PDA

View Full Version : Той + той или тя + тя



Dragonflyelf
06-03-2010, 16:55
Не знам как ще ви се стори темата, но наистина ми е любопитно. Да приемем, че имате най-добър приятел, ако сте момче, и приятелка за момиче. Та момчето има най-добър приятел. Един ден този най-добър приятел ви изтърсва, че обръща резбата и ви казва, че мисли, че ви харесва. Как ще подходите? Все пак той ви е бест френд... не искате да го нараните грубо... Същото за момичетата. Приятелката ви казва, че ви харесва... Е? Интересно ми е какво ще родят главите ви. Надявам се да не е много глупава темата... :)

tnp123
06-03-2010, 17:35
*юзерът мисли*....*юзерът мисли*
http://www.blog.wareseeker.com/wp-content/uploads/2009/10/404-error-nothing-found-demotivational-poster.jpg
Не, просто не мога да си го представя. Момче съм. И сега какво? Да ходим в тоалетната ли? Или да се натискаме? ОТВРАТ. И какво ако ми е бест френд, това е извратено... GTFO! :smt067 :smt067
Докато има момичета, невъзможно. Дори и да изчезнат, нали има интернет?

Иначе за момичета....те попринцип са по близки(според наблюдения) и може да се получи нещо...я някое момиче да каже по-добре, да не сбъркам.

awerw
06-03-2010, 17:41
тва няя как да стане и да стане няма да повярвам и за всеки случей ще стоя надалеч от него :D

b3b3t0y
06-03-2010, 18:14
Ще и обесня,че нямам същите сексуални насоки и виждания.. ако ми е истинска приятелка ще ме разбере :)
:D

SemperFidelis
06-03-2010, 18:15
Ще му кажа, че ми е добър приятел - ама не си падам по мъже, да си търси половинка (или половинчо) .

fatal4o
06-03-2010, 18:27
Ще му кажа, че ми е добър приятел - ама не си падам по мъже, да си търси половинка (или половинчо) .

+1

Иначе относно момичетата... те и без да мислят дали са с обърната резба пак си лепват по некоя друга целувка по устата.. гушкат се постоянно и т.н. ... ние тва не го правиме мн ясно щото най-малкото не сме толкова меки души..

fireball121
06-03-2010, 19:35
просто бих казал на приятеля че си падам само и единствено по момичета...иначе ако бях момиче за b3b3t0y бих обърнал резбата, ако снимката не е фейк :P

Hayashi
06-03-2010, 19:47
Преди няколко месеца една от най-добрите ми приятелки ми каза, че е влюбена в момиче. Приех го нормално като ми каза, не е имало някакви драми, аз нямам право да ѝ се бъркам в живота. Постепенно със нейната приятелка също станахме много близки, нищо, че тя е с 10 години по-голяма от мен. XD Дори вече по един или друг начин го намирам за някак сладурско и красиво.
Вече май не ми пука дали човека насреща е момиче или момче, важното е да го обичам.

m0n4yyy
06-03-2010, 19:47
.. Еми .. ще и кажа, че нямам същите наклонности към нея, но въпреки всичко ще я подкрепя и ще си останем приятелки .. :)

MaLkaTa_LaDy
06-03-2010, 19:58
Не бих искала да развалям приятелство, заради любов. Относно наклонностите и - никакъв проблем няма да има. Бих се радвала да познавам още един такъв човек. Отдрута страна ще ми е неприятен факта, че ще ми е трудно да и споделям за любовния си живот. Но ще се опитам да не променям нищо във взаимоотношенията ми с нея.

lubomirky
06-03-2010, 20:00
баси как няя да имате проблем, вие сте ебаси гнусните.

мн ясно, че веднага ще се опитам да го вкарам в правия път, без значение колко усилия ще ми коства. пък и той, след като ми е най-добър приятел малко или много ще се опита да се промени, колкото и трудно да е за него.

tnp123
06-03-2010, 20:04
Аха, познах. Момичетата са съгласни, момчетата - не. 8)

MaLkaTa_LaDy
06-03-2010, 20:17
Не съм аз човека, който да определя кой е правилният път. Приемам различните хора. Точно сексуалността не смятам, че се променя.

Разбира се, че момчетата няма да са съгласни. Открай време гейовете са грешка на природата, а лесбийките олицетворение на секса.

usmiv4o
06-03-2010, 20:23
Не знам как ще ви се стори темата, но наистина ми е любопитно. Да приемем, че имате най-добър приятел, ако сте момче, и приятелка за момиче. Та момчето има най-добър приятел. Един ден този най-добър приятел ви изтърсва, че обръща резбата и ви казва, че мисли, че ви харесва. Как ще подходите? Все пак той ви е бест френд... не искате да го нараните грубо... Същото за момичетата. Приятелката ви казва, че ви харесва... Е? Интересно ми е какво ще родят главите ви. Надявам се да не е много глупава темата... :)
Ще му кажа да си ебе майката.. ;]

MaLkaTa_LaDy
06-03-2010, 20:26
Ще му кажа да си е** майката.. ;]
По-скоро бащата ;]

lubomirky
06-03-2010, 20:28
нз, аз за моите приятели съм 100% сигурен, че няма да ме карат да се притеснявам за такива глупости ;>

usmiv4o
06-03-2010, 20:44
Ще му кажа да си е** майката.. ;]
По-скоро бащата ;]
Все едно.. боли ме.. да има късмета да ми го каже и ще го видя до колко може да брои... зъбите си ;]

tanch3t093
06-03-2010, 20:45
баси как няя да имате проблем, вие сте ебаси гнусните.

мн ясно, че веднага ще се опитам да го вкарам в правия път, без значение колко усилия ще ми коства. пък и той, след като ми е най-добър приятел малко или много ще се опита да се промени, колкото и трудно да е за него.
Абее какъв си ти, че да определяш чувствата на хората :? :? Не можеш да му казваш какъв да е, само защото на теб така ти изнася. Ако ти е истински приятел - ще го приемеш, такъв какъвто е .. Без значение дали отговаряш на чувствата му.

По темата: ще й кажа, че не искам да си разваляме приятелството, че не испитвам същото защото харесвам момчета ..

Dragonflyelf
06-04-2010, 17:22
баси как няя да имате проблем, вие сте ебаси гнусните.

мн ясно, че веднага ще се опитам да го вкарам в правия път, без значение колко усилия ще ми коства. пък и той, след като ми е най-добър приятел малко или много ще се опита да се промени, колкото и трудно да е за него.
Абее какъв си ти, че да определяш чувствата на хората :? :? Не можеш да му казваш какъв да е, само защото на теб така ти изнася. Ако ти е истински приятел - ще го приемеш, такъв какъвто е .. Без значение дали отговаряш на чувствата му.

И аз мисля така... явно мъжките приятелства не са толкова силни ли ддз. Или не са толкова толерантни... Бтв не мисля, че ще ти е лесно да променяш някого... а и мисля, че само ще го нараниш. Едно е да не споделиш чувствата му, друго е да почнеш да го променяш... мисля, че приятелството ще се провали...

SmilezZz
06-04-2010, 18:22
Ще й обясня,че нямам такива насоки..Предполагам,че ще ме разбере - щом ми е добра приятелка..Пък ако тя продължава да се държи така - ще се отдалеча от нея

someonerandom
06-04-2010, 18:40
Момче съм и просто...не мога да си го представя.Не знам как ще реагирам.Не мога и да си представя,че е възможно да стане.

lubomirky
06-04-2010, 19:03
баси как няя да имате проблем, вие сте ебаси гнусните.

мн ясно, че веднага ще се опитам да го вкарам в правия път, без значение колко усилия ще ми коства. пък и той, след като ми е най-добър приятел малко или много ще се опита да се промени, колкото и трудно да е за него.
Абее какъв си ти, че да определяш чувствата на хората :? :? Не можеш да му казваш какъв да е, само защото на теб така ти изнася. Ако ти е истински приятел - ще го приемеш, такъв какъвто е .. Без значение дали отговаряш на чувствата му.

И аз мисля така... явно мъжките приятелства не са толкова силни ли ддз. Или не са толкова толерантни... Бтв не мисля, че ще ти е лесно да променяш някого... а и мисля, че само ще го нараниш. Едно е да не споделиш чувствата му, друго е да почнеш да го променяш... мисля, че приятелството ще се провали...

аз съм му най-добър приятел и считам, че за него ще е най-добре да си остане хетеро. просто защото знам какво ще се случи ако някой разбере, да не говорим какво ще стане ако някой го види дори само да целува(бляяяяяяя) друго момче/мъж. сигурен съм, че няма да го нараня, защото винаги когато сме си говорили сме били абсолютно честни един към друг, без заобиколки.

никъде в поста ми не съм казал, че ако не се промени няма да запазя приятелството си с него. наистина през наши дни светът много повече толерира гейовете, отколкото преди 20 години например. но за едно съм сигурен - в България много малко хора ще го разберат и ще му обърнат гръб. а не това искам за най-добрия си приятел ;>

malka7o
06-04-2010, 19:08
мии ще кажа , че обичам приятеля си и ако някой ден се разочаровам от мъжете ще се обърна към неяя :-D

brokeninside13
06-04-2010, 19:20
Аз съм за секса и връзките м/у жени, но понеже има разлика между най-добра приятелка, и 'приятелка' с която спиш ала бала.... Ииии не знам.... Ще поговорим, пък се надявам да не ни се развали приятелството.

Пък ако бях момче и най-добрия ми приятел го каже тваааа :lol: :lol: :lol: Ще му тегля шут.

soul1199
06-04-2010, 20:04
ще й кажа,че е мн готин чоек,но не я приемам по този начин 8-)