PDA

View Full Version : оф деа пак пускам тема :D



awerw
06-04-2010, 09:42
Начи вече съм слаб кат клечка напрао и пак няям плочки само най-горния ред се личат надолу немоа сляза това е ако може някой да ми каже нещо по специално дет да прая :D

ZipFail
06-04-2010, 10:10
Яж месо.

awerw
06-04-2010, 10:12
нещо друго :D

ZipFail
06-04-2010, 10:18
Стой си без плочки и се кефи 8-)

awerw
06-04-2010, 10:20
Яхууууууууу :grin:

awerw
06-04-2010, 10:28
а като за мен нещо 8-)

Myrth
06-04-2010, 10:30
Искам само да кажа колко съжалявам, че си направих труда да ти отговарям в други теми. От теб човек няма да стане.

awerw
06-04-2010, 10:44
ее ок ае затварям темата :D

awerw
06-04-2010, 11:08
http://prikachi.com/files/1632995y.jpg
уж се личи някъф 2ри ред ама като съм прав няя нш тряя се стегна :?

lubomirky
06-04-2010, 11:09
к'во си личи ? аз виждам некъв дебел, неуформен корем.

JackSparrow
06-04-2010, 12:58
к'во си личи ? аз виждам некъв дебел, неуформен корем.

+1... :?

awerw
06-04-2010, 13:05
значи не виждаш добре :razz: чоек аз ти каам че ребрата ми се броят той за ко ми разпрая

lubomirky
06-04-2010, 13:50
значи не виждаш добре :razz: чоек аз ти каам че ребрата ми се броят той за ко ми разпрая

еми ти пускаш снимка, на която се вижда това. на живо може и да е друго.

Nebezizvestniq
06-04-2010, 14:16
http://vbox7.com/play:83c93269 прави тази програма секи ден и за 1 месец ще изкараш 1-2 реда прочки и ше се пооформи корема ти, които видимо от снимката не е оформен изобщо...
правиш програмата като не забравяш и да ядеш както трябва и кактово трябва за това няма да говора.За да ти изленат прочките не трябва да си слаб а да имаш прочки според мен ...т.е да имаш по са ти по развити коремните мусколи

YakUZa777
06-04-2010, 15:23
Не разбра ли, че плочки е яко като си 80 кг, какъв е смисъла от тея плочки като си 40кг ...

DaemonBoy
06-04-2010, 16:04
Ох горкото заблудено момченце, не си хапва месце и така става.... :lol:

awerw
06-04-2010, 16:30
аве месо няма и да вкусна :(

DaemonBoy
06-04-2010, 17:11
Ем стой недооформен тогава :lol:

Chacho
06-04-2010, 17:50
От тази снимка нищо не се разбира, снимай се прав. Под прав имам впредвид и да си изправиш гръбначния стълб. Дали ще си личат плочките ти доста зависи от това каква светлина пада върху теб, поел ли си или си издишал въздуха, стегнал ли си или не си корема, каква поза си заел и др. За да имаш плочки, освен че почти не трябва да има мазнини над тях, трябва все пак и да ги изградиш. Без мускули няма да стане номера.

Bimmer
06-04-2010, 17:54
Начи вече съм слаб кат клечка напрао и пак няям плочки само най-горния ред се личат надолу немоа сляза това е ако може някой да ми каже нещо по специално дет да прая :D
Ае пич с цялото ми уважение, ти не забеляза ли, че близките 10-15 теми са за тъпите плочки, които половината 'фешани' се мислят за много големи ако ги имат и от които никаква полза освен визуална нямаш?

awerw
06-04-2010, 19:34
Начи вече съм слаб кат клечка напрао и пак няям плочки само най-горния ред се личат надолу немоа сляза това е ако може някой да ми каже нещо по специално дет да прая :D
Ае пич с цялото ми уважение, ти не забеляза ли, че близките 10-15 теми са за тъпите плочки, които половината 'фешани' се мислят за много големи ако ги имат и от които никаква полза освен визуална нямаш?
ми то така ама ко съм се впрегнал в тая работа нз :-o

ZipFail
06-04-2010, 20:14
То видяхме, че дори и на това си неспособен :lol:

Myrth
06-05-2010, 06:54
Мене много ме кефи, че сам си пречи, казваме му какво да прави, даже в детайли, той решава, че не работи и пак пуска теми, накрая казва

ко съм се впрегнал в тая работа нз

.....

Момчетата ходят и тренират, даже грешно и въпреки това постигат резултати, а на тебе всичко ти е наготово написано, но по някаква неведома причина ти още се суетиш? Защо?

awerw
06-05-2010, 07:44
повече няма да пускам теми айде ще следвам указанията пък каквото стане

smeshnik
06-05-2010, 08:16
каквото стане хахахах
се едно ще те убият като ти казват как да тренираш

Chacho
06-05-2010, 10:33
повече няма да пускам теми айде ще следвам указанията пък каквото стане

Тренирай и се върни след 2 месеца. Ако си тренирал и ял що годе прилично ще има резултати.

ПС: Колкото повече пот, толкова по-добри резултати.

Everytime
06-07-2010, 19:08
http://prikachi.com/files/1632995y.jpg
уж се личи някъф 2ри ред ама като съм прав няя нш тряя се стегна :?

ти на тфа ли викаш плочки е :shock:

djoko
06-08-2010, 20:36
к'во си личи ? аз виждам некъв дебел, неуформен корем.
Мисля че пича е прав... по скоро си като неуформен чичко пиещ бира по цял ден.. :o

bybalazi
06-12-2010, 21:01
Начи вече съм слаб кат клечка напрао и пак няям плочки само най-горния ред се личат надолу немоа сляза това е ако може някой да ми каже нещо по специално дет да прая :D

Тия плочки не ти трябват .. достатачно е да нямаш шкембе ..освен ако не си решил да ставаш модел разбира се :) аз имам преса и само ми загрозява тялото ..

HHristov
06-13-2010, 14:12
Начи вече съм слаб кат клечка напрао и пак няям плочки само най-горния ред се личат надолу немоа сляза това е ако може някой да ми каже нещо по специално дет да прая :D

Тия плочки не ти трябват .. достатачно е да нямаш шкембе ..освен ако не си решил да ставаш модел разбира се :) аз имам преса и само ми загрозява тялото ..
"добър" отговор :D

vaseto0o
06-13-2010, 14:21
http://prikachi.com/files/1632995y.jpg
уж се личи някъф 2ри ред ама като съм прав няя нш тряя се стегна :?

ти на тфа ли викаш плочки е :shock:
На тва му викам плочкА 8-)
няма смисъл да си 40 кила и да имаш плочки, стани 70-80-90 и тогава мисли за тея работи :D

DaemonBoy
06-13-2010, 14:42
Мойто момче не разбра ли че колкото и да не искаш трябва да направиш това което с колегите сме ти писали поне 10 пъти в миналите теми: ЯЖ МЕСО!

bybalazi
06-13-2010, 15:26
Начи вече съм слаб кат клечка напрао и пак няям плочки само най-горния ред се личат надолу немоа сляза това е ако може някой да ми каже нещо по специално дет да прая :D

Тия плочки не ти трябват .. достатачно е да нямаш шкембе ..освен ако не си решил да ставаш модел разбира се :) аз имам преса и само ми загрозява тялото ..
"добър" отговор :D

Ако те слуша тебе нема да стигне далече :) пресата последна се прави .. първо са по важните мускули

Myrth
06-13-2010, 16:16
Аха, значи мускулът, който придава стабилност на торса и вътрешните органи и участва като стабилизатор при повечето движения, не е важен, а другите мускули са по- от него.

ОК шефе, сигурно си прав.

HHristov
06-13-2010, 18:28
bybalazi, баницата е по-важна нали :)

bybalazi
06-13-2010, 19:17
bybalazi, баницата е по-важна нали :)

МНОГО ЯСНО преса праиш когато чистиш...не е ли си да го еа да излезнеш на плажа със 5 метра гръб и 2 метра ръка .. па да ти вида пресата тогава...

bybalazi
06-13-2010, 19:20
Аха, значи мускулът, който придава стабилност на торса и вътрешните органи и участва като стабилизатор при повечето движения, не е важен, а другите мускули са по- от него.

ОК шефе, сигурно си прав.

НЕ съм казал да не праите упражнения за корем ... правете колкото да не сте с отпуснати кореми .. тва ви стига не ви трябват некфи плочки пирамиди мускетари .. тва са лапешки истории ... Нали ги гледам у фитнеса НЕКВИ глистове ама иначе .. вижте ми пресата вижте вижте ... каква преса бе цифкааа бие по крушата с юмруци .. пръстите му влизат навътре .. ДЕЕБА ТИЯ МЕКИ КИТКИ ДЕЕБА!!!

Myrth
06-13-2010, 19:28
Споко тигре, не се вълнувай толкова.


Нали ги гледам у фитнеса НЕКВИ глистове ама иначе .. вижте ми пресата вижте вижте

Тука си е така, наистина, не споря.


не е ли си да го еа да излезнеш на плажа със 5 метра гръб и 2 метра ръка .. па да ти вида пресата тогава...

Ама и туй не е работа, човек. Тез размери сами по себе си нищо не значат, замазани говеда мене не ме впечатляват. Прилична маса + дълбок релеф е крайната цел, не трябва да се прави компромис с нито едното.

bybalazi
06-13-2010, 19:33
Споко тигре, не се вълнувай толкова.


Нали ги гледам у фитнеса НЕКВИ глистове ама иначе .. вижте ми пресата вижте вижте

Тука си е така, наистина, не споря.


не е ли си да го еа да излезнеш на плажа със 5 метра гръб и 2 метра ръка .. па да ти вида пресата тогава...

Ама и туй не е работа, човек. Тез размери сами по себе си нищо не значат, замазани говеда мене не ме впечатляват. Прилична маса + дълбок релеф е крайната цел, не трябва да се прави компромис с нито едното.

ТВА е единствения начин и възможно най бързия да направиш перфектонот тяло в най-малък период от време ... мисълта ми беше че мазно мазно ама е маса... нали .. като си си напраил масата почваш да чистиш и си става телцето ..ако си играеш да правиш всеки мускул отделно па преса па тва па онова ша си играааш 2642626732 години ...

kadishona
06-13-2010, 19:34
Начи вече съм слаб кат клечка напрао и пак няям плочки само най-горния ред се личат надолу немоа сляза това е ако може някой да ми каже нещо по специално дет да прая :D
Ае пич с цялото ми уважение, ти не забеляза ли, че близките 10-15 теми са за тъпите плочки, които половината 'фешани' се мислят за много големи ако ги имат и от които никаква полза освен визуална нямаш?Да верно, гледай ги, тъпите фешанчета имат плочки, а аз дето пия по 2 бири на ден щот съм голям гъзар нямам. Те тъпанарчетата си ги имат щот са некви хърбави, клечави, деба майка им деба :@ :@ :@


Tи ква друга ползва искаш бе приятел? Нали знаеш, че никой не прави коремни преси и не тича, само за да може сутринта да се изправи седнал по-бързо в леглото...

А колкото до приятеля с очилцата и готината прическа, ще му кажа първо да се подстриже, а после да отиде малко на лостове..

bybalazi
06-13-2010, 19:35
па и не може всички да сме мистър олимпия .. не съм казал че треа да сте исъънали на радиаторе ... или па да преливате вече от сланини .. тва не е спорт за всеки..

bybalazi
06-13-2010, 19:37
пресата е само за красота .. никва друга роля не играе .. тва е група от мускули която не ти върши работа освен ако не си решил да ставаш модел..

Myrth
06-13-2010, 20:23
В голяма заблуда си. Силен корем = силно тяло. Я кажи как ще правиш тежка военна преса без здрав корем? Добре знаеш и колко е важен корема в бойните спортове. Да не говоря за упражненията за по-напреднали на лостове - там ако нямаш железен корем увисваш.

А това с периода на маса и периода за чистене е най-голямата простотия евър, ако не си про. Повечето така и не стигат до релефа.

Пък и хубавите неща стават бавно.

bybalazi
06-13-2010, 20:32
В голяма заблуда си. Силен корем = силно тяло. Я кажи как ще правиш тежка военна преса без здрав корем? Добре знаеш и колко е важен корема в бойните спортове. Да не говоря за упражненията за по-напреднали на лостове - там ако нямаш железен корем увисваш.

А това с периода на маса и периода за чистене е най-голямата простотия евър, ако не си про. Повечето така и не стигат до релефа.

Пък и хубавите неща стават бавно.

http://img223.imageshack.us/i/dscf5072.jpg/
К'во .. опитваш се да ми кажеш че без преса няма перфеткното тяло така ли ??

ZipFail
06-13-2010, 20:32
пресата е само за красота .. никва друга роля не играе .. тва е група от мускули която не ти върши работа освен ако не си решил да ставаш модел..
Ако не вършеше работа нямаше да я имаме, сеш се ;)

Myrth
06-13-2010, 20:44
Да. Момчето има кофти телосложение и без това, мускулите не му стоят добре. Ако това за теб е перфектно тяло, значи имаме много различни разбирания.

Пресата дава завършен вид на торса.

И още по-важно - дава сила и стабилност. Само че за тебе тези неща не са от значение, за тебе важното е


5 метра гръб и 2 метра ръка

bybalazi
06-13-2010, 20:46
пресата е само за красота .. никва друга роля не играе .. тва е група от мускули която не ти върши работа освен ако не си решил да ставаш модел..
Ако не вършеше работа нямаше да я имаме, сеш се ;)

Вие я изкарахте таа преса най-важния мускул.. се едно като не отделям голямо внимание на корема не треа да хода на фитнес...

bybalazi
06-13-2010, 20:48
Да. Момчето има кофти телосложение и без това, мускулите не му стоят добре. Ако това за теб е перфектно тяло, значи имаме много различни разбирания.

Пресата дава завършен вид на торса.

И още по-важно - дава сила и стабилност. Само че за тебе тези неща не са от значение, за тебе важното е


5 метра гръб и 2 метра ръка

Да това за мен е перфектното тяло ако ще 1 аптека да е изпил харесва ми как изглежда ...

Myrth
06-13-2010, 20:50
Отказвам се :)
Успех, дано някой ден имаш такова тяло.

bybalazi
06-13-2010, 20:51
Отказвам се :)
Успех, дано някой ден имаш такова тяло.

Приятна вечер :)

ZipFail
06-13-2010, 21:08
В аптеката обаче черен дроб не продават.
А както и да изглеждаш, като се чувстваш като л**но, файда няма :)

yakuza_
06-13-2010, 21:36
В аптеката обаче черен дроб не продават.
А както и да изглеждаш, като се чувстваш като л**но, файда няма :)
В месарския на ъгъла продават :D А и като му гледам вратлето ... Далеч е от тази физика.

bybalazi
06-13-2010, 21:41
В аптеката обаче черен дроб не продават.
А както и да изглеждаш, като се чувстваш като л**но, файда няма :)
В месарския на ъгъла продават :D А и като му гледам вратлето ... Далеч е от тази физика.

Кво нещо намекваш ли ?? дай да ти вида "вратлето" па тогава пак ша говориме .. и поне си сложи твоя снимка на аватара ...

yakuza_
06-13-2010, 21:59
Аз не го намекнах, направо го натвърдих. И не виждам къде има правило което гласи: "За аватар се слага само собствена снимка".

Chacho
06-13-2010, 22:01
Брус Ли се е сцепил да тренира за корем, крушата я изкъртва.
Скот Адкинс има железна преса, ако ритне Рони Колман, бас ловя че човека ще го вкарат в болница.
Майкъл Джай Уайт, който е на аватара на yakuza също има доста здрава преса. Боксовата круша сигурно е подала жалба от него.
Майк Тайсън, точка.

Аз също не мисля, че са важни плочките, но е важно да са силни коремните мускули. Като качиш мазнини на пресата и ставаш по-бавен, пък за някой е важно да си не губят бързината. Макар че на тренировки има едно момче, което си има мазнини, но направо лети. Въпроса е да не станеш само мазнини.

А като се заговорихме за идеалната физика, пак ще спомена този от аватара на yakuza. Не отстъпва кой знае колко на момчето от снимката, но е доста по-хармонично развит.

go71n
06-13-2010, 22:19
bybalazi искам да видя твоя снимка гол! твърдиш,че ходиш на фитнес и претендираш,че си голям разбирач искам да видя какво си постигнал в фитнеса ( най-вероятно не само аз искам ) удостой ни с тази чест и прикачи снимка.

по темата - пресата е важна част от човешкото тяло, при удар в корема ако имаш здрава преса няма да ти изкарат въздуха. отделно,че придава завършен вид на тялото като визия и т.н

bybalazi
06-13-2010, 22:40
Аз не го намекнах, направо го натвърдих. И не виждам къде има правило което гласи: "За аватар се слага само собствена снимка".

Еми кво ми са плюнчиш на кожения тогава???Къде си тръгнал да пишеш ...седи си у гащите и кротувай

bybalazi
06-13-2010, 22:43
bybalazi искам да видя твоя снимка гол! твърдиш,че ходиш на фитнес и претендираш,че си голям разбирач искам да видя какво си постигнал в фитнеса ( най-вероятно не само аз искам ) удостой ни с тази чест и прикачи снимка.

по темата - пресата е важна част от човешкото тяло, при удар в корема ако имаш здрава преса няма да ти изкарат въздуха. отделно,че придава завършен вид на тялото като визия и т.н

По въпроса за снимките писах в друг раздел .. ако речете да ми помогнете да оправа проблема ще кача снимки .. продадох си компа .. снимките беха скрити на него .. направиха архив със тях и ми ги пратиха на лаптопа .. проблема е че като ги разархивирах и нищо...влизам в контрол панел - опции за папките - покажи скрити файлове.. и пак така цъках 300 пъти и нищо..Помогнете да си видя снимките и лесно ще кача .. тая на аватара ми бех я сложил на скайп и за тва е тука щото от там я свалих..иначче сичките други са скрити

bybalazi
06-13-2010, 22:46
Брус Ли се е сцепил да тренира за корем, крушата я изкъртва.
Скот Адкинс има железна преса, ако ритне Рони Колман, бас ловя че човека ще го вкарат в болница.
Майкъл Джай Уайт, който е на аватара на yakuza също има доста здрава преса. Боксовата круша сигурно е подала жалба от него.
Майк Тайсън, точка.

Аз също не мисля, че са важни плочките, но е важно да са силни коремните мускули. Като качиш мазнини на пресата и ставаш по-бавен, пък за някой е важно да си не губят бързината. Макар че на тренировки има едно момче, което си има мазнини, но направо лети. Въпроса е да не станеш само мазнини.

А като се заговорихме за идеалната физика, пак ще спомена този от аватара на yakuza. Не отстъпва кой знае колко на момчето от снимката, но е доста по-хармонично развит.

Жестоко се бъркашш...тия образи джет ли мет ли не са като културистите .. културистите тренират за да бъдат огромни тия индивиди дето споменаваш нямат такава цел...

Chacho
06-13-2010, 23:03
Брус Ли се е сцепил да тренира за корем, крушата я изкъртва.
Скот Адкинс има железна преса, ако ритне Рони Колман, бас ловя че човека ще го вкарат в болница.
Майкъл Джай Уайт, който е на аватара на yakuza също има доста здрава преса. Боксовата круша сигурно е подала жалба от него.
Майк Тайсън, точка.

Аз също не мисля, че са важни плочките, но е важно да са силни коремните мускули. Като качиш мазнини на пресата и ставаш по-бавен, пък за някой е важно да си не губят бързината. Макар че на тренировки има едно момче, което си има мазнини, но направо лети. Въпроса е да не станеш само мазнини.

А като се заговорихме за идеалната физика, пак ще спомена този от аватара на yakuza. Не отстъпва кой знае колко на момчето от снимката, но е доста по-хармонично развит.

Жестоко се бъркашш...тия образи джет ли мет ли не са като културистите .. културистите тренират за да бъдат огромни тия индивиди дето споменаваш нямат такава цел...

Вярно имат различни цели, но пък във форума не всички искат да са културисти. Повечето искат атлетично тяло. Културистите им трябва релефна преса за състезания. Абе в крайна сметка всеки с целите си.

go71n
06-13-2010, 23:55
bybalazi искам да видя твоя снимка гол! твърдиш,че ходиш на фитнес и претендираш,че си голям разбирач искам да видя какво си постигнал в фитнеса ( най-вероятно не само аз искам ) удостой ни с тази чест и прикачи снимка.

по темата - пресата е важна част от човешкото тяло, при удар в корема ако имаш здрава преса няма да ти изкарат въздуха. отделно,че придава завършен вид на тялото като визия и т.н

По въпроса за снимките писах в друг раздел .. ако речете да ми помогнете да оправа проблема ще кача снимки .. продадох си компа .. снимките беха скрити на него .. направиха архив със тях и ми ги пратиха на лаптопа .. проблема е че като ги разархивирах и нищо...влизам в контрол панел - опции за папките - покажи скрити файлове.. и пак така цъках 300 пъти и нищо..Помогнете да си видя снимките и лесно ще кача .. тая на аватара ми бех я сложил на скайп и за тва е тука щото от там я свалих..иначче сичките други са скрити

ами снимай се на ново ?! каде е проблема да си напраиш снимка + това лаптопите са с вградени камери ако нямаш апаратче съответно юсб и т.н ;]

kadishona
06-14-2010, 06:43
В голяма заблуда си. Силен корем = силно тяло. Я кажи как ще правиш тежка военна преса без здрав корем? Добре знаеш и колко е важен корема в бойните спортове. Да не говоря за упражненията за по-напреднали на лостове - там ако нямаш железен корем увисваш.

А това с периода на маса и периода за чистене е най-голямата простотия евър, ако не си про. Повечето така и не стигат до релефа.

Пък и хубавите неща стават бавно.И в крайна сметка се оказва че пак го правиш за да изглеждаш добре. 90% от хората тренират повече за да изглеждат добре, а не за да са физически добре. И тези 90% бая често ползват добавки/анаболи.
Упражненията които изискват корем, а не го тренират него са най вече "позьорски" ако мога така да се изразя. Т.е. може да се мине и без тях.

Не съм ти "контра" само да пиша глупости, а просто споменавам, че зависи от това, което всеки иска да направи с тялото си.

Myrth
06-14-2010, 10:25
Е всеки с целите си. И аз го правя за да изглеждам добре, то е смешно да се отрича. Разликата е, че аз тренирам груба сила на лостовете, както и ''позьорските'', както ти ги нарече, упражнения, а не работя за отделните мускулни групи по класическата билдърска схема. Тялото идва като страничен ефект. А интересното е, че макар и да не работя целенасочено по тялото, визуалният ефект е много по-сериозен, отколкото като тренирах преди по класическата схема.

Затова си и мисля, че за натуралния трениращ, функционалното трениране с лостове и щанги и по-добро от самоцелното помпане с куп изолиращи упражнения.