PDA

View Full Version : НЕ Е ЧЕСТНО !!!



sti4i
06-03-2010, 10:09
днес госпожате ми писа 2 щото не съм си бил на мястото.А в класа имаме 1 идиот дето прави каквото си иска става вика тича из стаята и нищо не му прават как става тоя номер :-x :-x :-x
:shock: :shock: :booooomb: :?

извиняваите за правописа

Princessani
06-03-2010, 11:14
днес госпожате ми писа 2 щото не съм си бил на мястото.А в класа имаме 1 идиот дето прави каквото си иска става вика тича из стаята и нищо не му прават как става тоя номер :-x :-x :-x
:shock: :shock: :booooomb: :?

извиняваите за правописа Нямаш ли някакво домашно да я управиш тази двойка :-D

Elenichkaa
06-03-2010, 11:34
всеки учител си има изградено мнение за поведението на всеки един ученик....вярно нечестно е...ама кво да се прави....просто г/жата ти се е опитала да те сплаши,за да спазваш"правилата"..а с другия "идиота" е свикнала и не му забелязва.Нечестно е...Обаче...свиквай... 8-)

someonerandom
06-03-2010, 11:44
А оня случайно да има само 6-ици по предмета?А и ти как си с оценките?
Случва се и това-ако един ученик е много добър,му се позволяват повече своеволия,защото няма нужда да внимава в час,а други с по-ниски оценки се контролират по-строго 8-)
Друга причина не се сеща,...е сещам се,обаче те са доста невероятни,от сорта на роднинска връзка между оня и някоя госпожа,без да знаете :D

iiordanova
06-03-2010, 12:15
Да , не е честно.
Всеки има такива оценки , спокойно. 8-) И аз имам по изобразително , ама .. аз си я заслужих де. 8-) След това си я оправих .. и ти ще я оправиш.
А не е казала нищо на този идиот , защото си е идиот и ще си продължи с глупостите.

sti4i
06-03-2010, 12:38
А оня случайно да има само 6-ици по предмета?А и ти как си с оценките?
Случва се и това-ако един ученик е много добър,му се позволяват повече своеволия,защото няма нужда да внимава в час,а други с по-ниски оценки се контролират по-строго 8-)
Друга причина не се сеща,...е сещам се,обаче те са доста невероятни,от сорта на роднинска връзка между оня и някоя госпожа,без да знаете :D ми за оценките имам 5 при нея ма какво я прихвана

elito0o0o0
06-03-2010, 12:40
Тия на мен не ми минават. :) Пишеш пълни простотии.
"става вика тича из стаята "
Ти нормален ли си? Как ще тича и ще крещи в час?! :? Несериозна тема.. според мен е направо за кофата.

sti4i
06-03-2010, 12:44
Ти нормален ли си? Как ще тича и ще крещи в час?! еми така е ,хич го не бърка човечеца

someonerandom
06-03-2010, 12:48
Тия на мен не ми минават. :) Пишеш пълни простотии.
"става вика тича из стаята "
Ти нормален ли си? Как ще тича и ще крещи в час?! :? Несериозна тема.. според мен е направо за кофата.
Това,че на теб не ти се случвало,не означава,че не се случва като цяло.

elito0o0o0
06-03-2010, 12:56
Тия на мен не ми минават. :) Пишеш пълни простотии.
"става вика тича из стаята "
Ти нормален ли си? Как ще тича и ще крещи в час?! :? Несериозна тема.. според мен е направо за кофата.
Това,че на теб не ти се случвало,не означава,че не се случва като цяло.Еми аз лично не съм чувала за случай,в който някой става и просто така почва да ТИЧА в стаята.. :) Тоя истерик ли е? :?

pifiella
06-03-2010, 12:58
Пусни и трета тема за късмет! :lol:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=341225

ecstazy
06-03-2010, 12:59
Еми леко е несправедливо, но според мен си си заслужил 2, въпреки че можеше да се разминеш само със забележка. Никой не те е карал да Не си бъдеш на мястото ;) сеш се?

Crazytu
06-03-2010, 13:02
А сега ... нека мислим дали е възможно или не някакъв си там да тича и крещи из стаята. Момчето може да не е имало впредвид точно това или пък той наистина да си е истерик( всякакви ги има). :?
Ама ей така като се захванете за някакви подробности или дребни грешки .. :o
Иии по темата: Една двойка няма да ти навреди, вдигай ръка да те изпита или от някаква домашна да ти пише оценка. Пък може и да не я счита тази двойка, а да я е сложила просто така за да ви стресне.

sti4i
06-03-2010, 13:05
А сега ... нека мислим дали е възможно или не някакъв си там да тича и крещи из стаята. Момичето може да не е имало впредвид точно това или пък той наистина да си е истерик( всякакви ги има). :?
Ама ей така като се захванете за някакви подробности или дребни грешки .. :o ми малко е истерик и съм момче

Crazytu
06-03-2010, 13:08
А сега ... нека мислим дали е възможно или не някакъв си там да тича и крещи из стаята. Момичето може да не е имало впредвид точно това или пък той наистина да си е истерик( всякакви ги има). :?
Ама ей така като се захванете за някакви подробности или дребни грешки .. :o ми малко е истерик и съм момче
Ее малко съм объркала .. sorry :-D

SheIsAggressive
06-03-2010, 13:48
А в класа имаме 1 идиот дето прави каквото си иска става вика тича из стаята и нищо не му прават как става тоя номер
Ха и той кат мене.. :-D Ама то ние целия клас сме такива.. ноо аз се отличавам от тях.. най-гръмогласна съм.. :D

sladk1KiFlA
06-03-2010, 14:01
днес госпожате ми писа 2 щото не съм си бил на мястото.А в класа имаме 1 идиот дето прави каквото си иска става вика тича из стаята и нищо не му прават как става тоя номер :-x :-x :-x
:shock: :shock: :booooomb: :?

извиняваите за правописа

като станеш 5клас и др неща ще вълнуват :? :-x

sti4i
06-03-2010, 14:13
като станеш 5клас и др неща ще вълнуват :? :-x хаха 7 съм и повярвай мн повече неща ме вълнуват просто се изнервих щото той от 5 клас нищо не му прават а на мен басиииии :-x :-x :-x

DinViesel
06-03-2010, 14:26
колко еднакви теми смяташ да пуснеш ?

sti4i
06-03-2010, 14:32
колко еднакви теми смяташ да пуснеш ? мислиш ли че съм искал да пусна 2 незнам и аз как стана

DinViesel
06-03-2010, 14:59
колко еднакви теми смяташ да пуснеш ? мислиш ли че съм искал да пусна 2 незнам и аз как стана

по тъпо оправдание не бях чувал :lol: се тая..

miroclava
06-05-2010, 06:38
tq nqma pravo da ti pi6e 2 kato si stanal ot 4ina ili ima6 otsastvie ima pravo da pi6e 2 ako si prepisval na kontrolna ili ne si znae6 yroka mislq 4e trqbva da pogovori6 s rodieli te si
i da ytide6 pri direktorkata si ama nz kakto smqta6 za pravilno yspeh 8)