PDA

View Full Version : помогнетее за есе..за днескаа :(



lubchetoo
06-03-2010, 10:59
Трябва ми за днеска есе на темаа Общуването като приключение Плссссс помагайтее.... :o :o

Princessani
06-03-2010, 11:08
В света живеят безброй същества.И все пак едно от тези същества се отличава от останалите-това е човекът.А това,с което той се отличава от останалите същества е фактът,че той може да говори.Общуването е начин за неговото съществуване,част от животът му...

В основата на общуването стои непосредственият, или директен, контакт между хората. Психологическите проблеми във връзка с него имат пряко практическо значение. Всеки, който иска да усъвършенства уменията си за общуване, рано или късно се изправя пред необходимостта да навлезе в механизмите на взаимодействие. Както повечето важни неща в живота, никой не може да ни замества, да осъществява общуване вместо нас и по-добре от нас. Наше право и задължение е да търсим, откриваме, да се учим и развиваме своите способности за общуване.Комуникацията не е конфликтното, обхващащо различни гледни точки разменяне на думи, било то от типа "истината се ражда в спора", а напротив - протичането на такъв процес, при който мисълта на едната страна е способна във всеки един момент да продължи, допълвайки я, мисълта на другата страна.

Понякога човек си мисли,че не му е нужно да общува с други хора,че може и без това.Но с времето осъзнава,че общуването е просто част от начина на съществуване,и че не е възможно човек да оцелее без да споделя мислите си,чувствата си,преживяванията си с други хора.А това той прави само и единствено чрез общуването.И именно това е целта му-да споделя част от живота си.

Понякога се чудя-само хората ли могат да общуват?И само с думи ли се осъществява това?Според мен не само ние можем да правим това,но единствено хората са съществата,които използват членоразделната реч.И определено не само тя е начинът да се общува.Езикът на тялото е също част от общуването-всички погледи,жестове,движение-те са част от начина на комуникация.И замисляйки се затова-целият ни живот се върти около общуването.Това е още едно доказателство,че човек не може да съществува без да комуникира с останалите.

Едно от най-прекрасните чувства в света е чувствота да бъдеш част от света,част от другите.А това може да се осъществи като споделяме част от себе си с останалите хора.Начинът да го постигнем е като общуваме с другите.И определено общуването е прекрасно нещо,когато знаем как да го правим!!!

Princessani
06-03-2010, 11:10
Хора, обшуване...Прости думи, а събират цялата сложност на света. И някак двете
вървят заедно, с което отежняват самото разбиране. А може ли да дадем точно
определение? Търся из главата си, но...не! Ние...Кои сме ние? Ние сме хората –
бъдещето е в наши ръце. Някой го предвиждат /поне образно казано/, а други...са
на принципа “карай да върви, пък каквото ще да става”. И все пак всяко наше
действие малко или много зависи от хората. И ето, че това е общуването.
Общуването между хората е това, което върти света. Какъв би бил животът без
общуване? Просто съществуване - безцелно, неопределено. И въпреки това ние се
справяме. Правим грешки /нали за това сме хора/. Мислим /кой колкото може/.
Хората. Те. Говорят, мислят, чувстват. Но нима разговорите, мислите и чувствата
ни помагат, за да живеем нормално. Доста често е недостатъчно. Мисля си,
говоря... за сложността на човешкото общуване. На пръв поглед е лесно. Просто
думи, изречения казани от нас с мисъл или без нея. И ето, от там идва сложното.
Защото сме различни. Няма еднакви хора, но има подобни, с еднакви интереси или
... еднакъв цвят на косата. Но това едва ли ше ни помогне да сме по-обединени,
по-заедно. Различните езици. Ех, колко сме били доволни, когато сме говорели на
един език. Но чуждите грешки - на наш гръб. И сякаш е добре, но е трудно. За кой
дявол /извинявам се за израза в това библейско есе/ ни е притрябвало да строим
“онази” кула. Любопитство. Човешко е. Все пак след много мъки, изписани
химикалки и листи успяваме да постигнем и да се лишим от това, което ни разделя.
Но само най-малката част. Езикът. Но дори да говорим един език, ние се разбираме
все по-трудно и трудно. Няма двама души, които да мислят еднакво, но защо и ли е
и нужно това? И все пак след много трудности и пречки, все успяваме да се
разберем. Е, поне в повечето случаи. Мисля си...за сложното. И че ние си го
правим. Точността на хората не винаги среща разбиране от другата страна. Думи,
жестове...Точност и неточност...разбиране и неразбиране. Пак просто наредени със
смисъл буквички. Пак си мисля...дори прокълнати от Бог, няма ли начин да се
разбираме все пак. Нещо универсално. Единственото, за което се сещам е
усмивката. Международно разбиране. Само усмивката не се нуждае от превод, защото
тя на всички езици е едно. Щастие. Радост. И до някаква степен означава и
разбиране. И ми проблясва, че не всичко е толкова сложно. Една усмивка е равна
на толкова много думи. Ти я разбираш, аз също а може би и те. И винаги има
отговор...Усмивка с усмивка.А бе, въобще колко му трябва на човека? /друг път ще
си говорим за “добрата бира”, защото алкохолът скъсява всяка граница между
хората, ама..../ Как можем да “обезвредим” сложността на човешкото общуване?
Може би като говорим. Да, говорим, защото често хората не се разбират именно
заради своето мълчание. Все пак нямаме субтитри на челата си? Продължавам с
моето си мислене. Прекалено много мисли и се чудя коя и как да напиша, за да ме
разберете. Вероятно най-неподходящата съм избрала. Няма значение...Всъщност има,
но защо е толкова важно? Ах този синдром на сложността на човешкото общуване.
Защо не се разбираме бе, хора? Причини много...глупост, ограничаване, а може би
и слухови проблеми /не визирам никого/. Чудя се дали да не помисля пак. Ама аз и
да не искам, думите просто някак излизат. Ех, стига толкова сложност. Да взема
да обобщя всичко ли? Хем ще ви улесня да не ми четете сложните работи. /Но аз
съм с доста елементарно мислене..., за да ме разбират другите, не заради
друго.../ С две-три или колкото там думи излезат, ще ви кажа накратко моята
“многосложноизразена” мисъл... Ние сме си ние. Променяме се. Е, поне малко.
Някои остават неразбрани...други пък не. Вината си е наша /не се мръщете на
някои далечни роднини преди хиляди години/. Ама като сме толкова умни, защо
никой не измисли начин да контактуваме по-лесно? Май всичко зависи от нас и дали
сме всички заедно...а май не сме. Е, ваша работа. Опра’йте се!:)

Princessani
06-03-2010, 11:12
Общуването е възникнало с появата на първите хора на земята, затова то е неизменна част от човешкото съществуване и ние хората не можем да сме пълноценни без него. В живота си човекът бива най-напред член на някаква общност. В самото начало това е семейството, след това се появява приятелската среда и т.н. Като деца първо се срещаме с любовта на родителите и близките си. Семейната среда е мястото в което започваме да комуникираме, да се изграждаме като личности, учим се да общуваме и опознаваме света.
Човекът влиза с другите хора в различни типове отношения и по този начин изгражда своя социален облик.

Значителна част от социалният облик на нашата личност е резултат от многообразният процес на човешкото общуване. През всички етапи от своя жизнен път ние хората се намираме в едно социално обкръжение, на което дължим своето нравствено, психологическо и културно развитие.
Чрез общуването ние решаваме проблеми, изглаждаме или предотвратяваме конфликти, изразяваме чувствата си, нашето мислене и т.н. Начин е да прекараме приятно времето си, да се опознаем с други хора, да изразим мнение. То не включва само говорене,а е процес и на слушане. Но този двустранен процес не би бил ефективен, ако го нямаше разбирането. На всички ни се е случвало да си мислим, че разбираме това, което ни казват, но често това което разбираме от чутото не е това, което значи. За това основният компонент за едно ефективно общуване е нашият комуникативен партньор не само да слуша, но и да разбира наистина, това което му казваме. Чрез свободното изразяване на нашите идеи, в процеса на комуникация хората имат по-голям шанс да ни опознаят.
Понякога езикът на тялото говори по-силно от думите. Нашата поза или жестове- нервно потропване с крак, стискане на зъби, раздразнение, говорят вместо неизказаните думи. Такъв начин на поведение поставя бариера, преди разговорът да е започнал.
Езикът е средство за обмяна на информация, чрез него хората общуват помежду си. Езиковите умения могат да помагат на хората да създават нови приятели и да се наслаждават на пътувания. Научаването на различни езици ни помага да разбираме различни култури и обичаи, да общуваме с хора от различни страни, което е и начин за поощряване на толерантността и уважението към другите различни от нас но уникални с това хора, защото красотата в обуването е именно в това винаги да откриваш нещо ново и различно.
Всички ние живеем в такъв етап от развитието на човечеството, в който светът се глобализира с големи темпове. От това неизбежно се глобализира и мисленето на хората, тяхното възприятие за света, увеличават се изискванията към тях за да могат да успеят в този бързо променящ се свят.
Благодарение на реалните и виртуални комуникации, с които разполагаме и от които зависим, представата ни за разстояние необратимо се е изменила. Пространствата, които действително обитаваме, отдавна вече не се покриват с пространствата, които сме в състояние физически да достигнем. Можем в реално време да присъстваме на събития случващи се на другия край на земното кълбо и в много от случаите активно да участваме и общуваме с хората намиращи се там.
Човек е най-общественото от всички същества. Той е изработил и най-мощни обществени форми за сдружаване; той е измислил най-съвършени форми за общуване. Последните му са се наложили от естеството на самата работа. Сбарната борба за живот и сдруженото сътрудничество на много личности изискват – да може всеки член от племето или народа да споделя с останалите опита и знанието си и да подбужда своите сътрудници към определени действия. При долните стъпала на обществен развой тия средства са малобройни и прости. Но колкото се повече разбива сборното сътрудничество и се усложнява обществената организационна форма, средствата за общуване стават все по-разнообразни, по-тънки и по-многобройни. У хората обществеността е толкова дълбоко заседнала, че те чувствуват нужда от нея, дори и когато тя не е потребна практически (когато не се налага от някаква борба за живот). На човек е тежка самотата, той иска да общува с другите; това общуване му е приятно, то буди у него задрямали душевни сили, доставя му удоволствие. Па и средствата за общуване, отначало целесъобразни и потребни само в практичния живот, стават вече ценни и сами по себе; те разкриват на човека особени области на духовна работа; сочат му не само как да се наслаждава от обществеността, а как да спомага за духовния развой на подобните си. Телодвижението, езикът, писмото, звукът, баграта, чертата и формата стават красноречиви знаци за изява на личния духовен живот: чрез тях човек само постига само откровение Като разсъждаваме тъй, ние ще можем да наречем изкуство в общ смисъл сбор от всички съзнателни действия, с чиято помощ една личност открива пред другите света на своите образи, за да ги приобщи към преживелиците си, да ги зарази със своите чувства.
Не знам дали общуването ще спаси света, но знам че без него хората не биха могли да обогатяват своите знания, да опознават себеподобните си и създават контакти с тях, да творят.
Подобни теми:

lubchetoo
06-03-2010, 11:14
Мерсии многоо :-) Многоо ми помогнa Princessani

Princessani
06-03-2010, 11:21
Мерсии многоо :-) Многоо ми помогнa Princessani за нищо ,ако има нещо друго пиши на лично :-P

elito0o0o0
06-03-2010, 12:44
Оо.. Любче! :lol: Мерсиии,мерсии... Сега само ще си го препиша леко. 8-) Спести ми време за търсене.. и без това бях забравила,че трябва да го пишем. 8-)

Btw Любченце... леко така си сбъркала раздела. :lol: За друг път ще знаеш,предполагам. 8-) 8-)

lubchetoo
06-03-2010, 12:48
Мерсии многоо :-) Многоо ми помогнa Princessani за нищо ,ако има нещо друго пиши на лично :-P

добрее :)

lubchetoo
06-03-2010, 12:49
Оо.. Любче! :lol: Мерсиии,мерсии... Сега само ще си го препиша леко. 8-) Спести ми време за търсене.. и без това бях забравила,че трябва да го пишем. 8-)

Btw Любченце... леко така си сбъркала раздела. :lol: За друг път ще знаеш,предполагам. 8-) 8-)

ЪъЪъЪ елии не преписвай 3-тото есее ии не ме интересува къде е важното е че го имам ... ии плс не ме учи...

elito0o0o0
06-03-2010, 12:52
^ Ми аз няма да те уча,ама просто ти казвам,защото модераторите не учат.. направо БАНан ти дават.. :lol: :)

+ -> Няма да преписвам 1 към 1.. ще си ги оформя.. ще вкарам мои нещица.. ти не се притеснявай. ;)

MissChocolate
06-03-2010, 13:19
Авторке, много си зле,мила! Правописа ти куца брутално много,граматиката също. И второ - нямаш ли съвсееееееем малко мозък,че да измъдриш нещо сама или да си го потърсиш в нета?
Заслужаваш бан + ритник отзад. :)

lubchetoo
06-03-2010, 13:45
Авторке, много си зле,мила! Правописа ти куца брутално много,граматиката също. И второ - нямаш ли съвсееееееем малко мозък,че да измъдриш нещо сама или да си го потърсиш в нета?
Заслужаваш бан + ритник отзад. :)

Милаа наа кво ми се прайш тука ? На многоо великаа? наа няква детоо знае всичкоо лии? По-добре си замълчи че си смешна.. ии катоо мии се правиш наа много голямаа разбирачкаа заа кво ти не ми го напишеш??

lubchetoo
06-03-2010, 13:51
Авторке, много си зле,мила! Правописа ти куца брутално много,граматиката също. И второ - нямаш ли съвсееееееем малко мозък,че да измъдриш нещо сама или да си го потърсиш в нета?
Заслужаваш бан + ритник отзад. :)

Милаа наа кво ми се прайш тука ? На многоо великаа? наа няква детоо знае всичкоо лии? По-добре си замълчи че си смешна.. ии катоо мии се правиш наа много голямаа разбирачкаа заа кво ти не ми го напишеш??

ии по-дбре не ми казвай ква съм,защото първо не ме познаваш,не знаеш ква съм и второо първоо гледай себе сии и след тва говории на другите...

elito0o0o0
06-03-2010, 13:52
Авторке, много си зле,мила! Правописа ти куца брутално много,граматиката също. И второ - нямаш ли съвсееееееем малко мозък,че да измъдриш нещо сама или да си го потърсиш в нета?
Заслужаваш бан + ритник отзад. :)Слушай сега! Познавам я, от един клас сме, седим заедно и мога да ти кажа, че правописа и граматиката НЕ й куцат. :) За разлика от МНОГО хора има само 6-ци и тук таме някоя 5-ца по БЕЛ. Ти не си човека, който ще й прави забележки относно правописа. :) Не я познаваш -> може да не си отваряш устата толкова. :) + Това нарочно не й се скарах, че е объркала раздела, защото е съвсем нова тук. :) Надявам се занапред да пуска подобни теми в правилния раздел. :)

MissChocolate
06-03-2010, 13:53
Определено съм присъствала в часовете по български език повече от теб,така че имам основание да смятам,че си под моето ниво.
Защо да не ти го напиша ли? Защото не смятам да върша работата на никого. Май не си ми прочела поста като хората. Твърдя,че нямаш нищо на горния етаж,а ти продължаваш да го доказваш с бедния си речник и култура.

MissChocolate
06-03-2010, 13:54
Авторке, много си зле,мила! Правописа ти куца брутално много,граматиката също. И второ - нямаш ли съвсееееееем малко мозък,че да измъдриш нещо сама или да си го потърсиш в нета?
Заслужаваш бан + ритник отзад. :)Слушай сега! Познавам я, от един клас сме, седим заедно и мога да ти кажа, че правописа и граматиката НЕ й куцат. :) За разлика от МНОГО хора има само 6-ци и тук таме някоя 5-ца по БЕЛ. Ти не си човека, който ще й прави забележки относно правописа. :) Не я познаваш -> може да не си отваряш устата толкова. :) + Това нарочно не й се скарах, че е объркала раздела, защото е съвсем нова тук. :) Надявам се занапред да пуска подобни теми в правилния раздел. :)

На теб пък кой ти е говорил? :?

elito0o0o0
06-03-2010, 13:57
^ Тя ми е приятелка скъпа моя "умнице". За разлика от теб уважавам приятелите си. Мога да ти кажа, че на горния етаж има МНОГО. :) Все пак в езикова гимназия е влязла скъпа моя. Не може да има по-малко от 5 по Български език. Пак ти казвам - Не я познаваш. :)

MissChocolate
06-03-2010, 13:59
^ Тя ми е приятелка скъпа моя "умнице". За разлика от теб уважавам приятелите си. Мога да ти кажа, че на горния етаж има МНОГО. :) Все пак в езикова гимназия е влязла скъпа моя. Не може да има по-малко от 5 по Български език. Пак ти казвам - Не я познаваш. :)
Хааах .. в Езикова била. Това го знам и много се лъжеш,ако мислиш,че не я познавам. И когато защитаваш някого,по-добре помисли дали този някой би направил същото за теб. :)

lubchetoo
06-03-2010, 14:01
Определено съм присъствала в часовете по български език повече от теб,така че имам основание да смятам,че си под моето ниво.
Защо да не ти го напиша ли? Защото не смятам да върша работата на никого. Май не си ми прочела поста като хората. Твърдя,че нямаш нищо на горния етаж,а ти продължаваш да го доказваш с бедния си речник и култура.

Божее аз ли съм ти под нивотоо бее??? Иии койй те е карал пък точно ти да мии гоо пишеш който е искал го е написал... Замълчии сии щтотоо ставашш мнотоо смешнаа.... ии ти казах че не ме познаваш и не ми се правии на нещо повече от менее,защотоо не сии :)

elito0o0o0
06-03-2010, 14:02
^ Тя ми е приятелка скъпа моя "умнице". За разлика от теб уважавам приятелите си. Мога да ти кажа, че на горния етаж има МНОГО. :) Все пак в езикова гимназия е влязла скъпа моя. Не може да има по-малко от 5 по Български език. Пак ти казвам - Не я познаваш. :)
Хааах .. в Езикова била. Това го знам и много се лъжеш,ако мислиш,че не я познавам. И когато защитаваш някого,по-добре помисли дали този някой би направил същото за теб. :)От къде я познаваш пък ти бе?! :lol: На теб какъв ти е проблема, че я защитавам? Ти явно си си изпатила от това, че си защитила някого, а после той не те е защитил и за това така, а? Кофффти.. :( .. :-D

MissChocolate
06-03-2010, 14:04
Определено съм присъствала в часовете по български език повече от теб,така че имам основание да смятам,че си под моето ниво.
Защо да не ти го напиша ли? Защото не смятам да върша работата на никого. Май не си ми прочела поста като хората. Твърдя,че нямаш нищо на горния етаж,а ти продължаваш да го доказваш с бедния си речник и култура.

Божее аз ли съм ти под нивотоо бее??? Иии койй те е карал пък точно ти да мии гоо пишеш който е искал го е написал... Замълчии сии щтотоо ставашш мнотоо смешнаа.... ии ти казах че не ме познаваш и не ми се правии на нещо повече от менее,защотоо не сии :)
И този индивид имал 5 и 6 .. :razz:
Ти за други епитети,различни от "смешна", "жалка" и т.н. не си ли чувала? Вземи разнообрази малко.. опитай се да пуснеш и някоя шега, която да отговаря на самочувствието ти.

MissChocolate
06-03-2010, 14:06
^ Тя ми е приятелка скъпа моя "умнице". За разлика от теб уважавам приятелите си. Мога да ти кажа, че на горния етаж има МНОГО. :) Все пак в езикова гимназия е влязла скъпа моя. Не може да има по-малко от 5 по Български език. Пак ти казвам - Не я познаваш. :)
Хааах .. в Езикова била. Това го знам и много се лъжеш,ако мислиш,че не я познавам. И когато защитаваш някого,по-добре помисли дали този някой би направил същото за теб. :)От къде я познаваш пък ти бе?! :lol: На теб какъв ти е проблема, че я защитавам? Ти явно си си изпатила от това, че си защитила някого, а после той не те е защитил и за това така, а? Кофффти.. :( .. :-D
!?!?
Не мога да разбера как сте попаднали в Езикова. Познавам много хора и то точно от вашия клас, които наистина имат причина да са там,но вие нещо не се връзвате. КоФФФти - то е,че не можете да се набутате в някой казан..

lubchetoo
06-03-2010, 14:06
^ Тя ми е приятелка скъпа моя "умнице". За разлика от теб уважавам приятелите си. Мога да ти кажа, че на горния етаж има МНОГО. :) Все пак в езикова гимназия е влязла скъпа моя. Не може да има по-малко от 5 по Български език. Пак ти казвам - Не я познаваш. :)
Хааах .. в Езикова била. Това го знам и много се лъжеш,ако мислиш,че не я познавам. И когато защитаваш някого,по-добре помисли дали този някой би направил същото за теб. :)

Алооо яя сии замълчии маа тии сигурноо катоо учиш в някое училище,което никой не го е чувал и е в някое забутаноо селцее,в коетоо самоо няколкоо човекаа те знаят нее сее правии на многоо самоуверенаа ии на многоо всезнаещаа защотоо не сии!! И твоетоо самочувствие без покритиее не минаваа тукаа и пред нас мила...

MissChocolate
06-03-2010, 14:08
Селце!?
Сравнявайки Варна с Плевен .. не знам какво да кажа и за знанията ви по география. :lol:

elito0o0o0
06-03-2010, 14:11
Защо ли си мисля, че си някоя ограничена кифла като тези чалгаджийки от нашия клас и просто не си успяла да влезеш в някое свястно училище, защото си прекалено неграмотна и не разбираш от дума. Мястото ми е точно там, защото може би щом съм влязла -> съм достойна да уча в такова училище. :) Не е лесно да си тъпа нали? Сега като си в някое забутано селце и учиш.. кофти е.. съчувствам ти! Не е нужно да ни завиждаш толкова. :)

MissChocolate
06-03-2010, 14:13
Точно пък аз да завиждам!?
За ваше сведение .. и аз уча в Езикова гимназия и много добре знам на какво ниво трябва да е един ученик. Вашето определено не е за там.
И научи най-накрая какво е "село" ..

elito0o0o0
06-03-2010, 14:13
Селце!?
Сравнявайки Варна с Плевен .. не знам какво да кажа и за знанията ви по география. :lol:Момиче! Варна е изключително мръсен "град" ,в който говорят мЙеко. Като отида там ми се доповръща и от морето, защото е толкова мръсен плажа, че няма накъде повече. :) Селце си е.. какво да ти кажа? И е пълно с кифли като теб. :lol:

MissChocolate
06-03-2010, 14:16
Селце!?
Сравнявайки Варна с Плевен .. не знам какво да кажа и за знанията ви по география. :lol:Момиче! Варна е изключително мръсен "град" ,в който говорят мЙеко. Като отида там ми се доповръща и от морето, защото е толкова мръсен плажа, че няма накъде повече. :) Селце си е.. какво да ти кажа. И е пълно с кифли като теб. :lol:
Е,перфектно,миличка. Явно не ти се повръща от самия град,а от собствената ти миризма,което е напълно нормално.
TAKE A LIFE!
Все едно някога си имала възможност да пътуваш..

lubchetoo
06-03-2010, 14:18
Защо ли си мисля, че си някоя ограничена кифла като тези чалгаджийки от нашия клас и просто не си успяла да влезеш в някое свястно училище, защото си прекалено неграмотна и не разбираш от дума. Мястото ми е точно там, защото може би щом съм влязла -> съм достойна да уча в такова училище. :) Не е лесно да си тъпа нали? Сега като си в някое забутано селце и учиш.. кофти е.. съчувствам ти! Не е нужно да ни завиждаш толкова. :)

Аа ии тяя можее да си е написалаа Варнаа,защотоо я е срамм отт селцетоо :grin: :grin: И MissChocolate нее сее занимавай с насс,защотоо сии никакваа сравнение с нас ии не нии учии какво да правим и как да го правим..съветче от мене и го запомни,защотоо можее да пострадаш такаа с тази твоя голяма уста и с твоето правене на многоо голяма работаа..нее сее правии на всезнаеща пред непознатии ...

MissChocolate
06-03-2010, 14:19
За какво говорим?
Точно,защото сте ми "непознати" .. няма как да си изпатя :-o
И.. май се опитваш да римуваш,но не ти се получава. :?

elito0o0o0
06-03-2010, 14:23
:razz: :razz: За разлика от теб се къпя в банята със сапун и шампоан, а не в мръсното море. :) + това се грижа за себе си като използвам парфюми, но ти може да не си чувала.Не е нужно да казваш, че ти се повръща от миризмата ти. :) Пътувала съм не 1 път до морето. А ти в коя циганска махала казваш, че живееш? :-o
Аа да.. сорка, но имам домашно да пиша за утре и е най-добре да си го напиша. Прекалено много внимание обърнах на малоумното ти държание. :)

lubchetoo
06-03-2010, 14:23
За какво говорим?
Точно,защото сте ми "непознати" .. няма как да си изпатя :-o
И.. май се опитваш да римуваш,но не ти се получава. :?

пфф изобщо не се опитвам да римувам...това е самоо съвет ии налии знаеш истинатаа болии .. :D

MissChocolate
06-03-2010, 14:25
Ели,ако приятелката ти беше толкова умна.. щеше да се защитава сама,а ти щеше да си пишеш домашното като доброто и кротко момиче, за което попринцип се представяш.

Любче, мила .. да,наистина,истината боли. Но е хубаво отвреме- навреме да посещаваш фитнеса. :)

elito0o0o0
06-03-2010, 14:27
Та коя викаш си ти, че ми стана интересно? :-D

MissChocolate
06-03-2010, 14:31
Интересно ли ти стана?
Няма да задоволя любопитството ти..

lubchetoo
06-03-2010, 14:31
[quote="MissChocolate"]Ели,ако приятелката ти беше толкова умна.. щеше да се защитава сама,а ти щеше да си пишеш домашното като доброто и кротко момиче, за което попринцип се представяш.

Любче, мила .. да,наистина,истината боли. Но е хубаво отвреме- навреме да посещаваш фитнеса. :)[/quote

Офф толковаа сии простаа че...нее разбра лии нещоо..илии тии не разбирашш от думаа НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С МЕНЕЕ И ЕЛИИ БЕЕ ТЪПАА КУРВОО ЗАЩОТОО МНОГОО ПОЧНА ДА МЕЕ НЕРВИШ И НЕ МИИ СЕЕ ПРАВИИ НАА СУПЕР УМНАА ТЪПАА ПАЧАА..АЙДЕЕ ЧАОО чее мии губиш времето...

MissChocolate
06-03-2010, 14:33
Обиди се ..
Знаех си,че имаш комплекси,свързани със свинската ти маса. :D
Чао! :)

elito0o0o0
06-03-2010, 14:36
Интересно ли ти стана?
Няма да задоволя любопитството ти..Нищо не искам да ми задоволяваш! :lol: :lol: Много лесно мога да разбера коя си, само че като ми кажеш ще ми спестиш време. :lol:

MissChocolate
06-03-2010, 14:37
Разбери..
И после ми съобщи резултатите да видим. :razz:

sladk1KiFlA
06-03-2010, 14:39
Не се дразнете с тая elito0o0o0 щото най мн бан да ви изкара . тя си знае че е тъпаа и ограничена!!! не заслужава :?

lubchetoo
06-03-2010, 14:39
Обиди се ..
Знаех си,че имаш комплекси,свързани със свинската ти маса. :D
Чао! :)

Изобщо не съм се обидилаа...простоо не ми се занимаваа с такива катоо тебее където търсят внимание и се опитват да се докажат :D

lubchetoo
06-03-2010, 14:40
Обиди се ..
Знаех си,че имаш комплекси,свързани със свинската ти маса. :D
Чао! :)

Изобщо не съм се обидилаа...простоо не ми се занимаваа с такива катоо тебее където търсят внимание и се опитват да се докажат :D

ЧАО :-)

MissChocolate
06-03-2010, 14:41
"За такива като теб където търсят внимание"..
Това си беше чист български!

Ми.. чао,няма да ми липсваш особено. Пък и с приятелката ти в комбинка бяхте по-забавни.

elito0o0o0
06-03-2010, 14:43
Не се дразнете с тая elito0o0o0 щото най мн бан да ви изкара . тя си знае че е тъпаа и ограничена!!! не заслужава :? :lol: amk933 не ти ли каза нещо на теб? Момиче, не аз съм тъпата и ограничената. :) Виж се себе си, след това говори за другите. :)

Аз предлагам Александър да заключи темата, защото се напълни със селски спорове. :)

lubchetoo
06-03-2010, 14:44
"За такива като теб където търсят внимание"..
Това си беше чист български!

Ми.. чао,няма да ми липсваш особено. Пък и с приятелката ти в комбинка бяхте по-забавни.

Всее едноо пък тии щее ми липсваш особеноо :grin: :grin: какъв виц самоо :D :D Ще си спомням за тебб :D :D

MissChocolate
06-03-2010, 14:44
Аз предлагам първо някой да ти заключи устата,а след това темата.

lubchetoo
06-03-2010, 14:46
Аз предлагам първо някой да ти заключи устата,а след това темата.

Ммм даа яя заключват.. все ми ее едноо нолии написах товаа коетоо мии трябваше... :D :D Заа тематаа, а за устатаа никой не можее :)

MissChocolate
06-03-2010, 14:47
Отделен въпрос е,че само ти разбра какво написа. :-D

elito0o0o0
06-03-2010, 14:47
Аз предлагам първо някой да ти заключи устата,а след това темата.На мен ли? :lol: Не знам кой даваше акъл до преди малко и започна да се заяжда. Айде, айде, нали чао ни каза? Трябва да се запътиш към хиксчето.. :-)

MissChocolate
06-03-2010, 14:49
Любчето каза "чао".. аз само й отговорих.
Аз не съм се месила в чужди спорове,както ти направи,така че си прави сама изводите за изключително дългия си нос,който се вре навсякъде.

sladk1KiFlA
06-03-2010, 14:51
Не се дразнете с тая elito0o0o0 щото най мн бан да ви изкара . тя си знае че е тъпаа и ограничена!!! не заслужава :? :lol: amk933 не ти ли каза нещо на теб?

:razz: :razz: :razz:

слушай кво въобще не ме е страх от тоя мод ( нз как е станал такъв) не си прави такива изводи
и НЯМА да мълча имам си мнение и го казвам! подмазвачка такава имаш си отношения с него не е мой проблем ясно ли ти е и тая дето трябва да баннат си ти щото се заяждаш с всеки 1000000 повече от мен :-x
айде

lubchetoo
06-03-2010, 14:51
Любчето каза "чао".. аз само й отговорих.
Аз не съм се месила в чужди спорове,както ти направи,така че си прави сама изводите за изключително дългия си нос,който се вре навсякъде.

Емии и аз после отговорих.. и пак сее почнахаа спороветее :D :D Айдее вечее чаоо

elito0o0o0
06-03-2010, 14:51
Любчето каза "чао".. аз само й отговорих.
Аз не съм се месила в чужди спорове,както ти направи,така че си прави сама изводите за изключително дългия си нос,който се вре навсякъде. :lol: Както казах - уважавам приятелите си. Не съм като теб. :) Момиче, спри се най-накрая.. :) С човек като теб не мога да се разбера. :)

MissChocolate
06-03-2010, 14:53
Любчето каза "чао".. аз само й отговорих.
Аз не съм се месила в чужди спорове,както ти направи,така че си прави сама изводите за изключително дългия си нос,който се вре навсякъде. :lol: Както казах - уважавам приятелите си. Не съм като теб. :) Момиче, спри се най-накрая.. :) С човек като теб не мога да се разбера. :)
Ти не е нужно да се разбираш с мен.
Говорех с различен човек и дори той да ти е приятел .. какъв е смисълът да му се месиш? Щом смяташ,че Люба има мозък .. то по-добре я остави да го докаже.

elito0o0o0
06-03-2010, 14:56
Не се дразнете с тая elito0o0o0 щото най мн бан да ви изкара . тя си знае че е тъпаа и ограничена!!! не заслужава :? :lol: amk933 не ти ли каза нещо на теб?

:razz: :razz: :razz:

слушай кво въобще не ме е страх от тоя мод ( нз как е станал такъв) не си прави такива изводи
и НЯМА да мълча имам си мнение и го казвам! подмазвачка такава имаш си отношения с него не е мой проблем ясно ли ти е и тая дето трябва да баннат си ти щото се заяждаш с всеки 1000000 повече от мен :-x
айде :lol: :lol: Какви взаимоотношения бе момиче? :lol: Ще ме разплачеш от смях. Видях, че днес се озърта в раздела и ти направи 2 пъти забележка. Реших, че може най-накрая да ти затвори плювалничето. :) И на кого се подмазвам бе? :razz: Дай ми ги тия 1000000 човека , с които съм се заяждала БЕЗПРИЧИННО. :) Чакам..

elito0o0o0
06-03-2010, 15:00
Любчето каза "чао".. аз само й отговорих.
Аз не съм се месила в чужди спорове,както ти направи,така че си прави сама изводите за изключително дългия си нос,който се вре навсякъде. :lol: Както казах - уважавам приятелите си. Не съм като теб. :) Момиче, спри се най-накрая.. :) С човек като теб не мога да се разбера. :)
Ти не е нужно да се разбираш с мен.
Говорех с различен човек и дори той да ти е приятел .. какъв е смисълът да му се месиш? Щом смяташ,че Люба има мозък .. то по-добре я остави да го докаже.Александринке ти ли си бе? :lol: Айде спирам, спирам, че ми стана доста смешно, а имам домашни.. :lol: Не за друго, ами да се поуспокоя малко. :) Чао Алекс (ако си ти де.. :lol: )

MissChocolate
06-03-2010, 15:01
Алекс!?
Далеч си,скъпа..
Приятно писане и после може пак да поумуваш /на лично,за да не спамим/ коя съм. :)

sladk1KiFlA
06-03-2010, 15:04
Не се дразнете с тая elito0o0o0 щото най мн бан да ви изкара . тя си знае че е тъпаа и ограничена!!! не заслужава :? :lol: amk933 не ти ли каза нещо на теб?

:razz: :razz: :razz:

слушай кво въобще не ме е страх от тоя мод ( нз как е станал такъв) не си прави такива изводи
и НЯМА да мълча имам си мнение и го казвам! подмазвачка такава имаш си отношения с него не е мой проблем ясно ли ти е и тая дето трябва да баннат си ти щото се заяждаш с всеки 1000000 повече от мен :-x
айде :lol: :lol: Какви взаимоотношения бе момиче? :lol: Ще ме разплачеш от смях. Видях, че днес се озърта в раздела и ти направи 2 пъти забележка. Реших, че може най-накрая да ти затвори плювалничето. :) И на кого се подмазвам бе? :razz: Дай ми ги тия 1000000 човека , с които съм се заяждала БЕЗПРИЧИННО. :) Чакам..

има..ти се заяждаш абсолютно с всеки. а на мене ми пращат предупреждение :? ЗАЩО НА МЕНЕ????? каже на приятелчето ти да се прикрива по добре и нз кой идиот ще позволи 16годишен ***** да стане модератор!!! :shock: :-x

elito0o0o0
06-03-2010, 15:07
^ :razz: :razz: :razz: :razz:
Ама ти наистина си малоумно същество. НЕ МИ СЕ ОБЯСНЯВАЙ! Чакам си тея 100000 човека, с които съм се заяждала, но да е било БЕЗПРИЧИННО и да съм се заяждала само аз с тях! :lol: :lol:

sladk1KiFlA
06-03-2010, 15:15
^ :razz: :razz: :razz: :razz:
Ама ти наистина си малоумно същество. НЕ МИ СЕ ОБЯСНЯВАЙ! Чакам си тея 100000 човека, с които съм се заяждала, но да е било БЕЗПРИЧИННО и да съм се заяждала само аз с тях! :lol: :lol:
:lol:
за тебе винаги има причина. ако имаше анкета залагам над 50% ще са на моето мнение че се дразниш с всеки!!! всеки ти пречи и е крив :? амааа току виж "модератора " който вече ме набелязъл ме банне щото съм пуснала анкта :shock: в тоя форум някои нямат правоо на мнение :?

elito0o0o0
06-03-2010, 15:21
^ :razz: :razz: :razz: :razz:
Ама ти наистина си малоумно същество. НЕ МИ СЕ ОБЯСНЯВАЙ! Чакам си тея 100000 човека, с които съм се заяждала, но да е било БЕЗПРИЧИННО и да съм се заяждала само аз с тях! :lol: :lol:
:lol:
за тебе винаги има причина. ако имаше анкета залагам над 50% ще са на моето мнение че се дразниш с всеки!!! всеки ти пречи и е крив :? амааа току виж "модератора " който вече ме набелязъл ме банне щото съм пуснала анкта :shock: в тоя форум някои нямат правоо на мнение :?Наистина си тъпа. Ще ми отнеме доста време да ти обясня като хората как седят нещата. :) Пък и не си заслужава, защото после няма да разбереш. Още си чакам за 100000 човека.. :) Когато ги подбереш ми пиши, но само тогава. Все пак не мога по цял ден да се занимавам с хора като теб, докато им обяснявам колко са малоумни всъщност. :)

Това да не знаеш какъв празник е 24 май и какво е направил Христо Ботев за родината си е не знам какво.. няма такава дума, която да опише простотията ти.

Чао!

someonerandom
06-03-2010, 15:22
АА тая тема е като хронология в скайп :D
И забавното е,че като гледам,и двете след всеки пост си тръгвате...до следващия след 3-4 минути 8-)

amk933
06-04-2010, 14:15
Темата се заключва.

Имбецилното кифле духнА таратора... :-)