PDA

View Full Version : МАТУРИ 6 КЛАС БЕЛ



onl1n3r40
06-02-2010, 13:30
Ако някой има по-специална информация за матурите утре - моля пишете в темата! Благодаря предварително.

Princessani
06-02-2010, 13:34
Ако някой има по-специална информация за матурите утре - моля пишете в темата! Благодаря предварително. Като цяло всички матури са лесни така,че ще се справиш.

SmilezZz
06-02-2010, 13:43
Няма защо да се притесняваш !!!
Супер лесни и елементарни са..
Мисля,че текста е неизучаван през учебната година,но така беше когато аз правих (т.е. миналата година)..Сега не знам дали има някаква промяна..Но 100% те уверявам,че теста е адски лесен

onl1n3r40
06-02-2010, 14:04
Ок, надявам се - мерси :)

elito0o0o0
06-02-2010, 14:06
Ако някой има по-специална информация за матурите утре - моля пишете в темата! Благодаря предварително. Като цяло всички матури са лесни така,че ще се справиш. :razz: :razz: На теб по БЕЛ не ти е лесно.. преди "така че" се пише запетаята,а не по средата! :lol: :lol: :razz: :razz:

onl1n3r40
06-02-2010, 14:18
Ако някой има по-специална информация за матурите утре - моля пишете в темата! Благодаря предварително. Като цяло всички матури са лесни така,че ще се справиш. :razz: :razz: На теб по БЕЛ не ти е лесно.. преди "така че" се пише запетаята,а не по средата! :lol: :lol: :razz: :razz:
Не искам да се заяждам, но човекът може би е бързал ;) Едва ли има някой, който пише перфектно в този форум. ;) Пишете по темата, моля ви.

elito0o0o0
06-02-2010, 14:23
Ако някой има по-специална информация за матурите утре - моля пишете в темата! Благодаря предварително. Като цяло всички матури са лесни така,че ще се справиш. :razz: :razz: На теб по БЕЛ не ти е лесно.. преди "така че" се пише запетаята,а не по средата! :lol: :lol: :razz: :razz:
Не искам да се заяждам, но човекът може би е бързал ;) Едва ли има някой, който пише перфектно в този форум. ;) Пишете по темата, моля ви.Че тя ВИНАГИ ли да бърза? Влак ли гони? От кога го гони?! :razz: :razz: Тихо,тихо! ... И да - има хора,които пишат грамотно във форума,но за съжаление все повече и повече намаляват.. :(

onl1n3r40
06-02-2010, 14:33
Добре, де, но мисълта ми е да не се отклоняваме от темата все пак.

elito0o0o0
06-02-2010, 14:37
Добре, де, но мисълта ми е да не се отклоняваме от темата все пак.Извинявам се! Само ми стана смешно,че точно това неграмотно същество казва,че матурите са лесни.
Така.. в 6 клас не виждам какво може да им е трудното на тези матури. :)

zLatk0
06-02-2010, 15:48
Ако някой има по-специална информация за матурите утре - моля пишете в темата! Благодаря предварително. Като цяло всички матури са лесни така,че ще се справиш. :razz: :razz: На теб по БЕЛ не ти е лесно.. преди "така че" се пише запетаята,а не по средата! :lol: :lol: :razz: :razz:
Не искам да се заяждам, но човекът може би е бързал ;) Едва ли има някой, който пише перфектно в този форум. ;) Пишете по темата, моля ви.Че тя ВИНАГИ ли да бърза? Влак ли гони? От кога го гони?! :razz: :razz: Тихо,тихо! ... И да - има хора,които пишат грамотно във форума,но за съжаление все повече и повече намаляват.. :(

Само като ти чета коментирите ми идва да повърна ! :-x :-x :-x Какво критикуваш хората? Виж ти как пишеш. ИДИОТКА ТАКАВА :-x И СЛЕД ЗАПЕТАЯТА СЕ ОСТАВЯ ИНТЕРВАЛ

SmilezZz
06-02-2010, 16:00
Хайде,стига сте спамили..Във всяка една тема - "вдигате конфликт" за дребни работи...Дразнещо е вече..
Към автора на темата: http://www.regalia6.com/ucRegalia/regalia_files/tests-np_6kl/mon-2009/09_test_BEL_6kl.pdf - мисля,че това ще ти бъде полезно..

wali00
06-02-2010, 16:04
Ако някой има по-специална информация за матурите утре - моля пишете в темата! Благодаря предварително. Като цяло всички матури са лесни така,че ще се справиш. :razz: :razz: На теб по БЕЛ не ти е лесно.. преди "така че" се пише запетаята,а не по средата! :lol: :lol: :razz: :razz:
Не искам да се заяждам, но човекът може би е бързал ;) Едва ли има някой, който пише перфектно в този форум. ;) Пишете по темата, моля ви.Че тя ВИНАГИ ли да бърза? Влак ли гони? От кога го гони?! :razz: :razz: Тихо,тихо! ... И да - има хора,които пишат грамотно във форума,но за съжаление все повече и повече намаляват.. :(

Само като ти чета коментирите ми идва да повърна ! :-x :-x :-x Какво критикуваш хората? Виж ти как пишеш. ИДИОТКА ТАКАВА :-x И СЛЕД ЗАПЕТАЯТА СЕ ОСТАВЯ ИНТЕРВАЛ


Намери какво да кажеш.. Само задълбочаваш проблема.. Доколкото темата- спокойно, ще се справиш.. не вярвам да ви дадат нещо особено трудно.. :)

onl1n3r40
06-02-2010, 17:06
Smilezzz, особенно ти благодаря! Надявам се темата ми да помогне и на други шестокласници :)

onl1n3r40
06-02-2010, 17:07
Smilezzz, особенно ти благодаря! Надявам се темата ми да помогне и на други шестокласници :)

SmilezZz
06-02-2010, 17:15
Smilezzz, особенно ти благодаря! Надявам се темата ми да помогне и на други шестокласници :)Надявам се..Но отново ще ти кажа - няма от какво да се притесняваш..Всеки казва,че са трудни - но реално погледнато не са..Миналата година всички учители ни плашиха,че тестовете ще са трудно и прочие - но пък изпита си беше адски лесен..Няма място за притеснения,че догодина притеснението ще е в повече :-D

onl1n3r40
06-03-2010, 09:37
Преразказа беше на "Серафим" (Й.Йовков) - сбит : ) Изучаван текст, а и го бяхме упражнявали надявам се на прилична оценка. Теста също не беше кой знае колко труден. :)

makayla
06-03-2010, 11:23
А къде мога да намеря отговори??? :)

MeLsSs
06-03-2010, 12:53
още не са излезли отговорите може би утре ще излязат

BlackEyedPeas
06-03-2010, 14:43
Аз се притеснявам, че не можах да довърша преразказа :( Ето ги и отговорите http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/top_menu/general/assessment/6kl/6kl_BEL_2010_key.pdf Поне няма да съм с 2,имам 9 грешни и 9 верни :-s Щом ся съм зле с Българския (С "Български и литература" съм най-зле) ми е такъв успеха,след 7 клас направо не ми се мисли :neutral: Как ще влезна в Казанлъшката гимназия?(Ако до тогава още не сме се приместили в Испания)..Миналата година така и не разбрах колко получих на теста по Английски,'щот така и не ни ги върнаха ( :razz: ) ,но от Английския не се притеснявам много,това ми е най-силния предмет..

RY
06-03-2010, 15:28
Аз имам 2 грешки. 8) Едната можеше и да не я допускам,ама айде карай.. Ще видим и преразказа.

Chery
06-03-2010, 18:09
Аз имам 6 грешни :(