PDA

View Full Version : HELP......



andi4ka88
06-02-2010, 13:51
Zna4i imam edin nz do kolko seriozen problem. Imam si gadje s koeto pravihme sex. sled parviq mi pat zapo4nah da imam bqlo te4enie nz dali tova e normalno ...?! predi nakolko dena pravihme sex i zapo4nah da se pritesnqvam za6toto te4enieto mi ne e bezcvetno (kakto obiknovenno ) ami e s kafenikav cvqt bez mirizma ..neznam kakvo da pravq ..ne moga da kaja na maika mi za6toto tq ne znae 4e vodq polov jivot a i me e sram ili strah nz da otida na ginekolog ... :-o :smt090 :smt090 :smt085 :neutral:

filmimilmi
06-02-2010, 13:54
И като те е срам ние как да ти помогнем? Самолечението е опасно особено ако си лепнала някаква венерическа болест. Някои имат сходни симптоми, трябва да си направиш изследвания. Няма как. Говори с някоя приятелка да отидете заедно като толкова те е срам да го обсъдиш с майка ти.

SmilezZz
06-02-2010, 14:03
И като те е срам ние как да ти помогнем? Самолечението е опасно особено ако си лепнала някаква венерическа болест. Някои имат сходни симптоми, трябва да си направиш изследвания. Няма как. Говори с някоя приятелка да отидете заедно като толкова те е срам да го обсъдиш с майка ти.++++
Все пак ти е майка - може да ти се скара,защото по-вероятно си "малка"..Но пък няма да те убие и 100% съм сигурна,че ще направи всичко възможно за тебе..

kalpazanka
06-02-2010, 14:26
Кирилизирай си темата.

Болка при полов акт имаш ли? Сърбеж?

andi4ka88
06-02-2010, 17:54
ne :smt090

Paramour
06-02-2010, 17:58
И като те е срам ние как да ти помогнем? Самолечението е опасно особено ако си лепнала някаква венерическа болест. Някои имат сходни симптоми, трябва да си направиш изследвания. Няма как. Говори с някоя приятелка да отидете заедно като толкова те е срам да го обсъдиш с майка ти.++++
Все пак ти е майка - може да ти се скара,защото по-вероятно си "малка"..Но пък няма да те убие и 100% съм сигурна,че ще направи всичко възможно за тебе..
+1!! Колкото и да те е срам трябва да говориш или с майка си или с генеколог. След като водиш полов живот трябва да можеш да говориш за него и да се пазиш съответно.

бтв кирализирай си темата щото ще ти сложат ключ ;]]

kalpazanka
06-03-2010, 12:01
Беше предупредена.