PDA

View Full Version : Тва нормално ли е?



Ospi
06-04-2010, 18:50
Нормално ли е когато отидеш на кафе с приятели да почнат да ти се ебават и да искат да те унижат(не ебаване като като на шега, а като те хванат да не искат да спрат)? Това е защото всички го правят или...
Ходил съм с братовчет ми и с други приятели, уважават ме. Тоест тея яките хора са ненормални, мутанти или на изчезване? Аз мисля, че е супер тъпо и никъде по кафета повече няма да ходя с тях. На вас също ли ви се ебават така?

LadyDi
06-04-2010, 18:51
Я им се разсърди и спри да им приказваш!

filmimilmi
06-04-2010, 18:59
Сам си го допуснал по някакъв начин. :) А ако им се разсърдиш и им правиш фасони нищо няма да се получи. Научи се или да се самоиронизираш или да им го връщаш на място.

SummerParty
06-04-2010, 19:06
Наистина сам си си го заслужил. След като не искаш да бъдеш унижаван, не излизай с такива хора. Не можеш да бъдеш приятел с тях. А пък ако не правиш нищо те ще продължават и ще те унижават още повече. По-добре сам, отколкото зле придружен. :)

babity
06-04-2010, 19:08
Постави ги на място!

jghgh
06-04-2010, 19:17
Вий пък малко солидарност няма ли.. :-o



Защитавай се.
Трябва да постигнеш едно определено ниво, при което не ти пука и не изглеждаш като раздразнена котка, защото има правопропорционална връзка между раздразнението ти и хъса, с който тези се заяждат с теб. Ако се пенявиш и си личи колко се обиждаш, тея много ще се надъхват и ще продължават.
Ако обаче ги затапваш на място с достатъчно самочувствие, показващо, че си готов да ги сринеш със земята, и говориш с убеждение, че ти си този, който ги превъзхожда, ефектът ще е само в твоя полза.
Трябва да знаеш, че дори само по начина, по който влизаш в едно помещение, е решаващ за това дали днес ще има ебавки или не.
Работи по собственото си самочувствие. Няма начин да си нещо по-низшо от тези, които те взимат на подбив, затова не позволявай майтапите на твой гръб да продължават.


Мога да ти препоръчам една книга "Самозащита с думи. Как да парираме простащината", като НЕ те съветвам толкова да следваш съветите в нея, колкото да разбереш по какъв начин да си изградиш "психологичен щит", сиреч - желязно самочувствие и увереност, с които да възспираш злобарите да ти се подиграват, и да излъчваш сигурност, която ще ти гарантира уважение и нормално отношение от познати и непознати. Сиреч - да се държиш нормално, да те възприемат нормално, а не като човек за подбив.

alexandr0v
06-04-2010, 19:37
Вий пък малко солидарност няма ли.. :-o
Няма за съжаление. Щом и модераторката го удари на ебавка...

eclipse06
06-04-2010, 19:38
Ако уважаваш себе си и другите ще те уважават. Точно това самоуважение ще им демонстрираш, като не допускаш да те засегнат и отгоаряш на място. Съвет: не падай на нивото им.

someonerandom
06-04-2010, 20:16
Вий пък малко солидарност няма ли.. :-o
Няма за съжаление. Щом и модераторката го удари на ебавка...
Модераторката е потребител,който може да трие/редактира мнения.За бановете не съм сигурен.Не е някакъв бог,който да гледаме под лупа и по чието поведение да се ръководим.Доводът ти е напълно безсмислен.
А по темата сякаш jghgh го е казал

Greennight
06-04-2010, 20:18
Не е нормално да те унижават :)

danibebi
06-04-2010, 20:32
Офф и при мене беше така преди. :? Ама говорих с повечето от тях (по-отделно) казах им,че ако пак се повтори тотално ще ги зарежа ии..вече не е така ;) и наистина ще го направя,ако пак прекалят.Или ги зарежи или ги посплаши малко с това.Ако поне малко са ти приятели,пък ще те потърсят.(ако евентуално ги зарежеш) ;)

Paramour
06-04-2010, 20:49
Нормално ли е когато отидеш на кафе с приятели да почнат да ти се ебават и да искат да те унижат(не ебаване като като на шега, а като те хванат да не искат да спрат)?...
Първо да ти кажа нещо: Хора, които те унижават НЕ са ти приятели!!
И защо ги търпиш изобщо?? Разкарай ги! А ако толкова много държиш на тях говори с тях и може и да спрат да те унижават. Но както и да е...ти си решаваш. Но според мен се махай от тях. Щом те унижават значи си правят кефа на твой гръб. Това ли би направил ти на своите приятели?

Ospi
06-04-2010, 20:57
Нормално ли е когато отидеш на кафе с приятели да почнат да ти се ебават и да искат да те унижат(не ебаване като като на шега, а като те хванат да не искат да спрат)?...
Първо да ти кажа нещо: Хора, които те унижават НЕ са ти приятели!!
И защо ги търпиш изобщо?? Разкарай ги! А ако толкова много държиш на тях говори с тях и може и да спрат да те унижават. Но както и да е...ти си решаваш. Но според мен се махай от тях. Щом те унижават значи си правят кефа на твой гръб. Това ли би направил ти на своите приятели?

Не, разбира се. Аз не съм от ебаващите се типове.

WaterLilly
06-04-2010, 21:05
Не, не е нормално. Зарежи ги. Problem solved. ;-)

TheNewReligion
06-04-2010, 23:56
Нищо не разбрах. Имам хронична непоносимост към кафенета. ^^

miroclava
06-05-2010, 06:22
:-x toq sa mnogo tapi kak taka 6te izlezne6 na kafe s priqteli i te 6te zapo4nat da se ebavat s teb. Az nqma da razgovarqm pove4e s tqh nqma da oostavq taka da me yni6avat tova e moeto mnenie
:razz:

SmilezZz
06-05-2010, 08:46
И тези ги наричаш "приятели" ??? Наистина сам си си го заслужил..Защо изобщо ги търпиш ? Разкарай ги и това е,щом не искаш да бъдеш унижаван..А пък ако наистина държиш на тях - поговорете,но едва ли ще се получи нещо...

SheIsAggressive
06-05-2010, 10:01
И кви приятели са ти тия.. :?

Disrespect
06-05-2010, 10:18
Я им се разсърди и спри да им приказваш!

а тъй :D

danibebi
06-05-2010, 14:06
:-x toq sa mnogo tapi kak taka 6te izlezne6 na kafe s priqteli i te 6te zapo4nat da se ebavat s teb. Az nqma da razgovarqm pove4e s tqh nqma da oostavq taka da me yni6avat tova e moeto mnenie
:razz:

а моето мнение е,че май неможеш да пишеш. :?

iiordanova
06-05-2010, 16:34
Ами .. те вече са свикнали да те унижават , защото ти си позволил това! Разговаряй с тях за това , защото е много гадно да се гаврят с теб.
Ако продължат мисля , че знаеш какво да направиш - теглиш им една майна и не се занимаваш със смотани хора!