PDA

View Full Version : Ще й простите ли все пак? :Д



AnotherAccount
06-05-2010, 01:02
Подсетих се за един куриозен случай преди 2-3 години 8-)

Бях май на 15 или 16,не помня и имах глупостта да поканя вкъщи момче,което много упорито искаше да правим секс,за да учим. :D
Е,ясно е... започнахме да се натискаме,но аз все пак се дърпах. Бях му отказала поне 3-4 пъти преди това ... ;д
Таа тогава нямах абсолютно никакъв опит и по не знам какъв начин го ударих в топките,миличкия се преви,аз се паникьосах ии така. Отидохме до болницата и се оказа,че съм го изшила доста сериозно,цяла седмица си стоя вкъщи с торбичка лед върху слабините и пиеше болкоуспокоителни... epic fail :<

И както се подсетих за тая конфузна ситуация ми дойде на ум въпрос ;д
Ако това ви се беше случило на вас как щяхте да реагирате?
Въпроса е и към двата пола. Момчета,а вие ще направите ли втори опит да спите с такова 'сакато' момиче ? :lol:

На мен въпросното момче уж ми прости,обаче никога повече не ми намекна,че го иска 8-) 8-)

Grudi_SeXa
06-05-2010, 01:14
Еми ти си го повредила нормално :D Ако е само за единия секс, не бих рискувал повече с такава "сръчна" девойка, че кой знае кво още може да ми направи. :(

AnotherAccount
06-05-2010, 01:20
8-)
Голяма излагация,чак ме досрамява да кажа подробности :Д
Ама той уж ме харесваше,кво знаеш ти :lol:
Още по-голямата издънка е,че и той беше девствен ... сигурно съм го отказала от секса :razz: :razz:

Grudi_SeXa
06-05-2010, 01:24
Абе стават такива неща :D Иначе толкова ли са пикантни подробностите, та те е срам да ги споделиш?

Едва ли си го отказала от секса, но гаранция, че в бъдеще е имал едно наум когато иска да си легне с някоя. :-D

AnotherAccount
06-05-2010, 01:32
Абе не е за пред хора 8-)
Аз тогава се поболях от притеснение и се спуках да се извинявам.. нулев ефект разбира се. :D

Бе не знам... много,ама много кофти беше :/
8-)

Grudi_SeXa
06-05-2010, 01:43
Е, ти си го контузила, после извинения. Не стават така лесно нещата :D

Леда, дето си го е слагал на топките, помага повече и от най-хубавото извинение. :) :lol:

AnotherAccount
06-05-2010, 01:45
Мда.. тва го разбрах.. 8-)

babatigosho
06-05-2010, 05:57
Леле ... :lol: :lol: :lol:

Той може и да е бил девствен но ташаците му са видели повече екшън отколкото е предполагал, така че в известен смисъл ситуацията е Win за него :D

Направила си правилното нещо, но все пак ти предлагам след 15-тина години да провериш за всеки случай как върви при него, има ли деца итн

valdesbg
06-05-2010, 06:18
А следващия път такава девойка я връзвам за четирите края на леглото и си действам както аз си знам. За по сигурно.

Тъкмо да се научи :)

ReachlessGirl
06-05-2010, 06:25
Еми щях да постъпя по същия начин и да отида с него до болницата .. после щях да му се извинявам дооста пъти .. :D

п..с На мен ми се е случвало съвсем неволно да го направя (без да се натискаме или нещо подобно) ии определено не беше добра реакцията му .. :D

gandalfepi4
06-05-2010, 06:25
щом още тогава не ти е извил гръцмуля ти е простил след 15 години 8-)

SonataArctica
06-05-2010, 06:26
Със сигурност е боляло...

Ми не бих прбвал да се таковам с т`ва момиче, за да не пострадам още по -сериозно...

NaGaStYlE
06-05-2010, 07:03
някои хора са родени с касмет,кво да се прави :D

vaseto0o
06-05-2010, 07:07
Най-добрия начин да му се извиниш след такова нещо е да му пуснеш или да му напрайш свирчок, ама след такова нещо сигурно няма да може да кандидатства за поста "баща" :D

alonedark
06-05-2010, 07:50
Охх..горкия той , но все пак съм и на твоя страна , защото когато всеки човек се паникьоса прави тъпи неща , за които след това съжалява...Аз лично никога не бих ударила едно момче в топките , защото предполагам каква ще е болката , макар , че в някои случаи те си го заслужават!!! :D :D :D

Callisto
06-05-2010, 08:37
Спокойно аз на моя му избих предния зъб без да искам с мишката на компютъра и докато се извинявах и се измъчвах от вина не можех да спра да се хиля. :D Беше просто толкова жалко, ама нали му избих изкуствения зъб(прекалено много се бие), а не някой негов си. Да ти кажа прости ми момчето и измина към полувин година от тогава, но още сме си заедно.

Grudi_SeXa
06-05-2010, 09:40
Цункайте местата, за чиито контузии сте отговорни, не бъдете егоисти! :D 8)

Bixel
06-05-2010, 09:48
щях да стана, да ида до кухнята, да взема най-тъпия нож с който да те нарежа на малки парчета.Предполагам от болката която изпитвам няма да мога да го направя но ще намеря сили.

baatko
06-05-2010, 10:00
щях да стана, да ида до кухнята, да взема най-тъпия нож с който да те нарежа на малки парчета.Предполагам от болката която изпитвам няма да мога да го направя но ще намеря сили.

нещо такова, само че преди това ще я разбия бате.Ебати тъпата девственица!Мраза такива дебилни момиченца!

vaseto0o
06-05-2010, 11:01
Мене момиче ко ме удари там ще и покажа че единствения начин по който да си изкупи греха е яко СЕКС и ДУХАНЕ :D

ScarletBite
06-05-2010, 14:16
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Погледни от хубавата страна - цял живот ще те помни 8-) :lol: :razz:
Спокс, и на най-добрите се случва. 8)

zority7
06-05-2010, 15:57
Ти добре,че и наи-милото не си му взела ,че тогава съвсем,щеше да отиде работата :razz: :razz: иначе и аз щях да се стресна :-D

stupid0boy
06-05-2010, 15:58
Зависи от ситуацията... ако се обичаме, да ще и простя... но ако е някоя бройка, и ми счупи яйцата... как да стане това с прошкатА?

Grudi_SeXa
06-05-2010, 18:06
Ако ти счупи яйцата, направо я прави на мусака.

fear4o
06-05-2010, 18:21
Представям си колко силно трябва да си го ударила, за да се наложи да стой с лед на топките! Мен толкова се удряли, че вече се чудя дали няма да стрелям с халосни, но никога не ми се е случвало да ме боли по-дълго от 5 минути!

Fortkn0x
06-05-2010, 19:32
Имам чувството,че някой път вие момичетата нямате никакви чувства...и ви пожелавам дано никога да не изпитате такава болка (от ритник на такова място) ...

По темата:Представям си как го риташ,той пада на земята а ти стоиш над него и му се извиняваш,докато се спукваш от смях :D :D

ситуацията е била адски смешна и в същото време плачевна

не знам,може би щях да й простя ако ми се реваншираше по някакъв начин (сещате се :D )

DeViLMaN
06-05-2010, 22:39
омг нз как бих реагирал ама една дълга псувня и 1 седмица да ми прай масаж на чепа щото тя едва ли не го е повредила :D 8-)

ElinoOor
06-05-2010, 23:16
уер,epic fail :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pebals
06-06-2010, 08:33
хаха...историята си я бива..иначе т'ва се случва на всеки...само знам,че доста дълго време ще се извинявам... :-D

t0d1t0
06-06-2010, 09:37
:razz:

t0d1t0
06-06-2010, 09:38
иначе да,стига после да пусне и да я чукам по най-бруталния начин http://s4.rimg.info/28caae24a72f77aead0707553b8dfd7c.gif

mir4eto93
06-06-2010, 11:25
Смятааай :lol: Горкото момче, явно е било доста сериозно, че чак до болница се е стигнало. Нз, аз ако изритам така някого в топките няма да мога да го погледна повече от чувство за вина. Аз веднъж така изтрясках брат ми, хвърлих един чехъл ( с гумена подметка) по него и той като се сви и напр :smt119

Grudi_SeXa
06-06-2010, 11:42
Доста чувствително място си е, даже един футболист от близкото минало му се наложи операция, щото поел топката с чатала (и нещо му се прецакаха "звънците"). Заради тая простотия пича пропусна цяло Световно.

Все пак ако много харесвам девойката и знам, че не ме е праснала нарочно, ще си запазя мераците към нея. Просто следващия път ще гледам и 2мата да сме доооста по-внимателни. ;) 8)

Kazeone
06-06-2010, 15:09
Във този случай , като страничен наблюдател просто бих казал pwnd by destiny , последвано от известна доза rofl , но като момче изпитвам съпричастие към този приятел , щом се е стигнало до болница , не му е било много на кеф . Ако бях на негово място , първоначално щеше да си ми малко черна , но след време щеше да ми мине. :D

vaseto0o
06-06-2010, 16:01
Във този случай , като страничен наблюдател просто бих казал pwnd by destiny , последвано от известна доза rofl , но като момче изпитвам съпричастие към този приятел , щом се е стигнало до болница , не му е било много на кеф . Ако бях на негово място , първоначално щеше да си ми малко черна , но след време щеше да ми мине. :D
Е да пък като ти пусне направо розова щи стане :smt033

Kazeone
06-06-2010, 16:10
Във този случай , като страничен наблюдател просто бих казал pwnd by destiny , последвано от известна доза rofl , но като момче изпитвам съпричастие към този приятел , щом се е стигнало до болница , не му е било много на кеф . Ако бях на негово място , първоначално щеше да си ми малко черна , но след време щеше да ми мине. :D
Е да пък като ти пусне направо розова щи стане :smt033

Абе както гледам , тук до пускане не се е стигнало, а пък и честно казано пича след това едва ли е имал особено желание.. :neutral:

anonymous708973
06-06-2010, 18:32
А следващия път такава девойка я връзвам за четирите края на леглото и си действам както аз си знам. За по сигурно.

Тъкмо да се научи :)

Плюс едно за адаша :) Да живеят наказанията! :oops:
Мани, моят преди няколко дена ме дразнеше много и ми се лигавеше, опитвайки се да ми свали панталоните насред едно кафене, след като милион пъти сигурно му казах да внимава. И без да му мисля особено много го ударих със свити пръсти (ама не юмрук и не силно) в топките и една минута му беше кофти, а на мен ми стана три пъти по-гадно... и най-накрая той ме убеждаваше, че нищо му няма. Ама на мен още ми е тъпо, че реагирах толкова първосигнално... :?

AnotherAccount
06-06-2010, 23:37
Ебати злобата дето изляхте.
Бях малка,бе. Не е било нарочно все пак :-o

Че е фейл,така е... Кво сега,случва се .
:)

ladykeisy
06-06-2010, 23:58
На всеки се случва да направи грешка.Това, че го е ударила кофти, не означава, че е било нарочно.Снощи с моя след секс, събираме душа и двамата и си говорехме някакви смешки, аз тръгнах да го целуна и си разцепих веждата, удряйки го и него на същото място.... Бившия съм го удряла няколко пъти и е ревал от болка, но това не е било нарочно, а просто неволно.Всякакви критики по темата са излишни, особено това, че е некадърна и разни сортови... Както казах на всеки се случва да сгреши.

WaterLilly
06-07-2010, 07:50
Ще знае да не те натиска друг път, след като си отказала. :)

Bimmer
06-07-2010, 09:10
щях да оздравея и да й избия... яйчниците ахахахаахаха

1234565
06-07-2010, 11:30
ауу аз имах подобна слу4ка. С приятеля ми бързахме на някаде и стигнахме до една ограда и той аха да я преско4и ама аз без да искам я бутнах и той като се наниза ... 4ак му се насалзиха о4ите. А на мене ми бе6е супер гадно

Azgalor
06-07-2010, 12:39
Горкото момче :D:D :lol: :lol:

VinDiesel
06-07-2010, 17:24
Те много така се опитваха,ама удряха все корема :D

BiGBaDWolF
06-07-2010, 18:57
Батиса детето :D

Angelow
06-07-2010, 20:44
mi az lichno bih ti nachupil kestena s izwinenie :D

wersa4e
06-07-2010, 21:21
Не бих ти простил посмъртно!!!! Ти си ударила нещо свещенно!!! :D :D

howland
06-08-2010, 11:32
Мисля, че в тая тема е уместно най-искрено да помоля нежния пол никога да не постъпва така както авторката (освен ако не става дума за случай на самозащита разбира се). Верно, по филмите често виждаме подобни ситуации и ни е смешно, но наистина боли неимоверно много. :)

FuckedUp
06-08-2010, 16:33
Просто си пресилила нещата...паника. 2х по-лесно щеше да е, ако го избуташ с ръце и му кажеш да престане примерно...нямало е нужда от удар в слабините :D