PDA

View Full Version : Epic fail scheduled for today.



antifashionshit
06-02-2010, 08:14
реших да кажа на едно момиче от съседния клас, че си падам по него. познаваме се съвсем бегло, но пък от това, което съм видял досега, ми е много симпатична и слънчева. в момент на вдъхновение реших да използвам поетически методи. 'любовното признание' е на лист и представлява що-годе следното:

ОБЯСНЕНИЕ В ЛЮБОВ
о, белисима синьорита,
виждате ми се мома 'арна,
с усмивка лъчезарна,
серенада бих ти направил, но май таланта барабар с китарата вкъщи съм забравил,
чудя се, че по теб си падам, как да ти кажа,
без съвсем да се омажа.
май в обясненията в любов
проявявам талант на самоковски картоф = (,
и моля те, не гледай в мен,
сигурно съм целия като домат от женския пазар червен/всякаш ме мъчи запек/.
но наистина по теб си падам,
усмихваш се някво много готино <3,
а аз отстрани те гледам яко смотано.
намирам те за много чаровна,
затова пиша тази бъркоч в рими и любовна.
фешънски сексапил не притежавам,
затова и да ходим на кафенце не ще ти предлагам,
струваш ми се интересна,
но след тази излагация чудесна,
няма да се учудя ако си кажеш "ей на тоя нахалитет какъв ще му плесна",
бих ти подарил и пръстен,
само че май ще ме помислиш за задръстен...
искам да си мойта Жулиета/евентуално.../,
знам, че може би звучи банално,
но по теб си падам и много ти се радвам...

като оставим настрана факта, че ме бива в поезията колко и дъбова цепеница, мисля, че ще стане весела ситуация. май ще има епик фейл ;д шансът да стане нещо сигурно не е кой знае колко обнадеждаващ, но пък от друга страна ще ми влезе адреналин и ще се позабавлявам, впоследствие и ще си се посмея ^^ надявам се госпожицата да не помисли, че я гъбаркам.. ;Д сигурно ще ме помисли за хахав, ама нали ще става веселба.. ^^ ;д

ps: които иска, може да хейтва и да ми се подиграва на воля ;д

rebeccaa
06-02-2010, 09:07
Аз пък ако бях на нейно място много щеше да ми хареса :D

mArMaLaDkA
06-02-2010, 09:13
8-) cool.
забавно е, ако го четеш във форума, ама иначе... аз най-вероятно бих стояла втрещена поне 10 минути. 8-)

zvQr_nO_s_ChAr
06-02-2010, 09:19
8-) cool.
забавно е, ако го четеш във форума, ама иначе... аз най-вероятно бих стояла втрещена поне 10 минути. 8-)

+1 8-)

ludikalinki
06-02-2010, 10:42
Девойката със сигурност ще стои леко вцепенена, ама... лошо няма :) Но също така има вероятност да й хареса. Все пак доста оригинален начин за изповядване в любов (или чувства), различен от баналния "Искаш ли да ходим?"
Ще е интересно на широката форумна общественост как е протекла поетичната изповед :)

MaLkaTa_LaDy
06-02-2010, 10:49
:razz:
Наистина е изключително забавно, но не би ми харесало някой да ми се обясни така в любов. Евентуално ако той знае, че аз го харесвам и аз знам, че той ме харесва, нещо такова ще ме впечетли много. Но не и като първа крачка.

theImmoral
06-02-2010, 12:37
Много е яко, ама дали ще и се хареса зависи от нейното чувство за хумор и приемчивост като цяло. Може да опиташ, макар че аз съм против писмените признания. Предразполагат не за epic fail, ами за the epic-est fail of all time.

justonegirlwithonehope
06-02-2010, 12:46
Леле, не знам дали на нея ще и хареса, не я познавам мацката, ама ако на мен някой ми се обясни така ще ми е много яко :D Много добре си го измислил, евала.

vilityyy96
06-02-2010, 12:53
8-) cool.
забавно е, ако го четеш във форума, ама иначе... аз най-вероятно бих стояла втрещена поне 10 минути. 8-)

+1 8-) 1 :lol:

m0n4yyy
06-02-2010, 15:27
Идейката не е лоша като цяло .. ако не е кифле, мисля, че и на нея ще и хареса. :D

antifashionshit
06-02-2010, 16:17
на някой, който попита по-горе: от Софията съм ;д
днес я нямаше на даскало, та чаках 10 минути пред английския им ;д
фейла се мести за утре. каквото сабя покаже ;д

предполагам, че девойката наистина ще се пули доволно много.. :-D но пък ако и направя впечатление и съм й симпатичен предполагам, че може и да стане работата. ако пък не ми се израдва - голямата ножица ;д аз пък ще си се радвам, че съм се пробвал.

tnp123
06-02-2010, 16:55
Успех, само да не се окаже след 20 години(дай боже), че някой си Петрарка е "откраднал стихотворението, което ми беше посветил". :D:D

BgHtH
06-02-2010, 17:01
Според мене трябва да махнеш заглавието,иначе е свежо!

fear4o
06-02-2010, 20:29
на някой, който попита по-горе: от Софията съм ;д
днес я нямаше на даскало, та чаках 10 минути пред английския им ;д
фейла се мести за утре. каквото сабя покаже ;д

предполагам, че девойката наистина ще се пули доволно много.. :-D но пък ако и направя впечатление и съм й симпатичен предполагам, че може и да стане работата. ако пък не ми се израдва - голямата ножица ;д аз пък ще си се радвам, че съм се пробвал.
Евала за мисленето! Все пак е добре измислено! Не е просто едно: Кефиш ме айде да ходим, написано на листче! Твоят начин е по-забавен и интересен като цяло!

Bixel
06-02-2010, 21:08
брао пич! Накарай някой да снима как го казваш на момичето и постни във форума :D

fatal4o
06-02-2010, 22:18
Бате действай спокойно .. според мене ще се зарадва доста .. все пак това сигурно най-мако ще очаква да й се случи.. дето се каза по-горе ако не е кифле е доста голям шанса да не е fail.. много е оригинално за което евала! Ако бях момиче в такава ситуация.. определено щях много да ти се изкефя :D :D пък и да се провали в което силно се съмнявам поне няма да го действаш по изтъркан начин. :)

theImmoral
06-02-2010, 22:57
Гледай после да е за форума, а не за failblog, ок?
Късметец!

antifashionshit
06-03-2010, 07:45
Гледай после да е за форума, а не за failblog, ок?
Късметец!
yessir! ^^
благодарско на всички дет ми пожелаха късмет ^^

днес е judgement day. освен ако пак не отсъства. -.-

LadyDi
06-03-2010, 07:48
Айде, стискаме ти палци :)

Nakadah
06-03-2010, 07:50
Това трябва да бъде видяно...

mrazqkindergarten
06-03-2010, 08:06
Хехе, супер е... 8-) Айде дано станат нещата с мацката. :)

MaLkaTa_LaDy
06-03-2010, 08:22
Маго да ти кажа едно голямо ЕВАЛА! Навядам се, да се получи и ще чакам да пишеш, за да разкажеш за реакцията. :D

rebeccaa
06-03-2010, 14:38
Ох и аз ще следя темата :D .Късмет.

theImmoral
06-03-2010, 17:28
Waiting...

fatal4o
06-03-2010, 17:30
Waiting...
Чакай де.. може да му се е отворил парашута и да са излезнали на по кафе да се опознаят.. :D

rebeccaa
06-03-2010, 17:36
Waiting...
Чакай де.. може да му се е отворил парашута и да са излезнали на по кафе да се опознаят.. :D


А дано. :D

antifashionshit
06-03-2010, 17:57
и днес я няма. -.- била болна. damnit.

народе, когато и го дам, ще пиша пак. утре, или най-късно в понеделник. дотогава съм аут.

fatal4o
06-03-2010, 18:10
и днес я няма. -.- била болна. damnit.

народе, когато и го дам, ще пиша пак. утре, или най-късно в понеделник. дотогава съм аут.

](*,) ](*,) ](*,) братооо... обикновенно със същото нетърпение очаквам да видя последните епизоди на сезони от интересни сериали ... възможно най-скоро да пишеш като стане всичко! Определено нямам търпение да разбера за реакцията й и продължението след това! Успех!!! 8-) :-P

TheInvincible
06-03-2010, 18:52
и днес я няма. -.- била болна. damnit.

народе, когато и го дам, ще пиша пак. утре, или най-късно в понеделник. дотогава съм аут.

](*,) ](*,) ](*,) братооо... обикновенно със същото нетърпение очаквам да видя последните епизоди на сезони от интересни сериали ... възможно най-скоро да пишеш като стане всичко! Определено нямам търпение да разбера за реакцията й и продължението след това! Успех!!! 8-) :-P Lol Me 2 и аз следя тая тема със нетърпение . Късмет дано в наи скоро време да се появи :D

m0n4yyy
06-03-2010, 19:49
Стискаме палци !! :grin:

fenastz
06-04-2010, 08:42
Бори се !

zlaov4arka
06-04-2010, 09:01
...... и аз нямам търпение да разбера какво е станало :grin:

LadyDi
06-04-2010, 09:04
...... и аз нямам търпение да разбера какво е станало :grin:
Всички сме така... ;)

"Перла" ряпа да яде.

bratignat
06-04-2010, 10:13
Щом си се решил за щурм - смело напред. Но все пак неочаквай, тя да ти се метне на врата ей така. Не те отказвам, напротив, но си имай едно наум.

И все пак, с доста по-силно стихотворение (добре де, признавам, че копирах от 9-10 любовни класики и преработвах яко, но от любов и престъпления се вършат!) претърпях небивало поражение. Дето се вика войските ми бяха подложени на "поголовна сеч". Защото това, че си написал за някой стих, те прави да изглеждаш, като отчаяно слаб. Почти всички момичета мечтаят, някой да напише нещо за тях, и ако сътвориш нещо такова ще те помни с години. Въпросът е дали освен стихът в главата й, ръката й ще е в твоята....

Успех и да кажеш какво се е случило.

Vanish
06-04-2010, 10:17
oще ли е жива тая тема xD

DevilWish
06-04-2010, 11:07
Ххахаха мега якото.Цялата тема прочетох ииии дамм ще чакам да видя какво е станалоо <3

3motion
06-04-2010, 12:19
Аз пък ако бях на нейно място много щеше да ми хареса :D

brokeninside13
06-04-2010, 14:54
Оооо дано днеска да си и го даал!!! :D :D :D

eatshitsfuckinbitchezhah
06-04-2010, 15:21
Супер сладко е. :)

NqkfaNikakva21
06-04-2010, 15:45
хаха браво, пич !
ако някой така ми се обясни ще ми омекнат колената и ще се израдвам мега якото 8-)
айде успех и чакаме !!!
ахахах как ми оправи настроението :D

DeViLMaN
06-04-2010, 15:59
браво пич . респект !
Дано мацката е печена ;] :)

antifashionshit
06-04-2010, 18:06
народе. ^^

имаме конклусион, както би се изразил Христо Стоичков. дадох листа на мацката. израдва се, каза, че било яко ^^ попита ме дали съм сериозен, аз и отвърнах, че все още не я познавам достатъчно за да заявявам неща от рода на 'харесвам те', но че за нещата на листа съм сериозен. усмихна ми се и ме гушна. след това си лафихме около 40-50 минути. много приятно момиче ми се видя.

ще си пообщуваме и ще видя какво ще стане. за сега смятам работата за successful ^^ :grin:

мерси на всички, които следиха темата, пожелаха ми късмет и даваха мнение ^^

valdesbg
06-04-2010, 18:08
^Осрал си раУтата мой човек. Пишем те бита карта :)

Жалко за старанието.

LadyDi
06-04-2010, 18:47
Защо бе, Влади?
Момчето казва, че тя е харесала идеята?

DisturbiaV
06-04-2010, 18:51
=сигурно,защото е дал листа,а не го е казал.То в такава ситуция една ви имаш ума и дума 8-)

Адски много се радвам иначе,следях темата и да си призная мисех,че момичето ще те разкара,защото не те познаха и изведнъж идваш със стихотворение.Явно е била свястна и ви пожелавам всичко най-хубаво и да се получи нещо толкова красиво както и е започнало.

ПП измисли и пак някое да я зарадваш.Един път свикнеш ли я ще иска още и ще въздиша 8-) :)

soul1199
06-04-2010, 20:10
ако аз получа такова нещо ще се засмея и ще те прегърна 8-) (мн ми хареса) :)

fenastz
06-04-2010, 20:14
Лошата новина е, че няма да правиш секс с нея. Добрата е, че качи левел 8-)

soul1199
06-04-2010, 20:16
народе. ^^

имаме конклусион, както би се изразил Христо Стоичков. дадох листа на мацката. израдва се, каза, че било яко ^^ попита ме дали съм сериозен, аз и отвърнах, че все още не я познавам достатъчно за да заявявам неща от рода на 'харесвам те', но че за нещата на листа съм сериозен. усмихна ми се и ме гушна. след това си лафихме около 40-50 минути. много приятно момиче ми се видя.

ще си пообщуваме и ще видя какво ще стане. за сега смятам работата за successful ^^ :grin:

мерси на всички, които следиха темата, пожелаха ми късмет и даваха мнение ^^епа ся видях,че мацката е напраила,квото и аз бих 8-)

fear4o
06-04-2010, 23:13
Хареса я определено! В началото беше леко шокирана, но все пак беше доволна :D !
С автора учим в едно даскало и се познаваме :D :D !

valdesbg
06-05-2010, 05:23
Защо бе, Влади?
Момчето казва, че тя е харесала идеята?

Щото както го описва се е набутал в катеория приятели без право на замяна.

А това е последното нещо, което целим в случая :)

Къде е сбъркал - бил е притеснен, несигурен и му е личало.

XTREMEFREERIDE
06-05-2010, 08:20
Много е сладурско. 8-)

m0n4yyy
06-05-2010, 18:38
Ее браво!! Радвам се много за теб ! Пожелавам ти и в бъдеще толкова приятни емоции с мацката. :grin:

BlueFace
06-05-2010, 19:27
I like it :D Забавно е.Според мен ще и спечелиш вниманието :-D

YoUcANNOtiMaGiNe
06-05-2010, 19:57
Кефи ме тва , което си написал :D Например аз бих се зарадвала на такава изненада и би било доста готино =; А , и успех занапред :wink:

kris4ety14
06-05-2010, 20:13
Само началото четох. Ако някой се изтъпани пред мен с тази простотия, няма да се поколебая да изразя дълбокото си презрение :smt098

DisturbiaV
06-05-2010, 21:58
Само началото четох. Ако някой се изтъпани пред мен с тази простотия, няма да се поколебая да изразя дълбокото си презрение :smt098

Ей от такива се срамувам,че са кажи речи на моята възраст.Жалка си.Ти какво обичаш?Момчето да те плюе и псува и заебе.Той е измислил нещо оригинално,с което да я спечели.Добре,че момичето не е било като тебе,а е оценило всичко. :) Още веднъж едно голямо браво не само за стихотворението,но и за избора на момиче :)

kris4ety14
06-06-2010, 00:52
Само началото четох. Ако някой се изтъпани пред мен с тази простотия, няма да се поколебая да изразя дълбокото си презрение :smt098

Ей от такива се срамувам,че са кажи речи на моята възраст.Жалка си.Ти какво обичаш?Момчето да те плюе и псува и заебе.Той е измислил нещо оригинално,с което да я спечели.Добре,че момичето не е било като тебе,а е оценило всичко. :) Още веднъж едно голямо браво не само за стихотворението,но и за избора на момиче :)

Безценна моя, не знаеш колко далеч съм от тези истории. Имам съвсем друго виждане относно тях и такива изпълнени с нежност и поетика строфи...

проявявам талант на самоковски картоф = (,
и моля те, не гледай в мен,
сигурно съм целия като домат от женския пазар червен/всякаш ме мъчи запек/.
но наистина по теб си падам,
усмихваш се някво много готино <3,
а аз отстрани те гледам яко смотано.
намирам те за много чаровна,
затова пиша тази бъркоч в рими и любовна.

ще ме изпълнят с тежки, негативни мисли. Назоваването на физиологични нужди и изтъкването, че се чувстваш като пълен идиот пред сеньоритата не биха ме трогнали. Също така, те не влизат в представите ми за романтика, така че всяка такава гавра ще бъде оценена с оценка между 2 и 3.

Иначе за старанието момъкът може да си изпроси някоя усмивка и по-благосклонно отношение. Но поговорката "Важен е жестът" просто не върви.

Явно романтиката не е за всяка уста лъжица :) .

dirtyyy
06-06-2010, 08:24
Аз пък ако бях на нейно място много щеше да ми хареса :D

antifashionshit
06-06-2010, 12:51
Защо бе, Влади?
Момчето казва, че тя е харесала идеята?

Щото както го описва се е набутал в катеория приятели без право на замяна.

А това е последното нещо, което целим в случая :)

Къде е сбъркал - бил е притеснен, несигурен и му е личало.


напълно възможно.

но пък и не напълно сигурно.

знам ли.. ;Д

казах й, че съм сериозен за това, че ми е адски симпатична и че си падам по нея, че я намирам се интересна.

@WeCouldBeTheSame
не се ебавай, че госпожата ще му дупчи гащите другата седмица... ;д

DevilWish
06-06-2010, 13:22
Еее много се радвам, че й е харесало.Според мен пък има голяма възможност нещата да се оправят.

valdesbg
06-06-2010, 13:43
Автора вече тотално е лапнал по нея, а девойчето дори не си прави труда да забележи. Все пак... колкото повече ухажори има, толкова цената и се вдига повече :)

И накрая някой от големите риби ще я забележи. Каквато всъщност е и целта :)

fear4o
06-06-2010, 20:58
Автора вече тотално е лапнал по нея, а девойчето дори не си прави труда да забележи. Все пак... колкото повече ухажори има, толкова цената и се вдига повече :)

И накрая някой от големите риби ще я забележи. Каквато всъщност е и целта :)
Не е от типа: материална кифла, за да си намери "голямата риба" !!
Човека не беше притеснен или поне не му личеше!

valdesbg
06-06-2010, 21:46
Под голяма риба визирам някой батко. А не задръстен съученик/връстник.

Това че не виждаш признаци на притесненост не значи че ги няма.

loliii
06-07-2010, 12:45
реших да кажа на едно момиче от съседния клас, че си падам по него. познаваме се съвсем бегло, но пък от това, което съм видял досега, ми е много симпатична и слънчева. в момент на вдъхновение реших да използвам поетически методи. 'любовното признание' е на лист и представлява що-годе следното:

ОБЯСНЕНИЕ В ЛЮБОВ
о, белисима синьорита,
виждате ми се мома 'арна,
с усмивка лъчезарна,
серенада бих ти направил, но май таланта барабар с китарата вкъщи съм забравил,
чудя се, че по теб си падам, как да ти кажа,
без съвсем да се омажа.
май в обясненията в любов
проявявам талант на самоковски картоф = (,
и моля те, не гледай в мен,
сигурно съм целия като домат от женския пазар червен/всякаш ме мъчи запек/.
но наистина по теб си падам,
усмихваш се някво много готино <3,
а аз отстрани те гледам яко смотано.
намирам те за много чаровна,
затова пиша тази бъркоч в рими и любовна.
фешънски сексапил не притежавам,
затова и да ходим на кафенце не ще ти предлагам,
струваш ми се интересна,
но след тази излагация чудесна,
няма да се учудя ако си кажеш "ей на тоя нахалитет какъв ще му плесна",
бих ти подарил и пръстен,
само че май ще ме помислиш за задръстен...
искам да си мойта Жулиета/евентуално.../,
знам, че може би звучи банално,
но по теб си падам и много ти се радвам...

като оставим настрана факта, че ме бива в поезията колко и дъбова цепеница, мисля, че ще стане весела ситуация. май ще има епик фейл ;д шансът да стане нещо сигурно не е кой знае колко обнадеждаващ, но пък от друга страна ще ми влезе адреналин и ще се позабавлявам, впоследствие и ще си се посмея ^^ надявам се госпожицата да не помисли, че я гъбаркам.. ;Д сигурно ще ме помисли за хахав, ама нали ще става веселба.. ^^ ;д

ps: които иска, може да хейтва и да ми се подиграва на воля ;д
С тва писмо веднага ти скачам. Много готино. ;]

Niakoitam
06-07-2010, 13:14
Само началото четох. Ако някой се изтъпани пред мен с тази простотия, няма да се поколебая да изразя дълбокото си презрение :smt098

Викаш ако ти извади някоя дебела пачка или те повози в някоя яка количка въпроса е друг, а? :D

valdesbg, защо толкова бързо му подрязваш крилата на човека. Не си ли съгласен с мисълта: "Връзка, която не е изградена на основите на приятелство е като къща построена върху пясък"

Незнам, кой съм аз да кажа,но си мисля че ако бяха тръгнали даже без да са се сприятелили или без дори и малко да се познават щеше да се получи доста тъпо. :)

umri
06-07-2010, 14:34
Пич.... недей. Епик фейлът е неизбежен. Ще има: Fail so epic, that it was almost a win. Ключовата дума тук е ALMOST.

kris4ety14
06-08-2010, 20:06
Само началото четох. Ако някой се изтъпани пред мен с тази простотия, няма да се поколебая да изразя дълбокото си презрение :smt098

Викаш ако ти извади някоя дебела пачка или те повози в някоя яка количка въпроса е друг, а? :D

Като отговор гледай това клипче и обърни внимание на слогана: http://www.vbox7.com/play:f99fba4d .

valdesbg
06-08-2010, 20:37
Някойтам - съвсем съгласен съм и съм 100 % ЗА тази сентенция.

Обаче тънкия момент, който пропускаш е че за да имаш връзка с момиче/жена тя първо трябва да те възприеме като любовник, и чак след това да почнеш да градиш приятелство. Защото на нея трябва да си и интересен, да те отличи от всички приятели които има до момента. Нещо като предизвикателство да си.

Съответно същото важи и за мъжете (:

Remy
06-10-2010, 07:39
Пич, идол си ми xD :razz:

Niakoitam
06-10-2010, 08:19
Само началото четох. Ако някой се изтъпани пред мен с тази простотия, няма да се поколебая да изразя дълбокото си презрение :smt098

Викаш ако ти извади някоя дебела пачка или те повози в някоя яка количка въпроса е друг, а? :D

Като отговор гледай това клипче и обърни внимание на слогана: http://www.vbox7.com/play:f99fba4d .

Аз не съдя толкова бързо, а ти.

Какво значи: "Само началото четох. Ако някой се изтъпани пред мен с тази простотия, няма да се поколебая да изразя дълбокото си презрение "

В случая ако попаднеш на "правилният" човек най-много да ти тегли една за проявеното в случая голямо самочувствие и да те накара да не се чувстваш по велика от него. Ами ако наистина има чувства, но не знае как по друг начин да ги изрази може да го нараниш много. Какво значение има как е написано. Стига да е искрен. Има едни неща наречени МАЛКИ ЖЕСТОВЕ, които за щастие има хора, които оценяват. Е, има и други, които вместо да вникнат в смисъла и да опитат да разберат защо се прави се хващат за някакви си дреболии и се изявяват тип ала "ей простак, ти с мен ли ще се занимаваш, под нивото си ми, виж каква готина мацка съм. Аз гледам да се държа добре с хората, но ако не съм достатъчно влюбен в някоя и ми се изежи с подобно на твоенаписаното поведение ще се постарая да съжали за това.

badblood
06-10-2010, 20:11
като четяхтази темичка и писъмцето искрено се засмях всичко в него ми харесва, браво на тебе аз като човек по писането бих ти казала че си се справил отлично нямаш грешка на мене лично ми допадна за мацката хубаво е че й е харесало, защото може би е разбрала колко интересен си ти (предполагам) :D

kris4ety14
06-11-2010, 13:36
Само началото четох. Ако някой се изтъпани пред мен с тази простотия, няма да се поколебая да изразя дълбокото си презрение :smt098

Викаш ако ти извади някоя дебела пачка или те повози в някоя яка количка въпроса е друг, а? :D

Като отговор гледай това клипче и обърни внимание на слогана: http://www.vbox7.com/play:f99fba4d .

Аз не съдя толкова бързо, а ти.

Какво значи: "Само началото четох. Ако някой се изтъпани пред мен с тази простотия, няма да се поколебая да изразя дълбокото си презрение "

В случая ако попаднеш на "правилният" човек най-много да ти тегли една за проявеното в случая голямо самочувствие и да те накара да не се чувстваш по велика от него. Ами ако наистина има чувства, но не знае как по друг начин да ги изрази може да го нараниш много. Какво значение има как е написано. Стига да е искрен. Има едни неща наречени МАЛКИ ЖЕСТОВЕ, които за щастие има хора, които оценяват. Е, има и други, които вместо да вникнат в смисъла и да опитат да разберат защо се прави се хващат за някакви си дреболии и се изявяват тип ала "ей простак, ти с мен ли ще се занимаваш, под нивото си ми, виж каква готина мацка съм. Аз гледам да се държа добре с хората, но ако не съм достатъчно влюбен в някоя и ми се изежи с подобно на твоенаписаното поведение ще се постарая да съжали за това.

Хубаво, приемам виждането ти по този проблем. Разбира се, способна съм да продължим в същия дух, но понеже не обичам да споря, предлагам да изпушим лулата на мира.

Относно малките жестове - ми на мен, както вече писах в предишно мнение, това просто няма да ми хареса от страна, забележи, на някой си там и затова е възможно да реагирам така. Пък поведението след това си е моя работа. И явно си пропуснал да прочетеш второто мнение, а плюеш само заради първото.

Айде, по живо, по здраво приключвам този безсмислен спор.