PDA

View Full Version : направо вече нз



superhero123
06-02-2010, 13:46
Здравеите..на 15 съм и имам една приятелка която въшност ми е най-добрата фр...Аз я харесвам мн...Името и е постоянно в главата ми ...постоянно мисля занея .Всичко си споделяме . Та както казах тя ми е най-добрата фр и нз как да и кажа какво изпитвам към нея :( .За пръв път ми се случва да немога да кажа на момиче какво чувствам към нея :( . Страшно мн я обичямм .Имам чувството че и тя изпитва нещо към мен но не съм сигурен.Та въпроса ми е как да и го кажа ?? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) надявам се да ми помогнете

ОБИЧАМ ЯЯЯЯЯЯ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

EndlessVoid
06-02-2010, 13:58
И аз като тебе срещнах момиче, което в последствие ми стана най-добрата приятелка и до днес. Също като тебе името и ми се въртеше в главата. Също като тебе много я обичах. Но от страх да не я загубя като приятел реших просто да и стана човекът, на когото винаги може да разчита в добри и лоши времена. И до днес не съжалявам, че не и признах какво чувствах към нея. И все още я обичам, но не така, както преди, а по-скоро като сестра. И винаги всичко давам за нея :)

BoBa4eWeR
06-02-2010, 13:58
мила моя теменужке времето което прекарвам с теб е просто като приказка всеки поглед всяка дума всяко докосване е като дар от бога достатъчно е веднъж на ден да погледна в очите ти и усмивката не ми се маха от лицето със дни .. незнам какво става с мен за пръв път се чувствам по този начин за времето което сме приятели аз много се привързах към теб... виждам че ти също!! просто думите са излишни да ти кажа че неспирам да мисля за теб ден и нощ всяка секунда.. има един сън който ми се върти в главата всяка нощ и той е как ние 2мата с теб хванати за ръце скачаме голи от една скала и падаме в дълбокият вир.. дълго мислих и осъзнах че този вир е дълбочината на нашата любов...!! аз съм влюбен!!! ВЛЮБЕН СЪМ ! теменужке аз ще те чкам... ще те чакам до последният си дъх :-) :-) :-)

amour4eto
06-02-2010, 14:00
По-добре не и го казвай директно,може така да я отблъснеш.Ами по някакъв начин и го подскажи,закачай се с нея..загатни че чувствата ти са повече от приятелски...и по нейното държание ще разбереш дали и ти не си и безразличен..

cvetinka95
06-02-2010, 14:04
Защо никъде не пише пол?

pebals
06-02-2010, 15:16
мила моя теменужке времето което прекарвам с теб е просто като приказка всеки поглед всяка дума всяко докосване е като дар от бога достатъчно е веднъж на ден да погледна в очите ти и усмивката не ми се маха от лицето със дни .. незнам какво става с мен за пръв път се чувствам по този начин за времето което сме приятели аз много се привързах към теб... виждам че ти също!! просто думите са излишни да ти кажа че неспирам да мисля за теб ден и нощ всяка секунда.. има един сън който ми се върти в главата всяка нощ и той е как ние 2мата с теб хванати за ръце скачаме голи от една скала и падаме в дълбокият вир.. дълго мислих и осъзнах че този вир е дълбочината на нашата любов...!! аз съм влюбен!!! ВЛЮБЕН СЪМ ! теменужке аз ще те чкам... ще те чакам до последният си дъх :-) :-) :-)


хаха ацкото :) :-)

xXTOXiCXx
06-02-2010, 15:59
Парарам.. лудд.. не дей ,майна!

Аз бях така с най добрия ми приятел и доста тъпчко се получи.. тъй като се оказа,че съм си въобразила... по-добре не дей.. не си заслужава да развалите едно приятелство,което може да продължи така дълго заради една кратка,безсмислена връзка,чийто край не е известен:)

awerw
06-02-2010, 17:27
еми щом ти е най-добра фр най-нормално и кажи но мисля че щом сте фр има малка вероятност да станете нещо повече

antifashionshit
06-02-2010, 17:44
Всичко си споделяме .
значи трябва да може да и споделиш и това?

Paramour
06-02-2010, 18:12
Всичко си споделяме .
значи трябва да може да и споделиш и това?
+1! :)

fatal4o
06-02-2010, 20:05
Всичко си споделяме .
значи трябва да може да и споделиш и това?
+1! :)

Е не е толкова лесно.. и през това съм минал..

Има няколко изхода.. да те отреже, но пак да си говорите.. да започне да те игнорира понеже тя същност не иска ама неще и да те наранява.. да получиш това което искаш т.е. връзка да се понакефите на чувствата и тука вече ти се създават нови изходи.. разделяте се и спирате да се търсите, карате се злобно понеже някой от двамата е почнал да сравнява отношението на единия към другия с това от преди или да се разделите и да си останете бффта като по старо му (супер рядко се случва това) ... изходите от думите "харесвам те като нещо повече от фр" са много така ,че сам прецени дали си струва..
Мойто протече така:
Много добро Приятелство -> връзка -> скарване -> връзка -> скарване -> Супер добро приятелство

Имай предвид ,че после може да я ревнуваш от следващия и освен ако не осъзнаеш на време ,че повече няма да я имаш като повече от фр.. аз бях късметлия като заздравих още повече приятелството след всичко това.. ама просто се оказахме и двамата достатъчно разумни ,че да продължиме по старо му.. но честно казано и до сега не съжалявам за всичките нерви дето потроших около нея :-o обаче сега е променена и много по разумно мислеща.

superhero123
06-03-2010, 05:36
По-добре не и го казвай директно,може така да я отблъснеш.Ами по някакъв начин и го подскажи,закачай се с нея..загатни че чувствата ти са повече от приятелски...и по нейното държание ще разбереш дали и ти не си и безразличен..

ако става дума ние винаги се закачаме :) .

gLypChenCee
06-03-2010, 06:17
Еми прави и намеци .. или както се казва `зарибявай я.` 8-) Ако ти отвърне може и да стане нещо ..


п.п.

Взимай уроци по Български език . :-)

antifashionshit
06-03-2010, 08:01
той и да си признае и да не си признае, ако има истински чувства, те няма да изчезнат. аз пък мисля, че във връзка между двама най-добри приятели единият трябва да може да изслушва другия, да може да прояви разбиране и толерантност.
моят съвет - take a shot at it ^^ ако стане работата - супер ^^ а даже и да се прецака нещо, това ще ти е урок, ще си научил нещо, ще си изпитал нещо повече, добро или лошо/а всъщност и от двете/. нали това е пътя към себепознанието и мъдростта ;д?