PDA

View Full Version : Fresh Fashion



silverRose
06-03-2010, 13:30
Значи, знам, че има такава тема, но тя е от отдавна. Затова искам да попитам какво е мнението ви за модната агенция FF. Обаче не искам само слухове, а хора наистина с опит ако има. Много ме разтревожиха старите мнения, но искам да видя какво е положението сега, тъй като четох нещо от преди години...

plmn
06-03-2010, 13:34
защо очакваш сега да е различно?

SunSmile
06-03-2010, 13:45
Ние тук понеже всички сме модели в тая агенция, та реши да се допиташ до много компетентното ни мнение... БРАВО!

Дано не си си повярвала, че много от последвалите мнения ще са от хора, които имат опит точно в тази агенция :-D

antiWHAT
06-03-2010, 13:52
аз имам боксерки FF, аз съм соу фАшанннн


някой има ли последната песен на ladA gaRga

December
06-03-2010, 14:25
някой има ли последната песен на ladA gaRgaКоя е тя?
Да не говориш за Алехандро :-D

Иначе за агенцията - тая е най-противната.Бившето гадже на братовчед ми е "моделка" там.

swissroll
06-04-2010, 08:21
Лъжат хората и им замазват очите.Един приятел,който се занимава с това беше ходил на нещо ,като кастинг и го накараха да плати някаква първоначална сум,после още и още пари уж за някакви фотосесии в Гързия и накрая нищо ... по-добре в някоя друга агенция!Е,разбирасе това,че на него му се е случило не означава ,ч постъпват така с всички,но ти си прецени :)

SolemnityOfDeath
06-04-2010, 15:35
По каквото съм чувал са шарлатани и педали

Интересно защо никой опарен не прави нищо, след като е знайно? Толкова ли са им дълбоки водите?

С НМА беше подобен ширещ се случай, в който всички знаеха що за стока се и се стигна до 'Господари на ефира'. Не е кой знае какво, ама пак е нещо...

silverRose
06-05-2010, 10:38
И аз това се чудех - защо след като има толкова измамени агенцията още съществува. Може би за това имам съмнения...