PDA

View Full Version : На горещия стол е Nakadah



POLLINA
06-02-2010, 08:57
айде ти си

kalpazanka
06-02-2010, 09:08
Спомена, че си студент- къде следваш и какво?
Какъв мечтаеше да станеш като дете?
Какво дете беше?
Запазил ли си детското в себе си?
Защо се ориентира точно към бизнеса с автомобили?

Nakadah
06-02-2010, 09:17
Спомена, че си студент- къде следваш и какво? UofC St.George Campus Finance/Economics(Bachelor of Commerce)
Какъв мечтаеше да станеш като дете? Исках да стана бизнесмен
Какво дете беше? - Слушах родителите си, но и много бели съм правил
Запазил ли си детското в себе си? - Не, или поне аз така не мисля...
Защо се ориентира точно към бизнеса с автомобили?Като бях по малък вуичо ми внасяше коли от Германия и аз много обичах да ходя при него и да гледам какво прави, винаги съм харесвал автомобилите и може би защото имам възможност да ги намирам по на тънкана и да припечелвам някой лев... ПС: Преди да почна това бях продаваш в Authorized Audi Dealer, но...

Nakadah
06-02-2010, 09:34
Привет,

в друга тема спомена, че поправяш ударени коли и ги продаваш наново, затова имам няколко въпроса:

1. Споменаваш ли на клиентите, че колата е била удряна?

Хората тука са много не информирани на тази тема... Всички са им надути главите че трябва да вземат CarFax, но това е частна фирма която няма от къде да си вземе информацията и само лъже... Като цяло хората не обичат колата им да е била удряна или по точно да носи Rebuilt Title.. Не знам дали в България има такова нещо и ми е трудно да го обесня но ще се опитам. Title е 1 вид състоянието на колата: Salvage - била в инцидент и може да се оправи(Доста често дори вандализирани коли носят тази титла), Rebuilt - кола която е била Salvage и е била оправена, Active - кола която не е била блъскана(Но и тука има исключение и то точно че ако не си плащал пълна застраховка и се удариш то колата ти не бива платена от застрахователната компания, а като не е планета титлата си седи Active... Само застрахователната компания има право да променя титлата и то само когато е купила колата), N/R - това са коли който не могат да бъдят оправени, или по точно не могат да бъдат регистрирани в Северна Америка повече... Доста често се срещат коли който са били наводнени и нямат дори драскотинка по тях... Такива коли биват купувани от Араби и/или балканци и ги изнасят за техните страни...

И след това есе на кратко, аз не мога да не им кажа че колата не е била ударена, поради простата причина че титлата го казва, а по закон нямам право да крия тази информация... Но винаги си има и вратички...

Ако съм купил кола която е била Active и я оправя не им казвам защото няма как да ме хванат

2. Печели ли се добре от този тип бизнес и в конкретната икономическа ситуация купуват ли се коли въобще?

Зависи... В последно време има доста кретени които си мислят че ще купят някоя кола, ще я учукат, и ще я продадът... но истината е далече по сложна... Както казах те не са информирани достатъчно на тази тема и доста често тези хора се парат по веднъж или 2пъти, но има прекалено много риба...

Тука еснафщината е пълна и примерно те предпочитат да карат Honda от 95 от колкото Suzuki 2010... За тях Honda e но.1 и не можеш да ги обедиш в обратното.... Много търсени коли са Nissan 350Z/Infinity G35 Coupe, Тези коли са търсени от студенти които имат определена сума в джоба и не могат да имат претенциите дали да е удряна или не, точно от такива хора аз правя пари.. И точно такива коли се опитвам да взимам...

Друг род коли които се търсят от млади хора е Mazda 3/Speed3, Acura RSX Type-R Toyota Celica, Mits Eclipse, Mits Lancer.... Те са сравнително по-евтини, но по-лесно се намират...

И все пак за да ти отговора малко по-точно.. Парите ми стигат за да си плащам сметките + Университета...

3. Коя е най-скъпата/луксозната кола, която е минавала през ръцете ти за продажба? Тука не се гледат немските коли толкова колкото Японските... Тука S63 AMG не го признават, но пък Honda Accord е върха... Парадокс няма какво да казвам... Но през ръцете ми са минали доста 350Z които са били на не повече от 2 години... Няколко G35 Coupe които също са били на няколко години Porsche 911 5 годишно, BMW 335I 3 месечно... Audi S4 2 годишно, Infinity G37Sx 2010

Като цяло няма смисъл в скъпите коли, защото ако гледаш за скъпа кола, то ти ги имаш парите и отиваш в Dealer

earthquaker
06-02-2010, 09:53
На колко години си?

Трудно ли се реши да заминеш оттука?

Бързо ли си намери приятели там?

Nakadah
06-02-2010, 10:01
На колко години си?



Трудно ли се реши да заминеш оттука?

Когато съм бил на 8 месеца съм заминал да живея в Германия с наще и след 7-8 години живот там се върнахме в България... Нямаше и няколко години преди да заминеме за Северна Америка...

Или казано просто: никога не ми се е налагало да мисля на тази тема...

Бързо ли си намери приятели там?

Винаги съм имал много, ама много познати, хора с които съм излизал и хора които са ми правили услуги както и аз на тях много пъти, но не смятам че някога съм имал истински приятел/и...

earthquaker
06-02-2010, 10:08
интересено :) справяш се перфектно с езика



Никът ти какво означава?

Nakadah
06-02-2010, 10:11
Пиша малко(доста) неграмотно, но благодаря :oops:

Имаше 1 филм Stargate където има порта която прави черни дупки и пътува през пространстово за да се стигне до друга планета... Елемента(Материала) от който е направен се казва Naquadah, Но не ме кефеше как се пише, та реших да го променя 8-)

POLLINA
06-02-2010, 10:15
Обичаш ли България ?
говориш ли добре български? 8-)
някой ден би ли се върнал тук? ( до колкото разбрах сега си в Америка, нали ?)


:)

Nakadah
06-02-2010, 10:19
Обичаш ли България ?

Аз го говора, и смятам че е прекраснен език...

говориш ли добре български? 8-)

Аз само на БГ говоря с наще... И даже с другите Българи(Ако те говорят БГ де...)

някой ден би ли се върнал тук? ( до колкото разбрах сега си в Америка, нали ?)

На почивка? Ми всяка година планувам за другата... ма все нещо става...

Да живея? Абсурд... Смятам че Българския народ е комплексиран и злобен, и аз не искам да живея в такава среда...

В моента съм в Toronto,ON -> Canada
:)

tuzaro
06-02-2010, 10:20
как се справяш с негрите

POLLINA
06-02-2010, 10:23
а не смяташ ли , че ако ние младото поколение бягаме в други страни , рискуваме прогнозите да се сбъднат и българската нация да изчезне?
никога ли не си изпитвал носталгия?
в кой град си роден в българия :)

Nakadah
06-02-2010, 10:24
как се справяш с негрите

Има 2 вида негри... 3 де...

1-ния са дошли като роби и се правят на гангста и на гъзета, но живеят в мизерия... С тях не се занимавам,

2-рия са дошли като роби, но в течение на обстоятелствата са се изучили и смятам че са доста добри хора... Те са от типа или си му приятел или не те познава... Няма да те предаде...

3-тия Имигранти дошли на скоро... И при тях се делят на 2...


Проблема не са негрите, проблема са ИНДИИЦИТЕ!!! Те са мързеливи и завистливи... Живеят на помощи, и парите идват от моите данъци....

Ankh
06-02-2010, 10:29
в кой град си роден в българия :)

Браво! България с малка буква...

POLLINA
06-02-2010, 10:30
еее моя грешка ..
БЪЛГАРИЯ
доволен ли си?
голям патриот ша дойдеш

Nakadah
06-02-2010, 10:31
а не смяташ ли , че ако ние младото поколение бягаме в други страни , рискуваме прогнозите да се сбъднат и българската нация да изчезне?

Познавам много Българи, някои живеещи от много време като мене тука, някои дошли на скоро или други със студентска виза... Не смятам че искам да ги коментирам... Просто в тяхната глава се върти "Мама ти дееба, как ти ще караш тази кола, а аз няма?"

На България не и трябва некви си тъпачета дето нямат мозък за 5 стинки и голем прас че са учили и са в България...

Аз виждам нещата по-друг начин:

Според мене на нас ни трябват точно хора учили по света.. Хора които са видяли и мизерия и богатство, хора които имат глава на раменете си и не им дреме колко пари ще им предложиш като подкуп, искат да си свършат работата...

Трябват ни такива политици, полицай, учители и лекари...

Когато намериме точно тези хора и мат 2-3 поколения през тях, то тогава ние ще се оправиме... За сега просто е замазка на мизерията.. И жалката истина е че на Българина му харесва да живее така... Той не иска промяна и не може да си представи как ще живее по-друг начин...

+ Ние трябва да престанеме да казваме инвестиция на някакъв си скапан хотел... Ние имаме толкова много да предложиме, но нали държавните поръчки се поемат от приятели....


никога ли не си изпитвал носталгия?

Имам 2 къши в България, гадно ми е че са на маина си раина и никога не бих ги продал, но пък никога не бих се върнал да живея... Някой хора ме мислят за луд като им го кажа... Но всеки с преценката си...
в кой град си роден в българия :)

София

Hercule
06-02-2010, 10:31
Предполагам, говориш български, немски и английски.
Други езици знаеш ли?

Nakadah
06-02-2010, 10:35
Мога да псувам на сръбски 8-)
Мога да псувам на турски 8-)

Знам няколко изречения на Китайски(Мандарин)

Sham
06-02-2010, 11:00
*освен комплекси и злоба, нещо друго прави ли ти впечатление относно българите? нещо хубаво, например?
*от какво друго се интересуваш? (грозната дума "хоби", да речем)
*с какво искаш да се занимаваш... докрая?
*с какво си ценен за света?
*смяташ ли, че можеш да бъдеш полезен с нещо за промяна статуквото в България? по какъв начин?
*каза че няма да се върнеш, това настроение според теб отнася ли се за болшинството наши емигранти?
*тогава колко по-противоречиво може да прозвучи твърдението ти, че на България и трябват хора на света(поетично парафразирам:Д), като последните добиват егоизъм в излишък и веднъж додрапали до короната, спира да им пука за корена?
*децата ти американчета ли ще са?
*защо влизаш точно в този форум?
...

plmn
06-02-2010, 11:51
старата ти регистрация не беше ли Darkkiss? защо се държеше толкова негативно с всички и обиждаше? говориш за комплекси и злоба, а аз съм запомнил същото от теб.
не се заяждам, просто питам :)

SunSmile
06-02-2010, 12:45
- Как се казваш?
- снимка>
- Имал ли си други регистрации?
- Хоби?
- Обвързан ли си? Влюбен ли си?
- Playboy ли си?
- Имаш/имал ли си прякори?
- За какво харчиш най - много пари?
- Как си представяш момичето/жената на живота си?
- Представи си едно момиче с перфектните гърди и едно момиче с перфектното дупе. Останалото приемаме, че ти харесва, разликата е в гърдите и дупето. Кое ще ти хареса повече - момичето с перфектните гърди или с перфектното дупе?
* перфектни -> точни каквито най - много харесваш

Serseri91
06-02-2010, 12:52
Верно ли nissan skyline е забранен в Америка :shock:

amk933
06-02-2010, 14:38
Имаше едно време, в което се заяждаше с всеки потребител наред...напоследък не е така...какво те промени?

Америка или Канада?
Нещо липсва ли ти от България, освен слънчоглед и луканка? (за тези, които не знаят...в Америка специално да намериш семки за чоплене си е почти невъзможно)
От политика вълнуваш ли се или ти е все тая?
Чувствал ли си се дискриминиран, защото си емигрант?
Какво те дразни най-много в Канада?
Какво ти харесва най-много там?
Какво правиш в свободното си време?
Искаш да отидеш в...


:)

eclipse06
06-02-2010, 17:11
Какво би променил в България, за да я направиш подходящо място за живот, както за теб, така и за бъдещите ти деца?
Има ли нещо положително в българите, което според теб да липсва при германците или американците?
Препочиташ да бъдеш богат (материално), но непочтен или беден, но благроден?
Зодия?

Nakadah
06-02-2010, 19:05
Ох, мерси за отговора, но не отчетох факта, че си в чужбина, а ми беше интересно за българския пазар....


В България не смятам че има бизнес за коли... Просто има 2 вида хора.. 1-ния краде на едро, другия на дребно... Тези които крадът на едро карат $100к + коли. Тези които крадът на дребно карат за по 2-3 хиледи... И за 2-та варианта няма пазар....

Според теб немските коли дали са по-непопулярни сред младите, защото са признак за кастова принадлежност? Пример: лекарите карат Бенц, адвокати и брокери - БМВ и т.н.?

Не смятам че някога Японското може да измести Немското... Но смятам че доста хора имат погрешна информация от филми като Fast and Furious...

Според мене немските са по-популярни при младежите които мислят с главата си...

tuzaro
06-02-2010, 19:14
има ли такива сводници дето карат кабрио коли и си пушат весели цигари??

Nakadah
06-02-2010, 19:15
*освен комплекси и злоба, нещо друго прави ли ти впечатление относно българите? нещо хубаво, например?

-Да!!! Като се махне от България иска да работи и да спазва законите, но докато е в България само се оплаква...

*от какво друго се интересуваш? (грозната дума "хоби", да речем)

Хоби? Snowboard, каране на коле в планината, каране на мотори по пътеки, пътуване из различни държави... и тн...

*с какво искаш да се занимаваш... докрая?

Продаване/Купуване акции

*с какво си ценен за света?

Този въпрос е много объркващ и честно да ти кажа не смятам че ще допренеса с нещо на света...

*смяташ ли, че можеш да бъдеш полезен с нещо за промяна статуквото в България? по какъв начин?

НЕ, Няма кой да ме чуе, НИКОЙ не иска да ме чуе... На Българина му е добре така, и аз не смятам да си създавам нерви... Когато(Ако) Българите решат да се по оправят то тогава ще му мислиме...

*каза че няма да се върнеш, това настроение според теб отнася ли се за болшинството наши емигранти?

Да, никой не иска да живее в постоянен стрес...

*тогава колко по-противоречиво може да прозвучи твърдението ти, че на България и трябват хора на света(поетично парафразирам:Д), като последните добиват егоизъм в излишък и веднъж додрапали до короната, спира да им пука за корена?


Корона? Имаш предвид пари? Много си далече от истината... Тука не е това което си представяте всички, и макар аз да съм добре има хора които не могат да вържат 2-та края... Не можеш да го разбереш докато не дойдеш...

Това да ти спре да ти пука за корена, и това да не искаш да се върнеш са 2 различни неща!!!

-Тука има хора които са по 2-3 год и не искат да говорят Български...
-Има хора като мене които посещават Български форум...

*** Като казах хора учили по света не съм имал под предвид непременно Българи... И все пак има доста Българи които учат просто с студентска виза и после се връщат в България.. Те биха били от полза... Но не че някой ги иска...

*децата ти американчета ли ще са?

МРАЗЯ ДЕЦА И НИКОГА НЯМА ДА ИМАМ ТАКОВА!!!

*защо влизаш точно в този форум?

Интересен ми е... От друга страна мога да си говора със сънародници...

...

Nakadah
06-02-2010, 19:16
старата ти регистрация не беше ли Darkkiss? защо се държеше толкова негативно с всички и обиждаше? говориш за комплекси и злоба, а аз съм запомнил същото от теб.
не се заяждам, просто питам :)

интересно ми е как darkkisss продължава да пише след като това е било "аз" :lol: Да не говориме че тя е момиче а аз момче 8-)

Nakadah
06-02-2010, 19:17
има ли такива сводници дето карат кабрио коли и си пушат весели цигари??

НЕ...

Nakadah
06-02-2010, 19:23
- Как се казваш?
- снимка> Мразя да се снимам, но ще ви пусна по-късно
- Имал ли си други регистрации? - имал съм...
- Хоби? -> По-горе отговорих ;)
- Обвързан ли си? Влюбен ли си? -> Свободен съм, не не съм влюбен
- Playboy ли си? - не
- Имаш/имал ли си прякори? - не
- За какво харчиш най - много пари? - Университета...
- Как си представяш момичето/жената на живота си? - не си предсвавям че ще има такова...
- Представи си едно момиче с перфектните гърди и едно момиче с перфектното дупе. Останалото приемаме, че ти харесва, разликата е в гърдите и дупето. Кое ще ти хареса повече - момичето с перфектните гърди или с перфектното дупе? -> их... Тука ме сложи на гадно място... По-пръв погледно вероятно момичето с гърдите... ма по-нататъка може и да си сменя мнението
* перфектни -> точни каквито най - много харесваш

Nakadah
06-02-2010, 19:26
Верно ли nissan skyline е забранен в Америка :shock:

НЕ, забранен е в Япония... Парадокса е че много от хората не знаят че на ралзичните острови в Япония се кара с различен волан(Десен/ляв..)


Америка е много понятно, и аз не знам законите на всеки щат, но до колкото знам се опитват да спрат колите с десен волан(макар че има доста)....

Nakadah
06-02-2010, 19:33
Имаше едно време, в което се заяждаше с всеки потребител наред...напоследък не е така...какво те промени? Твоите предупреждения... Не бе просто преди хората се връзваха и ставаше забавно, сега просто не е забавно...

Америка или Канада? В началото съм дошъл в Америка и съм живял там, но Торонто много ми харесва като град и просто се преместих тука...
Нещо липсва ли ти от България, освен слънчоглед и луканка? (за тези, които не знаят...в Америка специално да намериш семки за чоплене си е почти невъзможно) Суджук, Луканка, Бяло Българско Сирене(Тука има ФЕТА, ма не е същото), Пъстърма(чичо ми прави, но пак...) Мента... Български Ръчен хляб.. и тн
От политика вълнуваш ли се или ти е все тая?

Ми гледам какво става около мене и тн, но не съм чак такъв любител... Както и да е, не е проблем да говора на тази тема...

Чувствал ли си се дискриминиран, защото си емигрант?

Да и то от държавни институции, както и да е...

Какво те дразни най-много в Канада?

Дразни ме че са супер надути, мислят че са по велики от американците, но аз лично не виждам никва разлика в хората, а пък 2-те държави са загинали 1 без друга... Най ме дразни скапаната им кралица и тая жан ли ква беше дето като стана това в хайти Канада остана на под червено понеже тя била от Хаити и трябвало да помогне... Ето това е примерно за корупция на високите нива в някоя "велика" държава

Какво ти харесва най-много там?

Diversity.. Има хора от най различни краища на света и можеш да чуеш и видиш как хората мислят по различните точки на света...

Какво правиш в свободното си време?

Занимавам се по някоя кола, ходя по търгове.. излизам с приятели... хода да карам кросови мотори... ходя на питник... понякога даже колело по пътечки и тн...

Искаш да отидеш в...

Искам да отида в Египет, Искам да отида в Перу, искам да отида в Южна Африка, Искам да отида в Китай, искам да отида в Япония(Tokyo), искам да отида в Сингапур, Искам да отида в малаизия


:)

LadyDi
06-02-2010, 19:35
Защо мразиш деца?

Nakadah
06-02-2010, 19:39
Какво би променил в България, за да я направиш подходящо място за живот, както за теб, така и за бъдещите ти деца?
Има ли нещо положително в българите, което според теб да липсва при германците или американците?
Препочиташ да бъдеш богат (материално), но непочтен или беден, но благроден?
Зодия?

Не смятам че някога ще имам деца, а за промени прекалено е дълъг листа... Като начало бих премахнал корупцията на високите постове... Бих назначил СВЕСТНА полиция... Бих наем хора по света да обучат наще учители как да бъдът наистина учители... Бих развил това което на България би и донесло пари... България може да е малко, но има потенциал който никой не иска да види....

Положително? Всяка националност е за себе си... Не можеш да ги сравняваш...

БОГАТ... Няма човек на този свят който да не иска да е богат... И няма почтени хора... Всичко е маска...

Зодия: Везни

amk933
06-02-2010, 19:40
Аз пък обожавам американска фета чийз... :lol:

Как се виждаш след 20 години? С какво ще се занимаваш?
Американка или българка?
Любим филм?
Няк'во животно да гледаш случайно?
Ако не, искаш ли и какво?
Любим парфюм?
Къде си ходил?

Nakadah
06-02-2010, 19:42
Защо мразиш деца?

Това е въпрос на който просто не мога да ти отговора... Отвътре е...

December
06-02-2010, 20:56
Защо мразиш деца?

Това е въпрос на който просто не мога да ти отговора... Отвътре е...А жена?
Вярваш ли,че някой ден ще се ожениш?И въобще,как ти се струва идеята - жена,къща,деца може би...По приказките ти това май не ти допада много.
Каза,че истински приятели си нямал,а истинска любов вярваш ли,че ще срешнеш?
Каква музика слушаш?
Какви филми гледаш?
Религиозен ли си?
Би предпочел да разгадаеш всички въпроси,или да живееш в свят с мистерии(егати въпроса) :lol: ?
Ако беше жена,каква ще си?Опиши?(примерно:щях да съм феминистка,щях да мразя мъжете 8-) )

Стига засега...

ShtrudeL
06-02-2010, 21:15
Чие мнение е важно за теб?
Удрял ли си момиче? (а момче?)
Доверчив ли си?
Перфекционалист ли си?
Колко струва живота?
Лесно ли се обиждаш?
Мразиш ли Хари Потър!?

LadyDi
06-02-2010, 21:17
Какви книги четеш?
Препоръчай ми книга :)

Nakadah
06-02-2010, 21:35
Deleted...

Nakadah
06-02-2010, 21:45
Аз пък обожавам американска фета чийз... :lol:

-Мда, можеш да се нагодиш...

Как се виждаш след 20 години? С какво ще се занимаваш?

След 20 години сигурно ще съм труп... Ще съм завършил.. Поне мастер.. за PhD е много рано да мисля... ще продавам купувам акции, ще имам голяма къща с 1 хале под нея пълно с коли... ще пътувам и разгледам света... За 20 години много неща ще станат... Не мога да предвидя за себе си...

Американка или българка?

Българка

Любим филм?

То повече е книга от която е направен филма -> Граф Монте Кристо

Няк'во животно да гледаш случайно?

Не

Ако не, искаш ли и какво?

Не
Любим парфюм?

В момента имам Givenchy Blue Label и Lancome Hypnose
Къде си ходил?

Списъка е доста голям...

-България
-Гърция
-Сърбия
-Румъния
-Босна и Херциговина
-Словения
-Словакия
-Унгария
-Чехия
-Полша
-Австрия
-Германия
-Франция
-Италия
-Монако
-Испания
-Португалия
-Белгия
-Холандия
-Америка
-Канада
-Мексико
-Куба
-Бразилия

Nakadah
06-02-2010, 21:50
Защо мразиш деца?

Това е въпрос на който просто не мога да ти отговора... Отвътре е...

А жена? -> Как ще мразя жените?
Вярваш ли,че някой ден ще се ожениш?И въобще,как ти се струва идеята - жена,къща,деца може би...По приказките ти това май не ти допада много.-> Не, няма да се оженя, и тази схема ми се струва много филмарска за мене
Каза,че истински приятели си нямал,а истинска любов вярваш ли,че ще срешнеш?-> Едва ли, или поне не искам
Каква музика слушаш? -> Всичко... Може бе метал и рок не ми се снрави толкова...
Какви филми гледаш? - Всякви без сапунки...
Религиозен ли си? - НЕ
Би предпочел да разгадаеш всички въпроси,или да живееш в свят с мистерии(егати въпроса) :lol: ? -> Смятам че човек колкото по безинформиран е толкова по-щастлив е...
Ако беше жена,каква ще си?Опиши?(примерно:щях да съм феминистка,щях да мразя мъжете -> Ако бях, ма не съм... Не мога да ти отговора защото не мога да си представа 8-) )

Стига засега...

Nakadah
06-02-2010, 21:53
Чие мнение е важно за теб? -> Моето
Удрял ли си момиче? (а момче?) -> Момиче не бих... На момче се е случвало да набия някой и друг шамар...
Доверчив ли си? - НЕ
Перфекционалист ли си? - Бих казал да
Колко струва живота? - Безценнен е
Лесно ли се обиждаш? - зависи кой се опитва...
Мразиш ли Хари Потър!? -> Противно на всички вас, аз мисля че е хубава поредица от книги и интересна история за малчуганите....

Nakadah
06-02-2010, 21:54
Какви книги четеш?

Не обичам да чета книги... Но от време на време прочитам по някоя...

Препоръчай ми книга :)

Outliers by Malcolm Gladwell

CherryS
06-02-2010, 22:14
яя я я я :grin:

SunSmile
06-02-2010, 22:27
Имам някакви наблюдения за теб от много, много отдавна.... и все пак не си обяснвам на какво се дължи омразата към децата, нежеланието да имаш жена... Защо да е филм?

- Чувствителен ли си?
- Инат или амбициозен?
- Имаш ли мото, мисъл, афоризъм.. който да следваш или да си казваш в трудна ситуация?
- С родителите си ли живееш?
- За какво би извършил престъпление*?
- Имаш ли татуировка/и?
- На кого/какво дължиш възпитанието си и начина си на мислене?
- Каква кола караш?
- Романтичен ли си?
- Най - интересното ти и незабравимо преживяване е..?

Lancelot
06-02-2010, 23:29
Докато само ровех и четях, което е доста дълго време, ми стана интересен.

1.Смяташ ли абсолютно всеки за двуличен идиот? В това число и себе си?
2.Вярваш ли, че има надежда хората да станат по-добри?
3.Коя е любимата ти песен?
4.Вярваш ли в Бог?
5.Лю6им цитат от филм/книга/песен? Което и да е.
6.От какво те е страх?
7.Какво мислиш за Смърта?

Nakadah
06-02-2010, 23:29
яя я я я :grin:

кажи бе душа 8-)

Nakadah
06-02-2010, 23:39
Имам някакви наблюдения за теб от много, много отдавна.... и все пак не си обяснвам на какво се дължи омразата към децата, нежеланието да имаш жена... Защо да е филм? - Никога не искам да имам дете/деца... Жена не съм казал че не искам, но не искам да се оженвам(Подписвам 1 куп тъпи документи които след време ще ме ****). Моите наблюдения са показали че женените двойки с деца си мислят че света е по-хубав и по-лесен... С др думи: мисля че са 1 педия над земята...

- Чувствителен ли си? - НЕ
- Инат или амбициозен? - ООО, аз съм голям инат, но и амбициозен също...
- Имаш ли мото, мисъл, афоризъм.. който да следваш или да си казваш в трудна ситуация? - Ми не точно.. Но си мисля "Ако ти можеш то и аз мога"
- С родителите си ли живееш? - Да
- За какво би извършил престъпление*? - Не бих... По-скоро бих ползвал вратичките в закона..
- Имаш ли татуировка/и? -Не, и не смятам да си правя някога...
- На кого/какво дължиш възпитанието си и начина си на мислене? - Като малък бях голям инат, то не че сега не съм... та за възпитание можеш само на 1/2 да съдиш наще... За начина ми на мислене? Ми... хм.. Както каза Калпазанка в 1 др тема аз съм наблюдателен и от тези наблюдения си вадя изводите.. Но също така мога да гледам 1 въпрос от различни точки... Което мисля че е много ценно...
- Каква кола караш? Зимата карах X6M Лятото карам RS4 B7 Second Gen
- Романтичен ли си? Обичам да права приятни изненади на момичето с което ходя, но не бих казал че съм романтичен....
- Най - интересното ти и незабравимо преживяване е..?

Интересно.. Много са... Бих казал че всеки път когато пътувам в друга държава ми е интересно и не бих го забравил...

plmn
06-02-2010, 23:45
старата ти регистрация не беше ли Darkkiss? защо се държеше толкова негативно с всички и обиждаше? говориш за комплекси и злоба, а аз съм запомнил същото от теб.
не се заяждам, просто питам :)

интересно ми е как darkkisss продължава да пише след като това е било "аз" :lol: Да не говориме че тя е момиче а аз момче 8-)

абе много добре ме разбра, айде сега ахаха
има поне 5 дарккис-а във форума, и ти беше 1 от тях.
както и да е.

Nakadah
06-02-2010, 23:47
Докато само ровех и четях, което е доста дълго време, ми стана интересен.

1.Смяташ ли абсолютно всеки за двуличен идиот? В това число и себе си?
2.Вярваш ли, че има надежда хората да станат по-добри?
3.Коя е любимата ти песен?
4.Вярваш ли в Бог?
5.Лю6им цитат от филм/книга/песен? Което и да е.
6.От какво те е страх?
7.Какво мислиш за Смърта?

1. Идиот е много комерсиална дума... В днешно време няма никакъв смисъл... Всеки е двуличен... въпроса е дали си го признаваш или се заблуждаваш...

2.Не и в близките няколко стотин години.. Може би хиляди... Всяка нация се мисли за най-добра и пренебрегва другите.. Но факта е че всяка нация има лоши и добри черти, и точно пренебрегването е проблема... Смятам че сме глупави, или по точно наивни, защото не можеш да пращаш космонавти на марс(Поредния фал на Обама), а в същото време да не си разучил собствената си планета.. 2/3 от Планетата ни е вода... Кой знае какво има под тази вода? Знаеш ли че по статистика само 40% от Канада е била разучена... Това е 2-рата по големина страна в света... Ами ако Йети не е мит? Ами ако точно то живее в северните територии на Канада? Никой не може да го каже... Трябва да си премериме стъпките, а не да се явяваме по телевизията и да се правиме на велики(Бойко!)

3. Нямам любима песен... Всяка песен ми утъпява след известно време...

4. НЕ, не вярвам... Според мене "БОГ" е създаден от хората а не обратното. Според мене хората имат нужда да вярват че не те си определят живота и че има по върховна сила, сила която ги напътства и им дава сили...

5. Не съм по цитатите...

6. Страх ме е от всякъкви влечуги: Гущери, змии, крокодили, алигатори и тн...

7. Смятам че смърта е нещо прекрастно.. И не от лична гледна точка, ами от гледна точка на човечеството... Смятам че нашата планета е пренаселена и че няма къкаква финансова криза... Просто има повече хора от колкото работни места... Смятам че е време да имаме 3-та световна Война... След 1 война човечеството прогресира с бърза скорост... докато сега ние от добре ставаме на зле...

Nakadah
06-02-2010, 23:48
старата ти регистрация не беше ли Darkkiss? защо се държеше толкова негативно с всички и обиждаше? говориш за комплекси и злоба, а аз съм запомнил същото от теб.
не се заяждам, просто питам :)

интересно ми е как darkkisss продължава да пише след като това е било "аз" :lol: Да не говориме че тя е момиче а аз момче 8-)

абе много добре ме разбра, айде сега ахаха
има поне 5 дарккис-а във форума, и ти беше 1 от тях.
както и да е.

Не знам за какво говориш, но ако си тука да се заяждаш и/или да се правиш на велик ще те помоля да напуснеш..

plmn
06-02-2010, 23:50
старата ти регистрация не беше ли Darkkiss? защо се държеше толкова негативно с всички и обиждаше? говориш за комплекси и злоба, а аз съм запомнил същото от теб.
не се заяждам, просто питам :)

интересно ми е как darkkisss продължава да пише след като това е било "аз" :lol: Да не говориме че тя е момиче а аз момче 8-)

абе много добре ме разбра, айде сега ахаха
има поне 5 дарккис-а във форума, и ти беше 1 от тях.
както и да е.

Не знам за какво говориш, но ако си тука да се заяждаш и/или да се правиш на велик ще те помоля да напуснеш..

знаеш за какво говоря много добре, и въпроса ми остава - защо се държеше гадно с другите потребители и обиждаше? да напусна - няма. ако всеки задаващ неудобни въпроси напусне, стола от горещ не става ли удобен? ; )

Nakadah
06-02-2010, 23:54
Между неудобни и глупави въпроси има огромна разлика...

plmn
06-02-2010, 23:56
Между неудобни и глупави въпроси има огромна разлика...

:lol: просто и ясно - защо се държеше като задник с потребителите и обиждаше нарад със старата си регистрация? даже дали не беше баннат? а? отговори на глупавият ми въпрос, моля. :lol:

Nakadah
06-03-2010, 00:02
Ходи питай човека който търсиш бе...

Нека аз да ти задам въпрос!

Защо обра BMO Niagara Falls, ON?

Lancelot
06-03-2010, 00:14
Още 1 въпросче... Мислиш ли, че контрол чрез страх, може да направи хората по-добри? В чисто битиен план.

Nakadah
06-03-2010, 00:46
Още 1 въпросче... Мислиш ли, че контрол чрез страх, може да направи хората по-добри? В чисто битиен план.

Какво имаш предив? Като комунизм?

LadyDi
06-03-2010, 09:30
Спомена, че слушаш всякаква музика? А чалга? Какво е мнението ти за този изключителен жанр? :D

Nakadah
06-03-2010, 09:36
Спомена, че слушаш всякаква музика? А чалга? Какво е мнението ти за този изключителен жанр? :D

Нямам проблем да слушам нещо от сорта на:

http://www.youtube.com/watch?v=yOkSYy_ujy0

Защото е ритмично някво

Но имам проблеми с Азис :lol: или Милко...

Като цяло мисля че не е толкова лош този жанр... Вярно е пълен с курвички които са спали с когото трябва, но...

LadyDi
06-03-2010, 09:40
http://www.youtube.com/watch?v=yOkSYy_ujy0
Моля те, изпиши ми името на песента, че съм на работа и тия сайтове са ми филтрирани.

Nakadah
06-03-2010, 09:41
Maria - Moite Zadrujki produced by COSTI.RO

Lancelot
06-03-2010, 14:55
Още 1 въпросче... Мислиш ли, че контрол чрез страх, може да направи хората по-добри? В чисто битиен план.

Какво имаш предив? Като комунизм?

Ами не точно, но предполагам е подобно. Представи си, че съществува някаква висша инстанция, която наказва със смърт за всяко провинение. Било то тежко или леко. Хората ще започнат да се страхуват от това наказание, и ще станат "по-добри" в начина си на живот. Какво е мнението ти за такова подобряване на света? Редно ли е ?

Извинявай, ако въпросът ми е много шантав.

Nakadah
06-03-2010, 20:03
Има ли потребителка в тоя форОм , която да ти е направила по-така впечатление ? Няма значение преди или сега.

По Характер? Или по Визия?

Интересуваш ли се от футбол ? - НЕ
Брюнетка,блондинка или червенокоса ?

Бе... Не ги деля... Ма като цяло ми се струва че червенокосите са малко надутички та.... Тука много малко хубави блондинки съм видял... значи остава Брюнетки

Nakadah
06-03-2010, 20:06
Още 1 въпросче... Мислиш ли, че контрол чрез страх, може да направи хората по-добри? В чисто битиен план.

Какво имаш предив? Като комунизм?

Ами не точно, но предполагам е подобно. Представи си, че съществува някаква висша инстанция, която наказва със смърт за всяко провинение. Било то тежко или леко. Хората ще започнат да се страхуват от това наказание, и ще станат "по-добри" в начина си на живот. Какво е мнението ти за такова подобряване на света? Редно ли е ?

Извинявай, ако въпросът ми е много шантав.

Със смърт за открадната дъвка? 8-) Това ми се струва леко казано глупаво... + ти не мислиш за consequences като извършваш дадено нещо а след това... когато те спипат...

Също така си имаме и религия... След смърта определят дали отиваш в Рая или Ада... Аз лично не вярвам в такива простутии, но има доста хора които вярват... Повечето престъпници се молят на господ по 1321 пъти на ден...

Страха е полезен да манипулираш някой за кратко време.. Но стане ли дума за long period то тогава страха не е оръжие вече...

December
06-03-2010, 20:21
Има ли потребителка в тоя форОм , която да ти е направила по-така впечатление ? Няма значение преди или сега.

По Характер? Или по Визия
Казвай и за двата типа 8-) А няма ли мацка коята да е красива и с готин характер и интереси?

Доколкото разбрах си навит да бъдеш модератор.



Nakadah ми се струва активен.Може би ще е към новите попълнения 8-)

а дано :wink:Защо искаш това?От много свободно време,за да помагаш повече на форума,за да се правиш на голямата работа?

Коя държава искаш да посетиш(от тези които не си бил досега)?
От държавите в които си посещавал,коя ти е направила най-добро впечатление(за държанието и културата на хората,улички,архитектура и т.н.)?

Nakadah
06-03-2010, 20:41
Е па в последните години избора от момичета драстично намаля та нз..

За характер... LadyDi ми се струва че е готин човек...
BlackyBerry е готин човек също...(Няма да и издавам старите никове)
Ками(mmkamm) също има много готин характер..

За визия... не мога да си вадя заключенията от няколко снимки...

За мод... То това какво аз искам, и какво ще стане са 2 различни неща... Не аз определям правилата...

АКО стана ще съм полезен като цяло с това че живея в различна часова зона.. и докато др-те модове спът.. аз ще мога да дежура :lol: ... Също така забелязъл съм че има раздели където модовете въобще не влизат.. И ако не ги репортираш темите, те дори няма и да влезнат...
Фън Фън и Пак Фън се превръща на кофа и тн... Абе нз...:lol:


Да се права на голяма работа? С правата идват и задълженията... Да се правиш на важен можеш докато си никой.. после нещата се променят...


Искам да отида в Египет, Искам да отида в Перу, искам да отида в Южна Африка, Искам да отида в Китай, искам да отида в Япония(Tokyo), искам да отида в Сингапур, Искам да отида в Малаизия :lol:

В Испания хората са най-добросърдечни... В Париж имаше много какво да се види... Но Виена ми хареса много повече.... Някси беше по зеленичко и не беше толкова пренаселено... Милано много ми хареса като град.... особено как всички в центъра карат само скутери... :lol: за 3 часа седене пред 1 от главните кръстовища видях 1 Порше 1 Ламбо... и всичко др скутери... :lol:

Въпреки че всички ми казваха че Венеция смърди.... На мене не само че не ми смърдеше, ма и ми се стори супер евтино... Поне пицата беше евтина и хубава... а в Billa Nestea беше 2 пъти по евтин от колкото в някой супер в др град :lol:

DaemonBoy
06-04-2010, 09:17
Тренирал ли си/ следил ли си някакъв спорт?

LadyDi
06-04-2010, 09:24
В Египет е прекрасно.

Един мой любим въпрос:
Ако имаш възможност да избираш, къде би отишъл - назад във времето или напред в бъдещето и защо?

Любим исторически период?

Nakadah
06-04-2010, 09:24
На майка ми бащата(бог да го прости) е бил Тренер на Националния отбор по Ски на БГ(Когато майка ми е била малка 8-) ) После майка ми е била състезателка по ски... Та наще смятаха че ще ставам и аз състезател... ДА АМА НЕ... Като бях на 12 се качих на Snowboard и от тогава не съм слизал... До 11 клас тренирах, после се отказах, защото в спорта винаги си прееб*н...

Сега това е само хоби...

Nakadah
06-04-2010, 09:32
В Египет е прекрасно.

Един мой любим въпрос:
Ако имаш възможност да избираш, къде би отишъл - назад във времето или напред в бъдещето и защо?

Любим исторически период?

Бих отишъл в бъдещето... Много е просто... Ако можеш да пътуваш във времето то ако се върнеш назаде дори нищо да не правиш ще промениш бъдещето(Настоящето)... Ако отиде в миналото 100% ще видя неща които не трябва да виждам и живота ще ми е тъп, защото аз не съм от това време...
Ако отиде в бъдещето мога да седа и после да се върна без да променям настоящето... Аз съм любопитен човек и бих искал да видя бъдещето... Ест не бих искал да видя моето защото смятам че човек сам си изиграва картите и ако си видя бъдещето то аз ще си промена хода и от там цялата работа може да отиде на боклука... Бих отишил 3000-4000 години напреде... Искам да видя какви технологии имат... Какво са разбрали за Слънчевата Система... Дали са изследвали всяка 1 точка от земята... Дали хората са се променили(станали са по-лоши или по-добри)... Дали паричната единица се е разкарала(Аз, човека който иска да купува/продава акции, с ръка на сърцето казвам че ПАРИТЕ ни спират развитието... Вече сме на по-високо ниво и трябва да намериме заместител...) Кои нации са останали на земята(Китайци вероятно) и кои са изчезнали... Какви нови животни има и кои са изчезнали.. И тн... Мога да говора с дни по такива интересни теми...

"Любим исторически период?"

Какво имаш предвид? Като Ера? Като част от Историята на Държава? Като част от Историята на човечеството? Може ли малко да се обосновиш моля?

Благодаря

LadyDi
06-04-2010, 09:38
Може да не съм си задала въпроса добре.
Имах предвид примерно - Древна Гърция, Средновековие, Ренесанс... такива периоди :) Като част от историята на човечеството.
Но ако ти е по-интересна част от историята на дадена държава, също може да споделиш.

Nakadah
06-04-2010, 09:40
Абе с тея периоди не съм на ти... Но старо-Гръцката митология(Ако не спада в тази тема, моля да бъда извинен) ми е много интересна...

xNiKx
06-04-2010, 18:09
Я и аз да поразпитам малко...
- Пиеш ли?
- Пушиш ли?
- Как се държат местните с теб? Дискриминират ли те по някакъв начин? Държат ли се с теб като с "тъмен балкански субект"?
- По умни ли са канадците от американците или са същата работа?
Айде стига за сега. Съжалявам ако някой от въпросите се повтаря.

Nakadah
06-05-2010, 00:13
- Не пуша
- Рядко пия
- "Местините" са polite, дори да не ме харесват не го показват... с индииците не се трая...
-НЕ са по-умни

Nakadah
06-05-2010, 08:02
Много скучно беше на стола... :roll:

Кой питал, питал...

Време е за следващия... 8)

На горещия стол е ShtrudeL (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=341564)