PDA

View Full Version : Подарявам коте



ShiZo
06-02-2010, 18:06
От 3 дни мяука под прозореца ми и се крие под една кола. Храня го, но не може да живее на улицата. Днес се престраши да дойде при мен и направих грешката да го взема в ръце и да го гушна. Вече не го е страх от хора и..това е много лошо за малко котенце на улицата.. взех го вкъщи и майка ми очаквам всеки момент да ми вдигне скандал... Не знам да ли е мъжко или женско.
направих снимки и клип:
http://i46.tinypic.com/200ef53.jpg
клип: http://www.youtube.com/watch?v=1m--AOpLTHk
Давам го само на отговорни хора (само от В.Търново или региона, освен ако нямат нищо против да дойдат до Търново за да си го вземат). Предупреждавам, че който го вземе в продължение на седмица ще правя инспекции! След това и по-рядко. Но безотговорност и небрежност няма да толерирам. Това е живо същество и очаквам да се грижат за него като за такова.

minus273dot15
06-02-2010, 18:46
Боядисай го черно, накарай го да е мъжко(ако не е) и ще дойда да си го взема. В тоя външен вид не ме кефи нещо. Така прилича поразително много на Втулка(женска котка, обитаваща сервиза за коли на мой познат). Не е оферта...

ShiZo
06-02-2010, 19:01
при всички положения не бих ти го дала...

JackSparrow
06-02-2010, 19:18
днеска две приятелки намериха коте, което имаше удивителна прилика на шарки и размери с това. :shock:

minus273dot15
06-02-2010, 19:20
Абе, честно да ти кажа и аз не се засилвам да мина 200-300 километра, за да си го взема. Целта ми беше безкрайно клоняща към друга, но явно жичката ти е от дългите.

Надявах се да можеш да отчетеш факта, че котенцето няма абсолютно нищо породисто в себе си, а ти му търсиш дом и стопанин с такива претенции, че дори някой да се замисли дали да си го вземе, като прочете какво пишеш и го избива на студена пот(инспекции, това ще толерирам, онова няма да толерирам). Хелллоу? Всъщност, щом сам(а) не го осъзнаваш, няма как да ти го опиша... жалко.

Все пак искрено ти пожелавам успех в търсенето на бъдещият котарако-притежател :)

Maniac1
06-02-2010, 19:33
Мн е сладко, ама не мога да го взема :S:S

ShiZo
06-02-2010, 19:40
не смятах да отговарям на тъпия ти пост, но просто се замислих... кой знае как ти си отгледана, за да мислиш, че животните не заслужават нормални условия на живот... но чакай! Породистите заслужават!
..за какво ли пиша...
не спамете темата със снобски и дебилни изказвания от тоя сорт, който иска домашен любимец-го иска заради взаимната любов, а не заради куп кифленски причини..
който наистина се интересува, да пише.
Не че очаквам от този сайт сериозни хора..

shmyshi
06-02-2010, 20:04
леле с кеф бих го взелаа...няма ли някакъв начин да се прати..една фр иска и мн ще му се зарадва ама от софия до вт ...нямам път натам :(

Forest_girl
06-02-2010, 22:42
Абе, честно да ти кажа и аз не се засилвам да мина 200-300 километра, за да си го взема. Целта ми беше безкрайно клоняща към друга, но явно жичката ти е от дългите.

Надявах се да можеш да отчетеш факта, че котенцето няма абсолютно нищо породисто в себе си, а ти му търсиш дом и стопанин с такива претенции, че дори някой да се замисли дали да си го вземе, като прочете какво пишеш и го избива на студена пот(инспекции, това ще толерирам, онова няма да толерирам). Хелллоу? Всъщност, щом сам(а) не го осъзнаваш, няма как да ти го опиша... жалко.

Все пак искрено ти пожелавам успех в търсенето на бъдещият котарако-притежател :)
Ти добре ли си? Какви претенции има толкова, че иска просто някой да се грижи за котето?! Явно някои хора не разбират, че и животните са живи същиства и имат нужда от любов.. Като не е породисто какво?
Лицемерна работа!

BabyGirlRulzzz
06-03-2010, 14:16
Леле колко е сладуранскооо :-) Ако не беше толкова далеч бих си го взела. Успех все пак дано се намери кой да се грижи за създанието. Не е хубаво да си на улицата.
Големи коментари от страна на някой хора обаче. Толкоз ли ви е скучно че тря да си изливате простотията тука? Аман от селяния... Ако успея да дойда до там бих си го взела. Но вероятно няма да стане скоро... :( Успех отново! :)

Sashakiss
06-03-2010, 14:38
Тъкмо - да изяде морското ми свинче, че напоследък е много нахално от кулинарна гледна точка.

ShiZo
06-03-2010, 15:16
ключ.
не си го давам, вече се влюбих.. http://fc05.deviantart.net/fs8/i/2005/336/b/6/Playing_with_the_cat_by_Hunter_Van.gif

titinkaa
06-03-2010, 15:17
Сладко е,ама не мога да гледам котенца или квито и да е животни заради майка ми,хич не обича животни вкъщи.Иначе аз мн обичам котки. :)

Forest_girl
06-03-2010, 17:52
ключ.
не си го давам, вече се влюбих.. http://fc05.deviantart.net/fs8/i/2005/336/b/6/Playing_with_the_cat_by_Hunter_Van.gif
Супер, честито! :grin:
Най-добре е така... :)

kalpazanka
06-04-2010, 08:44
ключ.