PDA

View Full Version : 2 месеца



XxMidnightxX
06-02-2010, 16:17
След няколко дни с гаджето ми ще направим 2 месеца :) а аз не знам как да го изненадам ](*,) ](*,)
Моля ви дайте някакви предложения!!
Мерси предварително :)

EndlessVoid
06-02-2010, 16:27
Цвете...

XxMidnightxX
06-02-2010, 16:44
Да може :) Но цветята не са ли за момичетата?Така де...има шанс и това да е. :) :)

hahavteen
06-02-2010, 16:57
Е изненадай го с нещо малко. Едва ли ще очаква кой знае какви подаръци и може да му стане неудобно. Аз на моя любим като правихме 2 месеца му подарих нещо детско..не е играчка не знам и аз как да го кажа.. В едно шишенце има една жаба, налива се вода и обвивката на жаба се разпада и се появава принц 8-) (от детски магазин го взех за 2-3 евро). Ние все си говорехме че е още жаба ама ще стане принц скоро та подаръка много пасваше :-D . Той на мен цветя ми подари (макар че не очаквах да се е сетил). Една приятелка пък подари на нейното гадже киндер сюрприз защото много обича 8-) . Ей така нещо мъничко и символично му дай колкото да покажеш че си се сетила. Все пак 2 месеца нищо не са...Нито е половин годишнина, нито пък цяла.. :-o

fanincety
06-02-2010, 17:06
с една целувка и 'мило,честити ни два месеца :grin: '.. макар, че аз вече не помня как го изненадах.. ;D

XxMidnightxX
06-02-2010, 18:37
Мерси много :) Сега вече знам,че не трябва да е нещо голямо,а нещо значимо :)

fanincety
06-03-2010, 10:54
Мерси много :) Сега вече знам,че не трябва да е нещо голямо,а нещо значимо :)

не е важен подаръка..важен е жеста ;p :) и начина по, който е поднесено и малкото, което си купил - например една бонбона ;D :grin: ]][[ :smt031

LovEsIckk
06-03-2010, 10:59
Някой път не е важен подаръка,а самия жест.
Няма значение какво ще,важното е да е от сърце.

dimi93
06-03-2010, 12:48
OMFG! За мен най-голямата изненада ще е да направим 2 месеца с гажето ми и това ще е най-големия подарък за мен! Друг е въпросът, че решихме да не отбелязваме тези сънтиментални глупости. Аи за какво трябва да се изненадвате? Какъв е смисълът? Да му подаряваш неща, които ще си сабира в тях иии накрая дори няма да помни кой подарък, за кой месец е.(да не говорим, че като скъсате (все пак е трудно да се стигне до брак), той ще се сеща за тези неща просто с мисълта: това ми го даде една бивша като правихме не знам си колко месеца... или дори ще ги изхвърли! Ако се обичате наистина, материалното не е от никакво значение! Например гаджето ми (което хпр много обичам в момента) ми подари някакъв подарък или нещо от сорта по какъвто и да е повод (дори РД), ще ми стане страшно неудобно!

zority7
06-03-2010, 12:54
аз като направихме 2 месеца ,направих кличе на нас двамата и му го пратих после :P той много се зарадва :) но ако искаш му купи нещо малко ,но от сърце :grin:

miminka__94
06-03-2010, 13:02
За 2 месеца не се филмирай толкова . . . показвай му какво значи за теб всеки ден с действия не с подаръци :)

3oPuTy
06-03-2010, 13:24
Днес с моя правим 6 месеца и нищо не съм му взела,а ти ми говориш за подарък за 2 месеца?! 8-)
Не ги разбирам тези неща :-o Е и аз като бях малка подарявах на тогавашния си приятел по нещо всеки месец (защото и той го правеше) ама сега ми се струва малко глупаво :?

vellvet
06-03-2010, 16:52
ние нищо не сме си подарявали за годишнини времето минава толкова неусетно когато сме заедно ... аз лично като вляза в магазина и като видя нещо малко и сладко и ми напомни за него му го купувам без повод, а за РД, коледа никога нз какво да му купя, но просто оставям идеята сама да си дойте и се получава :grin: а за такива дати като кога сме се рапознали кога сме си писали първа целувка и т.н. просто му се обаждам и му казвам "слънчице, знаеш ли, че преди .... /период от време/ на тази дата се случи" и той винаги чаровно се засмива и се разчуства как помня такива детайли и после ми честити датата. Аз ти предлагам за 2 месеца нищо да не му подаряваш, по-скоро купи един огромен шоколад милка и кажи нещо мило и си изяжте шоколада заедно като символ на сладките 2 месеца заедно ... нз аз съм по символичните жестове за мен лично имат по-голямо значение :) Успех и да кажеш какво си измислила ;)

FlashMX
06-04-2010, 10:13
Само не цвете :D

razores
06-04-2010, 10:42
Купи му някоя плюшена играчка или сърце което казва Обичам те

DevilWish
06-04-2010, 10:49
Купи му някоя плюшена играчка или сърце което казва Обичам те
Т'ва е сладко.Аз съм правила наш общ албум /с твърди корици/ и отдолу спомени под всяка снимка.И също видео клип и след това съм му го пращала.