PDA

View Full Version : ще направя една голяма глупост и още от сега съжалявам :S



prostonqkfa
06-04-2010, 20:51
ами значи и аз нз от къде да започна :D със класа решихме да ходим някъде на екскурзия за 1-2 дена и нали в дуги ден заминаваме.. и аз дадох пари и сичко вече е уредено за тръгване, обаче аз речих да излъжа наще и да не ходя ами да отида на нощна. обаче проблема не свършва дотук... аз вече ходя с 1 момче и нали след нощната аз няма как да се прибера и ще ми се наложи да спя утях.. нали нщ няма да прайме ама.. някакси не ми е мн сигурна цялата тая история.. и сега в главата ми е просто гъч от мисли и нз как да постъпя. пък и няма как да отида в някоя фр щото те ще са с техните гаджета ии.. няма как.. офф помагаите :neutral:

w0lf
06-04-2010, 20:54
откога ходите с тва момче?
имаш ли му доверие някакво изобщо?
знаеш ли че не е сериен изнасилвач и убиец?
бтв само информативно - на колко си

theImmoral
06-04-2010, 20:54
Иди на екскурзия и си изкарай добре, вместо да си навличаш стотици неприятности! Не стига, че си дала пари...
Нощната все ще излъжеш по някакъв друг начин и ще отидеш.

MaLkaTa_LaDy
06-04-2010, 21:01
По дяволите, какво е това нощна? :lol:
Без да знам какво е, ще ти кажа да отидеш на икскурзия.

ScarletBite
06-04-2010, 21:02
Оффф, баси шматката дето си! Ми като не искаш да правите секс, защо хвърляш на вятъра парите за екскурзията и оставаш с него, а? За да гледате романтични комедии, да си правите педикюр и да се гушкате цяла вечер ли? :lol:
Мисли малко, тая глава не ти е само да си нацупваш устничките и мацаш със спирала очите!

prostonqkfa
06-04-2010, 21:04
ами от скоро ходим и да имам му доверие. на 15 съм ще прая 16 скоро. апък парите не са ми проблем щото те ше ми ги върнат. ама нз просто ми е странен факта че ще спя у момче. наще ако ме знеха кво прая.. :х апък за нощна попринцип не ме пускат :D такаче това е един от малките шансове да отида

ScarletBite
06-04-2010, 21:06
По дяволите, какво е това нощна? :lol:
Без да знам какво е, ще ти кажа да отидеш на икскурзия.
Абе и аз не знам, но мисля, че е да прекарат нощта заедно... :-o

Priceless
06-04-2010, 21:08
Аз пък си мисля, че става въпрос за нощна дискотека, не от онея бъкани с 10-12 годишни, дето са от 5 до 8 8-)

filmimilmi
06-04-2010, 21:11
Не екскурзията вероятността да те изнасилят е по-малка.

prostonqkfa
06-04-2010, 21:12
нощна - в превод нощна дискотека :D :D

soul1199
06-04-2010, 21:12
мн си тъпа,съжелявам,че ти го казвам просто.......
моя съет към теб е:отиди си на екскурзията,все пак ваще са дали пари и вместо да ги дадът за нещо необходимо,те са ги дали за да отидеш,като са мислили,че имаш желание,няма смисъл да прайш щуротии :)

w0lf
06-04-2010, 21:13
Брат ми беше абитюрент наскоро - близо на 19 години е. Височък младеж, не изглежда лапе. На БАЛА му си беше заебал личната карта в нас и охраната на няква "нощна" не го пуснала. Та ти как мислиш да проникнеш с твоя човек вътре?

prostonqkfa
06-04-2010, 21:16
ами 1 фр ще пей тогава и ние имаме вип билети

w0lf
06-04-2010, 21:18
Ем ако ще ти връщат парите от екскурзията - що не(офц ако познаваш човека до теб добре, да не стане някой гаф идк). Въпреки че пак по-добре да идеш с класа - щи е фън.

soul1199
06-04-2010, 21:18
ами 1 фр ще пей тогава и ние имаме вип билетихаха вип,аз,като бях на 10 имах повече мозък от теб и по-добре обмислях всичко,просто помисли,преди да напраиш нещо,помисли за последиците,не бъди егоистка

babity
06-04-2010, 21:25
Т'ва винаги ми се е струвало супер смешно. Да, и аз съм била на твоите години и съм искала да съм барабар Петко с мъжете, ама просто не е особено здраволсновно. Ако направиш мили очички на охраната ще влезеш 100%, въпросът е, че като дойдат куките тая опция умира. Помисли си хубаво, ама аз бих отишла на екскурзията.

BladeOfMySoul
06-04-2010, 21:52
Отивай си на екскурзията, цял живот ще имаш "нощни", но екскурзии с класа вече няма да има.
А и ако те хванат куките ще навлечеш проблеми и на родителите ти. Знам, че ти е тудно, но мисли малко.

fatal4o
06-04-2010, 22:09
Аз бих отишъл на екскурзията и око да не ми мигне..

niktik
06-04-2010, 22:19
Добре де а що не се замислиш,че като отидеш с класа може там да отидете на дискотека :D Няма само една нощна в цяла България :? Пък тоя колко доверие му имаш..... е друг въпрос :-D

radeberger
06-04-2010, 22:32
Като отидете в тях , ако мислиш , че нищо няма да правите се бъркаш :-D . А иначе задължително ли трябва да правиш , това което си намислила ?

valdesbg
06-05-2010, 05:54
Ако отидете у тях - ше правите секс, или ще скъсате. Просто няма опция да предразположиш мъж за секс, да го оставиш само с голото желание в ръка и да очакваш той да не ти се разсърди.

Не казвай "шах" ако не можеш да кажеш "мат" :)

Иначе много глупаво ще си изиграеш картите. Това в случай че ми искаш мнението.

Аз така и не видях въпрос в темата, на който да отговоря.

dead_princess
06-05-2010, 06:37
Така.. ще отидеш на нощна дискотека с него, ще спиш в тях, той ще те на*бе и след това ще те остави, а ти ще си прецакана, защото не си отишла на екскурзия и следователно не си си прекарала добре :D

SmilezZz
06-05-2010, 10:30
Отиди на екскурзия..Хем ще се забавляваш с класа си,хем ще видиш нови и интересни неща..А и без това,все някога ще имаш шанс да отидеш на "нощна"..

kindergarden
06-05-2010, 10:45
Много тъпо нещо си намислила.Замисли се!Щом вече съжаляваш,представи си как ще те гложди съвестта след това.Има време кога да ходиш на нощни и да спиш у гаджетата си,не бързай да се правиш на голяма кака

EndlessVoid
06-05-2010, 11:20
На една екскурзия можеш да направиш къде-къде по-хубави работи :D А и дискотеките са си ПЪЛНА простотия (лично мнение) :D Аз лично бих предпочел екскурзията с класа и да си спретнем някоя щуротия, снимки а у един голям огън да запалим :D и такива работи :D

DuMbErRr
06-05-2010, 14:13
откога ходите с тва момче?
имаш ли му доверие някакво изобщо?
знаеш ли че не е сериен изнасилвач и убиец?
бтв само информативно - на колко си
:razz: :razz: :razz:

Vanish
06-05-2010, 14:30
Що не се регна под ника "nqkfaprosta", повече ще ти отива.

didi0804
06-05-2010, 14:31
На екскурзията ще ти е много по-забавно :)

prostonqkfa
06-13-2010, 20:47
знаете ли кво стана в краина сметка :D отидох на но6тна прекарахме супер после спах у ена фр и след няколко дена скъсахме с тоз.. човечец 8-) на6те не разбраха ама ми стана някво тъпо като тряа6е да разправям как е минало. е се някои ден 6е им кажа ама туи 6е бъде след 1-2 год :D най-малко..

givemereasontolive
06-13-2010, 21:01
Иди на екскурзия и си изкарай добре, вместо да си навличаш стотици неприятности! Не стига, че си дала пари...
Нощната все ще излъжеш по някакъв друг начин и ще отидеш.


++++++++++++

someonerandom
06-13-2010, 21:07
Какво и отговаряте по темата,въпроснот събитие отдавна е минало 8-)
До авторката:Решила си,направила си.Стига да не съжаляваш и да не е станало нищо неприятно,няма лошо :D

prostonqkfa
06-13-2010, 21:38
:D н6 аз се пак да кажа кво е станало пък който иска да 4ете ;]

Paramour
06-14-2010, 12:09
По дяволите, какво е това нощна? :lol:
Без да знам какво е, ще ти кажа да отидеш на икскурзия.

п.п.


откога ходите с тва момче?
имаш ли му доверие някакво изобщо?
знаеш ли че не е сериен изнасилвач и убиец?
бтв само информативно - на колко си
:razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:


Що не се регна под ника "nqkfaprosta", повече ще ти отива.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

soul1199
06-14-2010, 16:17
знаете ли кво стана в краина сметка :D отидох на но6тна прекарахме супер после спах у ена фр и след няколко дена скъсахме с тоз.. човечец 8-) на6те не разбраха ама ми стана някво тъпо като тряа6е да разправям как е минало. е се някои ден 6е им кажа ама туи 6е бъде след 1-2 год :D най-малко..еми хубаво,че си искара супер,ама дори и да беше спала при него пак щяхте да скъсате

nefchi_bs
06-14-2010, 16:44
Всичките тия филми дет си ги мислиш ся няма да станат ! Казва ти го човек който не е един път е правил такива схеми и винаги нещо се прецаква...Я ще те видят ваще някъде из града,я няма да има къде да спиш абе само филми...Отивай си на екскурзийката много по-яко ще си изкараш :)

pandelka
06-14-2010, 16:55
доверие веднъж загуби ли се у някой човек.. после много трудно се печели,да знаеш ;).

kremen4eto
06-14-2010, 17:03
Всичките тия филми дет си ги мислиш ся няма да станат ! Казва ти го човек който не е един път е правил такива схеми и винаги нещо се прецаква...Я ще те видят ваще някъде из града,я няма да има къде да спиш абе само филми...

Зависи колко добре си обмислил и предвидил нещата. Правила съм много подобни неща и не са ме хващали, нито пък нещо се е обърквало.

ReachlessGirl
06-14-2010, 17:08
офф ебаси филма .. защо просто не отидеш на екскурзията? :lol:
Гаджето няма да избяга .. но парите, които си дала - ДА! .. :lol: