PDA

View Full Version : Много отсъствия ..



tArIkAt
06-03-2010, 15:32
Тъй като превиших лимита от 150 извинени отсъствия и класната ми каза,че няма да завърша .. Ще има ли някакви изпити или направо повтарям годината ?

Greennight
06-03-2010, 15:34
Няма страшно.150 не е нищо стига да са извинени.Правилото е да не отсъстваш повече 1/3 от часовете на някой даскал,щото ако е лош може да те остави на поправка... Няма да повтаряш нищо не се филмирай :wink:

tArIkAt
06-03-2010, 15:37
Добре,защото много се притесних ;d Боледувах много тази година и класната ми натяква за отсъствията .. Според мен само ме плаши де,ама аз да се подсигуря .. Иначе имам по 3-4 оценки по всичко,без рисуване .. Там нямам нищо .. Ама тя каза,че няма проблем .. Иначе даскалите ми не са злобни,нямам конфликти с никой ..

ecstazy
06-03-2010, 15:39
Ми при нас доколкото си СПОМНЯМ (не гарантирам, че е вярно) е при надвишаване на определен брой отсъствия (не помня броя) извинени, да полагаме изпит. Освен ако не предоставим документ ако е било по болест..виж си правилника, там трябва да пише

Greennight
06-03-2010, 15:39
еее кво... ше ми кажеш,че ако изкарам 1 пневмония 2 месеца трябва да повтарям ? :-o Пак казвам,стига да са извинени....Освен тва са е края на годината :)

ecstazy
06-03-2010, 15:40
еее кво... ше ми кажеш,че ако изкарам 1 пневмония 2 месеца трябва да ме изключат ? :-o Пак казвам,стига да са извинени....не, нищо няма да ти направят. Нали показваш някакъв документ, че си отсъствал поради болест. Не знам подробности за този документ -.-

tArIkAt
06-03-2010, 15:46
Ако остана на някакви изпити,няма да ми е проблем да си ги взема .. Не съм слаб ученик,понякога ме домързява,иначе ако се стегна мога с много високи оценки да ги взема ..

Princessani
06-03-2010, 15:54
Тъй като превиших лимита от 150 извинени отсъствия и класната ми каза,че няма да завърша .. Ще има ли някакви изпити или направо повтарям годината ? важно е да не си без оценка по някой предмет ,защото се повтаря,ако имаш двойки ще си на изпит :D ,на една трета май са държи изпит още първия срок нещо такова

SheIsAggressive
06-04-2010, 10:19
Хахах само те спича.. Аз като имам 300 неизвинени какво да кажа.. :lol:
Още нищо не са ми направили.. даже и детските не са ми спрели.. :lol:

SummerMakesMeHappy
06-04-2010, 12:47
Хахах само те спича.. Аз като имам 300 неизвинени какво да кажа.. :lol:
Още нищо не са ми направили.. даже и детските не са ми спрели.. :lol: :shock:

Greennight
06-04-2010, 12:48
Хахах само те спича.. Аз като имам 300 неизвинени какво да кажа.. :lol:
Още нищо не са ми направили.. даже и детските не са ми спрели.. :lol: :shock: Кви са тия детски бе... Напоследък само тва срещам някой ше ми обясни ли :oops:

SummerMakesMeHappy
06-04-2010, 13:06
[/quote] Кви са тия детски бе... Напоследък само тва срещам някой ше ми обясни ли :oops:[/quote]


Попринцип като направиш 5 неизвинени отсъствия ти спират детските за месец.