PDA

View Full Version : Как да тълкувам този сън ?



nickolai
06-02-2010, 17:44
Здравеите днес сутринтта се събудих с някакво странно усещтане, бях се влюбил на сън в някакво непознато момиче, което стоеше в инвалидна количка и аз я бутах,незнам дали този момент може да бъде снижен до толкова, че да го обясня и той да бъде разбран, но реших да го споделя.
Не ми се случва за първи път да се влюбя на сън, но този път нещата изглеждаха толкова истенски (може би защото всичко е било само сън)
момичето макар да беше в количка в съня ми тя беше човека за които бих направил всичко, а тя се държеше толкова мило сякаш всеки един момент знаеше от какво имам нужда, беше толкова красива...!
След като се събудих, тя ми липсваше чувствах се така сякаш някой ми е направил магия, и през целия ден чувството се запази в мен бях много замислен върху това, което се беше случило!

Моля споделете за накой ваши интересни сънища!

theImmoral
06-02-2010, 17:51
Имал съм такъв сън. Бяхме сред приятели с момиче, което тотално ми отговаряше и се влюбих в нея. Странното е, че не я забравих месеци наред, но втори път не я бях сънувал...

filmimilmi
06-02-2010, 17:52
Всички сънища са интересни по своему. Нямам време да ти разкажа за някой от сънищата си, но каквото и да ти се случва в главата докато спиш, то е далеч от всякаква логика, а интерпретациите му са доста. Може да си гледал филм за красиво момиче на инвалидна количка, а от там образът й да е попил някъде дълбоко в подсъзнанието ти и сега случайно да се е появил и да те е подвел по време на сън, че имаш някаква дълбока връзка с него, дори граничеща с привързаност защото този образ винаги е бил някъде там макар и до тогава да е подминавал мислите ти... :) Сложно е, но изчакай да сънуваш нещо ново, може би дори по-интересно. Дали обаче ще ти се случи, макар и малко вероятно, пак не е изключено. Казват, че имало и пророчески сънища... :)

nickolai
06-02-2010, 17:53
Какво мислиш за усещането ?

tnp123
06-02-2010, 17:55
Сънувал съм и напълно лишени от смисъл неща, и неща, които са просто мои съкровени желания.

theImmoral
06-02-2010, 17:56
Ако питаш мен - за момента беше страхотно, ама като цяло беше гадно, щото така и не намерих такава...

SmilezZz
06-02-2010, 17:59
Според мен сънищата се "раждат" от твоето подсъзнание..Т.е. мислил си прекалено много за това и това се е "отразило" и в съня ти..
Или нещо подобно..Не трябва да "отправяш" толкова голямо внимание на съня ти - понякога си мисля,че това има нещо общо с реалността,но пък почти винаги съм на мнение,че това е играта на твоето подсъзнание

nickolai
06-02-2010, 18:03
SmilezZz това което каза ми звучи доста логично!

BgHtH
06-02-2010, 18:06
nickolai,чувстваш се самотен,опровергай ме ако не е вярно,обаче си мисля че ти липсва момиче до теб

nickolai
06-02-2010, 18:11
Имам си приятелка но от няколко месеца сме далеч един от друг, а когато сме заедно нещата не вървят както трябва, през повечето време се караме и аз все повече си мисля, че ние просто не можем да бъдем заедно!

radeberger
06-02-2010, 18:19
Не винаги сънищата имат нещо общо с реалността.

EndlessVoid
06-02-2010, 18:48
Много често като сънувам нещо на сутринта имам някви бегли спомени. И след ден,два,седмица се случва нещо от съня ми и осъзнавам, че тази ситуация съм я виждал и знам какво ще се случи след това и в някои случаи даже знам кога... малко е странно, но ми харесва така :D

b3b3t0y
06-02-2010, 19:12
Според мен имат нещо общо с реалността,ама е много важно добре да ги тълкуваме :)

givemereasontolive
06-02-2010, 19:30
Според мен този сън можеби се дължи на някакво вълнение или преживяване..Сънят е бягството от реалността..Да,имала съм такива сънища и знам какво ти е.Ами,пожелавам ти съня ти да се сбъдне.Понякога сънищата са причина за усмивката на лицето ти или за сълзите... :wink:

MaLkaTa_LaDy
06-02-2010, 19:53
Ето какво намерих в съновника:
Сънуваш ли, че си влюбен, ще те изоставят или пренебрегнат.
Видиш ли насън инвалид, значи ти предстоят много спънки в личен и професионален план, които няма да могат да се преодолеят лесно.

Иначе аз съм имала два подобни съня и след тях като се събудих и осъзнах, че това не е реалност, исках да заспя отново и да го сънувам пак. След това ме държа около седмица мисълта за сънищата.

Също подкрепям теорията за подсъзнанието и си го обяснявам, че е подобно на хипнозата, която се използва с цел да разкриеш дълбините на съзнанието си. Чела съм, че мъдретците гадатели помнят всичките си сънища и т.н.

ForzaFelipe
06-02-2010, 20:43
Аз в съня си се срещнах с приятелката ми.Много я обичам,вече 3 месеца ходим обаче на последък немога да спя добре и не се виждаме често :? :razz:

Случвало ми се е,даже 1 цял ден си мислех че е истина,но после осъзнах че е било само съм :?

djipsito
06-02-2010, 22:15
Много често като сънувам нещо на сутринта имам някви бегли спомени. И след ден,два,седмица се случва нещо от съня ми и осъзнавам, че тази ситуация съм я виждал и знам какво ще се случи след това и в някои случаи даже знам кога... малко е странно, но ми харесва така :D

Дали не бъркаш съня с Дежа Вю ?

ScarletBite
06-02-2010, 22:16
Махни всички съновници и готови тълкувания. Всеки сън си има значение, което е уникално и само ТИ можеш да си го разтълкуваш.

Както и да е, някои неща ми направиха впечатление. Момичето е красиво, в инвалидна количка е и ти го буташ - копнееш да обсипеш с грижи изгората си, да доминираш по някакъв рицарски начин и т.н.
Чувството е било силно, осъзнато и с послевкус - може би си имал дежа-ву. :) А може би просто копнееш за любов...

mrazqkindergarten
06-02-2010, 22:37
От някъде 2 месеца насам много често сънувам, че се събирам с бившия ми приятел и всичко е наред като преди .. Та това ме навява на мисълта, че човек сънува каквото иска, иначе в моя случай е невъзможно да стане.