PDA

View Full Version : УЧИЛИЩЕ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК



sladuranata1112
06-03-2010, 11:12
Здравейте!След 7 клас искам да кандидатствам в училище с английски,обаче мн се колебая.Вървят слухове ,че 1 и 2 английска са пропаднали.Какво е вашето мнение?А също искам да попитам за мнението ви за 33 (в Люлин) и във кои други училища се учи сериозно английски? :grin: :grin:

Благодаря предварително! :-)[/i]

ecstazy
06-03-2010, 13:04
Хъм, нямам много информация за другите училища. Уча в 32-ро и за мен това е някакъв ад, днеска стана една случка, която ме накара напълно да мразя 1 учителка. Не, че имам много претенции, ама извинявай, това е като ЗАТВОР БЕ! За 33-то нищо не мога да ти кажа, но мисля че не е най-добрият избор. Определено 1 и 2 АЕГ са пропаднали. Това си е моето мнение де... Аз лично и 6 да изкарам на изпитите никога не бих отишла там. Виж Руската( 133то- Пушкин) .. за там май имам г/д позитивно мнение 8-)

brutaLxxbunny
06-03-2010, 15:28
Виж за 2ра АЕГ съм съгласна,защото там са всякакви "мамини благини" т.е. влезли са с пари.Имам познати от там,но не са очаровани.Но за 1ва АЕГ .. вярно,че е страшно трудно,но пък не знам .. все пак изказвам мнения без да уча в нито едно от двете. :)

Greennight
06-03-2010, 15:45
33то е много зле....1 АЕГ виж,не е толкова зле.. ма нз що нре пробваш 31во СУЧЕМ