PDA

View Full Version : Много се измъчвам....Помогнете



xxxxxx
06-02-2010, 19:10
В последната седмица имам странното и гадно чувсво,че приятелката ми ще ме остави.Тя въобще не издава такива признаци-държи се мило с мен,всяка вечер ме търси и говорим с часове по телефона,излизаме когато имаме възможност и куп други такива неща.Когато и кажа,какво чувствам тя ми казва,че няма такова нещо,да спра да се филмирам,че за нея съм най-хубавото нещо в живота и.Но това проклето чувство не ме напуска,може би ме е страх да не я изгубя

П.П.Не сте длъжни да четете просто исках да си излея мъката с надеждата да ми стане по-леко.Но ако някой все пак е изпадал в такава ситуация или има съвет как са изгоня тези мисли от главата си нека да пише.Благодзаря предварително

awerw
06-02-2010, 19:13
еми за ся както обесняяш няя нш ама ако почне да виждаш че прави разни неща не да се съмняваш тогава може да пишеш др тема :D

filmimilmi
06-02-2010, 19:14
След като нямаш обективни причини да се страхуваш, тогава просто спри. В параноята си ще почнеш да рвенуваш, да правиш сцени..., въобще сам ще направиш така, че това да се случи. Ако не искаш да си навличаш на главата подобна присъда, тогава спри да го мислиш и се радвай максимално на миговете, които в момента ти се подаряват. :)

xxxxxx
06-02-2010, 19:23
Само че изпуснах да спомена нещо...До сега тя ме остави 2 пъти(знам,че ще кажете защо си с нея и т.н но явно много я обичам)-първият път като ме остави не беше точно 1 месец след като тръгнахте и до ден днешен тя твърди,че ме оставила заради баща си(защото той е нещо против мен),но нейни приятелки са ми казвали че ме оставила заради момчето който харесваше преди мен,2-рият път беше пак 1 месец след като се оправихте.Тогава аз вдигнах скандал,защото написа на едно момче с което ходеше лятото,че го обича(това нещо го написа в "aha"),тогава тя беше една седмица в София и след като се върна посегна да ме целува,но аз се дръпнах и тя твърди,че много съм я наранил,а няколко дни след като се дръпнах тя отиде на кафе с 2 нейни приятлеки,но имаше и други момчета с тях и аз пак заради ревността си вдигнах огромен скандал и седмица по-късно пак ме заряза.Може би заради тези 2 пъти в които ме остави се страхувам най-вече

DANNYYYYY
06-02-2010, 19:27
Всичко е от вътрешната настройка, така да се каже.... Не се навивай отрицателно и се отпусни... :)

tanch3t093
06-02-2010, 19:29
Според мен това е на психична основа .. Недей да се измъчваш толкова .. Няма причина

filmimilmi
06-02-2010, 19:32
Щом нещо ти се е случило веднъж, тогава малко вероятно е да се случи и втори път. Но след като е факт, че два пъти те е предавала, много вероятно е да се случи и трети път. Е, все пак още сте заедно, но не изпитвай болката от сега макар и да имаш повод защото явно момичето не изпитва нещата със същите силни чувства, с които и ти. Според мен просто те е страх от това да останеш сам. Но дори и да ти е първата голяма любов, то няма да е последната каквото и да се случи. Гледай спокойно на настоящето и не се опитвай да ровиш бъдещето или пък миналото да те кара да изпитваш несигурност. В крайна сметка каквото и да стане, то ще си стане и без да е необходимо да се подготвяш предварително за него...

razores
06-02-2010, 19:40
И аз имам някво такова чувство ама това е щото не сме се виждали отдавна (от друг град е) :(

xxxxxx
06-02-2010, 19:50
Щом нещо ти се е случило веднъж, тогава малко вероятно е да се случи и втори път. Но след като е факт, че два пъти те е предавала, много вероятно е да се случи и трети път. Е, все пак още сте заедно, но не изпитвай болката от сега макар и да имаш повод защото явно момичето не изпитва нещата със същите силни чувства, с които и ти. Според мен просто те е страх от това да останеш сам. Но дори и да ти е първата голяма любов, то няма да е последната каквото и да се случи. Гледай спокойно на настоящето и не се опитвай да ровиш бъдещето или пък миналото да те кара да изпитваш несигурност. В крайна сметка каквото и да стане, то ще си стане и без да е необходимо да се подготвяш предварително за него...Да<но последният път когато ме остави беше краят на Януари,а от тогава минаха 4 месеца.Само веднъж аз послушах хората<че се е зарибявала с едно момче и я оставих,но след това пак се оправихме и от тогава вече 2 месеца

2 месеца без проблеми,4 месеца от както ме остави последният път(тя твърди,че от тогава ме обича много повече)....Според вас какви са шансовете да ме остави пак,въпреки,че не я познавате,но тя има доста парички и е разглезена

BgHtH
06-02-2010, 19:52
Авторе,проблема ти е по-сериозен.В вашата връзка май ти си жената,не го казвам за да те обидя обаче такова впечетление остана в мен след прочитането на темата ти."Тя те оставила,тя писала на тоя-оня,тя ще скъса с теб" ти мъж ли си? Ако реши да те остави и теглиш една и хващаш следващата!

fatal4o
06-02-2010, 19:52
Амиии неща да те стимулирам да продължаваш да го мислиш (макър ,че май точно това ще направя след малко) ама и аз си го мислих така една неделя като лекичко се скарахме ииии... да.. на другия ден ме прати да дигам белия флаг! :-P

Ако нямаш факти които да те карат да го мислиш това , начи просто си шубе! В което няма нищо лошо шото ако не друго тя поне разбира ,че наистина те е грижа дали си с нея или не и не искаш да я губиш! =D>

mrfahrenheit
06-02-2010, 19:52
Случайно е написала на бивш ,че го обича !?Да ти кажа честно ,тези притеснения е било редно да ги имаш още много отдавна.Калпава е!Не ти трябва!

Monstre
06-02-2010, 19:53
Ние не я познаваме толкова добре, че да можем да определим какви са шансовете да те остави или да продължите заедно. Напълно съм съгласна с filmimilmi. Най-добре спри да се страхуваш дали ще се разделите или не, ами се наслаждавай на настоящето.

xxxxxx
06-02-2010, 19:58
Обещах ти че няма да те наранявам,значи няма да го направя!!!Няма да ме изгубиш...обожавам те

Ей сега ми пише това и аз пас се успокоявам,ама като се знам след 20 мин пак ще съм си набил филма....Ама дано да се оправя

п.п.благодаря за всички съвети

onestar
06-02-2010, 22:37
Не прекарвай остатъка от връзката ви в мисли кога ще свърши... просто й се наслади.

shNz
06-02-2010, 23:52
Опасни са тези мисли, блуждаещи из обърканото ти съзнание... Успокой бурията в душата си, страхът от загубата е най-прякия път към края, а нищо не трае вечно...

lubomirky
06-03-2010, 00:29
щом толкова си мислиш, че ще те остави и дори ти дава и поводи, единственото, което можеш да направиш е да се възползваш от нея ^^

shNz - пич, т'ва в библията ли го намери?