PDA

View Full Version : Тъжно ми е..



DYNAMIC
06-02-2010, 17:39
:) попринцип рядко поствам ..,но сега наистина имам нужда..
При мен нещата отсрани изглеждат добре и доскоро ги чувствах така..но напоследък не съм на себе си. Проблемът не е в това,че нямам с кого да споделям..имам такива хора до себе си и ги обичам..но сега отвътре ми е супер тъжно и самотно..
От няколко месеца си имам приятел,в който се влюбих мн..но усещам,че това..което чувствам сега трябва да си го изживея,не искам никой да разбира,че ми е гадно в момента..много,много дълго време се мина от последния ми такъв момент..
Сега..ами сега плача доста често..очите ми се насълзяват от простотии..засягам се от най-малки неща,а попринцип съм ухилена,весела и се шегувам постоянно..не съм сигурна защо..
нямам проблеми с наще,нито с приятелите ми,нито с гаджето ..те ме обичат..
но аз съм като отнесена..училището много ме тормози..откакто си имам приятел нещата там затъват..бвано..ето идва краят на срока..но аз се сетих прекалено късно да уча..сега тея дни само това правя..вчера учих много и знаех почти всичко по Физика,а гопожата днес ми написа 4 ..затапи ме с поредните шитни. Кофти ми е щото се пострах страшно много ,а накрая пак .. преди винаги имах отличен успех..а сега имам да оправям 100 неща тепърва,а вече е краят на срока.Имам добро мнение за възможноститв си..но този срок те сякаш изчезват..преди не се задълбочавах толкова,защото любовта ме отнасяше към други мисли..и училището ми беше последната.Сега вече е късно и аз въпреки,че искам и уча пак не мога да се оправя както трябва..сега се чувствам неудовлетворена,яд ме е..много ме е яд..тази година ми е важна..Седя си в леглото вечер и не заспивам..чувствам се затъпяла и ми е мн мъчно .. искам да спра да се чувствам така..обаче е гадно сам да се виждаш,че смъкваш нивото си..сама съм си виновна,че не успях да се организирам и в училище и в любовта..и сега всичко си личи по успеха ми,по отсъствията ми,по знанията ми..
Имам и сега да уча за класни..а тея мисли ме измъчват и като гледам,че дори и като бях учила много пак се изцепи работата..просто ми се губи желанието..и се появява нещо между мързел,апатия и болка..как да се справя с това
: [

Princessani
06-02-2010, 18:30
:) попринцип рядко поствам ..,но сега наистина имам нужда..
При мен нещата отсрани изглеждат добре и доскоро ги чувствах така..но напоследък не съм на себе си. Проблемът не е в това,че нямам с кого да споделям..имам такива хора до себе си и ги обичам..но сега отвътре ми е супер тъжно и самотно..
От няколко месеца си имам приятел,в който се влюбих мн..но усещам,че това..което чувствам сега трябва да си го изживея,не искам никой да разбира,че ми е гадно в момента..много,много дълго време се мина от последния ми такъв момент..
Сега..ами сега плача доста често..очите ми се насълзяват от простотии..засягам се от най-малки неща,а попринцип съм ухилена,весела и се шегувам постоянно..не съм сигурна защо..
нямам проблеми с наще,нито с приятелите ми,нито с гаджето ..те ме обичат..
но аз съм като отнесена..училището много ме тормози..откакто си имам приятел нещата там затъват..бвано..ето идва краят на срока..но аз се сетих прекалено късно да уча..сега тея дни само това правя..вчера учих много и знаех почти всичко по Физика,а гопожата днес ми написа 4 ..затапи ме с поредните шитни. Кофти ми е щото се пострах страшно много ,а накрая пак .. преди винаги имах отличен успех..а сега имам да оправям 100 неща тепърва,а вече е краят на срока.Имам добро мнение за възможноститв си..но този срок те сякаш изчезват..преди не се задълбочавах толкова,защото любовта ме отнасяше към други мисли..и училището ми беше последната.Сега вече е късно и аз въпреки,че искам и уча пак не мога да се оправя както трябва..сега се чувствам неудовлетворена,яд ме е..много ме е яд..тази година ми е важна..Седя си в леглото вечер и не заспивам..чувствам се затъпяла и ми е мн мъчно .. искам да спра да се чувствам така..обаче е гадно сам да се виждаш,че смъкваш нивото си..сама съм си виновна,че не успях да се организирам и в училище и в любовта..и сега всичко си личи по успеха ми,по отсъствията ми,по знанията ми..
Имам и сега да уча за класни..а тея мисли ме измъчват и като гледам,че дори и като бях учила много пак се изцепи работата..просто ми се губи желанието..и се появява нещо между мързел,апатия и болка..как да се справя с това
: [ И аз съм имала приятел -по скоро приятели ,които ме дърпаха много назад ,но се усъзнах на време .Кой клас си ,ако имаш нещо за писане хвърли насам може да ти помогна малко.За напред си земи поука ,а не като мен сега да съжаляваш ,че няма да учиш там където съм искала :(

JackSparrow
06-02-2010, 19:03
Да, наистина всеки има такива моменти, на мен рядко ми се е случвало за осем години учене.

Ако има нещо, казвай да търсим и да помагаме :)

spopi
06-02-2010, 19:10
Учи си че си учила много по физика и накрая имаш 4 и аз съм го преживяла малко гадно ама се преживява :o По чуствителна си всеки има такъв период. За любовта малко е остави на заден план виж училището остава малко изкараи си оценките за приятеля ти има време цяло лято но за училище как каза сама не остава много :)

ecstazy
06-03-2010, 12:57
Споделяй. Обичат те, затова им сподели, за да имаш тяхната подкрепа. И аз съм г/д в твоето положение. При мен има една разлика - държах се зле => ме "заеба" едното момиче и оттам цялата групичка.. т.е. в момента съм сама. Чуствам се ужасно, няма с кого да споделям (наистина няма, е , може би 1 момиче, но ... ) и да споделя никой не може да ми даде съвет, защото положението наистина е безизходно. В училище съм много зле, не защото съм тъпа, а защото не уча. Не знам и аз защо. Вече е късно и ще имам евентуално или засега 4 и 5 по всичко.. За мен това изобщо не е добре, като се има в предвит, че миналите години само 5 и 6 съм имааала. Наще няма да ми се карат, леко ще негодуват, че съм се отпуснала, но на мен ми е гадно. Всичко това някак си ми идва в повече и всяка вечер (почти всяка) рева. Неизбежно е, насъбира ми се и имам нужда да си го излея. Не знам какво да те посъветвам, защото този съвет малко или много ще помогне и на мен самата. Освен да споделяш и да допуснеш другите да ти помогнат, друго не мога да и кажа :neutral:

Paramour
06-03-2010, 19:11
Споделяй. Обичат те, затова им сподели, за да имаш тяхната подкрепа. И аз съм г/д в твоето положение. При мен има една разлика - държах се зле => ме "заеба" едното момиче и оттам цялата групичка.. т.е. в момента съм сама. Чуствам се ужасно, няма с кого да споделям (наистина няма, е , може би 1 момиче, но ... ) и да споделя никой не може да ми даде съвет, защото положението наистина е безизходно. В училище съм много зле, не защото съм тъпа, а защото не уча. Не знам и аз защо. Вече е късно и ще имам евентуално или засега 4 и 5 по всичко.. За мен това изобщо не е добре, като се има в предвит, че миналите години само 5 и 6 съм имааала. Наще няма да ми се карат, леко ще негодуват, че съм се отпуснала, но на мен ми е гадно. Всичко това някак си ми идва в повече и всяка вечер (почти всяка) рева. Неизбежно е, насъбира ми се и имам нужда да си го излея. Не знам какво да те посъветвам, защото този съвет малко или много ще помогне и на мен самата. Освен да споделяш и да допуснеш другите да ти помогнат, друго не мога да и кажа :neutral:
Все едно аз съм го писала... оО :shock:

petinkataaa
06-04-2010, 09:18
Много е трудно..8 клас съм в ново училище И аз затънах толкова много и ще разочаровам всички,даже и мен самата..първия срок имах 4-ки по всичко..много ми е гадно,а ми е трудно и не знам какво да правя........съжалявам за теб,но не знам как да ти помогна :(

Princessani
06-04-2010, 14:17
Като дойде края на годината се сещате да се самосъжалявате,а къде спахме цяла година,че не учите ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FlowerPower
06-04-2010, 15:59
Чуствам се ужасно, няма с кого да споделям (наистина няма, е , може би 1 момиче, но ... ) и да споделя никой не може да ми даде съвет, защото положението наистина е безизходно. В училище съм много зле, не защото съм тъпа, а защото не уча. Не знам и аз защо. Вече е късно и ще имам евентуално или засега 4 и 5 по всичко.. За мен това изобщо не е добре, като се има в предвит, че миналите години само 5 и 6 съм имааала. Наще няма да ми се карат, леко ще негодуват, че съм се отпуснала, но на мен ми е гадно. Всичко това някак си ми идва в повече и всяка вечер (почти всяка) рева. Неизбежно е, насъбира ми се и имам нужда да си го излея. Не знам какво да те посъветвам, защото този съвет малко или много ще помогне и на мен самата. Освен да споделяш и да допуснеш другите да ти помогнат, друго не мога да и кажа :neutral:

Това звучи като затворен кръг. Нещастна си -> проваляш се -> пак си нещастна... До психиката е, понякога сами си причиняваме гадости и трябва да положим усилия за да се измъкнем от собствената си примка. Ами да се постараем!

iiordanova
06-04-2010, 16:38
Момиче , стегни се ! Ти си направо пред депресия.
Спокойно , не си единствената , която изоставя на заден план учението. Здраве да е.
Споделяй с приятеля си.. като няма с кой друг.
Идва лято .. усмихни се , живей , дивей!
Не се затваряй в себе си , защото ще стане още по - зле.
А за оценките не се притеснявай. Когато учиш много.. после става една каша в главата ти , учи по малко , но редовно. И какво като остават броени дни ? За всичко има време ..
Радвай се , че нямаш проблеми в любовта и семейството. Това е страхотно , знаеш ли .. масово тийновете имаме проблеми точно в любовта и семейството. А ти нямаш .. изживей на макс този хубав период. Вчера няма да се върне , а утре може и да не дойде. Тоест радвай се на всеки миг с гаджето си и не си тревожи главата с разни мисли и внушения.
Мисли положително , защото лошите мисли само натоварват мисленето.
Ти се самокритикуваш , да хубаво е да видиш грешките си , но ти не само се критикуваш .. ти изпадаш в паника и депресия.
Искам да ти кажа да се отдадеш на живота , защото имаш причини.
Успех и не се предавай!

ecstazy
06-04-2010, 18:29
Като дойде края на годината се сещате да се самосъжалявате,а къде спахме цяла година,че не учите ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: забележи кой го казва. Момичето, което цяла година си говорело с учителите за секс и момчета и после като дойде време за изпит пуска тема с молба за съвети как да препише на матурите :razz: по добре замълчи!

Иначе.. хах то да беше толкова лесно ;)

elito0o0o0
06-04-2010, 20:07
Като дойде края на годината се сещате да се самосъжалявате,а къде спахме цяла година,че не учите ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: забележи кой го казва. Момичето, което цяла година си говорело с учителите за секс и момчета и после като дойде време за изпит пуска тема с молба за съвети как да препише на матурите :razz: по добре замълчи!

Иначе.. хах то да беше толкова лесно ;)Ей, момиче, (Princessani) жалка и ограничена си! Какво повече да ти кажа? В която тема напишеш нещо все доказваш простотията и неграмотността си! Спри се! Не знам вече как да ти го кажа, честно!.. Ти си безнадежден случай..Отегчаваш ме, дори не си ми смешна вече.. плаче ми се от теб! :?

petinkataaa
06-05-2010, 01:10
Като дойде края на годината се сещате да се самосъжалявате,а къде спахме цяла година,че не учите ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ти си многооооооооооо зле..авторката на темата е доста объркана и не знае какво да прави ти си взела да й се смееш какво била правила..като не можеш да помогнеш,няма да пишеш простотии..за това е форум-да си помагаме,а не да се правим на оригинални.......

и нали се сещаш,че сигурно сме учили,ама понеже сме мислили,че до края ще можем да се справим, а не сме успели,за това става така..ха !

miskaprizZ
06-07-2010, 06:24
spox Всичко ще си дойде на мястото !!! :) :)

WaterLilly
06-07-2010, 06:55
Като дойде края на годината се сещате да се самосъжалявате,а къде спахме цяла година,че не учите ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ти си многооооооооооо зле..авторката на темата е доста объркана и не знае какво да прави ти си взела да й се смееш какво била правила..като не можеш да помогнеш,няма да пишеш простотии..за това е форум-да си помагаме,а не да се правим на оригинални.......

Да бе, понеже 5-6 поста от рода на "о, горкичката, спокойно, и аз съм така, всичко ще се оправи" ще й помогнат наистина много, нали?

Мнението на iiordanova обобщава нещата.

petinkataaa
06-07-2010, 18:38
Като дойде края на годината се сещате да се самосъжалявате,а къде спахме цяла година,че не учите ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ти си многооооооооооо зле..авторката на темата е доста объркана и не знае какво да прави ти си взела да й се смееш какво била правила..като не можеш да помогнеш,няма да пишеш простотии..за това е форум-да си помагаме,а не да се правим на оригинални.......

Да бе, понеже 5-6 поста от рода на "о, горкичката, спокойно, и аз съм така, всичко ще се оправи" ще й помогнат наистина много, нали?

Мнението на iiordanova обобщава нещата.


виж какво..даже да не й помогнат,друго е като прочете тях и друго като види на някой да му е мнага смешно,при положение,че е объркана и се намира в безизходица ;)