PDA

View Full Version : Чуденка с момчета



ren
06-04-2010, 08:16
Малко тъпа тема.Объркана съм писах и в други сайтове,но не ми публикуват темите(историите).Така започвам аз съм момиче на 15 години от малко градче.От началото на годината има едно момче от по-големите класове, което започна да ме харесва и да ми прави комплименти че съм хубава и така нататък.Когато говорех с някой и той се месеше в разговора ни.Аз тогава харесвах друго момче и не го забелязвах въобще този чак сега се сещам за тези неща,тогава не са ми правили впечетление :oops: Постоянно минаваше с приятеля си през мойта стая и ми се усмихваха и си говорха нещо за мен идваше до стята да ми каже ,,Здравей" и такива дребни неща.По едно време спря да ми обръща внимание,когато минавах не ме поглеждаше даже.Сега нещата почнаха пак да стават като преди идва при мен говори ми,гледа ме влюбено(може би).И ето я и чуденката ми .най-добрия му приятел когато минавам покрай стаята му ми подвиква някви неща(хубави неща)дори ми искаше скайп,фейсбук...но аз не си ги дадох по незнайна причина :smt087 и сега като минавам покрай тях и хората му от класа започват да му правят намеци за мен(на тоя първия споменат)ОФф и се чудя и не мога да разбера кой от двамата ме харесва(ако въобще може да се нарече харесване) и двамата са страшно хубави и готини и незнам какво да направя как да им покажа че искам да стане нещо повече между нас и кой от двамата има симпатия към мен и на кой да си покажа чувствата.дали единият не помага на другия или ? Пф не мога да ги разбера.аз си мисля, че тоя втория ме харесва,а приятеля му понеже е по-нахалничък му помага и може би съм му симпатична и затова ми е правил комплименти (и не е длъжно да ме харесва)щото тоя втория ме гледа по много странен начин и прави всичко възможно да има някакъв контакт с мен .Съжалявам че ви занимавам с глупостите ми,но мен ме вълнуват тези неща и търся и друго мнение по въпроса!Мерси на тези,които са го прочели и сори ако има правописни грешки. :)
поздрави и целувки :Ели :-)

Tempest
06-04-2010, 08:23
ъмм... най-добре преди да бързаш... обмисли какво искаш, кого искаш и тогава си помисли пак заслужава ли си :) Колкото и да се закачат с тебе, може да е просто закачка, да не излезеш после ти кривата... избери си единия и шибай... естествено не чрез "онче бонче"...

fenastz
06-04-2010, 08:31
Откликни на ентусиазма им и нека най-добрият спечели ! 8-)

radeberger
06-04-2010, 08:38
А ти , кой от двамата харесваш ???

ren
06-04-2010, 08:43
еми аз не ги познавам добре и незнам кой харесвам и двамата си имат хубави и лоши черти и двамата ме кефят,не мога да кажа кой повече .

SisinkaS
06-04-2010, 09:15
Еми говори с тях по-често, опознай ги и двамата преди да действаш.Така ще разбереш кой е с симпатиите, а и ще уточниш твойте към кого са насочени. Ееххх.... как искам и аз да съм в 7-8кл. голямо шоу беше :-# 8-)

Vanish
06-04-2010, 09:47
и на кой да си покажа чувствата.

Ти и към двамата ли имаш чувства?

ren
06-04-2010, 09:59
...

Vanish
06-04-2010, 10:01
http://blog.zzkey.kiev.ua/wp-content/uploads/2009/10/fffuuuuuuuuu.jpg

MaLkaTa_LaDy
06-04-2010, 10:31
Не настоявам, че съм права, но е много възможно просто да си внушаваш. Не ги познаваш - не знаеш какви са - няма как да ги харесваш. Съжалявам, но си объркано лапе [нищо, че си на моите години], жадуващо внимание.

DevilWish
06-04-2010, 10:54
Не настоявам, че съм права, но е много възможно просто да си внушаваш. Не ги познаваш - не знаеш какви са - няма как да ги харесваш. Съжалявам, но си объркано лапе [нищо, че си на моите години], жадуващо внимание.
Може да ги харесва и без да ги познава, но става въпрос, че с този ,които тръгва трябва да има по-дълбоки чувства.А щом двама я привличат тези чувства липсват.
Така че остави ги и двамата.Закачайте се, но до там.

Kukumqvka
06-04-2010, 11:04
Абе вие за това ли ходите на училище? 8-)

Според мен не е чак харесване,а просто закачане.

AniBG
06-04-2010, 11:15
Ами, ти можеш да ги харесваш външно, но не ги познаваш достатъчно добре вътрешно! Най-добре ги опознай малко повечко, говори с тях по-често и т.н. Харесването не трябва само да е на външният облик, а и на характера и т.н. :-o Недей да бързаш, нямаш спешна работа! Освен това никой не те притиска или кара да харесваш единия 8-)

filmimilmi
06-04-2010, 11:39
Щом си толкова ухажвана, всеки ще ти пусне. Ти само си избери кой от двамата. :)

zvQr_nO_s_ChAr
06-04-2010, 11:40
Откликни на ентусиазма им и нека най-добрият спечели ! 8-)

+1 :lol: :lol: :lol:

pisety000
06-04-2010, 17:10
Обедена съм че приятеля му не те харесва.Просто въпросното момче за което говориш е накарал приятеля си той да ти иска фусбук и т.н. тъй като може да го е срам.Момчето за което говориш че те закача те харесва със сигурност..но приятеля му едвали! Ясно е че го кара да ти казва хубави неща за да види как ще реагираш.

ren
06-04-2010, 20:11
....

ren
06-04-2010, 20:45
и какъв е смисъла на тези закачки(ако е просто това) май никакъв !?

w0lf
06-04-2010, 21:22
ми занимават се хората

BladeOfMySoul
06-04-2010, 22:04
Не настоявам, че съм права, но е много възможно просто да си внушаваш. Не ги познаваш - не знаеш какви са - няма как да ги харесваш. Съжалявам, но си объркано лапе [нищо, че си на моите години], жадуващо внимание.
Може да ги харесва и без да ги познава, но става въпрос, че с този ,които тръгва трябва да има по-дълбоки чувства.А щом двама я привличат тези чувства липсват.
Така че остави ги и двамата.Закачайте се, но до там.

Те се градят, дори и да липсват в началото може да се появят в по-късен период, но за тази цел е нужно повече от просто "подвиквания".
Сългасна съм с "MaLkaTa_LaDy".

ren
06-05-2010, 11:01
Те се градят, дори и да липсват в началото може да се появят в по-късен период, но за тази цел е нужно повече от просто "подвиквания".
Сългасна съм с "MaLkaTa_LaDy".

еми то така се започва,пък и кво повече да направят като виждат,че аз не показвам с нищо че ме кефят може би само с погледа (ако могат да го разберат де :-D )

ren
06-05-2010, 16:39
:)

ren
06-05-2010, 20:35
Tа въпроса ми е кой от двамата ме харесва и въобще дали ме харесва или просто нямат кво да правят и се закачат с мен,защото съм им симпатична???искам и други мнения :-)

mArMaLaDkA
06-05-2010, 23:09
Пусни им и на двамата, че да не се чувства единия от двамата дискриминиран.

ScarletBite
06-06-2010, 01:18
Откликни на ентусиазма им и нека най-добрият спечели ! 8-)

+1 :lol: :lol: :lol:
:lol:
Флирт да има!

ren
06-06-2010, 14:09
други мнения по въпроса ?!? :)

valdesbg
06-06-2010, 14:12
други мнения по въпроса ?!? :)

За вноса и износа на магданоза ли?

ren
06-06-2010, 15:09
други мнения по въпроса ?!? :)

За вноса и износа на магданоза ли?
да точно как позна ?

valdesbg
06-06-2010, 15:12
Ми случва ми се от време на време :)

Според мен се закачат с теб :)

ren
06-06-2010, 15:14
Ми случва ми се от време на време :)

Според мен се закачат с теб :)
за кво се закачат с мен ?

ren
06-06-2010, 15:17
Ми случва ми се от време на време :)

Според мен се закачат с теб :)
за кво се закачат с мен ?

ren
06-06-2010, 15:17
Ми случва ми се от време на време :)

Според мен се закачат с теб :)
за кво се закачат с мен ? цяла учебна година не им ли писна вече :?

valdesbg
06-06-2010, 15:18
Tа въпроса ми е кой от двамата ме харесва и въобще дали ме харесва или просто нямат кво да правят и се закачат с мен,защото съм им симпатична???искам и други мнения :-)


Според мен се закачат с теб :)

justwondering
06-06-2010, 15:25
Според мен момчето те харесва, а приятелят му не. Или се закачат с теб, защото- си малка, сладка и симпатична. Харесва им и не е ангажиращо. :) Не разбирам как някой може да харесва двама души едновременно, според мен трябва да ги опознаеш без да признаваш на никого още, а чак когато си наясно с това кой харесваш повече- тогава признай. :)

ren
06-06-2010, 16:17
Според мен момчето те харесва, а приятелят му не. Или се закачат с теб, защото- си малка, сладка и симпатична. Харесва им и не е ангажиращо. :) Не разбирам как някой може да харесва двама души едновременно, според мен трябва да ги опознаеш без да признаваш на никого още, а чак когато си наясно с това кой харесваш повече- тогава признай. :)

не е точно харесване,по-скоро имам някаква симпатия и към двамата и искам да стана близка с тях ако може и с двамата 8-) бих се радвала ако това подвикване/закачане прерастне ПОНЕ в приятелство. :o( дай боже в нещо повече)обаче незнам как и на кого да отговоря на жестовете единият действа направо без да увърта,а другия постоянно се опитва да е близо до мен и да ме заговори за нещо и незнам как да подходя/отговоря за да не сбъркам

umri
06-06-2010, 16:48
Искат да ти правят тройно отделение. :lol:

ren
06-06-2010, 16:58
Искат да ти правят тройно отделение. :lol:
стига си се бъзикал питам сериозно

fUcKsMiLe
06-06-2010, 19:18
Пишете по скайп .. фейсбук .. така е по лесно и по често ще има за какво да си говорите, ще се опознаете, ако те поканят ще излизате .. не пускай още на нито един от двамата .. ;) Просто стани близка с двамата и ако имаш чувства намеквай .. дано да се усетят .. :D

П.С. На колко са тези момчета :lol: ?

ren
06-06-2010, 20:00
Пишете по скайп .. фейсбук .. така е по лесно и по често ще има за какво да си говорите, ще се опознаете, ако те поканят ще излизате .. не пускай още на нито един от двамата .. ;) Просто стани близка с двамата и ако имаш чувства намеквай .. дано да се усетят .. :D

П.С. На колко са тези момчета :lol: ?
нямам им скайповете пък и ми е тъпо по скайп да си пиша
на 16/17 са нямах намерения да им пускам още хахах не се притеснявайте :o

ren
06-06-2010, 20:40
какво значение има на колко са ?

valdesbg
06-06-2010, 20:44
Е че има огромно значение. Ако са колкото теб - значи са с доста по малко акъл, значи са супер предвидими и ясни.

А ако са по-големи..значи са доста ограничени/отчаяни/комплексирани. И пак ще значи че са предвидими.(тук не питай защо по никой параграф. Не ми се обяснява)

Значението е че ще знаем какви хора съставляват обркъжението ти :)

ren
06-06-2010, 20:48
защо да са ограничени,отчаяни и комплексирани ???? :shock:

valdesbg
06-06-2010, 20:50
Казах ти да не питаш бе. Ей... ако наопаки ще правиш нещата - не ми давай 5к $ :)

FreakBitch
06-06-2010, 20:50
.. хм.. въпрос, за да мога по-добре да преценя нещата :oops:
на външен вид как си? тяло? лице? има ли много момчета, които да се въртят около теб? + това: имала ли си сериозна връзка до сега?
:oops:

пс: обичам да задавам въпроси^^

ren
06-06-2010, 20:58
еми добре съм с външния вид и в тяло съм си добре,но има какво да се иска още :) еми чак много определено не са 6/7 най-много по-сериозни кандидати.мойте връзки не са много сериозни .

ren
06-06-2010, 21:01
Казах ти да не питаш бе. Ей... ако наопаки ще правиш нещата - не ми давай 5к $ :)

да не питам защото и ти незнаеш защо за това ли :-D ,просто реши да ги обидиш без да ги познаваш и без причина ?

FreakBitch
06-06-2010, 21:44
закачат се момчетата, закачат се (sun)^^ и все пак доста добри връзки започват само от ''закачки'' .. опитай се да ги опознаеш.. пък може да излезе нещо с един от двамата (в по-добър случай и с двамата, а в най-добрия може да се намеси и трети 8-) ) Успех! :-)

valdesbg
06-06-2010, 21:57
Авторке - Щото не ми се пише един чаршф психология, който ще отречеш с лека ръка, защото не го разбираш/не ти харесва/не ти изнася да е верен.

Обаче интересното е че тръгваш да ги защитаваш на секундата ако някой ги докосне. Ама ти.. нищо не правиш за тях иначе (:

И явно са по големи от теб.

umri
06-06-2010, 23:41
Искат да ти правят тройно отделение. :lol:
стига си се бъзикал питам сериозно
Ти пък защо реши, че не съм сериозен? Сериозно обмисли тоя вариант.
А сега... ти как искаш ние тука професорите да ти кажем с точност какво искат тези момчета, кое от тях те харесва и на кое от 2те му е по-голяма лангата? Нито познаваме теб, нито тях, нито конкретните ситуации, дори възрастта им не казваш. Според мен ти си си наумила нещо и го търсиш в някой от тези коментари, за да затвърдиш сигурността в това, което мислиш. Ти не искаш обективни, реални и безпристрастни отговори, а просто нещо, което да се нагоди на желанието ти. Както по-горе казаха, че явно са тъпи. Еми да... тъпи са. От това, което ти даваш като информация: "казва ми, че съм хубава", после пък" усмихва ми се, докато минава по коридорите с приятеля си". От тези неща, аз си правя извода, че това момче е девствено, несигурно, без подход, не предприема действие, а чака резултат. Тези усмивки и подминаваници по коридорите са за 4-5-6 клас. 16-17 годишните момчета би трябвало, ако си харесат момиче да отидат и да я заговорят, искат телефона, канят на разходка/кафе. Това се нарича предприемане на ДЕЙСТВИЕ, останалото е несигурност и детски фантазии, които при по-голямата част от момчетата остава до старини.

Едва ли си разбрала нещо от това, което се опитах да обясня, но някой ден.. след няколко години може и да разбереш.

valdes какво се занимаваш. То тва как да разбере. Търси внимание... Викам ти какво се занимаваш, пък аз още повече. Ще разбере някой ден.

justwondering
06-07-2010, 11:34
Според мен момчето те харесва, а приятелят му не. Или се закачат с теб, защото- си малка, сладка и симпатична. Харесва им и не е ангажиращо. :) Не разбирам как някой може да харесва двама души едновременно, според мен трябва да ги опознаеш без да признаваш на никого още, а чак когато си наясно с това кой харесваш повече- тогава признай. :)

не е точно харесване,по-скоро имам някаква симпатия и към двамата и искам да стана близка с тях ако може и с двамата 8-) бих се радвала ако това подвикване/закачане прерастне ПОНЕ в приятелство. :o( дай боже в нещо повече)обаче незнам как и на кого да отговоря на жестовете единият действа направо без да увърта,а другия постоянно се опитва да е близо до мен и да ме заговори за нещо и незнам как да подходя/отговоря за да не сбъркам

Аз бих избрала втория (дето постоянно се опитва да е близо до теб и да те заговори) просто защото така, както го казваш, той е по-срамежлив или пък те харесва повече. И в двата случая е добре. Когато решиш кого искаш, просто поеми инициативата, отиди и го заговори, покани го да излезете, като не искаш да говорите по скайп и така. :)

kotenceto24
06-07-2010, 12:07
Това е нещо като тест.Може да ви се струва малко тъпо,но е истина-збъдва се повярвайте ми!


1.Напиши името на човек от срещуположния пол
2.Кой е любимият ти цвят от тези:
жълт,черен,червен,син или зелен?
3.Първият ти инициял
4.Месецът ти на раждане?
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
6.Напише името на човека от същия пол като теб
7.Любимото ти число?
8.Калифорния или Флорида?
9.Кое харесваш повиче:езеро или океан?
10.Напиши желание


1.Това е името на човека,в който наистина си влюбен
2.Ако си избрала.................
червено-ти си жив и изпълнен с любов
черно-ти си скромен и агресивен
зелено-твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие
син-ти си човек със спонтанен характер
жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е
А-К-имаш много приятели и любов в живота си
Л-Р-опитваш се да се наслаждаваш на живота и любовтати скоро ще раэцъфти
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден през
Януари-Март-годината ще е добра и ще разбереш,че си се влюбил в човек,който не си очаквал
АПРИЛ-ЮНИ-ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
ЮЛИ-СЕПТЕМВРИ-ще имаш незабравима година с много проблеми
ОКТОМВРИ-ДЕКЕМВРИ-годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш............
ЧЕРНО-живота ти ще тръгне в различна посока,ще имаш много промени но посли ще се радваш на тях
БЯЛО-ще намериш приятел,който ще ти се доверява ще направи всичко това но може и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.Това е броя на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш.......
КАЛИФОРНИЯ-обичаш приключенията
ФЛОРИДА-романтична душа си
9.Ако избереш..............
ЕЗЕРО-верен си на приятелите си,но си малко разсеян
ОКЕАН-ти си спонтанен и обичаш места с хора
10.Желанието ти ще се сбъдне,ако пуснеш това в друг форум в рамките на 1 час

ren
06-07-2010, 15:32
Искат да ти правят тройно отделение. :lol:
стига си се бъзикал питам сериозно
Ти пък защо реши, че не съм сериозен? Сериозно обмисли тоя вариант.
А сега... ти как искаш ние тука професорите да ти кажем с точност какво искат тези момчета, кое от тях те харесва и на кое от 2те му е по-голяма лангата? Нито познаваме теб, нито тях, нито конкретните ситуации, дори възрастта им не казваш. Според мен ти си си наумила нещо и го търсиш в някой от тези коментари, за да затвърдиш сигурността в това, което мислиш. Ти не искаш обективни, реални и безпристрастни отговори, а просто нещо, което да се нагоди на желанието ти. Както по-горе казаха, че явно са тъпи. Еми да... тъпи са. От това, което ти даваш като информация: "казва ми, че съм хубава", после пък" усмихва ми се, докато минава по коридорите с приятеля си". От тези неща, аз си правя извода, че това момче е девствено, несигурно, без подход, не предприема действие, а чака резултат. Тези усмивки и подминаваници по коридорите са за 4-5-6 клас. 16-17 годишните момчета би трябвало, ако си харесат момиче да отидат и да я заговорят, искат телефона, канят на разходка/кафе. Това се нарича предприемане на ДЕЙСТВИЕ, останалото е несигурност и детски фантазии, които при по-голямата част от момчетата остава до старини.

Едва ли си разбрала нещо от това, което се опитах да обясня, но някой ден.. след няколко години може и да разбереш.

valdes какво се занимаваш. То тва как да разбере. Търси внимание... Викам ти какво се занимаваш, пък аз още повече. Ще разбере някой ден.
Mерси за отделеното време че написа този ГОЛЯМ коментар,мерси и не са ми нужни години за да го разбера,разбрах го спокойно и наистина има доста вярни неща :oops: за жалост ... и не търся внимание :-)

ren
06-08-2010, 11:49
Авторке - Щото не ми се пише един чаршф психология, който ще отречеш с лека ръка, защото не го разбираш/не ти харесва/не ти изнася да е верен.

Обаче интересното е че тръгваш да ги защитаваш на секундата ако някой ги докосне. Ама ти.. нищо не правиш за тях иначе (:

И явно са по големи от теб.
не ме познаваш не знаеш какво ще направя така че ...аз не мога да отричам истината не съм такава !!! :)Благодаря на всички писали в темата :-)

ren
06-08-2010, 17:04
пишете,ако имате мнение по въпросите ми.(дали имат някакъв интерес към мен и ако да кой от двамата според вас ? :) )

w0lf
06-08-2010, 20:43
Така и не разбрах откъде, аджеба, ние ще имаме понятие кво се случва в кратуните им.

ren
06-09-2010, 14:11
еми по горе съм написала как се държат и искам да чуя вашето мнение вие как разбирате това държание и т.н

ren
06-09-2010, 15:44
днес го прегърнах тоя втория докато беше в гръб и той се обърна и ми се усмихна :grin: много е готинннннннн

ren
06-10-2010, 18:07
:grin: :grin: :grin:

Wwwooow
09-29-2010, 14:19
aaa taka obicham, kogato vsi4ko svurshva dobre sorry za kirlicata