06-02-2010, 11:59
Господина ми по музика е много кух..
Изпитва вчера мен и още едно момиче.. Аз не казах нищо и ми писа 5.. Другото момиче каза много повече неща и той и писа 3.. Едно от момчетата в класа попита защо и отговора на господина беше:
"Защото Ивелинна има по-големи гърди!".. :shock:
Не че съм недоволна от оценката ама си беше леко нечестно.. :? Това е Българското ми образование свиквайте още колко такива случай ще изтърпиш не е истина :razz: ,аз получава предложение за секс за 6 такаче нищо не ме учудва :lol: :oops: предлагам ти да запишеш следващо такова изпитване и да се покаже да родителска среща и от там вече ще се вземат някакви мерки .

SmilezZz
06-02-2010, 12:00
Ех... Ма ти винаги се опитваш да съсипеш името на някой човечец... А това с гърдите лова бас че е било сърказъм!

xWandereRx
06-02-2010, 12:11
оп оп минутки за реклама

danibebi
06-02-2010, 12:13
тцтцтцтц.. :? :lol:

awerw
06-02-2010, 12:37
хахааахаха искам и аз да съм учител :grin:

:lol: :lol: :lol: :lol:

elito0o0o0
06-02-2010, 13:53
По тая логика момчетата от нашия клас трябва да си покажат .... ъ ъъмм.. ,за да прецени госпожата на кого му е по-голям и на него по-високата оценка да пише.. :razz: :razz:
Това си е било чист сарказъм..

cvetinka95
06-02-2010, 13:58
Това си е било чист сарказъм..

На същото мнение съм.
Ама..такова. 8-)
Обяснявайте за такива автори какво е значението на думата, защото това е сложен термин, и не бива да си затормозяват хубавите главици с нещо такова. :(

ecstazy
06-02-2010, 14:23
Ама и ти си бахти животното :razz:

unicorn_f
06-02-2010, 14:27
не вярвам

ivanovvarna
06-02-2010, 16:55
Господина ми по музика е много кух..
Изпитва вчера мен и още едно момиче.. Аз не казах нищо и ми писа 5.. Другото момиче каза много повече неща и той и писа 3.. Едно от момчетата в класа попита защо и отговора на господина беше:
"Защото Ивелинна има по-големи гърди!".. :shock:
Не че съм недоволна от оценката ама си беше леко нечестно.. :?

1. Вариант - ако сте били повече от 2ма човека в стаята (а вие сте били)
отивайте директно при директора, и разкажете за случката. Това което е казал преподавателя не е правилно!

2. Вариант - запиши го по някакъв начин когато говорои такива глупости на съучениците ти и тоя запис го изпратете на директора. Най-малкото го чака уволнение!