PDA

View Full Version : Каква е тази любов?



Tera
06-02-2010, 17:27
Първо привет на всички..Наистина се чудя от къде да започна..Как да обясня това което се случи..това което се случва..Еми не се сещам за друго освен за началото...Запознахме се в един саит :D Много тъпо ама факт...Честно да си призная не ми хареса на снимките,ама си казах какво пък толкова...това са само разговори нищо повече..Още повече,че когато се запознахме нямах нужда от нова връзка..Пишехме си...споделяхме си...по това време той си имаше връзка..Решихме да се видим...Излязохме няколко пъти...Имаше период в който не се бяхме виждали..само се чувахме...Видяхме се,точно преди нова година...Бил се разделил с приятелката си...нещата не вървели...рещил,че няма смисъл...Тогава беше и първата ни целувка..Харесвах го..но не се надявах на нищо...Мислех си,че тази целувка за него не означава нищо..че ще се оправят с неговата..След няколко дни бяхме двойка:-D Имам страшно красиви и щастливи моменти с него...не се разбираме много...много караници..общо взето за глупости...доста ревност и от моя и от негова страна...Нормалните неща..Времето минаваше...Чувствата ставаха все по-силни...все по-истински...До превратният момент...Скарахме се...Той искаше да излезем на квартира...Аз имах проблеми в нас..Той го знаеше...Искаше да се изнесем независимо какво се случва...Аз бях в период в който исках да изчакаме...За мен тогава имаше нещо по-важно...здравето на майка ми...Стана ми много болно,че той не ме разбира...че не се замисли,че точно тогава нямаше как да стане това...Аз обидена и наранена...По неговите думи...той е останал излъган...Буквално за секунди се промених към него...Станах студена...отдалечена...не помня точно колко време бяхме така...Горкия не му е било лесно :)Това негово натискане доста ме нарани...не беше в точния момент..Една от многото грешки...Той се изнесе..сам без мен...Моят период отмина...Нешата започнаха да се нормализират....И да за малко всичко беше наред..Бяхме заедно година и нещо...когато след поредната караница рещих,че вече ми идва в повечко...Много ме болеше,че не ме разбира...че вместо да е до мен и да ме подкрепя...да ми дава сила да се справя с всичко...той ме напада...Знаех,че ме обича...но нещо ми липсваше...все не ми стигаше..поне тогава мислех така...И двамата допуснахме доста грешки...Разделихме се...В началото не усещах липсата му...Не мислех,че имам нужда от него,за да се чувствам добре...Идваше до работа,за да ме види...Аз се държах безразлично...Тогава се чувствах точно така...Мина известно време..явно достатъчно за мен,за да разбера че го обичам и че съм избързала с това си решение...Достатъчно за него...за да започне нова връзка...Решихме да се видим за да поговорим...Мига в който го видях...сърцето ми щеше да спре...Щом ми отвори вратата разбрах колко много ми е липсвал..Очите ми светнаха...и огаснаха...Казах му какво чувствам...че искам да съм с него....че искам да променим нещата...че искам да сме заедно...Той ми каза,че има друга в живота си...Гадничко...И да имал някакво момиче...но тя не означавала нищо...Не било връзка ами просто ей така...за да не бъдел сам...Дам...никой не обича самотата...явно само аз...Оле оплетох се..дано да ме разберете...Искал да бъде с мен...но не сега...Трябвало да мине време...много съм го била наранила...Имал нужда от време...И аз ами ок...Едната вечер обаче нещо ми прищтрака...Реших,че поне още веднъж трябва да се събудя до него...Точно тогава техните ги нямаше...Отидох в тях...Заспах до него...Събудих се до него......Мислех си че той ще разбере,че го обичам...че ще е способен да разбере,че съм допуснала грешка...и то голяма...Да ама не :-D След още мноооого караници...разговори...сълзи и какво ли не...реших,че направих достатъчно много за този човек...изчерпах се...Дадох му всичко,което имах...Любов...нерви...обич...В се се чудех какво да направя...как да му покажа и докажа,че го искам до себе си...И измислях все нещо ново...В един момент си казах край..стига вече...продължавам напред...Омръзна ми да се боря...да правя опити...и те все да са науспешни..Отказвам се...Еми да ама моят отказ е за 1 седмица...Беше ми пратил някакъв смс..и аз се хванах за него...И преди и сега знам,че ме обича...и той го знае но според него прекалено много съм го наранила...за това сега не искал да е с мен....Трябвало да мине време...Искал да е с мен...но това нямало как да стане...сега...И така и до днес...той си продължава връзката,която била просто ей така...И аз все продължавам.а все нещо ме спира...Някак си не знам защо...не искам друг...не си представям да бъда с друг...макар,че той не е първата ми сериозна връзка...Не мога и не мога да го превъзмогна... станаха 7 месеца откакто не сме заедно...а аз искам само него...Последният път когато се видяхме ми каза,че ме обичал...но не мога да разбера как може да обичаш някой,а да го пуснеш да си тръгне...Каква е тази негова любов?Глупаво е...ненормално е да казваш едно,а да правиш друго...Не знам вече...аз ли съм сбъркана нещо.че не виждам смисъл в тези думи...Наистина допуснахме много грешки...аз към него той към мен...Но каква е тази любов? Благодаря на всеки,който е прочел темата,ако имате въпроси питайте (не съм сигурна че не съм се оплела някъде) Преди някой да е питал за годините и 2мата сме на 20 :)

awerw
06-02-2010, 17:33
еми съветвам те да тръгнете пак но и двамата да се толерирате

filmimilmi
06-02-2010, 17:39
Като решиш да споделяш за конкретен проблем давай по-съкратено. Останалите неща можеш да си ги напишеш в дневника. Все пак това е форум. А иначе към проблема ти, по отношение на него като цяло не виждам какво може да се каже. Проблем реално няма. Казал ти е, че те обича, но ти сама трябва да разбереш дали това е така, а не да се допитваш до нас. В крайна сметка, щом те оставя да бъдеш свободна ако пожелаеш, това не означава, че не те обича, а тъкмо обратното. Обича те, но всъщност чувства, че колкото по-обвързани сте заедно, толкова по-болезнена става и обичта ви. Дайте си малко почивка, поразмислете известно време, 1-2 месеца например, а ако през това време се случи така, че обичта да се е изпарила, то вероятно раздялата е била за добро. :)

ravita
06-02-2010, 17:55
За мен тази връзка няма бъдеще. Само безмислено разиграване и от двете страни. Вярно любов, любов но всичко си има граници. Продължавай смело напред. Знам че не можеш да си се представиш с друг, но си намери някой. Просто така...Много по лесно ще ти е да го забравиш. Когато си сама е по-трудно, по лесно се връщаш назад. Знам че звучи егоестично за човека който ще е до теб, но току виж той се оказал мъжът.

Tera
06-02-2010, 18:13
И аз забелязах,че темата стана доста дълга но само така можех да обясня за какво става въпрос..А за дневника все още нямам такъв :) Еми и аз съм си мислела варианта да бъда с някой...но наистина ми се струва доста егоестично да използвам някого само за да ми е по-добре.. :) Не съм питала дали ме обича,там отговора го знам :) И благодаря за отговорите :)

antifashionshit
06-02-2010, 19:08
за какво си тровите живота? явно не сте достатъчно съвместими. или трябва поработите над толерантност и максимално намаляване на караниците(тук се искат усилия и от двете страни) или просто не се занимавайате повече.

BlindedAngel
06-03-2010, 07:52
Теrra?!? Теди ? Ако си пуснала тема за нас просто нз...

AutomatiC
06-03-2010, 12:13
спри да му тичаш след задника.изглежда и двамата сте много притенциозни и за тв'а не можете да си угодите.

spopi
06-03-2010, 18:46
Не го прочетох цялото но разбрах горе-долу за какво става на въпрос.
Значи той не те разбрал когато майка ти е била болна и си намерил друга да му ходи по гъза. Явно когато си се държала безразлично то си е дал сметка че всичко е свършено.Извянявай но как си могла да отидеш в тях като знаеш че има друга.Ако се двумиш дали да се върнеш при него по-добре не. :) Ще се нараниш отново :)

Tera
06-04-2010, 17:40
Искренно благодаря на Blinded Angel,явно не само аз съм в такава ситуация..Няма как да ме разбере човек,който по някакъв начин не е бил в сходна ситуация :)

BlindedAngel
06-04-2010, 18:21
Какво в сходна ситуация :) Аз си помислих че бившата ми е пуснала темата съвсем сериозно 8-) 1 към 1 е с нашата история,само дето не 1 път ами 5 пъти дойде 8-) Иначе не мога дори и аз да ти дам съвет дето мога да кажа че сигурно най - добре те разбирам от всички тука в момента...Просто останах като шокиран докато го четох...Същата история :)

Tera
06-04-2010, 18:52
Е не аз се спрях на 1 път,не мога да жертвам повече себе си и не бих..А щом тя е идвала 5 пъти,явно и ти си имал нужда да бъдеш с нея :) Защо да не можеш,каза че ме разбираш и ако си преживял нещо такова значи съветът ти може да ми е полезен :)

BlindedAngel
06-04-2010, 18:57
Ами като цяло разбираш че е сложно.Да наистина имах тогава ( още бях в начало на новата си "връзка" ) нужда от нея, и сега имам но гледам да не го показвам.Сега е още по сложно защото все пак стана известно време откакто съм с приятелката си и малко или много вече ми е криво ако направя нещо...В смисъл съвестно ми е защото тя не го заслужава.Аз си знам вътрешно че с бившата пак ще сме заедно за в бъдеще просто в момента един вид се наживявам ( все пък съм на 21 почти )...Но аз съм сложен характер като цяло и моите представи са по изкривени от общоприетите 8-)

BlindedAngel
06-04-2010, 19:00
Мога да ти кажа само какво аз искам ( аз го казах в горния пост ), все пак бившият ти приятел предполагам е различен от мене и не знам какво би искал той, как би реагирал и т.н.Трябва да го питаш в прав текст ( ако не си го направила вече де )

Tera
06-04-2010, 19:12
И при теб не е лесно :D Ами искал да бъде с мен,но не сега.Това е отговора който получавам всеки път.Каква е причината не ми е ясно,не се виждаме,не се чуваме.Нямам никакви контакти с него.Не искам да те обидя,но дано да не е като теб да се наживява докато на мен ми е болно...А ако бях на мястото на бившата ти,нямаше да те допусна пак в живота си(казваш че пак ще се съберете)

BlindedAngel
06-04-2010, 19:20
Както казах сложен характер съм.Не съм я ограничил примерно да й кажа недей да излизаш с тоз или оня.Тя има абсолютната свобода да прави каквото си иска и с когото си иска.Аз го приемам като нещо от сорта на ергенско парти само че за 1 вечер а за по - голям период от време 8-) Просто когато заговореше бившата за сватба на 23-24,дете на 24-25, да бъдела млада майка и напрао ми съсипваше психиката :D

Tera
06-04-2010, 19:23
Явно е искала,нещо сериозно от теб :) Радвай се,че няма как да прочете това което пишеш :D :D

BlindedAngel
06-04-2010, 19:30
Напротив.Чете го и много добре знае всичко това :) И да искаше и все още иска нещо сериозно от мене както и аз от нея но просто в момента не мога да й го дам...

Tera
06-06-2010, 17:21
Мхм...Все пак очаквам някакъв твой отговор,преживял си нещо такова :) Какво да правя?Как да разбирам тези негови думи?Ти какво би направил на мое място?

Stan4o123
06-06-2010, 17:33
Абе ей,момиче,тоя пич те върти...не те обича,не те иска,просто има чувство за собственост,на думи е лесно да го каже,ама я гледай какво прави,сигурен съм,че си страхотно момиче и много момчета биха се радвали да те имат до себе си...Остави го този...НЯМАШ ЛИ ПОНЕ КАПКА САМОУВАЖЕНИЕ?!Не ми отговаряй на мен,направи го пред себе си!

Tera
06-16-2010, 11:21
По принцип имам....Много пъти съм си задавала въпроса,колко ли още мога да понеса...колко по-надолу мога да стигна,заради него...И до ден днешен нямам отговор.Ако не го обичах,щеше да ми е много по-лесно :)