PDA

View Full Version : Стягане на корема.. :-S



b3b3t0y
06-03-2010, 18:53
Здравейте! Ще се радвам ако ме залеете с вашите идеи,предложения и мнения ,вместо да се чудите как да ме затъпите :)
Така.. промблема ми е че искам да отслабна САМО в корема,само да го стегна и да извая талията.Трябва да знаете,че тренирам всеки ден и не искам да пия разни хапчета,които могат да ми нарушат системата :D така да се каже..
Та.. имате ли някакви предложения какво да правя или какво може д ами помогне? :-)

LifeFitness0
06-03-2010, 19:02
За стягане-коремни преси е най-добре.Обаче!Виж в в-бокс примерно някоя програма(8минутната е мн добра аз я правя),защото само коремни преси ня помагат толкова.
За отслабване-кардио и лека диета(щом е само малко не се мъчи да не ядеш)Успех! :)

b3b3t0y
06-03-2010, 19:07
Благодаря ти :-)
Гледала съм ги-пак ще ги погледна.. А ти от колко време ги правиш и има ли ефект наистина? :)

zlatnata_ribkaaa
06-03-2010, 19:10
Трябва да правиш упражнения за цялото тяло и да натоварваш всички мускули , не само коремните . За стягане започни да правиш коремни преси по 4-5 серии по 20 от всички видове странични , къси ,90градусови , лицеви опори по 10-20 , също , много стягащо е да заставаш в позата за лицеви опори но без да пружинираш просто заставаш така опънати крака прав гръб и стегнат корем и бройш до 20 и почиваш и така по 2-3 пъти , още какво какво а ако ти се занимава си купи 3-4 кутиики кибрит общо стават 100 клечки изсипваш ги на земята и със събрани крака без да ги сгъваш започваш да ги събираш на всяко навеждане по 1 клечка наистина дава резултат въпреки че звучи смешно . Тае бото също ти го препоръчвам натоварва всички мускули и след тренировка се чувстваш невероятно свеж и зареден с енергия :) успех .

LifeFitness0
06-03-2010, 19:18
Благодаря ти :-)
Гледала съм ги-пак ще ги погледна.. А ти от колко време ги правиш и има ли ефект наистина? :)Ефект има :) Правя ги от 3 месеца,но от 1 сериозно.Нямам плочки защото не съм много слаб(не дебел :? )защото качвах маса.Но корема ми е много оформен и доста по твърд.
ПП:Преди едва правех първите 3 упражнения,а сега ми е като почивка да ги правя :D

b3b3t0y
06-03-2010, 19:22
Имаш наистина добри идеи,но аз наистина искам само корема да стегна ,защото имам хубава фигура,раменете са ми малко шипоки но не е фрапиращо.. Ако отслабна на друго място ще е наистина грозно,пък и тренирам... в момента просто малко съм се отпуснала,не ходя на тренировки толковеа редовно и това веднага даде отражение въхру мен...
Искам само да попитам кои упражнения дайстват :)

AlaBalaa
06-03-2010, 19:25
здравей, мерси за отговора в моята тема :-P
та за твоята тема както казаха по-горе лека диета бягане коремни и за това с клечките кибрит аз знам друго лягаш по гръб кръстосваш 2та крака и пишеш цифри във въздуха примерно от 1 до 10 :)

LifeFitness0
06-03-2010, 19:27
Аз вече ти казах-коремни и кардио е основното.А никое упражнение(нито кардио)няма да ти направи тялото по отпуснато,грозно(както искаш му казвай).Напротив-винаги ефекта ще е положителен.(За разлика от някои "бързи" диети.) :)

ПП:Под тренираш имаш предвид фитнес или?

b3b3t0y
06-03-2010, 19:29
А по колко серии на ден.. по колко пъти? :) :-)

LipSy
06-03-2010, 19:30
За стягане на корема са добри коремните преси! :) Има голям ефект,от личен опит го казвам! :)

b3b3t0y
06-03-2010, 19:33
А гледал/а ли си от някъде упражненията или .. ? :)

LifeFitness0
06-03-2010, 19:34
А по колко серии на ден.. по колко пъти? :) :-)Коремните преси ли?Ако гледаш онази програма е показно-по 30 повт.(или ако имаш тежест-аз ги правя с дъмбел вкъщи по 15-20)А колко често зависи-ако не ти е трениран корема -1 ден правиш-2 почиваш.След 1 седмици-1 ден правиш 1 почиваш.Като се почувстваш готова всеки ден(гледай да е около месец след като си започнала)

b3b3t0y
06-03-2010, 19:36
Окей! Благодаря ти! :-)

Sstrawberry
06-03-2010, 19:39
.. аз лично си реших този проблем и чрез коремни преси, но най-вече чрез гълтане на корема по всяко време.. когато вървя, чета, пиша, ровя се из нета.. просто това ми се е преварнало като някакав навик .. :D ноо резултата е на лице.. коремните мусколи се свиват и всичко е ОК.. :grin:

LifeFitness0
06-03-2010, 19:43
.. аз лично си реших този проблем и чрез коремни преси, но най-вече чрез гълтане на корема по всяко време.. когато вървя, чета, пиша, ровя се из нета.. просто това ми се е преварнало като някакав навик .. :D ноо резултата е на лице.. коремните мусколи се свиват и всичко е ОК.. :grin:Пробвай без гълтане(може само пред хората :D )Ефекта според мен е същия.Коремните са ти помогнали,ти си се заблудила просто.

Luscious_Heart
06-03-2010, 19:50
Първо правило.
НИКОГА не можеш да заповядваш на организма: "Сваляй от еди-къде си."
Някои хора топят краката по-напред, други ръцете, трети бузи (като мен :razz: ).
Факт е, че с кардиото ще поотслабнеш такаа навсякъде, аре ся, няма да се минеш

Sstrawberry
06-03-2010, 19:51
.. аз лично си реших този проблем и чрез коремни преси, но най-вече чрез гълтане на корема по всяко време.. когато вървя, чета, пиша, ровя се из нета.. просто това ми се е преварнало като някакав навик .. :D ноо резултата е на лице.. коремните мусколи се свиват и всичко е ОК.. :grin:Пробвай без гълтане(може само пред хората :D )Ефекта според мен е същия.Коремните са ти помогнали,ти си се заблудила просто. .. възможно е и да има известна залуда .. :P но знам, че когато гълташ корема си мускулите се свиват .. а коремните преси са си класика .. по ефикасен метод от тях няма ..

LifeFitness0
06-03-2010, 19:54
.. аз лично си реших този проблем и чрез коремни преси, но най-вече чрез гълтане на корема по всяко време.. когато вървя, чета, пиша, ровя се из нета.. просто това ми се е преварнало като някакав навик .. :D ноо резултата е на лице.. коремните мусколи се свиват и всичко е ОК.. :grin:Пробвай без гълтане(може само пред хората :D )Ефекта според мен е същия.Коремните са ти помогнали,ти си се заблудила просто. .. възможно е и да има известна залуда .. :P но знам, че когато гълташ корема си мускулите се свиват .. а коремните преси са си класика .. по ефикасен метод от тях няма ..И като се свият мускулите как топиш мазнинките около тях?Мускула просто е свит. :)

Sstrawberry
06-03-2010, 19:58
.. аз лично си реших този проблем и чрез коремни преси, но най-вече чрез гълтане на корема по всяко време.. когато вървя, чета, пиша, ровя се из нета.. просто това ми се е преварнало като някакав навик .. :D ноо резултата е на лице.. коремните мусколи се свиват и всичко е ОК.. :grin:Пробвай без гълтане(може само пред хората :D )Ефекта според мен е същия.Коремните са ти помогнали,ти си се заблудила просто. .. възможно е и да има известна залуда .. :P но знам, че когато гълташ корема си мускулите се свиват .. а коремните преси са си класика .. по ефикасен метод от тях няма ..И като се свият мускулите как топиш мазнинките около тях?Мускула просто е свит. :) 8-) хммм даа.. не се бях замисляла.. определено имаш право.. 8-) ееее нищо аз си се ''кефа'' да си го гълтам (корема) и тва си е .. 8-)

foreverr
06-03-2010, 21:12
Коремни преси + кардио тренировки.Но коремните преси да не замеш да правиш по 50-100 и да мислиш, че ще има едект.Трябва по повече и трябва да минат поне 3 месеца за да има видим резултат.

johnnydepp
06-05-2010, 11:36
http://vbox7.com/play:c500421d
^^ на мен ми помогна.. но също така намалих малко храната.. :P

BlackkStar
06-05-2010, 12:30
http://vbox7.com/play:c500421d
^^ на мен ми помогна.. но също така намалих малко храната.. :P

Може ли малко повече информация да дадеш, че и аз сега тези правя? ЗА колко време се забелязва ефект, как по-тчно се храни, само тези упражнения ли прави? Всяка допълнителна информация ще ми е от полза. :) БЛагодаря ти предварително.

LifeFitness0
06-05-2010, 14:59
http://vbox7.com/play:c500421d
^^ на мен ми помогна.. но също така намалих малко храната.. :P

Може ли малко повече информация да дадеш, че и аз сега тези правя? ЗА колко време се забелязва ефект, как по-тчно се храни, само тези упражнения ли прави? Всяка допълнителна информация ще ми е от полза. :) БЛагодаря ти предварително.Може и тези http://vbox7.com/play:a0e0923c .И двете са много ефективни.А колко често да ги правиш съм написал по-горе(или на 1ва страница)И за двете важи,те са почти еднакви.А резултат има след 1 месец(видимият) :)

VinDiesel
06-05-2010, 17:00
Най-простия и бърз начин е:
-Мажеш си корема с лусьон за тяло,мляко или някакъв крем за суха кожа.
-Найлон ,който да сложиш на намазания с горните неща корем.
-Шушлеково горнище от анцунг.
И така правиш 5 6 серии по колкото можеш коремни преси.
Почивките между серии 2 3 мин.

Така мазнините по корема се топят най-лесно и бързо.

Успех
8)

LifeFitness0
06-05-2010, 17:34
Най-простия и бърз начин е:
-Найлон ,който да сложиш на намазания с горните неща корем.Това уврежда черният дроб за това е НЕ трябва да се прави.А и сваляш само вода която после изпиваш.Също така излзиат пъпки по корема....
Направете си сметка преди да "хитрувате"...

VinDiesel
06-05-2010, 21:00
Виж ся ...
Найлона не го държиш 1 2 дена ,за да ти излезнат пъпки.
Другото което е ,като се потиш и си с найлон ,и шушлек ,не сваляш само вода.

therichbitch
06-05-2010, 22:02
с какво ли да си стегна корема, мхммм.... коремни преси?!

вие още малко ще искате някой да ви придружава до тоалетната, за какво само бълвате малоумни теми

YakUZa777
06-05-2010, 22:03
Това на снимката твойте цици ли са ?



И за 2ри път днес: Тялото отслабва първо където е било най - слабо и обратно, качва там където не ти трябва.

johnnydepp
06-08-2010, 12:37
http://vbox7.com/play:c500421d
^^ на мен ми помогна.. но също така намалих малко храната.. :P

Може ли малко повече информация да дадеш, че и аз сега тези правя? ЗА колко време се забелязва ефект, как по-тчно се храни, само тези упражнения ли прави? Всяка допълнителна информация ще ми е от полза. :) БЛагодаря ти предварително.Може и тези http://vbox7.com/play:a0e0923c .И двете са много ефективни.А колко често да ги правиш съм написал по-горе(или на 1ва страница)И за двете важи,те са почти еднакви.А резултат има след 1 месец(видимият) :)




да, и двете са ефикасни зависи - ако искаш бърз ефект може да ги правиш 3 пъ ти дневно - сутрин, обед и вечер.. аз ги правя от 3 месеца някаде и има голям ефект..
а относно храната, ако спортуваш много не ти пречи да ядеш каквото ти се яде, но аз ти препоръчвам да намалиш храните с консерванти и въглехидрати
ето това може да ти е от полза ---> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=142927 :) :)

VinDiesel
06-08-2010, 15:57
Това на снимката твойте цици ли са ?



Да