PDA

View Full Version : Може ли съвет...



DoubtAboutIt
06-03-2010, 21:11
Здравейте, аз съм нов в сайта и това е първият ми пост както виждате такаа, значи щом се реших да вляза в сайт и да искам съвет за едно момиче означава че много съм я закъсал... Тъй по темата, запознах се с едно момиче, отначало ми допадаше после стана нещото влюбих се, както никога до сега обаче имаме проблем тя неиска засега да сме заедно защото станахме много добри приятели, даже най-добри всеки ден заедно,в едно училище учим абе много добри...и се страхува да не ме загуби като приятел... и тя ме обича много пъти ми е го показвала и казвала но дотам, незнам ако имате някой съвет или идея примерно ще съм благодарен... :?

SemperFidelis
06-03-2010, 21:38
От вас двамата зависи, това не е задача или съчинение, с което някой да ти помогне и да ти даде насоки. Защото може да се получи така, че да съжаляваш много и ще те е яд, че си послушал непознати. Седнете поговорете и се разберете.

filmimilmi
06-03-2010, 21:55
Съжалявам, но тя вече те е отрязала. Казала ти го е по тънкия начин, за да не те засегне, а ти си хлътнал до уши и отказваш да приемеш истината. Още по-лошото е, че си закъснял с обясненията и сега си в графата "приятели". От там вариантите са два. Да продължил да се мъчиш тествайки търпението си, което няма да те доведе до никъде и второ - тя да дори да не пожелае да запази приятелството ви защото вече е разбрала, че през цялото това време си си представял как и бъркаш в гащите... Все пак не е изключено да стане някакво изключение и изходът от ситуацията да се окаже щастлив като по някаква случайност я спасиш от това да я блъсне кола например и станеш такъв герой в нейните очи, че чак да не може да ти устои, но... Приеми, че следващия път трябва да си следваш целта от самото начало и да не допускаш същия развой на събитията. Ако харесваш някое момиче, то трябва да е наясно с това още от рано. :)

DoubtAboutIt
06-03-2010, 22:09
Вторият пример не ми хареса..найстина много е красива,обаче през цялото време да съм искал да и бръкна в гащичките :-D както и да е ще поговоря с нея дано още има шанс помежду ни.. нещата не са толкова сложни,обстоятелствата ги правят такива...

DevilWish
06-04-2010, 11:18
Тя те е одрязала.Това е просто начин за извинение ;)

zvQr_nO_s_ChAr
06-04-2010, 11:46
От вас двамата зависи, това не е задача или съчинение, с което някой да ти помогне и да ти даде насоки. Защото може да се получи така, че да съжаляваш много и ще те е яд, че си послушал непознати. Седнете поговорете и се разберете.

+1

soul1199
06-04-2010, 20:34
ще трябва да се примириш

stelSs21
06-04-2010, 20:39
На нейно място и аз може би бих постъпила по същия начин.Опитай се и ти да запазиш приятелството помежду ви. :)

Foreverbg
06-04-2010, 20:47
При мене е почти същата ситуация. Най-добре да си останете приятели. Дано ни се усмихне късмета ...

w0lf
06-04-2010, 20:47
заеби брат само ще си чупиш главата
или уреди някой приятел да се опита да я блъсне с кола а ти да я спасиш :lol:

stelSs21
06-04-2010, 21:14
заеби брат само ще си чупиш главата
или уреди някой приятел да се опита да я блъсне с кола а ти да я спасиш :lol:

:D :D :D :razz: :razz:

ScarletBite
06-04-2010, 21:16
Ихиии, сладури! :-)

peace94
06-05-2010, 14:29
заеби брат само ще си чупиш главата
или уреди някой приятел да се опита да я блъсне с кола а ти да я спасиш :lol:

Недейте да давате такива съвети!!! Може да се върже сериозно. Че аз имах един такъв познат... не е работа направо :lol:

SmilezZz
06-05-2010, 14:45
Тя наистина те е отрязала по най-"лекия" начин..Най-добре е да си намериш друга..На сила хубост не става..Щом не иска,няма смисъл да я тормозиш с това..Останете си добри приятели,поговорете си пак по различни теми,но не се надявай на нещо повече от това

BlueFace
06-05-2010, 15:11
Направо се побърквам ,като чета толкова неграмотно написани постове :?

По темата: Имаше няколко хубави съвета по-горе :)