PDA

View Full Version : Кандидатстване в мг русе с биология



fire
06-03-2010, 17:46
Здравейте, искам да кандидатствам в мг русе с биология, имате ли представа с какъв бал долу-горе приемат? Благодаря предварително! :)

SheIsAggressive
06-05-2010, 10:06
Питай SmilezZ :)

SmilezZz
06-05-2010, 10:15
Питай SmilezZ :) Хи хи..Тука съм..
Не се притеснявай излишно..Минималният бал за там е 26-27..Пък ако си се справил добре по Математика - тогава няма смисъл да се притесняваш..Пък ако НЕ си - тогава запиши второ желание - "Информатика" или "Математика" и след това се премести в Биологията..Аз лично мисля така да направя,ако не ме приемат..Тъпо е,но.. :-D Но както казах в моята тема - вече няма толкова желаещи за "Биологията" - така,че ще ни приемат :-D

plamitu_ruse
06-07-2010, 15:27
Аз съм с паралелка Биология . Принципно ако не ти стига БАЛ-а за Биология със сигурност няма за влезеш и Математика 8-) (ама дори и не се притеснявай за такава опция \:D/ ) . Предните години се искаше доста висок БАЛ за Информатиката, обаче миналата година беше изключение .Дали ще ти стигне БАЛ-а зависи от БАЛ-овете на другите . Ако сматяш, че си се представил добре , най-вероятно ще те приемат. Мен ме приеха с БАЛ 29 и нещо си - имаше с повече имаше и с доста по-малко.Стискам палци да приемат теб , както и SmilezZz и всички които са се запътили към МГ-то .Не се притеснявайте - аз се поболях докато чаках списъците с кой къде е приет. :) :) :) :) \:D/ ... a пожелавам ви много моркови ... много хранят, да знаете ! :D