PDA

View Full Version : Kak да си увелича нета и да си подобря рама



RadioMan
06-02-2010, 22:48
сега ще ви покажа два лесни трика

1 во- как да си увелича нета--http://vbox7.com/play:41afeff7&al=1&vid=

Taka гледате внимателно клипа и правите стъпка по стъпка след като сте готови рестартирате компа и готово при мене се получи направих го преди два дена преди теглих с 2/3 мб а сега 6/7 мб от замунда песни от рода хаус от чужди саитове се теглят с 1 мб а някои дори с 700/600 кб а преди едва с 100 кб

2- оптимизация на рама-дърпате дирекс 10 или 11 инсталирате рестартирате , след това отивате в саита калдата и търсите програма tweakram четете внимателно описанието на програмата инсталирате и готово и при мене това подеиства особено на моята седмица сега нито една игра не ми забива или сече всичко отваря бързо дори и страниците с интернет еклплорер и това с нета по горе нее само за 1 ден а винаги така си остава

Jus7DreamBoy
06-02-2010, 23:00
При мен няма разлика тегля си с 1 и съща скорост :) ! А това за рам-а не съм го пробвал :) !

RadioMan
06-02-2010, 23:18
при мене и с нета и с рама стана :) :grin:

fatal4o
06-02-2010, 23:57
не можеш със софтуер да създадеш още една плочка рам в компютъра ти :-o ... приеми програмата като някакъв accelerator който просто подобрява функциите на паметта по някакъв начин.. улеснява компютъра един вид.. не може да ти увеличи рам паметта някаква програма

Reaper93
06-03-2010, 11:08
не можеш със софтуер да създадеш още една плочка рам в компютъра ти :-o ... приеми програмата като някакъв accelerator който просто подобрява функциите на паметта по някакъв начин.. улеснява компютъра един вид.. не може да ти увеличи рам паметта някаква програма

+ :-D