PDA

View Full Version : как ?



Princessani
06-03-2010, 15:58
аве как да препиша :D утре имам държавен изпит ,а в часовете обикновенно или ме нямаше или сме си говорили заедно с даскалката за секс ,мъже и кво ли не ,ама не и по предмета.Нямам представа за какво се говори :D ,а сигурно ще сме с камери и няма може да си използвам телефона :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,дайте някоя идея :lol: :lol: :lol:

sladk1KiFlA
06-03-2010, 16:10
нз но и аз ще следя темата. имам скоро изпит и съм решена да препиша :grin:
давайте мнения :P

ilko0214
06-03-2010, 16:18
Авторе/ке, не те знам как си взел/а изпита по български.., а как да препиш?Ами много лесно.., ии споко няма да имате камери, иначе обръщаш се и гледаш, или си изтърваш химикала, чаткаш си гърба.. :D и тн. просто си търси поводи да се обръщаш...

Princessani
06-03-2010, 16:21
Авторе/ке, не те знам как си взел/а изпита по български.., а как да препиш?Ами много лесно.., ии споко няма да имате камери, иначе обръщаш се и гледаш, или си изтърваш химикала, чаткаш си гърба.. :D и тн. просто си търси поводи да се обръщаш... ми с 4 и 40 го зех :-D

xWandereRx
06-03-2010, 16:22
преди няколко дни пусна тема да недоволстваш срещу тези които знаели темата за матурата, а сега какво правиш...

Princessani
06-03-2010, 16:27
преди няколко дни пусна тема да недоволстваш срещу тези които знаели темата за матурата, а сега какво правиш... ми сега се налага да измисля нещо :lol: :o :o :o

Princessani
06-03-2010, 16:31
Авторе/ке, не те знам как си взел/а изпита по български.., а как да препиш?Ами много лесно.., ии споко няма да имате камери, иначе обръщаш се и гледаш, или си изтърваш химикала, чаткаш си гърба.. :D и тн. просто си търси поводи да се обръщаш... сигурна ли си ,че няма да има камери ?

Greennight
06-03-2010, 16:33
Не знам само 1 ше ти кажа.Не се обръщай.Ще те изритат,ако си висока просто седни по средата на чина и преписвай от този пред теб ;)

Princessani
06-03-2010, 16:36
Не знам само 1 ше ти кажа.Не се обръщай.Ще те изритат,ако си висока просто седни по средата на чина и преписвай от този пред теб ;) ми не съм висока и това с обращането определено ще ме изритат :lol: :razz:

SummerParty
06-03-2010, 16:40
Говори си за секс сега. Вместо да се скъсваш от учене и то не само сега, а през цялата година, ти броени часове преди изпита се трогна. Жалка гледка.

Greennight
06-03-2010, 16:41
Не знам само 1 ше ти кажа.Не се обръщай.Ще те изритат,ако си висока просто седни по средата на чина и преписвай от този пред теб ;) ми не съм висока и това с обращането определено ще ме изритат :lol: :razz: Ми нз подложи си нещо под гъза :D и си приближи чина максимално напред,с малко късмет ще препишеш ;)

Princessani
06-03-2010, 16:45
Не знам само 1 ше ти кажа.Не се обръщай.Ще те изритат,ако си висока просто седни по средата на чина и преписвай от този пред теб ;) ми не съм висока и това с обращането определено ще ме изритат :lol: :razz: Ми нз подложи си нещо под гъза :D и си приближи чина максимално напред,с малко късмет ще препишеш ;) ми ще се надявам на късмет :( :(

elito0o0o0
06-03-2010, 17:01
Опази боже! Още една малоумна тема на това девойче.

"преди няколко дни пусна тема да недоволстваш срещу тези които знаели темата за матурата, а сега какво правиш..." - Хубав въпрос. :)

xWandereRx
06-03-2010, 19:32
преди няколко дни пусна тема да недоволстваш срещу тези които знаели темата за матурата, а сега какво правиш... ми сега се налага да измисля нещо :lol: :o :o :o
значи ти можеш да преписваш, но другите не могат?
интересно... и жалко, че повечето мислят така

theImmoral
06-03-2010, 22:56
Вътрешно силно се надявам да не го вземеш този изпит, че да си получиш заслуженото. Аз не разбирам как си взела изпита по български...

SheIsAggressive
06-04-2010, 10:25
Ти си много тъпо същество.. :lol:

Princessani
06-04-2010, 13:33
Вътрешно силно се надявам да не го вземеш този изпит, че да си получиш заслуженото. Аз не разбирам как си взела изпита по български... матурата по бел я зех с 4 и 40 и нямаше как да препиша ,а изпита ми днес почти съм сигурна,че за 4 имам , :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ,по едно време ми дойде музата и измислих някой неща,малко преписах само първите 40 точки :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: имахме и камера и две квесторки ,а начина на преписване си остана тайно секретно само за мен :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: и няма да споделя как става :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Princessani
06-04-2010, 13:36
Ти си много тъпо същество.. :lol:
Не по тъпа от теб ...... щом по всичко се справих и ще имам добра диплома сигурно не съм толкова тъпа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SmilezZz
06-04-2010, 13:46
Ти си много тъпо същество.. :lol: Ти кога ли ще спреш да се заяждаш с хората и да гледаш първо себе си и след това да обиждаш :?

По темата - И какво стана ? Преписа ли или беше лесно ?

Princessani
06-04-2010, 13:57
Ти си много тъпо същество.. :lol: Ти кога ли ще спреш да се заяждаш с хората и да гледаш първо себе си и след това да обиждаш :?

По темата - И какво стана ? Преписа ли или беше лесно ? аз се заяждам?! Изобщо?!
изпита ми днес почти съм сигурна,че за 4 имам ,,по едно време ми дойде музата и измислих някой неща,малко преписах само първите 40 точки имахме и камера и две квесторки ,а начина на преписване си остана тайно секретно само за мен и няма да споделя как става :D

Princessani
06-04-2010, 14:34
али и оценките от държавните изпити по спецялност ще излязат в сайта на мон ? Забравих да попитам :D

krokkrok
06-04-2010, 15:06
Вътрешно силно се надявам да не го вземеш този изпит, че да си получиш заслуженото.

Аз се надявам и външно...т'ва само аз го мога :-D Преписвай от някой по-малоумен и от теб ако са останали такива или другият вариант е да те "изритат"...Ти си избери,мен и двете ме устройват :)

elito0o0o0
06-04-2010, 15:11
Ами щом си загоряла за преписване си тъпичка. :) И ако съдим по начина ти на писане си и неграмотна. Btw.. мислиш ли, че някой го интересува начина ти на преписване? :razz: Жалко същество! Аз поне преди изпит си уча, за да може после като влезна в някое даскало да покажа какво съм научила. :)

Princessani
06-04-2010, 16:23
Ами щом си загоряла за преписване си тъпичка. :) И ако съдим по начина ти на писане си и неграмотна. Btw.. мислиш ли, че някой го интересува начина ти на преписване? :razz: Жалко същество! Аз поне преди изпит си уча, за да може после като влезна в някое даскало да покажа какво съм научила. :) нямаше смисъл да уча нещо ,дет после никва работа няма да ми върши :D ,а и при положение ,че в съседната стая госпожата им диктувала какво да пишат ,защото са няма ли камера ,за какво говори :shock: :shock:

elito0o0o0
06-04-2010, 16:41
Ами щом си загоряла за преписване си тъпичка. :) И ако съдим по начина ти на писане си и неграмотна. Btw.. мислиш ли, че някой го интересува начина ти на преписване? :razz: Жалко същество! Аз поне преди изпит си уча, за да може после като влезна в някое даскало да покажа какво съм научила. :) нямаше смисъл да уча нещо ,дет после никва работа няма да ми върши :D ,а и при положение ,че в съседната стая госпожата им диктувала какво да пишат ,защото са няма ли камера ,за какво говори :shock: :shock:Доказателства? - Няма.. Следователно? :)

Princessani
06-04-2010, 16:53
Ами щом си загоряла за преписване си тъпичка. :) И ако съдим по начина ти на писане си и неграмотна. Btw.. мислиш ли, че някой го интересува начина ти на преписване? :razz: Жалко същество! Аз поне преди изпит си уча, за да може после като влезна в някое даскало да покажа какво съм научила. :) нямаше смисъл да уча нещо ,дет после никва работа няма да ми върши :D ,а и при положение ,че в съседната стая госпожата им диктувала какво да пишат ,защото са няма ли камера ,за какво говори :shock: :shock:Доказателства? - Няма.. Следователно? :) хаха ми то момчето ,което ми каза няма да ме излъжe ,така,че не ми е нужно доказателство.

krokkrok
06-04-2010, 17:12
За какво говори ли?За това,че сте тъпи,жалки и мързеливи същества,които нямат смисъл в живота?И ако нещата няма да ти трябват - не ходи на изпита,който показва,че ги знаеш,а ходи там където ще ти трябват твоите знания...Знаеш ли къде е магистралката? :-)

elito0o0o0
06-04-2010, 18:45
Ами щом си загоряла за преписване си тъпичка. :) И ако съдим по начина ти на писане си и неграмотна. Btw.. мислиш ли, че някой го интересува начина ти на преписване? :razz: Жалко същество! Аз поне преди изпит си уча, за да може после като влезна в някое даскало да покажа какво съм научила. :) нямаше смисъл да уча нещо ,дет после никва работа няма да ми върши :D ,а и при положение ,че в съседната стая госпожата им диктувала какво да пишат ,защото са няма ли камера ,за какво говори :shock: :shock:Доказателства? - Няма.. Следователно? :) хаха ми то момчето ,което ми каза няма да ме излъжи ,така,че не мие нужно доказателство. Виж се как пишеш бе момиче! Моля ти се! Престани вече, осъзнай се! :? Как по дяволите неграмотен и малоумен човек би взел изпит по БЕЛ с 4-ка?! Аз значи трябва да го взема с 10-ка.. :-o

xWandereRx
06-05-2010, 18:04
...по едно време ми дойде музата и измислих някой неща,малко преписах само първите 40 точки ...


нямаше смисъл да уча нещо ,дет после никва работа няма да ми върши :D



хаха ми то момчето ,което ми каза няма да ме излъжи ,така,че не мие нужно доказателство.



Ти си много тъпо същество.. :lol: Не по тъпа от теб ...... щом по всичко се справих и ще имам добра диплома сигурно не съм толкова тъпа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

да, майна, ти си най - умното същество на света