PDA

View Full Version : Удар в главичката на пениса



azaha
06-03-2010, 14:23
Здравейте.. пиша ви защото имам проблем с главичката на пениса и се притеснявам..
Днес в училище се скарах с един мой съученик и той най-подло ме изрита с коляно в пениса тъй като знаеше,че преди 10 дена бях опериран от апандисит и няма да рискувам да се бия с него.
След като се прибрах забелязах че точно там където ме е изритал ( в главичката на пениса ) имам лека синина която ме притеснява.
Та вапросът ми е дали на някой му се е случвало същото и дали трябва да се притеснявам за това?..

Slynchiicee
06-03-2010, 20:26
емии синината е от удара.. след няколко дни ще мине не я закачай сега.. 8-)

TykaSePisheNick
06-03-2010, 21:35
Синина на главата? :shock:

ПП:Ако бях на тебе, утре взимам 1 тръба и му троша коляното след даскало..

Slynchiicee
06-04-2010, 06:22
Синина на главата? :shock:

ПП:Ако бях на тебе, утре взимам 1 тръба и му троша коляното след даскало..

:lol: :lol: yess babyyy :-P :lol: :lol: :lol: :lol:

TykaSePisheNick
06-04-2010, 07:43
Ми щом удря там начи е супер глъмав..А и щом знае, че човека е опериран преди седмица и има шанс да му отвори раната и нз си кво да направи след това, начи заслужава бой с тръба.

ПП:Щом боли на допир..Майко, не ми е ясно как ше издържиш, без обичайните "масажи" :razz:

azaha
06-04-2010, 15:28
Аз споделих с баща ми и той ми каза,че тва ще мине,пък за оня за ся да не го закачам докъто ми мине операцията и догодина да му натроша главата здраво...мм между другото аз си бях виновен донякъде,защото го ударих един тукат и го изритах в свивката на коляното първи и той падна,защото нещата си отиваха към бой и реших да удрям първи :o ...а за информацията за синината мерси много.. :)
А за масажите нямам проблеми не ме боли при допир.. :D :grin:

Lucho
06-04-2010, 18:00
Ако болката не е продължителна (ако изобщо има такава) не е сериозно. Другата част не е в компетенцията на раздела, но въпреки това, не е лошо да го ступаш :)

elito0o0o0
06-04-2010, 20:44
Женчо, идиот, педи, олигофрен... Мисля, че няма дума, която да го опише тоя.. :? Ти остави синината.. тоя човек иска и без деца да останеш. :? Не се пипай! Ще мине... Боже.. как може да има толкова прости хора, че да не знаят, че това там долу е най-крехкото местенце и дори при най-малкия удар може да ти причини хиляди страдания.. Мръсно педи! Заслужава един хубав бой за късмет! :?

azaha
06-05-2010, 06:40
:D той много добре знае какво може да стане..затва рита там..

elito0o0o0
06-05-2010, 10:43
:D той много добре знае какво може да стане..затва рита там..Ми не, явно не знае колко неща може да ти причини така. Тъпак.. :?