PDA

View Full Version : "Свръхестествено" (SUPERNATURAL) сезон 6 ?



diwanence
06-02-2010, 19:25
хей първоо здрастии на всички... :P един въпрос към тези , които са гледали сериала "Свръхестествено" ...Дали ще имаа и шести сезон..някой знае лии....защото 5 ти сезон завърши мн гадно но и в крайна сметка Сам оцеля някък си и така създателите на сериала сякаш си оставиха отворена вратичкаа.. :smt003 четах уж на едно място на англииски там че Джаред и Дженсън са се записали за 6 ти сезон но нищо друго не се казва...леле хораа даноо да има още сезонии...тозии сериал е единственият , който толковаа да ми е харесал и да гледам с такъв интерес :grin: 8-)


айдее кажете вие сега какво мислитее ? Дали ще има продължение и ще разберем ли какво всъщност се е случило със Сам в Ада ..как е успял да се измъкне...и какво ще се случи ако се срещне с Дийн .. :-P :-)

pz за всички фенове с песничката от последния епизод на 5ти сезон в началото дето почва : Kansas - Carry On My Wayward Son :-({|= :smt007

LadyDi
06-02-2010, 19:30
Да, ще има.

SmileyFace
06-02-2010, 20:43
...ама ще започне чак през септември :(

D12Respect
06-02-2010, 21:33
Ще има, за жалост

Risen55
06-03-2010, 12:15
Ще Има !!! :grin: Официално е потвърдено !

SoSerious
06-09-2010, 13:08
то отдавна се знаеше че ще има 6 ти сезон :))) даже някаде четох как ще се разиве действието в 6 сезон някви спойлери че историята прескача няколко години и дават как Сами продължава с ловните действия а Дийн се е задомил с Лиса и Бен и някви такива поразрови се малко из нета и ще намериш и ти даже в имдб пиши супернатурал и там ще намериш много интересна информация за сериала а 6 ти сезон си излиза както всички други сериали септември месец а сега е време да си дръпнем всички сезони и да ги изгледаме пак :grin: :grin: :))))
П.С. давай Кастиел ^^

TheBeliever
06-09-2010, 13:31
Ще има и се надявам да не развалят цялата история с ненужно разтягане на локуми.
А някой да знае дали режисьорският състав ще е същия, защото преди четох, че Kripke не иска да прави повече от 5 сезона.

SoSerious
06-09-2010, 15:47
е аз пък четох точно обратното че имал още много идеи и че не искал да приключва с 5 сезона само .. нз ще видим как ще се развият нещата

TheBeliever
06-09-2010, 16:43
At the beginning of Supernatural, I had a five year plan, and, with some notable exceptions, I've stuck with that. And so, now that I've come this far, I feel I gotta take it the rest of the way home. Yes, this season, we are going to wrap up this storyline. We're not going to stretch it out into Season 6, or otherwise dilute it. We're going to make sure it's told with a bang. This chapter is over, but that's not to say another chapter won't begin. If we returned for Season 6, we would commence a new epic storyline.

Това е цитат на Крипке от септември миналата година.

djuwkata
06-09-2010, 17:54
Ще има. Супер кеф, 5-ти свърши с отворен край, над който все още размишлявам. 8-)

SuperBadSuperFresh
06-09-2010, 20:42
Ооо,ще има :grin: Чакаме,чакамеее :---)
BTW,тва на края Сам ли беше или Луцифер според вас?

TheBeliever
06-09-2010, 21:00
Сам беше, защото Луцифер няма как да излезе от килията си.

Auby
06-11-2010, 07:28
Дайте някой спойлер :-)

Auby
06-11-2010, 07:29
Ооо,ще има :grin: Чакаме,чакамеее :---)
BTW,тва на края Сам ли беше или Луцифер според вас?

Определено Луцифер, доколкото знам електричествтото не реагира така на появата на Сам :Р

TheBeliever
06-11-2010, 12:39
Би реагирало така на литрите демонска кръв, които Сам изпи за схватката с Луцифер пък и не знаем какво още му се е случило по пътя на връщане. Както вече казах Луцифер няма как да излезе от "килията" си без чупенето на оковите и там всички чудесии от 4-ти сезон. Пък и Крипке каза, че тази история е вече приключила, т.е няма да се занимава повече с Апокалипсиса и Луцифер.
Очаквайте неочакваното. 8-)

SuperBadSuperFresh
06-12-2010, 18:36
Е,добре де...Луцифер като не може,как как ще може 8-)

dechko91
06-14-2010, 14:31
Отдавна се знае , че 6ти сезон излиза през Септември тази година .. До колкото разбрах , ще има повече моменти в който ще ни се спира дъха... Както сте забелязали , желанието на Сам се изпълни '' Дийн да е жив и да живее с Лиса и Бен, а Сам да се завърне ако успее да победи Луцифер '' Дано 6ти сезон не е последен.. Това е единствения сериал , който мога да гледам винаги и да ми е интересен всякъш го гледам за първи път ! :-) :smt007

Sintya
06-14-2010, 17:51
Искам шести сезооон и Дженсън за мен ;д
Очаквам го с нетърпение <3

mishkaa
07-08-2010, 15:28
хей първоо здрастии на всички... :P един въпрос към тези , които са гледали сериала "Свръхестествено" ...Дали ще имаа и шести сезон..някой знае лии....защото 5 ти сезон завърши мн гадно но и в крайна сметка Сам оцеля някък си и така създателите на сериала сякаш си оставиха отворена вратичкаа.. :smt003 четах уж на едно място на англииски там че Джаред и Дженсън са се записали за 6 ти сезон но нищо друго не се казва...леле хораа даноо да има още сезонии...тозии сериал е единственият , който толковаа да ми е харесал и да гледам с такъв интерес :grin: 8-)


айдее кажете вие сега какво мислитее ? Дали ще има продължение и ще разберем ли какво всъщност се е случило със Сам в Ада ..как е успял да се измъкне...и какво ще се случи ако се срещне с Дийн .. :-P :-)

pz за всички фенове с песничката от последния епизод на 5ти сезон в началото дето почва : Kansas - Carry On My Wayward Son :-({|= :smt007



мерси мерси многоооо (поздрава) песента не съм спряла да я слушам близо 2 месеца ;дд обожавам го тоя сериал незнам как ще дочакам 6ти сезон дано да не е последен :smt049 :smt049 :smt049 :smt049

Zorin
07-10-2010, 15:01
Шести сезон пристига на 24ти септември :grin: Засега знам само, че един или два епизода ще ги режисира Дженсън и ще се появи някакъв Крисчън, братовчед на братята.
Абе много ми пука, искам си Миша Колинс. :oops:

iveetyy
07-10-2010, 23:52
Изглежда ще да е интересно . .

SorrowNeverDies
07-13-2010, 20:04
...
П.С. давай Кастиел ^^

GO CASTIEL, GO! :smt007

Инaче чух, че са подписали и за 7 сезон, но не се знае дали ще има (сори ако някой го е казал, не ми се четат другите мнения xD)

SuperBadSuperFresh
07-13-2010, 22:26
7 е ясен,аз за 8 съм притеснена 8-)

MooDy
07-14-2010, 00:18
Btw: От къде мога да си дръпна 1ви сезон?? В замунда намирам само 5ти и няколко отделни епизода! :o :o :? :?

WaterLilly
07-14-2010, 08:52
Btw: От къде мога да си дръпна 1ви сезон?? В замунда намирам само 5ти и няколко отделни епизода! :o :o :? :?
http://zamunda.net/details.php?id=181990&hit=1
Толкова си и търсил.

А тия сценаристите им изредиха цялата рода. :? Трябваше тоя сезон да е последен и Сам да не се съживява, за да има поне малко правдоподобен край.

UNITED
07-21-2010, 15:34
И са к'во ? За 6-ти сезон ясно ама ше има ли 7-ми 8-) :D Много искам да има и дано :grin:

D12Respect
07-21-2010, 16:11
При такива големи сериали договора се прави сезон за сезон. Ако шести сезон има успех ще има и седми, гарантирам ви.

UNITED
07-21-2010, 16:29
За успеха няма страшно,изглежда,че ще е голям 8-)

WendigoR
07-21-2010, 23:30
Шести сезон излиза официално на 24 септември!Кент уейт! хаха Д: разровете се тези, които го харесвате - има един супер як бг форум, където пише всичко за сериала :)

Aysell
08-10-2010, 13:02
Щом е сигурно за шести сезон - МНОГО СЕ РАДВАМ ! Надявам се да има и седми и т.н. Филма наистина е страхотен - не е някоя лигава любовна историйка, която продължава 13 сезона.., а и държи в напрежение ! Наистина края на пети сезон беше гаден и дори тъжен.. Смисъл, след всичко, което преживяха и всичко да свърши така.. Надявам се в следващия сезон всичко да се оправи и да са си пак добрите стари Сам и Дийн с още по - вълнуващи случки .. :grin: :smt007

П.С. Дженсън Екълс :smt007 :smt007