PDA

View Full Version : Искат да ни разделят ..



eclipsexx
06-05-2010, 06:36
И така .. и аз както всички останали тийн. си имам своите проблеми .. Вече не знам какво да правя .. ще разкажа на кратко моята история.. и така .. всичко започна на 25.03.2010 год. запознах се с едно момче .. Беше просто най-обикновенно момче за мен .. като всички останали,но уви с всеки изминал ден аз се влюбвах в него,както и той в мен и на 09.04.2010 год. ние станахме нещо повече от приятели .. от тогава нещата се промениха .. от тази дата до сега никога не сме се разделяли :-# Минахме през колко препядствия колко хора се опитваха да ни разделят,но ние си останахме заедно .. и ето дойде най-гадния ден в живота ми 4.06.2010 прибрах се доста късно..Майка ми и баща ми бяха полудели {не живеят с мен .. работят в друг град и т.н.т} когато се върнах вкъщи баба ми каза : "Веднага се обади на майка си .. защото е тръгнала за Варна " веднага се разплаках,не съм от най-силните и съм мнг чувствителна ..пък и просто знаех какво ще стане! И така .. обадиха се,само докато вдигна слушалката на телефона и чух как ми викат ;x .. питаха ме къде съм ходила,отговорих им.. питаха ме на колко съм години и как може да излизам до толкова късно на вън сред тези пияници и т.н.т .. след това ми казаха,нещо което никога не съм искала да чуя : "Взимаш си бележника на 15 юни и идваш направо на село .. и никога повече няма да се върнеш във Варна,ще учиш в Провадия .. Ще си без телефон и без интернет,няма да може да излизаш.. от училище направо вкъщи! Цяло лято ще работиш .. И искам да спреш да излизаш с това момче .. просто го забрави никога повече няма да го видиш" това беше като нож в сърцето от собствените ми родители .. Добре малка съм или според мен не съм,според мен мога да разсъждавам правилно и знам кое е най-доброто за мен! Съгласна съм с тях прибрах се късно,но защо трябва да ми причиняват това.. защо искат да ме разделят от човека който обичам .. искат да разбият сърцето ми искат цял живот да съм като едно емо което живее просто ей така щот трябва !? Още сега бих се самоубила ако това щеше да реши проблемите,но не става .. още сега бих избягала от вкъщи,но като знам,че рано или късно ще ме хванат .. незнам какво да правя,моля Ви дайте ми някакъв съвет .. и без такива от сорта "Забрави го" ако никой от вас не е изпитвал истинска обич към някой,моля да не ми казва това .. защото е невъзможно ! :smt087 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

fireball121
06-05-2010, 07:16
опитай се да говориш с тях спокойно..знам какво ти е и предполагам ако се преместиш да живееш на другото място...ще се разделиш не само с гаджето си, но и с приятелите ти...с целия живот с който си свикнала...така че опитай се да им го обясниш...все пак за една вечер да вземат такива мерки...това е меко казано пресилено...

eclipsexx
06-05-2010, 07:39
Няма да помогне .. майка ми е най-големия инат който може да съществува на тази планета,науми ли си вещо и Бог не може да я спре! :? Извиних им се .. казах им,че повече няма да се повтори .. дори ако искат няма да излизам цяло лято ще помагам на всички само да ме оставят във Варна .. поне ще съм спокойна,че не съм твърде далеч от моето второ "аз" .. дори и така,пак не се съгласяват! Твърдо са решили .. и ако наистина стане така,за мен няма да има живот .. аз ще съм една развалина отвътре и никой няма да може да върне отново усмивката ми .. и ето този месец имам и рожден ден,та той е след няколко дни .. и него провалиха,на тях не им пука честно казано! Те искат само да ме накажат заради грешките ми ! Ми добре да продължават да съсипват целия ми живот после нищо няма да излезе от мен .. До вчера ми казваха следвай мечтите си прави това което искаш,работи върху целите си .. нали за това се преместих и в такова училище за да мога да превърна най-голямата ми мечта в реалност,а сега те искат да я разбият на хиляди парченца :? :? :? Просто не издържам .. :cry:

valdesbg
06-05-2010, 07:42
Ей, пак филмчета :)

Що не залягате над уроците, тамън сега му е времето? Любовните терзания ще ги минете, няма да избягат. Ама поне да ви влезе нещо в главата дотогава.

fireball121
06-05-2010, 07:56
така е...трябва да учим...обаче кво бъдеще има това момиче ако учи некъде по селата...ако мислиш че образованието в харманли е на ниво....

valdesbg
06-05-2010, 08:00
Хич да не се оплаквате за образованието и кое е на ниво и кое не е.

Има си учебници, има си учители...какво повече ти трябва? Да ти го сдъвчат и да ти го поднесат на тепсия?

Само оправдания ще си намерите за еди-какво си.

eclipsexx
06-05-2010, 08:23
valdesbg - Кой е казал,че не уча? Изкарвам си добри оценки уча в профисионална гимназия .. имам си цели имам си и една мечта,а тя е да стана аниматор,но как ще я превърна в реалност като се преместя в някое забутано училище? В което могат да ти кажат само кой е хан Аспарух,как се чете и колко е 2+2 ? На мен ми трябва нещо повече от това за да успея .. :-o
ъмм .. до първия ти коментар,това не е филм,а самата реалност .. явно ти никога не си намирал/а любовта никога не си изпитвал/а чувставата които изпитвам аз ! Намериш ли някога човек който ще те възприеме такъв какъвто си с всичките ти недостатъци и т.н.т ще разбереш колко ще ти е трудно след това да се разделиш с него! :x

valdesbg
06-05-2010, 08:26
Е като учиш - учи си и толкоз. Имаш мечти - супер. Къде се буташ при големите с тия страдалчески истории?

Диагнозите в случая не ти се получват. Щото.. ти си човека с въпросите(пуснала си тема) а аз съм човека с отговорите(отговарям с пост).

Да си разменим ролите ако искаш?

eclipsexx
06-05-2010, 08:36
Не се бутам при никой .. опитвам се да направя така,че живота ми да бъде хубав и да няма нещо за което да съжалявам опитвам се да постигна целите си,но се опитвам и да задържа любовта си ! Написах всичко това защото исках помощ,но не получих такава .. исках просто някой да ми каже какво би направил на мое място,а не да ми дава акъл.. дали да уча или не ! Както ти казах уча си и точка.

Всеки си е избрал своя роля никой не може да си я смени :-o Явно ти не ме разбираш за което не те упреквам сигурно има доста хора които мислят като теб мислят си "тва е бахти пропадналото момиче",окей! :(

XTREMEFREERIDE
06-05-2010, 08:39
Не бързайте да се хвърляте в депресарски истории още от сега.

Пък и това ако го наричате проблеми, аз незнам как ще се справите с истинските проблеми в живота по - нататъка. Залягайте си над уроците и не разсъждавайте толкова върху живота. :)

zority7
06-05-2010, 08:46
хей,незнам на колко години си,но предполагам че си на 15/16 там някаде и аз съм около тия години,знам че ти е адски гадно за това,което ти се случва,почти всички сме преживяли нещо подобно...обясни на ваще че искаш да се развиваш,а не да спадаш на долу,кажи им как се чустваш и дано да те чуят :) Успех

ronzss
06-05-2010, 10:33
Миличка, според мен родителите ти просто в момента са бесни, предполагам, че съвсем скоро ще им мине и всичко ще се оправи. Обясни им, че всички на твоята възраст правят глупости, и ако всички родители постъпваха като тях какво щеше да стане? Всеки човек прави грешки понякога. Поговори с тях. :)

eclipsexx
06-05-2010, 15:34
Никога няма да ме разберат .. опитах се да говоря с тях,но те не искат да ме чуят.. категорично са решили да направят това! :cry: Не знам.. вече не издържам.. по горе някой написа,че това не е проблем - мога да кажа,че това си е доста сериозен проблем,просто на никой не му е дошло на главата и на никой не го пожелавам .. просто се поставете на мое място! Изведнъж цяла камара тухли да ти се изсипят на главата никак не е приятно,нали? .. Страх ме е да не загубя това което съм държала толкова време,страх ме е да не загубя приятелите си,гаджето всичко. Колкото и да ми повтарят,че никога няма да ме забравят и ще се борят до край за да се видим отново .. аз знам,че все някога те ще си намерят други приятели [и ще се радвам за тях],но аз ще си остана сама,никога повече няма да мога да намеря човек който да обичам толкова силно :? никога няма да намеря толкова добра приятелка,която е готова да убие и родителите ми за да остана тук .. НЕ ИЗДЪРЖАМ,съсипва ме мисълта,че след седмица никога повече няма да ги видя ! Честно казано никога не съм искала да умра,но сега повече от всякога желая смъртта .. след седмица няма да мога да видя повече хората които обичам,тези за които съм готова да се изправя и срещу смъртта! Обичам ги и незнам как да се сбоувам с тях .. :cry: :cry: :cry:

mArMaLaDkA
06-05-2010, 15:50
блаблабла, мрън-мрън-мрън, "ужасно е, съсипана съм, повече никога няма да го видя". Много си досадна. Вкопчила си се в идеята, че не можеш без тоя човек и се тръшкаш, и заставаш срещу всички, ама защо - и ти не знаеш. И не, нЕмаш реална оценка за нещата. Ако вашите те оставят във Варна, пак няма да си вземеш образованието като хората, 'щото ще се обсебваш все повече и повече от въпросното момче и ще изпуснеш материала от раз. Умните хора умеят да съчетават нещата, ти още не си и навярно няма и да дораснеш за такова нещо. Ти си 7-ми, максимум 8 клас. Досега вашите са те дондуркали и продължават, плащат ти наема, дават ти джобни, правят и невъзможното да ти осигурят що-годе нормален живот и прилично образование. А ти само пищиш и мрънкаш как те ти проваляли шансовете с някакъв сульо. В същия момент, не даваш никаква информация той на колко е, с кво ти е доказал, че си заслужава жертвите, които ти ще направиш по всяка вероятност и т.н.
И не, няма смисъл да ми отговаряш на поста, омръзна ми да чета едно и също. Опичай си акъла навреме, вместо да се занимаваш да хленчиш по форумите и да се правиш на онеправдана.

lovey0u
06-05-2010, 18:24
щом се е стигнало до там да ти се развикат и да те заплашат, че ще те върнат на село значи не си закъснявала 1-2 пъти
и аз да бях на мястото на родителите ти и аз щях да се притеснявам
на колко години си?!
щом са преценили, че на село ще могат да те контролират нека да те върнат

eclipsexx
06-05-2010, 18:31
щом се е стигнало до там да ти се развикат и да те заплашат, че ще те върнат на село значи не си закъснявала 1-2 пъти
и аз да бях на мястото на родителите ти и аз щях да се притеснявам
на колко години си?!
щом са преценили, че на село ще могат да те контролират нека да те върнат

първо- Никога не съм живяла на село за да ме връщат ..
Второ - годините нямат значение,на достатъчно съм за да знам какво правя и кога да се връщам,пък и не съм сама ! Мога да преценя кога става твърде късно за мен !
трето - не съм закъснявала никога случи се един път и вече края на света дойде дай да ме накажат да вземат предпазни мерки.. ала бала :?
четвърто - да,имат право да се притесняват,но чак пък толкова .. :-o

3oPuTy
06-05-2010, 18:56
Малка филмирана пикла :?
Щом ще си вземеш бележника на 15-ти значи не си на повече от 14-15 години,така че не се превземай толкова много :?
Вече няма да обича,да се усмихва ... Щяла да се самоубива - алооо,излез от измисления си свят :?
Ако ходехте от ПОНЕ 6-7 месеца (да не кажа година) щях да те разбера,защо мислиш че той е любовта на живота ти ама вие сте заедно от толкова малко време,че направо реакцията ти е смешна.

Fortkn0x
06-05-2010, 19:00
Значи има 2 варианта:
1.Или си на 14/15 максимум и се вкарваш във адските филми
2.Или това ако е истина,ще ти кажа аз какво бих направил...

Ще се опитам да поговоря с родителите си и ще се опитам по всякакви начини да ги разубедя и ако не ме разберат,тогава ще избягам от вкъщи,честно ти казвам,толкова пъти ми се е искало (естествено за глупости,ама... :D )

lovey0u
06-05-2010, 19:12
щом се е стигнало до там да ти се развикат и да те заплашат, че ще те върнат на село значи не си закъснявала 1-2 пъти
и аз да бях на мястото на родителите ти и аз щях да се притеснявам
на колко години си?!
щом са преценили, че на село ще могат да те контролират нека да те върнат

първо- Никога не съм живяла на село за да ме връщат ..
Второ - годините нямат значение,на достатъчно съм за да знам какво правя и кога да се връщам,пък и не съм сама ! Мога да преценя кога става твърде късно за мен !
трето - не съм закъснявала никога случи се един път и вече края на света дойде дай да ме накажат да вземат предпазни мерки.. ала бала :?
четвърто - да,имат право да се притесняват,но чак пък толкова .. :-o


първо - моя грешка
второ - годините ИМАТ значение. щом завършваш на 15 юни най-много 8 клас да си :lol:
щом си толкова голяма и можеш да преценяваш нямаше да питаш непознати какво да правиш
трето - когато имаш деца ще говорим пак ;)
четвърто - ще се притесняват. не виждаш ли какво става? всеки ден се съобщава, че има отвлечено дете

Neutral
06-06-2010, 10:15
Нали форумите са ,за да си помагаме ?!?!?!?! или вече е - Кажи кво ти тежи ,та да те нахраним . :(

3oPuTy
06-06-2010, 10:18
Нали форумите са ,за да си помагаме ?!?!?!?! или вече е - Кажи кво ти тежи ,та да те нахраним . :(
Ако авторката не се беше филмирала толкова много щяхме да й отговаряме нормално.

sladur4etyYy
06-06-2010, 10:46
^ авторката е малка, живее само с баба си и дядо си, почти няма контакт м/у нея и родителите й, нормално е да се ''филмира'', а ако тук някой може да й помогне- да го направи, като е толкова ''пораснал'' и ''нефилмиран''. ако не- да трае.

авторке, на мен лично, ако ми кажат, че искат да напусна града си, и да отида в някакво забутано градче от селски тип, да ти кажа, само за това, без да броим приятели и гаджета, щях да откача. само дето аз нямаше да се моля на нашите, а твърдо бих им заявила, че няма да стане. да, родители са ти, но очевидно твърде много преекспонират нещата. 1 път си закъсняла и какво измислят, а представям си, ако евентуално те хванат примерно да пушиш. реакцитята им от 1 страна е що- годе нормална, тъй като те не вийдат реално нещата, притесняват се, понеже са далеч и си мислят, че така ще те предпазят, но ще направят нещата много по- лоши. не се отказвай, продължавай да упорстваш. недей само да се молиш и пазариш, а реално им обясни, че и в забутаното градче, където искат да идеш, има какви ли не опасности; че навсякъде е така и че не може да те затворят до края на живота ти м/у 4 стени, с надеждата да те предпазят. кажи, че няма да закъсняваш; че мислиш за образованието си и няма да го зарежеш, но това не значи, че не трябва да имаш приятели. даже, напротив, за да израснеш нормално, ти ТРЯБВА да имаш приятели, среда, в която да се движиш. иначе ще си живееш като единак и накрая най- много да те вкарат в психото. помоли и някой друг член на семейството ти, в когото знаеш, че родителите ти ще се вслушат, да ти помогне.

smiirnoff
06-06-2010, 10:51
Баси хората, баси нещото.


Ако авторката не се беше филмирала толкова много щяхме да й отговаряме нормално.

Разсъждавате като 5 годишни. о.О
Като имате проблеми и вие се филмирате малко или много, щото си мислите к'во ще стане и к'во не. Тя си е казала проблема, помогнете ѝ. Като я нараните само ще си трупате постове - ама от къв зор ? о.о
Ей така щото си нямате работа и вместо да помогнете, като по - големи да ѝ дадете съвет, тя като е по - малка очаква и някой да я успокои .. а вие като гладни вълци се нахвърляте.
Хванахте се за тия училища, да си чете уроците и т.н .. ама чакайте малко, тя завършва след 2 дена, вие я съветвате да учи и ''ДА НЕ РАЗСЪЖДАВА ТОЛКОВА ВЪРХУ ЖИВОТА''.
Ъъъ, че тя ако не разсъждава и не мисли върху живота, какво да прави о.О
В бързането да нахраните и да се навикате на хората, бълвате толкова глупости и тъпотии. Те тинейджърите за т'ва вече отказват да споделят, защото получават само нападки без отговори на въпросите си. И после като видят, че всички ги плюят, стават некви безхарактерни идиоти, не се интересуват от нищо и живеят като роботи. И след това след най - малкото емоционално премеждие са готови да си теглят ножа (xD) .. ама т'ва не е начина.
Ама се едно де .. върху мен сега ще се избълват още куп глупости от по - големите, които са със самочувствието, че всичко са видели и от всичко са опитали. Но не са.
Съвет на авторката - освен да говори с родителите си, друго не може да направи. А и едва ли ако си забие главата да в учебниците ще стане нещо по - хубаво о.О (при това в края на годината -.-)
Сега можете да плюете колкото искате срещу мен. Ще се забавлявам да видя коментарите на хора, вече минали пред АБСОЛЮТНО всичко в живота.
Дерзайте.

MiMcHeToOo
06-06-2010, 11:02
Според мен няма да те върнат на село. Най-малкото, защото там няма едно добро училище, а съм сигурна, че искат да успееш в живота.

valdesbg
06-06-2010, 13:45
Уф, докога ще бутате тоя бозав роман с неопределени цел, сюжет, идея и читатели? :-o

eclipsexx
06-06-2010, 17:31
Първо да благодаря на всички които ми отговарят като хората,а не ме обиждат и не ми казват,че съм прекалила или,че съм глезла ! И на тези които ми дават съвети :)

До другите - може да ме обиждате да ме изкарвате каква ли не,но никой от Вас не ме познава и не може да каже със сигурност каква съм! Добре .. казвате,че съм се вкарала в някъв филм. Окей .. и вие като уж по големи сте минали по моя път,преживели сте и това .. дайте съвет,кажете какво сте правили,а не направо да ме нападате като животни ! :?
А и по-горе някой беше написал,че това не е любов и,че съм реагирала ужасно смешно! Амми окей .. за мен не е важно колко месеца,години,векове съм ходила с дадено момче.. За мен е важно какво чувствам,и все пак мога да определя кога обичам и кога не :)

и така .. опитах се да говоря с родителите си и все още се опитвам да ги разубедя,но те не искат да ме чуят! Казах им,че съжалявам и,че това никога повече няма да се повтори,но те си мислят,че ги лъжа или нещо такова! Всъщност аз никога не съм имала проблеми с тях.. никога не са се държали така винаги съм ги слушала и може би в това е проблема .. може би защото преди съм се държала добре и те са свикнали на моето държание и за това сега искат да ме накажат толкова жестоко? Каквото и да им кажа те няма да променят решението си .. :-k

MiChKoO
06-06-2010, 18:30
Аре стига с тва баналното 14-15 годишна пикла ! мии какво като е на 14 и 15 - тя няма чувства ли или ако има те не значат нищо ! За любовта години няма - казавам го от личен опит ! Ако Вие сте срещнали любовта на 100 си е ваш проблем !
Eclipsexx , няма родители които да мислят злото на детенцето си ! Да и родителите допускат грешки макар и несъзнателни ! Моите родители също успяха да ме разделят с обичта ми ,но не се отказах сега сме в различни градове ,но аз продължавам да се боря ,но не давам гласност за това пред родителите ми ! Опитай се да им покажеш ,че осъзнаваш грешката си , покажи им, че няма да се повтори, кажи им , че всеки човек допуска грешки, но трябва да му се даде така наречения 2ри шанс , опитай се да говориш с тях , но не като с родители , а като с приятели ! Успех !

babybyme
06-06-2010, 19:54
Oкейй, начи ти си най-много 7 клас... първо, тва няма да ти е първата нито последната любов на живота. Второ, искате ли да сте заедно - ще си бъдете. Най-малкото кви са тия малоумни ограничени родители да ти спират възможностите в морската столица на страната и да те вкарат в тва тъпо село Провадия, където ще пасеш патките и най-малкото ще отскачаш до Арковна, за да идеш на купон (като станеш на най-малко 19 обаче)

:shock:

Ама пък сама си си виновна, кой те пуска на 13 години да излизаш късно вечер - пропиляла си си доверието, пък и като не живеят с теб, кво очакваш, да ти пратят охрана да те пази ли? притесняват се, нормално е , да нямат 100 дъщери... ае холд он

eclipsexx
06-06-2010, 20:26
Oкейй, начи ти си най-много 7 клас... първо, тва няма да ти е първата нито последната любов на живота. Второ, искате ли да сте заедно - ще си бъдете. Най-малкото кви са тия малоумни ограничени родители да ти спират възможностите в морската столица на страната и да те вкарат в тва тъпо село Провадия, където ще пасеш патките и най-малкото ще отскачаш до Арковна, за да идеш на купон (като станеш на най-малко 19 обаче)

:shock:

Ама пък сама си си виновна, кой те пуска на 13 години да излизаш късно вечер - пропиляла си си доверието, пък и като не живеят с теб, кво очакваш, да ти пратят охрана да те пази ли? притесняват се, нормално е , да нямат 100 дъщери... ае холд он

Вярно е,че не е първата нито последната ми любов ,но не искам да го губя .. :-o Не съм на 13,но както и да е.. И аз не разбирам защо искат да ме преместят в друг град .. като тук съм постигнала толкова мнг неща и се боря за това което искам .. а те искат да ми го отнемат :( . Та .. знам,че съм си виновна и съм осъзнала грешката си .. извиних се на родителите си и им обещах,че това повече никога няма да се повтори,но .. :(

valdesbg
06-06-2010, 20:27
Дивойче - само едно ще ти кажа - всичките дето те подиграваме сме се сблъскали с тоя проблем. И всичките дето те подиграваме, просто сме го игнорирали, щото е повече от ясно че е филмирана и пресилена история.

И те подиграваме точно затова - че се връзваш на дивашкия сценарий и си очерняш ежедневиет при очеизвадно елемнтарно, просто и практично решение.

Капиш?

eclipsexx
06-06-2010, 20:30
дИвойчето Ви разбира напълно,но просто иска съвет .. искам да разбера кое ще е най-правилно тъй като няма кой друг да попитам рещих да пиша тук с мисълта,че някой ще ми помогне ! И все пак мерси на всички ! :---)

valdesbg
06-06-2010, 20:35
Другия път напиши с големи букви

"Искам в темата ми да пишат само хора, чието мнение ще харесам! "

А иначе - решението е очевадно. Казахме ти го (:

И моля, заповядай отново :)

eclipsexx
06-06-2010, 20:45
Не съм очаквала хората да пишат неща които ще ми харесатт .. знам,че всеки мисли различно и гледа на нещата по съвсем различен начин от другите .. и разбирам,че не вс. са съгласни с мен или който и да е било друг ..
исках да изразявате мнение .. каквото и да е то - отрицателно или положително ,а не да ме нападате и да ми казвате,че съм глезла или нещо подобно :(

valdesbg
06-06-2010, 20:49
Е.. изразяваме си мнението де. И го подкрепяме с доказателства.

Както и размишляваме над ситуацията и даваме конструктивни мнения. Всичкотова в няколко изречения.

Що се хвана за "глезлата" само, а не допрочете и останалото, където всъщност е основното, коетоискаме дати кажем? Аз даже ти го сдъвках по възможно най-неироничния начин с възможно най-многото сериозност за случай като твоя.

Доволна?

FreakBitch
06-06-2010, 21:14
дъх.. ще подкрепя негативистите в темата.. филмираш се прекалено много 8-) разбираемо обаче, до скоро и аз бях така, много се садвах от нашите като ми се карат и ме заплашват и мрънкат. Плачех, тръшках се, молех се.. големи циркове правех, а това налива още масло в огъня. За мен главния проблем е в родителите ти и отношенията ти с тях. 'Любовта' ще я оставя настрана, не заслужава внимание. 8-) Та.. седни и поговори цивилизовано с родителите си, не влагай много емоции в разговора, говори спокойно с добри аргументи, ще те разберат :) 100% съм сигурна. Не тръгвай да им се тръшкаш: не искам да ходя на село, искам да съм с любовта на живота ми! .. ще ги изнервиш още повече ;)