PDA

View Full Version : ВОЙНА Румъния България



Pure333
06-03-2010, 12:42
http://www.erepublik.com/en/referrer/aspirina1912 регистрирайте се за да помогнете във войната с Румъния!!!

SonataArctica
06-03-2010, 12:44
Я си го начукай момче/момиче/.

Спрете с тея спамове. Прочетете правилата забога!?

Tempest
06-03-2010, 13:06
то хубаво да се прави бейбибум, ама нали ше ви дават по БНТ-то, кво повече?! Това се смята за спам, следователно директен бан :)

SonataArctica
06-03-2010, 13:07
то хубаво да се прави бейбибум, ама нали ше ви дават по БНТ-то, кво повече?! Това се смята за спам, следователно директен бан :)
Да прочетат правилата преди да пускат теми!

fatal4o
06-03-2010, 13:26
Я си го начукай момче/момиче/.

Спрете с тея спамове. Прочетете правилата забога!?

Независимо от това ,че е спам не мисля ,че беше особено уместно изказването ти.. можеше вместо това да го репортнеш просто.. има правила да.. не ги е прочел да.. ама има и модератори! Ти модератор ли си, че даже му нареждаш да направи невъзможното.. тебе ти е писнало от спамовете мене пък ми омръзна да зяпам някой който явно се мисли за страшен като изпсува.

SonataArctica
06-03-2010, 13:29
Правилата са направени за да се спазват!

Модовете не влизат в тая тема честно. Нов си и не знаеш.

Ха-ха. Момче, знаеш ли к`во е псувня? Дръж си устата затворена щом не знаеш. От много повече време съм в тоя форум отколкот теб! Я погледни на последните страници да вишиш само спам темите?

Disasterpiece
06-03-2010, 13:30
Няма смисъл да се разправяте... ще го баннат рано или късно

SonataArctica
06-03-2010, 13:32
Те ще баннат и мен сигурно зарад разправиите. 5ти акаунт ще ми иде подяволите :lol: .

Disasterpiece
06-03-2010, 13:34
Леле....... :lol:

fatal4o
06-03-2010, 13:35
Правилата са направени за да се спазват!

Модовете не влизат в тая тема честно. Нов си и не знаеш.

Ха-ха. Момче, знаеш ли к`во е псувня? Дръж си устата затворена щом не знаеш. От много повече време съм в тоя форум отколкот теб! Я погледни на последните страници да вишиш само спам темите?

:razz: кой е нов бе!? Не ми казвай какво да си държа затворено защото си ми никакъв окей? Не ми е нужно да гледам темите за да видя спам защото се нагледах на спам постовете ти в който постоянно се заяждаш. ;)

Виж сега.. аз се държа нормално очаквам същото и от тебе.. защото със заяждане и без разбиране и аз мога!

Ако мислиш ,че се заяждам с тебе понеже си метъл жестоко си се излъгал. ;) И аз съм бил метал някога и то заклет ама сега слушам квото ми хареса защото ми писна да се ограничавам.

SonataArctica
06-03-2010, 13:36
:neutral:
Би трябвало да имам около 20 000 мнения най-малко. Със чистките :lol: и акаунт от 2008 :lol:

Disasterpiece
06-03-2010, 13:38
Ся нека не обсъждаме кой е слушал химични елементи и кой музика.. Няма смисъл от това което става в момента..

SonataArctica
06-03-2010, 13:40
Доста по-нов си от мен. Не ми гледай тоя акаунт. Заяждам се щот ми писна на някойи да им знае устата много.

Ха - ха. Изобщо не намесвам метЪл културата! Не се ограничавам. Слушам и рок. А съвсвем случайно в метъл културата има 23 под жанра. От които слушам 22. Нима е ограничаване!?

ПП - вече млъквам щот не ми трябват повече предупреждения.