PDA

View Full Version : На горещия стол е ShtrudeL



Nakadah
06-05-2010, 08:04
Имаме си ново модче, време е да го поопознаеме. 8)

Nakadah
06-05-2010, 08:10
Име?
Години?
Местонахождение?
Очакваше ли че ще станеш мод?
А че ще те сложа на стола?
На скоро завърши, ще продължиш ли да учиш нещо? Ако да, къде и какво? Ако не, Защо?
Езици които говориш?
А които си учила?
Държави в които си била?
А такива където искаш да посетиш?
Намери ли този "необикновен" човек който търсеше?
Опиши се с 3 думи...

ShtrudeL
06-05-2010, 08:10
Чувствам се глупаво,когато някой друг ме прави център на внимание,но хайде да видим... О.о

ShtrudeL
06-05-2010, 08:21
Име? Михаела (Миш)
Години? 18
Местонахождение? Плевен..
Очакваше ли че ще станеш мод? Не. Изобщо даже..
А че ще те сложа на стола? Това също
На скоро завърши, ще продължиш ли да учиш нещо? Ако да, къде и какво? Ако не, Защо? Ще продължа. Просто самата мисъл да остана само със средно,следователно и без работа в бъдеще ме плаши. Ще пробвам в нашия медицински пък каквото стане...(дано стане)
Езици които говориш? Български ^^ Английски "знам" колкото да се оправя горе доолу
А които си учила? Английски
Държави в които си била? Не съм била в други
А такива където искаш да посетиш? хм...Япония/Египет...наистина не знам...където и да е...всъщност не горя от желание...тук си ми харесва.
Намери ли този "необикновен" човек който търсеше? Не
Опиши се с 3 думи... Не мога само с 3. Но да кажем... --> чувствителна/скучна/объркана

Nakadah
06-05-2010, 08:22
Чувствам се глупаво,когато някой друг ме прави център на внимание,но хайде да видим... О.о

ще прощаваш, само 3 дена е 8-)

tuzaro
06-05-2010, 08:48
дай снимка

Rounder
06-05-2010, 08:55
обичаш ли пътуванията ?
оценяваш ли дори и малките неща които правят за теб ?
обичаш ли екстремни спортове,практикуваш ли ?
Ако имаш възможност да напуснеш България би ли го направила,ако да защо ?

ShtrudeL
06-05-2010, 09:05
...

ShtrudeL
06-05-2010, 09:08
обичаш ли пътуванията ? Ужасно много обичам да пътувам <3 Да има как някой да ме вози постоянно <3 мм ^^
оценяваш ли дори и малките неща които правят за теб ? Тях най-вече.
обичаш ли екстремни спортове,практикуваш ли ? Не обичам...
Ако имаш възможност да напуснеш България би ли го направила,ако да защо ? Не бих. Защото си ми харесва. Обичам природата ни...имах чудесно детство и просто няма как да стане...

YakUZa777
06-05-2010, 09:20
Как пък теб те направиха модератор :lol: :D

babity
06-05-2010, 10:12
Някога налагало ли ти се е да използваш външността си за да получиш някаква привилегия?
Колко често си в лигаво настроение?
Мислиш ли, че различният ти начин на мислене и възприятие ти пречи на поемането на отговорности?
Възприемаш ли се като стабилен човек?
Усамотение или голяма компания?
Бира?
Цигари, мигари, треви, сЯно?
Ти искаш ли да си различна?
Често ли излизаш и къде най - често ходиш като излезеш?
Нали знаеш, че ще влезеш във вашия университет?
Искаш ли да смениш града, в който живееш?

eclipse06
06-05-2010, 10:20
Как се виждаш след 10 год.?
Кое е най-голямото ти желание?
Кои качества най-много цениш у човека?
Зодия?
Подражаваш ли на някого?
Защо точно ShtrudeL?
Любимо занимание?

Nakadah
06-05-2010, 10:26
Потребители които ти допадът?
Потребители които НЕ ти допадът?
Твойте мечти? Постижими ли са според тебе?
Куче или Котка? Защо?
Любимо животно?
Видове книги които харесваш?
Любима книга?
Любим филм?
Любима песен?
Ако имаш $1 000 000 какво би направила с тях?
Нещата които те влюдяват?
Нещата които най-много мразиш?
Ами тези които обичаш?

Мене ми се струва че си депресирана/затворена в себе си, това на какво се дължи? Наистина ли е така, или просто от страни изглежда по този начин?

Мнението ти за Хари Потър? 8-)

machoka
06-05-2010, 10:33
...



пу деeба, и тоя път не съм се объркАл :lol:

:D

babity
06-05-2010, 10:34
Колко време прекарваш на ден пред компютъра?
Гледаш ли сериали? (ако да кои?)
Любим цвят?
Хоби?

scrooper
06-05-2010, 11:11
От къде си измисли потребителското име?

SolemnityOfDeath
06-05-2010, 11:18
пу деeба, и тоя път не съм се объркАл :lol:
:D

Аахахахаха, да. 8-)

Щруделке, коя е любимата ти емоция?

Анимета?

^^ , ^_^ или ^o^?

Какви книги четеш?

Дъжд, слънце или мъгла? :]

ShtrudeL
06-05-2010, 12:44
Някога налагало ли ти се е да използваш външността си за да получиш някаква привилегия? Не...какво ми е на външния вид?
Колко често си в лигаво настроение? Доста рядко...когато съм сред хора,пред които ми е спокойно и съм по освободена...
Мислиш ли, че различният ти начин на мислене и възприятие ти пречи на поемането на отговорности? Те май нямат много общо едното с другото...и все пак не ми пречи. Аз по принцип не се смятам за много отговорен и зрял човек.
Възприемаш ли се като стабилен човек? Не...Възприемам се като дете,което очаква да бъде защитавано от близките си..
Усамотение или голяма компания? Усамотение...Не съм по шумните неща...
Бира? Не пия алкохол...не ми е вкусно.
Цигари, мигари, треви, сЯно? И те не са ми вкусни
Ти искаш ли да си различна? О не.. всички казват,че обичат различните,а всъщност изобщо не е така. Тва означава да се изолирам напълно от всички...
Често ли излизаш и къде най - често ходиш като излезеш? Ми излизам всеки ден... сега като е топло вече и по паркове,малко центъра...искам и на басейни вече ^^ Не мога да стоя на едно място с часове...в кафета например...
Нали знаеш, че ще влезеш във вашия университет? Защо? Оо Не знам...нищо не е сигурно.
Искаш ли да смениш града, в който живееш? мм...може би искам да живея на морето...но и хората,които познавам да се пренесат там xD ^_^

tuzaro
06-05-2010, 13:08
тройка правила ли си, а искаш ли? нещо през носа взимала ли си??
Някой футболен отбор харесва ли ти, а фенка ли си?

ShtrudeL
06-05-2010, 14:41
Как се виждаш след 10 год.? Не се виждам,но знам как искам да бъда... Искам мое семейство,хубава работа,куче и студио за фотография :} xD ^_^
Кое е най-голямото ти желание? мм..да съм напълно щастлива и да си имам семейство... (+ един хубав професионален фотоапарат ^)
Кои качества най-много цениш у човека? Да умен...да може да говори на много теми,да се изразява добре...
Зодия? Риби с асцендент скорпион (най-хубавата х) )
Подражаваш ли на някого? Не
Защо точно ShtrudeL? Щото е благозвучно. Иначе не обичам щрудел
Любимо занимание? Обичам да снимам и да си вра носа на всякъде...ужасно любопитно същество съм.

ShtrudeL
06-05-2010, 14:56
Потребители които ти допадът? w0sh :D LadyDi и valdesbg също
Потребители които НЕ ти допадът? Щом горе споменатите ми допадат,значи всички останали са ми безразлични.
Твойте мечти? Постижими ли са според тебе? Вече казах...искам да си имам семейство...Това е постижимо... Искам да се занимавам и с фотография професионално...не знам колко е постижимо,но когато сбъднеш някоя мечта тя става нещо обикновено и губиш интерес. Така че не искам мечтите ми да се сбъдват напълно май х) Искам да има нещо след което да вървя...
Куче или Котка? Защо? Имам котка,но искам куче. xD Не мога да избера...обичам животните и ако зависеше от мен щях да имам и двете + таралеж и зайци :D
Любимо животно? Всичките ;D Но да кажем куче :Р Коалите също ми харесват.
Видове книги които харесваш? Обичам книгите на Тери Пратчет <3
Любима книга? Боен Клуб на Чък Поланик
Любим филм? Също Боен клуб
Любима песен? Нямам...всичко ми омръзва... На 3 doors down - here without you ми харесва и още не ми е омръзнала : D
Ако имаш $1 000 000 какво би направила с тях? Ще си купя най-хубавия апарат,ще имам студио и ще си направя екскурзия. ^ Ще дам и на близките си,а другото ще си го запазя.
Нещата които те влюдяват? Не обичам да се подиграват на идеите ми и да ми се хилят,когато говоря сериозно. Оо
Нещата които най-много мразиш? Чак пък да мразя...не знам какво е омраза... най-вече не обичам караниците,виковете и обвиненията.
Ами тези които обичаш? Обичам спокойствието,близките си,сладки работи,изкуството... Повечето са нещата,които обичам,а не тези които "мразя"

Мене ми се струва че си депресирана/затворена в себе си, това на какво се дължи? Наистина ли е така, или просто от страни изглежда по този начин? х...не съм депресирана. Не обичам слабохарактерните. Не мога да ги трая. Тва да се оплакваш от живота и да мрънкаш по цял ден е супер глупаво. По-скоро ми е самотно и неразбрано отколкото депресирано Оо...Не казвам,че съм кой знае колко силна,но никога не съм била толкова отчаяна май... Най-гадно ми беше (и още е) когато почина баща ми. Но винаги като ми е тъжно се сещам за него и някак си се самоуспокоявам,защото знам колко грижовен беше и какво ми е говорил,какво е мислил за бъдещето ми и т.н..

Мнението ти за Хари Потър? 8-) Не го харесвам. 8-)

ShtrudeL
06-05-2010, 14:58
Колко време прекарваш на ден пред компютъра? Много xD
Гледаш ли сериали? (ако да кои?) Гледам Стъклен дом xD
Любим цвят? светло (ама само светло) син / тюркоазен
Хоби? Преди време рисуване...сега фотография <3 Обичам да чета разни стихчета в нета...о напоследък страшно много се интересувам от астрология xD

ShtrudeL
06-05-2010, 15:00
тройка правила ли си, а искаш ли? Не съм и не искам. Аз съм ужасно романтично и сантиментално същество с чувство за собственост.


нещо през носа взимала ли си?? Не и няма.

Някой футболен отбор харесва ли ти, а фенка ли си? Футбола ми е супер скучен спорт...доспива ми се от коментаторите абсолютно винаги...

Rounder
06-05-2010, 15:53
ааа....нИ стаааш,отпадаш...не харесваш футбол,не обичаш тройки... :?
хаха,шег. се

Обичаш ли бира ?

Обичаш ли покер,играеш ли ? (изобщо карти)

Би ли спала с някой за пари (предполагам ще кажеш не,но едвали не ми го направила ако ти се наложи много спешно.) ?

Обичаш ли морето ?
Плуваш ли добре ?

babity
06-05-2010, 19:36
Избухлива ли си?
А злопаметна?
Кое ти е най - противното домакинско задължение?
Кой ти е най - скъпият подарък, който си получавала?
Брат, сестра?
Какво те накара да се усмихнеш днес?
Постни любимата ти твоя (в смисъл, която ти си правила, не е задължително да си снимала себе си) снимка.

jghgh
06-05-2010, 19:56
Я, от родния ми град си.

Иначе, след като толкова ти се иска фотография, защо не се пробваш в София (НХА с фотография)? Много говориш за фотоапарати, а ще влизаш в медицинския в Плевен. Не мислиш ли че ще се измъчиш така?

Тва е като оная притча за човека, който търкалял някакъв камък и му било супер неприятно, защото не му лежала на сърце дейността и за друг човек, за когото това не било никаква работа, защото търкалял камъка с удоволствие.

С този въпрос искам да те посъветвам да следваш мечтата си и това, което ти е приятно.

ShtrudeL
06-05-2010, 20:56
ааа....нИ стаааш,отпадаш...не харесваш футбол,не обичаш тройки... :?
хаха,шег. се

Обичаш ли бира ? Вече казах,че не обичам алкохол.

Обичаш ли покер,играеш ли ? (изобщо карти) Обичамм 3,5,8 ии имаше една игра мн хубава,която се играе от 4 човека ама й забравих името...има я в компа с едно сърчице ^^

Би ли спала с някой за пари (предполагам ще кажеш не,но едвали не ми го направила ако ти се наложи много спешно.) ? Не бих. Спешно,спешно...колко спешно...

Обичаш ли морето ? Обичам го <3 Като малка ходех всяка година. Сега ако ида няма да е същото. Ще си се кефя на водата,но ще ми е скучно и гадно.
Плуваш ли добре ? Не мога да плувам. xD

Still1ME1Still1HERE
06-05-2010, 21:01
Офф, няма значение - спи ми се явно :D

ShtrudeL
06-05-2010, 21:08
Избухлива ли си? Не. Опитвам се да сдържам възможно най-много емоциите си. Всъщност даже не се опитвам. Май съм си такава една...Докато 10 чвеока стоят и се хилят/плачат и показват изкривени физиономии и възмущения,аз ще стоя и ще съм си със същото безизразно лице. Та да се върнем на избухливостта...ако се случи да избухна значи нещо мноооого ама много са ме ядосали и тогава излизам извън релси. Тва е изключително рядко.
А злопаметна? Да. Аз съм толкова паметливо същество,че няма на къде просто...Помня такива малки неща...ама ей така без да искам...и виж...едно описание,което е напълно вярно за мен:

Тая жена иска да я обичат и да сте емоционални.
Ама надали сте толкова дълбоки, чак.
Това нещо приема всичко насериозно и всяка малка обида се пази в един сейф, разбираш ли, за по-късна употреба. И тъй с дни и години може да те чака когато станеш слаб и да отвори сейфа, да ти върне обидите, че вече олихвени, озлатени и на всичкото отгоре, да те надъни с ръбавия 100-килограмов сейф по глъвъта проста.
А сега ходи я обичай!


Кое ти е най - противното домакинско задължение? ох...да си подреждам стаята,ако това се счита за домакинско задължение...просто след 2 дена е същия хаос...но пък знам всяко нещо къде се намира.
Кой ти е най - скъпият подарък, който си получавала? Не обичам да получавам подаръци...не помня честно...Днес баба ми и дядо ми и чичо ми и стринка ми идваха в нас и ми дадоха пари заради завършването...стана ми ужасно неудобно и гадно...Да си дават парите за мен...нз...пък не материален...всеки малък мил жест е подарък и го оценявам..
Брат, сестра? Имам брат,който не понасям...Като по-малки се разбирахме повече,ама сега даже не си говорим особено.. В 6 клас е.
Какво те накара да се усмихнеш днес? Котката ми ^^ Просто като дойде при мен и се сгуши и винаги ми е хубаво ^^ (И приятеля ми)
Постни любимата ти твоя (в смисъл, която ти си правила, не е задължително да си снимала себе си) снимка.

Тази да кажем,макар че всичките си ги обичам xD ^^

http://euphoria1403.deviantart.com/art/ball-148286155
http://euphoria1403.deviantart.com/art/blue-butterfly-158978272?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=13 <3
http://euphoria1403.deviantart.com/art/fav-tree-148109674?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=88 любимото ми дърво...винаги е едно и също

ShtrudeL
06-05-2010, 21:14
Я, от родния ми град си.

Иначе, след като толкова ти се иска фотография, защо не се пробваш в София (НХА с фотография)? Много говориш за фотоапарати, а ще влизаш в медицинския в Плевен. Не мислиш ли че ще се измъчиш така?

Тва е като оная притча за човека, който търкалял някакъв камък и му било супер неприятно, защото не му лежала на сърце дейността и за друг човек, за когото това не било никаква работа, защото търкалял камъка с удоволствие.

С този въпрос искам да те посъветвам да следваш мечтата си и това, което ти е приятно.

Прав си...обаче мечтата ми е леко скъпа...мога да се занимавам с фогорафия евентуално след като се издържам вече сама и имам стабилна работа... Няма да ми е кой знае колко неприятно,понеже ми е интересно и обичам биологията...майка ми е учителка по биология. Фотографията ще ми е едно голямо хоби...Има много хора,които щракат снимчици ей така без да имат усет за нещата...и един такъв човек дори да изучава това не му ли идва отвътре значи не е за там...
Като малка исках да стана и художничка...но ето,че детските мечти не се сбъдват.

SolemnityOfDeath
06-05-2010, 21:14
Мен ме пропусна =(

ShtrudeL
06-05-2010, 21:18
Не мога само с 3. Но да кажем... --> чувствителна/скучна/обърканаКак пък сте се объркали да сложите объркан,емоционален и очевидно пристрастен човек за мод. Няма значение.

Я един стратегически въпрос - Обичаш ли щрюдел? Не

Оттеглям въпроса - видях отговора, не че не бях сигурен в него. Ахам ^


Мога да предположа, че си девствена, че не обичаш Twilight, че имаш или си имала несподеленя лябов, че си нямаш гадже, но не мислиш, че ти и трябва много,много, мисля, че би дала и последните си пари на някой в нужда, мразиш насилието към жиовтни, не харесваш филми на ужасите, не харесваш тъмното и ако си сама те плаши. Предполагам, че не обичаш гъби :D


Та за да ма въпрос - верни ли са ми предположенията :D Не...изобщо даже. 80% не...Имам си приятел от 2 години...twilight ми омръзна иначе го харесвах като излезе, нямала съм такава любов (така де...имала съм но не е било любов и не ми е било кой знае колко тежко)...обичам и то доста филми на ужасите,но напоследък няма някой,който да е уплаши/отврати кой знае колко...За тъмното си прав. xD За гъбите също,но като малка обожавах да ги бера. Имах една малка скъсана книжка с много видове гъби и ми беше кеф да я разглеждам ^^

Много страннa, любопитна, интересна и добра ми се виждаш :)

tainaTaa
06-05-2010, 21:24
Кой е любимият ти фотограф ?
Какво ти харесва в неговите творби ?
Лицемерка ли си ?
Умееш ли да анализираш добре хората ?
Първото нещо, което си помисляш, когато станеш сутрин е... ?
Какво дете беше ?
Липсва ли ти детството ?

ShtrudeL
06-05-2010, 21:26
пу деeба, и тоя път не съм се объркАл :lol:
:D

Аахахахаха, да. 8-)

Щруделке, коя е любимата ти емоция? Еуфорията емоция ли е ? xD Все тая...понякога като изпадна в някакво такова състояние и и все едно има балонче в мен,което ще се спука...като вулкан,който ще изригне или като топка,която ще се пръсне от надуване...приличам на анимационен герой като си се радвам така Оо ^^

Анимета? ОБОЖАВАМ DEATH NOTE... Гледах го 4 пъти...мога и 5-ти... <3

^^ , ^_^ или ^o^? ^___^ (теЗ работи са много заразни и вредни и много ме дразнят понякога щото се чувствам като няква лигла като ги пиша...ама кво да направя..навик.

Какви книги четеш? Предимно на Тери Пратчет...като имам време и разказите на един абонат в скайп и стихчета в нета ^^

Дъжд, слънце или мъгла? :] Дъжда го обичам,защото тогава няма хора и е едно такова тихо и хубаво ^^ Особено като гърми..Обичам и когато спя да чувам капчиците,удрящи се по стъклата ^_^ Слънцето също го обичам,но когато е умерено топло xD Например когато времето е хладно и тук там те огрява и стопля...много мило ми става ии все едно те гушва. Пък на мъглата нещо не й се радвам xD

П.П Извинявайй,че те пропуснах :< ^^

Still1ME1Still1HERE
06-05-2010, 21:26
Не мога само с 3. Но да кажем... --> чувствителна/скучна/обърканаКак пък сте се объркали да сложите объркан,емоционален и очевидно пристрастен човек за мод. Няма значение.

Я един стратегически въпрос - Обичаш ли щрюдел? Не

Оттеглям въпроса - видях отговора, не че не бях сигурен в него. Ахам ^


Мога да предположа, че си девствена, че не обичаш Twilight, че имаш или си имала несподеленя лябов, че си нямаш гадже, но не мислиш, че ти и трябва много,много, мисля, че би дала и последните си пари на някой в нужда, мразиш насилието към жиовтни, не харесваш филми на ужасите, не харесваш тъмното и ако си сама те плаши. Предполагам, че не обичаш гъби :D


Та за да ма въпрос - верни ли са ми предположенията :D Не...изобщо даже. 80% не...Имам си приятел от 2 години...twilight ми омръзна иначе го харесвах като излезе, нямала съм такава любов (така де...имала съм но не е било любов и не ми е било кой знае колко тежко)...обичам и то доста филми на ужасите,но напоследък няма някой,който да е уплаши/отврати кой знае колко...За тъмното си прав. xD За гъбите също,но като малка обожавах да ги бера. Имах една малка скъсана книжка с много видове гъби и ми беше кеф да я разглеждам ^^

Много страннa, любопитна, интересна и добра ми се виждаш :)Хмм все пак уцелих за гъбите и за тъмното, което пак е нещо :D Иначе за туайлайта си мислех, че не го харесваш, защото не харесваш и хари потър, а той беше предишния голям хит :D Иначе ми направи впечатление, че си неуверена в себе си, а с момче до теб от 2 години това е странно. Бахти - странен човек :D Няма значение може би ми се спи и пиша глупости, така че спирам, за да не мисля утре кви глупоти съм написал днес :D

LadyDi
06-05-2010, 21:29
Пратчет ли? ПРАТЧЕЕЕТ ЛИИИ? :D

Любима НЕГОВА книга?
Любим НЕГОВ герой?
Баба или Леля?
Маграт или Агнес?
А за Грибо нещо?

(извинявай, на мен Диска ми е любим)

tuzaro
06-05-2010, 21:33
с момиче целувала ли си се, а спала ли си, а искаш ли?

ShtrudeL
06-05-2010, 21:33
Кой е любимият ти фотограф ? Нямам. Всъщност дори не знам известни фотографи ако трябва да съм честна... Гледам редовно творбите в Deviantart и така...
Какво ти харесва в неговите творби ? ---
Лицемерка ли си ? Да...Не...хм...може би да
Умееш ли да анализираш добре хората ? Мисля,че да.
Първото нещо, което си помисляш, когато станеш сутрин е... ? Нищо не мисля...просто се наслаждавам на утрото понеже е най-хубаво.
Какво дете беше ? Съвсем нормално,ученолюбиво,стесн ително,с грозна прическа...ужасно щастливо. Като бебе съм плакала постоянно...а помня,че веднъж някой ме раздразни и седнах на земята и си отрязах панделките на роклята от яд. Много работи и все малки помня от детството си..
Липсва ли ти детството ? Ужасно много...Беше невероятно... <3 Аз все още се чувствам като дете..

ShtrudeL
06-05-2010, 21:36
Пратчет ли? ПРАТЧЕЕЕТ ЛИИИ? :D

Любима НЕГОВА книга? Цветът на магията...сега чета Еманципирана магия,в който главен герой не е Ринсуинд :<
Любим НЕГОВ герой? Ринсуинд ^ А Двуцветко ми напомня на Мечо Пух с неговите глупави въпроси...и двамата ми изглеждат дебилни
Баба или Леля? Баба
Маграт или Агнес? ? xD
А за Грибо нещо? ? xD

(извинявай, на мен Диска ми е любим) и на мен ^

tainaTaa
06-05-2010, 21:38
По-добър приятел е момичето или момчето ?
Защо мислиш така ?
Храниш ли се здравословно ?
Харесваш ли си тялото ?
Какво би променила в него ?
Любов или приятелство ?
Лесно ли прощаваш ?

ShtrudeL
06-05-2010, 21:39
с момиче целувала ли си се, а спала ли си, а искаш ли?

Не съм и не искам. Моя пол нещо не ме кефи особено. Нямам приятелки дори. Просто познати.

ShtrudeL
06-05-2010, 21:43
По-добър приятел е момичето или момчето ? Момче
Защо мислиш така ? Защото виждам приятелите на приятеля ми как се държат помежду си...и ми харесва много повече от колкото при момичетата...Ако едно момче обиди друго момче то и двамата ще го помислят за шега и ще го забравят,докато момичето ще се обиди и ще го помни може би дълго. Оо
Храниш ли се здравословно ? Не...
Харесваш ли си тялото ? Горе долу..
Какво би променила в него ? ех...ако можех да имам маалко по-плоско коремче и да бях съвсеем малко по-висока с 5-8 см да кажем : D ^^
Любов или приятелство ? Любов
Лесно ли прощаваш ? ...да,но помня много и си имам едно на ум...Всичко се прощава само по веднъж.

YakUZa777
06-05-2010, 22:09
Мислиш ли, че стана нещо повече от другите, след като си модератор ?

ShtrudeL
06-05-2010, 22:14
Мислиш ли, че стана нещо повече от другите, след като си модератор ?

Не. Аз съм потребител,който изказва мнение като всички други.

YakUZa777
06-05-2010, 22:25
Мислиш ли, че стана нещо повече от другите, след като си модератор ?

Не. Аз съм потребител,който изказва мнение като всички други.
Ти ще си най - неспорещия модератор :D 8-)

Nakadah
06-05-2010, 22:54
Те тихите води са най-дълбоки 8-)

Защо решиш да следващ нещо свързано с медицината? Защото майка ти е учителка по Биология и би могла да ти помага? Защото смяташ че се изкарват добри пари? Защото ваще са ти казали че това трябва да следваш? Или защото това те влече от вътре(но според твойте постове не е така..)

Смяташ ли че ако станеш доктор/зъболекар или там каквото ще следваш ще си добра в работата си? Смяташ ли че този тип професии не са за всеки? Ми за тебе ли е ?

Каза че обичаш да снимаш, на каква тема обичаш да снимаш?
Canon or Nikon? Защо?
Имаш ли апарат като на професионалистите? Като например 5D? Или пък 50D?
Казваш че имаш усет на тази тема, би ли ни дала няколко твой снимки който смяташ че са добро попъдение?

Казваш че искаш да имаш семейство, но в същото време да се занимаваш с фотография. Не смяташ ли че точно фотографията ще те разделя от твоето семейство? Така де, ако си проспериращ фотограф, то ти ще пътуваш много и ще си далече от твоето семейство за дълго. Смяташ ли че ще можеш да имаш хем семейство, хем да си фотограф?

Само 3 от потребителите в този форум ти допадът, а за другите не даваш и 5 стотинки. Това на какво се дължи? На това че си затворена в себе си? Защото не ти обръщат вниманието което търсиш? Или има друга причина? Ще я споделиш ли моля те?

На въпроса ми за $ 1 000 000 ти ми отговори, но забелязъх че тези пари няма да ти стигнат за това което искаш. Ти правиш ли си сметка на парите си? А знаеш ли кое колко струва?

Казваш апартамент, ами защо не къща? Апартамента ли ти харесва повече? И защо?

babity
06-05-2010, 22:58
Нали казваше, че хората са тъпи? Защо тогава искаш да им помагаш? (пак за прословутата медицина е въпроса)
Защо не си избра нещо по - отдалечено от тях?

YakUZa777
06-05-2010, 22:59
Аз съм останал с добри впечатления от нея.



Коя е последната книга която прочтете ?

ShtrudeL
06-05-2010, 23:17
Те тихите води са най-дълбоки 8-)

Защо решиш да следващ нещо свързано с медицината? Защото майка ти е учителка по Биология и би могла да ти помага? Защото смяташ че се изкарват добри пари? Защото ваще са ти казали че това трябва да следваш? Или защото това те влече от вътре(но според твойте постове не е така..)

Майка ми никога не съм я питала за разни неща по биология,просто ми е интересно. За парите - да смятам,че се изкарват добри пари. Никой не ми е казвал какво да следвам... Просто като се замисля няма и какво друго да запиша...В технически или икономически университет не искам да стъпвам...супер скучно ми е тва...Много мислих наистина какво друго може да ми е интересно и нищо не ми дойде на ум...

Смяташ ли че ако станеш доктор/зъболекар или там каквото ще следваш ще си добра в работата си? Смяташ ли че този тип професии не са за всеки? Ми за тебе ли е ? Честно казано не мисля,че ще ми отива бялата престилка и лекарския вид...Не е много за мен,но наистина няма какво друго... И да... тези професии не са за всеки,но мисля че май ще съм добра в работата си : P

Каза че обичаш да снимаш, на каква тема обичаш да снимаш? Обичам макро снимките и снимките,в които има смисъл...Най-лошото за една снимка е да е кристално ясна,но без никакъв смисъл...
Canon or Nikon? Защо? Какъвто и да е ще е по-хубав от моя,но да кажем Canon xD
Имаш ли апарат като на професионалистите? Като например 5D? Или пък 50D? Не...и много ме е яд xD Моя е най-обикновен 8 мегапикселов...
Казваш че имаш усет на тази тема, би ли ни дала няколко твой снимки който смяташ че са добро попъдение?

По-доло в поста

Казваш че искаш да имаш семейство, но в същото време да се занимаваш с фотография. Не смяташ ли че точно фотографията ще те разделя от твоето семейство? Така де, ако си проспериращ фотограф, то ти ще пътуваш много и ще си далече от твоето семейство за дълго. Смяташ ли че ще можеш да имаш хем семейство, хем да си фотограф? Да,защо не? Ще пътуват с мен,ще си правим снимки заедно,ще е много хубаво. ^_^

Само 3 от потребителите в този форум ти допадът, а за другите не даваш и 5 стотинки. Това на какво се дължи? На това че си затворена в себе си? Защото не ти обръщат вниманието което търсиш? Или има друга причина? Ще я споделиш ли моля те? ...Просто не са ми интересни...нищо против никой нямам... Тези,които съм споменала са по-зрели и за това ми харесват...всъщност всеки по-зрял тук ми допада да кажем...
...И не търся внимание..

На въпроса ми за $ 1 000 000 ти ми отговори, но забелязъх че тези пари няма да ти стигнат за това което искаш. Ти правиш ли си сметка на парите си? А знаеш ли кое колко струва? Как няма да ми стигнат? Даже са много xD Правя си сметка...не харча много и за глупости.

Казваш апартамент, ами защо не къща? Апартамента ли ти харесва повече? И защо? Не знам къде съм го казала и къде си го прочел,но не е точно така. Живея в апартамент и си ми е добре...дразня се леко от съседката под нас понеже за нея всеки малък шум е голям. Оо Пък ако имах една къщичка...в гората хохо <3 ^^ Или някъде на по-спокойно място с двор с градински джуджета,зайчета и сърни...мм <3

Ето и снимки

http://euphoria1403.deviantart.com/art/Through-her-eyes-159559484?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=9
http://euphoria1403.deviantart.com/art/Good-Morning-Life-148286250?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=82
http://euphoria1403.deviantart.com/art/Evolution-de-la-Beaute-148285982?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=84
http://euphoria1403.deviantart.com/art/Bunny-144619867?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=98
http://euphoria1403.deviantart.com/art/Life2-120456131?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=141
http://euphoria1403.deviantart.com/art/Life-120455714?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=142
http://euphoria1403.deviantart.com/art/from-below-120456465?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=140
http://euphoria1403.deviantart.com/art/Dead-118012216?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=152
http://euphoria1403.deviantart.com/art/nnnn-113310082?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=179 тази си я кръстих "Аутсайдера" xD
http://euphoria1403.deviantart.com/art/Glass-112344626?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=187
http://euphoria1403.deviantart.com/art/Darkk-112344305?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=189
http://euphoria1403.deviantart.com/art/dark2-112344505?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=188
http://euphoria1403.deviantart.com/art/GREEEEEEEEN-111877170?q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=211
http://euphoria1403.deviantart.com/art/Sunshine-108966776?qj=1&q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=251
http://euphoria1403.deviantart.com/art/Calm-108930402?qj=1&q=gallery%3AEuphoria1403%2F8166884&qo=257

ShtrudeL
06-05-2010, 23:19
Нали казваше, че хората са тъпи? Защо тогава искаш да им помагаш? (пак за прословутата медицина е въпроса)
Защо не си избра нещо по - отдалечено от тях?

И понеже съм фен на Хаус <3 ^^

Д-р Форман: Не станахме ли лекари, за да лекуваме пациенти ?
Д-р Хаус: Не, станахме лекари, за да лекуваме болести. Лекуването на пациенти е това, което прави повечето лекари нещастни.

ShtrudeL
06-05-2010, 23:20
Аз съм останал с добри впечатления от нея.



Коя е последната книга която прочтете ?

В момента чета "Еманципирана магия"...(преди нея беше "Цветът на магията")

SilentGrey
06-06-2010, 09:40
Имаш самочувствието на доста учена. Къде учиш ?

ShtrudeL
06-06-2010, 10:16
Професионална гимназия по облекло и текстил. (нищо особено)

Molzinka
06-06-2010, 10:17
От кой град си?

Съжелявам, ако някой е питал преди.

ludakobila
06-06-2010, 10:43
Разкажи за най най-гадната си пиянска нощ?
Какви мъже те привличат...и от какви се възхищаваш?
На колко оценяш вокалните си качества в нетрезво състояние ?
Една еротична фантазия?
Най-голямата ти мечта?

:-P

ShtrudeL
06-06-2010, 10:48
Разкажи за най най-гадната си пиянска нощ? Не съм се напивала,а ако бях нямаше да се гордея с това.
Какви мъже те привличат...и от какви се възхищаваш? Такива,които НЕ ти се лигавят като ти правят постоянно комплименти и те свалят толкова мм директно...Които си говорят нормално с теб и не гледат на теб като на поредното момиче,което харесват.
На колко оценяш вокалните си качества в нетрезво състояние ? Че аз винаги съм трезва. Май не мога да пея.
Една еротична фантазия? е чак пък за това не съм мислила толкова...може би всичко романтично от романтичните лигави филми.
Най-голямата ти мечта? Казах вече.

:-P


Molzinka от Плевен съм.

tainaTaa
06-06-2010, 11:07
Разкриваш ли характера си изцяло пред хората ?
Как си представяш идеалния ден ?
Мечтателка ли си ?
Вярваш ли в паранормалните явления ?
Защо ?
Има ли Бог ?

SolemnityOfDeath
06-06-2010, 11:16
П.П Извинявайй,че те пропуснах :< ^^

Нп ^^

Имаш ли любим град в България освен твоя?

Планина или море, ходила ли си по екскурзионни?

Любимо животно имаш ли и защо точно то?

Доколко си моногамна и вярваш ли, че ако се срещнат двама души, склонни да съхранят обичта си и компромиси помежду си, могат дори и ако са, да речем, 9 клас, да останат заедно?

babity
06-06-2010, 11:44
Любовта вечна ли е?
А приятеството?

angel4eto100
06-06-2010, 11:47
Нещото за което най-много съжаляваш?

LadyDi
06-06-2010, 12:00
angel4eto100, намали си подписа.

ShtrudeL
06-06-2010, 12:09
Разкриваш ли характера си изцяло пред хората ? Не. Май не мога,а и не искам. Премълчавам доста от това,което мисля. Иначе ще ме линчуват ебаси.
Как си представяш идеалния ден ? Ставане много рано сутрин,закуска,кола и на където те отвее вятъра до късно през ноща. Това естествено с приятни хора.
Мечтателка ли си ? Може да се каже...
Вярваш ли в паранормалните явления ? До някъде...
Защо ? Не знам...Просто вярвам до някъде...силно се надявам и да има живот след смъртта. Една част от мен казва,че тва са глупости,друга тайно се надява да съществуват.
Има ли Бог ? Не.

ShtrudeL
06-06-2010, 12:18
П.П Извинявайй,че те пропуснах :< ^^

Нп ^^

Имаш ли любим град в България освен твоя? х...нямам. То и моя не ми е любим. Няма значение града,стига да не е прекалено мръсно и шумно.

Планина или море, ходила ли си по екскурзионни? Море <3 Не излизам от водата <3 Ходила съм по екскурзии до 8 клас... Оо

Любимо животно имаш ли и защо точно то? Ми много животни ми харесват xD Имам морско свинче (Бъгси) и котка (Киара) с която ще се разделяме май... (заради майка ми) Ако зависеше от мен ще си направя цял зоокът в нас. <3 Преди съм имала само мишки (хамстери) Искам нещо голямо на което да се радвам и да ми се радва xD Да разбира като куче например...пък мишките си стоят в аквариума,порадваш им се малко (даже не можеш понеже не дават и само бягат) и толкова... :Р

Доколко си моногамна и вярваш ли, че ако се срещнат двама души, склонни да съхранят обичта си и компромиси помежду си, могат дори и ако са, да речем, 9 клас, да останат заедно?
Като съм с един човек,значи съм само с него. Мойто си го обичам по същия начин както го обичах и преди две години. Той ми е първото момче. Пък тея в 9 клас се съмнявам да могат да остана заедно дълго,макар че едно момиче от моя клас е с гаджето си от тогава до сега и се обичат...Та казвах,че мисля,че не могат защото са още малки...ще срещнат още толкова много хора,ще израстват и ще променят възгледите си...и могат да се появят доста различия в това число...но нищо не се знае де.

SummerParty
06-06-2010, 12:22
Какво мислиш за чалгата?
"Владееш" ли се от модата?
Откога се занимаваш с фотография?
Обичаш ли да пазаруваш?

ShtrudeL
06-06-2010, 12:23
Любовта вечна ли е? Не съм сигурна. При мен сигурно да. Но все пак... мисля,че да.
А приятеството? Не. Поне аз не съм имала приятел/ка, която да е до ден днешен до мен в трудни моменти или просто ей така да излезем на някъде. Имаше едно момиче...учихме от 5 клас заедно и до 9 някъде се разкарвахме на всякъде двете. Докато не отидохме в различни училища. Аз продължих да и се обаждам,но от нея нищо не чух. Сега има едно момиче,с което седяхме на един чин,разбираме се,но някак си сме много различни и има неща в нея,които ме дразнят,предполагам че тя мисли по същия начин. Абе не се оплаквам.

ShtrudeL
06-06-2010, 12:30
Какво мислиш за чалгата? Антипатична ми е. Не е музика. "Певиците" не са певици,а порно актриси...Не знам...не ми харесва. Нямам нищо против хората,които я слушат (май..)...На скоро отидох на един купон да кажем,на който се слушаше само чалга...(преглътнах я някак си) и забелязах,че хорицата се забавляват много добре и им е весело...
"Владееш" ли се от модата? Не. Трудно си намирам нещо,което да ми харесва. Сега са пуснали всякакви блузи,потници и т.н с какви ли не картинки и шарении,които не харесвам.
Откога се занимаваш с фотография? От хмм..2 години май...не повече..
Обичаш ли да пазаруваш? Не. Досадно ми е. Ходихме с една от моя клас да "пазаруваме"...обиколихме сигурно над 10 магазина,тя премери над 10 едни и същи рокли и накрая се върнахме в първия и чак тогава си взе каквото си харесваше..уу нямам нерви за такива неща. Аз си знам 2-3 магазина,които ми харесват и ходя там.

Едит: Пропуснах да кажа,че обожавам магазините за сувенири и плюшени играчки. <2 Ако вляза в такъв мога да не изляза с часове. Има и един нещо от типа "Направи си сам",в който има всякакви малки дреболии,камъчета,саксийки ,кутийки,четки,бои и т.н от които да си сътвориш нещо. ^_^

LadyDi
06-06-2010, 12:36
Какво мислиш за осиновяването?
Би ли осиновила?

stefity
06-06-2010, 12:54
Харесваш ми. :)

Въпроси:

Би ли възпитавала детето/децата си както твоите родители са възпитавали теб, би ли взимала пример от тях, или би следвала собствения си инстинкт така да го наречем?

Обръщаш ли се за помощ към някого често или предпочиташ сама да решаваш проблемите си?

Обичаш ли захарен памук, а да правиш сапунени балони? :)

Детски романи или сериозни книги за големи?

Кое е най-трудното нещо, с което си се справяла през живота си напълно сама и се гордееш с това.

ShtrudeL
06-06-2010, 12:56
Какво мислиш за осиновяването? Ако една двойка не могат да си имат дете,защо да не си осиновят? (:
Би ли осиновила? Не съм сигурна...От една страна не,защото..ще знам,че не е мое и май няма да го обичам толкова. Оо Звучи малко страшно,но така го чувствам...от друга...ако знам,че няма да имам деца (да чукна на дърво) бих се позамислила сериозно...

ShtrudeL
06-06-2010, 13:08
Харесваш ми. :)

Въпроси:

Би ли възпитавала детето/децата си както твоите родители са възпитавали теб, би ли взимала пример от тях, или би следвала собствения си инстинкт така да го наречем? Твърдо ДА! Майка ми е страхотен човек,а баща ми...направо му се възхищавах. Бих искала дори мъжа ми да е като баща ми и да имам същото семейство като моето (като от една реклама на Нескафе ^^)

Обръщаш ли се за помощ към някого често или предпочиташ сама да решаваш проблемите си? Не се обръщам към никого,но май ми се иска. Преди предпочитах да не споделям (и сега от части),но по някога ми се иска да си излея душата пред някого.

Обичаш ли захарен памук, а да правиш сапунени балони? :) Ти пък какъв въпрос! Ама разбира се! xD Преди в даскало като ходехме на практика дори си носех от онея шишенца с онова,където прави балончета понеже ми беше скучно. xD

Детски романи или сериозни книги за големи? Преди около година (дори по-малко) четях Мечо Пух и преди около няколко месеца и Малкият принц понеже не го бях чела. Помня и детските приказки и би ми било хубаво и сега да ги прочета. xD Имах една с Пепеляшка,на която страниците бяха с много хубави картинки и бяха мн интересно изрязани <3. Обичам и книгите за по-големи,но не обичам романтичните...повече психарски и мистериозни. Преди време изрових и някаква по приложна психология и ми беше много интересно. xD

Кое е най-трудното нещо, с което си се справяла през живота си напълно сама и се гордееш с това. Най-трудното нещо...еми когато баща ми почина. И мога да кажа,че напълно сама го преживявам. То даже не може да се преживее. Просто трябва да продължаваш напред. Не се гордея с това... Сама си се сещам за него всеки ден (естествено на никой не казвам и никой не знае) Първите няколко дни не говорех много и не ходих на училище. Не казвам на близките ми и особено на майка ми,че ми липсва понеже знам,че ще им стане тъжно. И така.


Не го разбирах. Трябваше смъртта
да се намеси, за да обясни.
Той знаеше за нея. Затова
не влюбваше във себе си жени.

Приличаше докрая на дете.
И затова не правеше деца.
Уж все не му достигаше сърце,
а всичко във сърцето си побра.

Не правеше от всяка сламка дом.
И беше тъй оскъден на сълзи,
че стана еталон за болка - щом
заплаче – значи истински боли.

И си отнесе болката – ей там,
където вече може да прости.

Откакто си отиде, ме е срам
да плача, че животът ме боли.

ShtrudeL
06-06-2010, 13:15
Нещото за което най-много съжаляваш?

За нищо не съжалявам. Или може би за това,че си премълчавам много работи и че не съм толкова отворена и искрена.

П.П Който иска да сяда на стола да казва. Ако няма желаещи ще сложа някой,който е писал в темата.

SolemnityOfDeath
06-06-2010, 13:22
Е не трябва ли още ден-два да си ти? О.о Най-сетне столът да е по-интересен :р

Каква роля в живота ти играе музиката?

Любими групи, любим музикален стил?

Обичаш ли да ходиш на концерти? Любим концерт с най-хубави преживявания?

LadyDi
06-06-2010, 13:26
И утре цял ден трябва да е тя. Да не се измъква по терлици.

YakUZa777
06-06-2010, 13:26
Зашо вече не влизаш в кофата 8-) ?

JackSparrow
06-06-2010, 13:29
Би ли се омъжила по сметка? Защо?
Опиши трите си най-добри приятел(к)и.
Тренирала ли си нещо? Какво?
Казваш ли често ОБИЧАМ ТЕ?
А дали е достатъчно?
Какво си готова да направиш за приятелите си?


И отново честито за новия ти пост във форума. ^^

Sham
06-06-2010, 13:35
//о, получил се е доста добър стол, отдавна не се е случвало.

* какво разбираш под "приятелство"? а под "любов"? какъв смисъл влагаш самата ти в думите и в проявлението им?
* с какво любовта задминава приятелството? (допускала ли си, че подценяваш приятелството, както един нещастен в любовта яростно тръби насам-натам, че тя не съществува? каза, че любовта при теб (може би) е вечна - какво точно имаш предвид? (неизменността на чувствата ти, категоричността на волята ти, непреходността на желанията?))
* мислиш ли, че има ли разлика м/у любов и обич и каква е тя?
* би ли споделила други свои писани неща?
* какъв ти беше асцендентът?
* от какво те е страх?
* как гледаш на човека до теб? (признавам си, очаквам поетичен отговор:Д)

Romance
06-06-2010, 13:40
Ау, тъкмо се върнах от Плевен, бях там 2 дена.. беше прекрасно! Искам пакк!

Кое е най - романтичното нещо което си правила/ са ти правили?
Само Death Note? Нещо друго?
Планове за лятото?

бтв много си ми симпатична и сладка, не само на външен вид
поздравления за медицината, успех на изпитите :)
аз също съм се насочила на там, но ми е рано още :)

woshata
06-06-2010, 13:59
Обичаш ли щтрудел ? 8-)

ShtrudeL
06-06-2010, 14:07
Е не трябва ли още ден-два да си ти? О.о Най-сетне столът да е по-интересен :р Трябва. :Р Просто го вмъквам между другото :Р

Каква роля в живота ти играе музиката? Еми не е начин на живот хаха x) Просто ми е кеф да си пусна нещо такова http://vbox7.com/play:3d96d89f или сега цял ден слушам тая xD http://vbox7.com/play:9c68096b Иначе слушам и рок,поп,rnb,такива мелодии като първата...почти всичко...според настроението

Любими групи, любим музикален стил? Казах в горния въпрос : Р Иначе за група - Nickelback и 3 doors down...може и Disturbed : P

Обичаш ли да ходиш на концерти? Любим концерт с най-хубави преживявания? Не съм ходила на концерт Оо Ходила съм само като са идвали бг изпълнители по празници разни и то 1-2 пъти...

ShtrudeL
06-06-2010, 14:09
Зашо вече не влизаш в кофата 8-) ?

Щото е пълен хаос и темите са като постове...все едно е един огромен общ чат в който всеки се надписва/надвиква..

ShtrudeL
06-06-2010, 14:18
Би ли се омъжила по сметка? Защо? Не. Щото си е робство. Не мога да си представя да съм с човек,който не обичам...който дори не харесвам. Не понасям да ми казват кво да правя или да го правя щото така трябва,а не щото искам. Никога не съм харесвала някого заради парите му. Даже ми е супер/мега неудобно ако ми платят нещо или ми дадат пари дори за рожден ден или някакъв празник.
Опиши трите си най-добри приятел(к)и. Еми тя е само една...и ми е малко странно да и лепна етикета "приятелка"...просто се разбираме изключително добре... Да я опиша...еми тя е много по-различна от мен...Тя е човек,който те използва когато й трябваш,малко несериозна ми се вижда. Тя е по по-елегантните работи,а аз не се търпя в нещо официално. Дразни ме това,че иска да става нейното по отношение на момчетата,но тва е дълго и широко. Иначе е забавно като сме двете,понякога харесваме едни и същи работи,понякога коренно различни. Премълчаваме и двете някои работи,които мислим една за друга. Поне така мисля.
Тренирала ли си нещо? Какво? Не съм...прекалено голям мързел съм. Спорта не ме влече.
Казваш ли често ОБИЧАМ ТЕ? Всеки ден само на един човек.
А дали е достатъчно? Да
Какво си готова да направиш за приятелите си? х...Да изляза с тях,ако имат нужда от мен,да ги изслушам,да дам някой друг съвет и толкова. Каквото биха направили и те за мен предполагам...


И отново честито за новия ти пост във форума. ^^ мерс

ShtrudeL
06-06-2010, 14:34
//о, получил се е доста добър стол, отдавна не се е случвало.

* какво разбираш под "приятелство"? а под "любов"? какъв смисъл влагаш самата ти в думите и в проявлението им? И за двете имам прекалено големи очаквания и изисквания...всъщност във всичко е така... Приятелството е нещо хубаво когато е истинско...когато няма интриги и завист...когато ти пука за другия и ти е гадно,когато на него му е гадно,а не само да се радваш заедно с него. Трудно ми е да дефинирам такива сложни и големи неща...Любовта е...нещо като приятелството,но тогава чувстваш,че човека до теб е като...все едно е част от семейството ти и винаги е бил до теб и ще бъде...чувстваш го много по-близък и си много повече себе си пред него...поне така го чувствам аз..
* с какво любовта задминава приятелството? (допускала ли си, че подценяваш приятелството, както един нещастен в любовта яростно тръби насам-натам, че тя не съществува? каза, че любовта при теб (може би) е вечна - какво точно имаш предвид? (неизменността на чувствата ти, категоричността на волята ти, непреходността на желанията?)) О в никакъв случай не подценявам приятелството заради това,че аз го нямам. Виждам,че много други хора имат страхотни взаимоотношения и завързват добри приятелства...може би аз не мога да бъда приятел на никого... не знам...А за вечната любов...просто моята е обсебваща и ужасно силна...и от там може би смятам,че ще е вечна. По принцип трудно нещо ми омръзва,щом го обичам и за това и може би мисля така...За това и ми е странно,когато някой каже,че иска разнообразие в нещо,което обича...аз мога да го обичам и еднообразно. ^
* мислиш ли, че има ли разлика м/у любов и обич и каква е тя? Тръгнах да пиша нещо,но се отказах... Мисля,че няма...има разлика между видовете любов...
* би ли споделила други свои писани неща? Какви неща? xD
* какъв ти беше асцендентът? Скорпион <3 мм напълно верни работи има и за това х) По-доло ще кажа и какви.
* от какво те е страх? Аз съм ужасно страхлива. Страх ме е от всякакви насекоми,от тъмното,когато вратата ми е отворена,от самотата,от това да не се разболея от нещо...от това да не се случи нещо лошо с близките ми...от инжекции xD
* как гледаш на човека до теб? (признавам си, очаквам поетичен отговор:Д) ^_^ Ох <3 Той ми е като одеалце...дори съм му го казвала. Имам предвид...като си свия ръцете и ме гушне само той ми е точно като одеалце и ми е едно такова хубаво.. <3 С него съм друг човек...обичам го ужасно много <3 Имаше едно описание за зодията ми което гласеше,че рибите възприемат мъжете до себе си (независимо дали е брат,баща,гадже) като най-силния и най-добрия на света,който ще ги защитава и който ще е винаги до тях... Помня,че веднъж се разхождахме в парка и имаше една чешмичка от която се пръскахме и станахме целите във вода,грима ми се разтече,имаше хора, но не ни пукаше и беше много весело и и хубаво ^_^



* какъв ти беше асцендентът? Скорпион <3 мм напълно верни работи има и за това х) По-доло ще кажа и какви.

Ето и нещата описани за скорпионите,които се отнасят и за мен:

*Скорпионът е завършена личност. Той знае добре какво е и какво не е, чуждото мнение не може да промени убежденията му. Стрелите на обидите не могат да го поразят, комплимен¬тите не могат да го разнежат. Скорпионът не обича да посочват както пороците, така и добродетелите му. Ако е благоразположен, ще приеме похвалите ви, но ако не е -може да потърси корист в мотивите ви.
*Трудно бихте срещнали представител на тази зодия, който да се издаде с неконт¬ролируемо изчервяване, смръщване или засмиване.
Скорпионът се усмихва рядко, но искрено. Той конт¬ролира добре не само лицето, но и тялото си. Едва ли ще му се случи да скочи от мястото си, да се затича или да прибегне до нервни жестикулации. Старае се да скрие реакцията си, защото е надарен с умението да проникне безпогрешно в природата ви, докато е останал за вас не-разгадан - в това той няма равен на себе си.
*Тая жена иска да я обичат и да сте емоционални.
Ама надали сте толкова дълбоки, чак.
Това нещо приема всичко насериозно и всяка малка обида се пази в един сейф, разбираш ли, за по-късна употреба. И тъй с дни и години може да те чака когато станеш слаб и да отвори сейфа, да ти върне обидите, че вече олихвени, озлатени и на всичкото отгоре, да те надъни с ръбавия 100-килограмов сейф по глъвъта проста.

ShtrudeL
06-06-2010, 14:41
Ау, тъкмо се върнах от Плевен, бях там 2 дена.. беше прекрасно! Искам пакк!

Кое е най - романтичното нещо което си правила/ са ти правили? Аз което съм правила: Не знам до колко е романтично...подарих на мойто 12 шоколада за 12-те месеца заедно като на всеки лепнах листче с месец. Месеца,в който тръгнахме беше Милка,пък другите 11 бяха млечни от онези сините. Милка,защото в първия ден,от който сме заедно той ми взе един голям такъв,понеже знаеше,че обожавам шоколад. Пък той не е особено романтичен,но е много мило като почне да се прави на такъв...
Само Death Note? Нещо друго? Не гледам анимета...само Death Note,понеже стила му е по-различен от другите анимета.
Планове за лятото? мм...ще видя какво ще стане...очаквам да ме приемат в медицинския (дано..даноо) и като цяло най-много се притеснявам за тва...и дали ще се адаптирам ако вляза... Друго...искам вече на басейниии понеже обожавам водата <3

бтв много си ми симпатична и сладка, не само на външен вид
поздравления за медицината, успех на изпитите :) Мерси (:
аз също съм се насочила на там, но ми е рано още :) Добре си се насочила и знаеш от рано какво искаш. =Р На мен ми минаваха купища неща през главата докато реша.

ShtrudeL
06-06-2010, 14:43
Обичаш ли щтрудел ? 8-)

За не знам кой път ще кажа вече - не. xD

ArrowsOfDeath
06-06-2010, 14:52
Какво обичаш да ядеш?
Ами да пиеш?
Чувстваш ли се красива?

ShtrudeL
06-06-2010, 14:57
Какво обичаш да ядеш? Картофки,пица...абе всякакви боклуци и вредни неща...не обичам много месо. Мразя гъби и всички видове тревички (магданоз,копър и т.н)...не понасям лук и чесън. И чушки не обичам. буу
Ами да пиеш? Сладки работи
Чувстваш ли се красива? Не винаги...

Spider4eto
06-06-2010, 15:01
А какво обичаш да хапваш най-много(освен шоколада)?
Ако можеше да си избираш страна, в която да живееш, коя щеше да е?
Как изглежда перфектната спалня за теб? А баня? 8-)
Любим плод?
Имаш ли татуировка/и? Ако нямаш би ли си направила?
Би ли работила като патолог?
Ако можеше да си избереш три свръх-сили(летене, четене на мисли и т.н.), какви щяха да са те?
Имаш ли вредни навици?
Коя черта от характера ти те дразни най-много? А коя харесваш най-много?
Ако беше животно, щеше да си...

ShtrudeL
06-06-2010, 15:12
А какво обичаш да хапваш най-много(освен шоколада)? шоколадов сладолед и и казах в горния пост :Р КАзвали са ми,че съм голям диабетик,понеже си слагам много захар в горещия шоколад.
Ако можеше да си избираш страна, в която да живееш, коя щеше да е? Някоя красива и приказна (и чиста) xD
Как изглежда перфектната спалня за теб? А баня? 8-) Да видим...всичко да е в един-два цвята...най-много три...задължително с дебел пухкав килим,големи плътни завеси и огромно легло с много възглавници на него <3 Черни тапети на бели или светло сини цветя или пеперуди и красиви лампи <3
Любим плод? Банан,портокал,ягода,череш ,пъпеш xD
Имаш ли татуировка/и? Ако нямаш би ли си направила? Нямам,искам,но не бих понеже ще боли xD
Би ли работила като патолог? Не
Ако можеше да си избереш три свръх-сили(летене, четене на мисли и т.н.), какви щяха да са те? Прозрачност,летене и хм...регенерация xD
Имаш ли вредни навици? Май не...поне не се сещам
Коя черта от характера ти те дразни най-много? А коя харесваш най-много? Дразни ме това,че съм срамежлива (дори да ви се струва странно),харесва ми начина, по който мисля и не ме е срам,че мисля така... x) Харесва ми това,че не се самосъжалявам нарочно с цел "не бе не си такава каквато казваш!" Харесва ми и тва,че не показвам глупави реакции...Пример: В тролея някой се хили ужасно дразнещо и високо...всички се възмущават и псуват,показват го доста показно...Аз няма и да се обърна дори да видя какво става.
Ако беше животно, щеше да си... хохо х) Някое отровно...паяк например...скорпион...Или делфин...или някоя малка птичка.

Sisito941
06-06-2010, 15:49
Преди не знам защо,ама никак не ми беше симпатична,а сега..започваш да ми се издигаш в очите(в монитора)... :-D Иначе аз можеше и на стола да седна,ама тъй като никой не ме познава и няма да им е интересно..а и не обичам сложните въпроси.. :-D :-D

Sisito941
06-06-2010, 15:56
Преди не знам защо,ама никак не ми беше симпатична,а сега..започваш да ми се издигаш в очите(в монитора)... :-D Иначе аз можеше и на стола да седна,ама тъй като никой не ме познава и няма да им е интересно..а и не обичам сложните въпроси.. :-D :-D като стана модератор ти стана симпатична , а ?! 8-)

:razz: :razz: Нямах предвид това..имам предвид като й прочетох отговорите на въпросите,които са й задали.. :razz: :razz: :razz:

ShtrudeL
06-06-2010, 16:13
Би ли се самоопределила за леко консервативна личност ?

Това не го бях видяла. Да бих се определила като такава. Ама само леко.

tainaTaa
06-06-2010, 16:55
Какво яде днес ? xD С всички подробности, които помниш.
Ако преди да се родиш пред очите ти изникнат две вратички с надпис "момиче" или"момче", какво би избрала ?
Кой е най-красивият мъж на света за теб, като изключим приятеля ти ?
Трудно ли заспиваш ?
Вярваш ли в пророческите сънища ?
Имала ли си такива ?
А имала ли си осъзнат сън ?
Разкажи последния си сън.

stefity
06-06-2010, 17:11
Как се запозна с приятеля си? :)

Ходили ли сте някъде двамата, на нещо като почивка, извън града и т.н. за да бъдете само двамата?

Какво е смъртта за теб?

ArrowsOfDeath
06-06-2010, 17:50
Кои са ти любимите песни на Nickelback?

101001011
06-06-2010, 18:05
наясно ли си с тва, че и администратор да станеш, флъдящите потребители просто ще си го преместят в другия крачол и ще ти се смеят, като триеш и редактираш мнения? като имаме предвид факта, че тоя форум не е от най-сериозните като цяло, и факта, че такива като теб биват назначавани за модери, пародията става малко повече от 100%-ва...

DaemonBoy
06-06-2010, 18:44
Как реши да станеш модератор?

Sisito941
06-06-2010, 20:31
Кой ще е следващия на стола.. ? :oops: :P

ShtrudeL
06-06-2010, 20:44
Какво яде днес ? xD С всички подробности, които помниш. Кроасан,шоколадови бонбони,торта и кюфтенце ^^
Ако преди да се родиш пред очите ти изникнат две вратички с надпис "момиче" или"момче", какво би избрала ? Е момиче...но искам за един ден да съм момче ^^
Кой е най-красивият мъж на света за теб, като изключим приятеля ти ? Най-красив не е,но ми харесва Никълас Роджърс ми харесва xD
Трудно ли заспиваш ? Ужасно трудно
Вярваш ли в пророческите сънища ? Не..От моите лично нищо не помня и сънувам изключително рядко
Имала ли си такива ? Не...нз..като малка сънувах един и същи сън много време.
А имала ли си осъзнат сън ? Да знам,че сънувам ли? Да,но към края на съня...питала съм се в съня си "сънувам ли"..."тва е сън"
Разкажи последния си сън. Не помня..май беше,че ме гонят някакви с мотори и аз също съм на мотор. Много тъп сън. Оо Беше като филм.

ShtrudeL
06-06-2010, 20:50
Как се запозна с приятеля си? :) В училищния форум...после скайп,после усмивки и погледи в даскало,след това пак си писахме (беше една ваканция) и аз отидох пред неговия вход на пейката без той да знае,като преди тва го питах в колко се прибира,понеже беше на центъра. Каза ми,направих си сметка кога да съм там и като се върна го гушнах и от там започна всичко. А..помня,че го гушнах за пръв път на безплатните прегръдки,които правихме.

Ходили ли сте някъде двамата, на нещо като почивка, извън града и т.н. за да бъдете само двамата? Не..Ходили сме на Крошуна,но не бяхме само двамата.

Какво е смъртта за теб? Край на живота. Нещо като голям финал. Като се замисля е дори красиво ако точно преди да умреш си спомниш за всичко хубаво,какво си постигнал,как си живял и каъв си бил,какво си оставил зад себе си..

ShtrudeL
06-06-2010, 20:54
Кои са ти любимите песни на Nickelback?

Far away,If everyone cared,Figured You Out <3,someday,Photograph (беше първата тяхна,която чух),Savin Me,How You Remind Me,Feeling Way To Damn Good...

ShtrudeL
06-06-2010, 20:55
наясно ли си с тва, че и администратор да станеш, флъдящите потребители просто ще си го преместят в другия крачол и ще ти се смеят, като триеш и редактираш мнения? като имаме предвид факта, че тоя форум не е от най-сериозните като цяло, и факта, че такива като теб биват назначавани за модери, пародията става малко повече от 100%-ва...

Напълно наясно съм и не ме интересува. Не парадирам с тва,че съм мод.

ShtrudeL
06-06-2010, 20:56
Как реши да станеш модератор?

Не съм решавала аз. Просто споменах няколко пъти,че искам и една сутрин се оказах със звездички над аватара.

ShtrudeL
06-06-2010, 20:59
Кой ще е следващия на стола.. ? :oops: :P

Колебая се между Still1ME1Still1HERE и SolemnityOfDeath ако не са били и ако искат...Едно момиче ми писа на ЛС ама нея пък за пръв път я виждам.

SilentGrey
06-06-2010, 21:16
Щрудел.. Що си щрудел ?

SolemnityOfDeath
06-06-2010, 21:31
Кой ще е следващия на стола.. ? :oops: :P

Колебая се между Still1ME1Still1HERE и SolemnityOfDeath ако не са били и ако искат...Едно момиче ми писа на ЛС ама нея пък за пръв път я виждам.

Дай да е Still1, аз съм бил два пъти - единият преди много време, но последният беше преди има-няма 3-4 месеца май.

=>
Компютърни игри някакви?

Любимо митологично/фентъзи същество?

Кое точно в 'Боен клуб' те привлича и запленява?

ShtrudeL
06-06-2010, 21:37
Щрудел.. Що си щрудел ?

Не съм щрудел...казах,че ми харесва като звучене. Имах преди един герой в една игра,който се казваше Снуфел и се сетих за Щрудел и така...

ShtrudeL
06-06-2010, 21:44
Кой ще е следващия на стола.. ? :oops: :P

Колебая се между Still1ME1Still1HERE и SolemnityOfDeath ако не са били и ако искат...Едно момиче ми писа на ЛС ама нея пък за пръв път я виждам.

Дай да е Still1, аз съм бил два пъти - единият преди много време, но последният беше преди има-няма 3-4 месеца май.

=>
Компютърни игри някакви? Не играя вече никакви...преди играх Симс. Харесваше ми само да строя самите къщи..симовете или умираха заради мен, или ги убивах в басейна. Играх и Диабло,но ми писна. Последно играх една много шарена и детска игра arua rose,в която биеш зелени желибони,агънца и кви ли не простотии,а човечетата са ебати яките.

Любимо митологично/фентъзи същество? ха...нямам...тая със змийте на главата ме кефи xD

Кое точно в 'Боен клуб' те привлича и запленява? Образа на Тайлър...всъщност разказвача и Тайлър са едно и също...Харесва ми как разказвача иска да е пълната си противоположност. Как Тайлър му казва,че не хората притежават вещите си,а вещите притежават хората...харесва ми сцената със изгорената ръка и сапуна и репликата на Тайлър "Едва когато загубиш всичко си свободен да правиш каквото си искаш" или нещо такова и след (или преди) това "Поздравления...вече си една стъпка по-близо до дъното." Харесва ми и сцената с психарчето...направо я обожавам. Също и моментите,в които споменават Джак. Мога да говоря за тоя филм много. Марла също ми харесва. Ох,а книгата е уникална.

http://vbox7.com/play:f21277bd
http://vbox7.com/play:e1db76d9

Разказвачът: Когато хората си мислят, че умираш, те наистина те слушат вместо просто...
Марла: ...вместо просто да чакат да свършиш за да говорят те? — Разказвачът и Марла Сингър

Вие не сте специални.
Вие не сте красиви и неповторими снежинки.
Вие сте същата разлагаща се органична материя както всички други.
Ние сме всепокорните всемирни боклуци.
Всички ние сме част от една и съща купчина тор.


Аз съм мозъчния ствол на Джак.Без мен,Джак не би могъл да контролира сърдечния си ритъм.Аз съм самодоволното отмъщение на Джак.Аз съм разбитото сърце на Джак

Ти не си твоята работа. Ти не си парите, които имаш в банката. Ти не си колата, която караш. Ти не си съдържанието на портфейла си. Ти не си проклетият си костюм. Ти си всепокорният всемирен боклук.

SilentGrey
06-06-2010, 21:46
Не съм щрудел...казах,че ми харесва като звучене. Имах преди един герой в една игра,който се казваше Снуфел и се сетих за Щрудел и така...
А имаш ли пудра захар отгоре ? Ябълков щрудел ли си ?

YaNcHeToOo
06-06-2010, 21:47
Взе ли решение относно кой е следващият ? :)

Sisito941
06-06-2010, 21:52
То и аз имах голямо желание,но след като и мен малко хора ме познават май ще си остана с желанието.. :-D

ShtrudeL
06-06-2010, 21:54
Взе ли решение относно кой е следващият ? :)

пуф ддз...след като SolemnityOfDeath не иска и вече е бил остава Still1ME1Still1HERE понеже си направи някакви предположения (погрешни) и ми направи впечатление. Ако той иска ще сложа него.

Едит: искам да е някой интересен ебаси! ВОдя се и от това какви въпроси ми задавате. Типично лексиконските са ми скучни,както и хората,които ги задават. Какво значение има например кой ми е любимия цвят или ден от седмицата?

SolemnityOfDeath
06-06-2010, 21:57
Ти не си твоята работа. Ти не си парите, които имаш в банката. Ти не си колата, която караш. Ти не си съдържанието на портфейла си. Ти не си проклетият си костюм. Ти си всепокорният всемирен боклук.

!!!!

Един от най-великите цитати в кино-индустрията въобще и за мен.

Любим език за говорене, като мелодика?

А за поезия и песни, примерно?

ArrowsOfDeath
06-06-2010, 22:15
Кремиране или обикновено погребение?
Интересно ли ти е как биха реагирали хората след смъртта ти?
Слушането на тъжни песни натъжава ли те?
Смяташ ли, че има смисъл от складирването на стари вещи, които те връщат в миналото ти? Освен да те натъжават, друго въздействие имат ли?

ShtrudeL
06-06-2010, 22:21
Ти не си твоята работа. Ти не си парите, които имаш в банката. Ти не си колата, която караш. Ти не си съдържанието на портфейла си. Ти не си проклетият си костюм. Ти си всепокорният всемирен боклук.

!!!!

Един от най-великите цитати в кино-индустрията въобще и за мен.

Любим език за говорене, като мелодика? Английски...Френски до някъде...преди ми беше леко дразнещ...немския е много грозен. Руския ми е смешен. Японския ми е интересен заради Death Note xD

А за поезия и песни, примерно? За поезия български! За песни -английски и също френски

ShtrudeL
06-06-2010, 22:26
Кремиране или обикновено погребение? Обикновено погребение. Не искам да стана на купчина пепел. По-добре да ме ядат червеите.
Интересно ли ти е как биха реагирали хората след смъртта ти? Не искам да знам. Не искам да им е тъжно.
Слушането на тъжни песни натъжава ли те? Не...Когато съм тъжна слушам тъжни песни,че да се натъжа още повече. Някъв мазохист съм явно. Не винаги де. Понякога нищо не правя и от нямане кво да правя лягам и спя. Иначе не ги слушам като съм си ок.
Смяташ ли, че има смисъл от складирването на стари вещи, които те връщат в миналото ти? Освен да те натъжават, друго въздействие имат ли? Ох аз пазя толкова много неща...все стари и ми е жал да ги изхвърля...и няма и да го направя де. Да смятам,че има смисъл. Не ме натъжават,просто си ги обичам.

ArrowsOfDeath
06-06-2010, 22:33
Какво си помисли, когато за първи път видя хуй на гаджето си? :lol:

ShtrudeL
06-06-2010, 22:36
Ебати въпроса...какво трябва да си помисля? Не съм се шокирала,отвратила или нещо такова. (тва вече са прекалено лични работи)

ShtrudeL
06-06-2010, 22:44
Я да хвана промоцията, преди да си сложила друг на стола...
Може и да е имало подобни въпроси, но... ми се спи вече и ме мързи да проверявам:


1. Защо започна да пишеш в тийнпроблем? Преди* само четях. СЛед това се регнах,заради един бивш съфорумник и също заради него почнах да пиша.

2. Според теб имат ли проблем децата в България, а и по света с интереса към образованието и училището като институция, и ако да - дай предложение как да се реши проблема? Голяма част имат да...по мое време всички бяхме ебати яките. ^^ Днешните деца се интересуват повече от купони,напивания и интриги...Проблема май не може да се реши...може би по-строг контрол от родителите. Забелязах,че много 13-14 годишни във форума дори излизат късно вечер и се прибират когато си искат. Родителите им толкова ли се интересуват от тях?

3. Мислиш ли, че четенето на книги, само по себе си е признак за интелигентност? Не...но все пак можеш да научиш много от тях и не е зле да си прочел поне една-две хубави книги по собствено желание. Аз например чета,защото ми е интересно,не за да се хваля,че чета по принцип. Има и такива индивиди.

Преди* - 3-4 години

ArrowsOfDeath
06-06-2010, 22:49
На колко години беше, когато осъзна, че пред огледалото стоиш самата ти?

LadyDi
06-06-2010, 22:50
Щруделке, вярваш ли в прераждането?
Изобщо, окултното привлича ли те? (знам, че е доста характерно за нашата зодия).

Не знам дали не се повтаря въпроса, ако се - извинете :)

ShtrudeL
06-06-2010, 22:53
На колко години беше, когато осъзна, че пред огледалото стоиш самата ти?

Не разбирам въпроса ти. Това винаги съм го знаела.

ShtrudeL
06-06-2010, 22:54
Щруделке, вярваш ли в прераждането? Не напълно,но силно се надявам да има такова. <3 ^
Изобщо, окултното привлича ли те? (знам, че е доста характерно за нашата зодия). Ама разбира се! :Р Страшно интересно ми е.

Не знам дали не се повтаря въпроса, ако се - извинете :)

LadyDi
06-06-2010, 22:55
Щруделке, вярваш ли в прераждането? Не напълно,но силно се надявам да има такова. <3 ^
Изобщо, окултното привлича ли те? (знам, че е доста характерно за нашата зодия). Ама разбира се! :Р Страшно интересно ми е.

Не знам дали не се повтаря въпроса, ако се - извинете :)

Тогава, в какво/кой и съответно кога би искала да се преродиш?

ArrowsOfDeath
06-06-2010, 22:58
Хубава тема, която няма да е лошо гаджето ти да прочете, защото едва ли знае всичко това за теб.

ArrowsOfDeath
06-06-2010, 23:01
Как ти въздейства детския смях в края на това парче?
http://www.youtube.com/watch?v=jkvI8PQSQvQ

ShtrudeL
06-06-2010, 23:04
Как ти въздейства детския смях в края на това парче?
http://www.youtube.com/watch?v=jkvI8PQSQvQ

Тъжно е...

stefity
06-07-2010, 07:59
Мислиш ли, че света има нужда да се прочисти от всичкото това население и да се прероди наново като нещо по-добро, но с цената на живота на всички нас?

Вярваш ли на пророчества? (не помня беше лизадаван...)

А за това, че 2012 света ще свърши?

Подреден човек ли си или около теб цари хаос, който само ти разбираш?

ShtrudeL
06-07-2010, 08:26
Мислиш ли, че света има нужда да се прочисти от всичкото това население и да се прероди наново като нещо по-добро, но с цената на живота на всички нас? Не...Тва е жестоко...Мисля,че трябва да се промени,но не с цената на всички.

Вярваш ли на пророчества? (не помня беше лизадаван...) Мисля,че не. Или малко..
А за това, че 2012 света ще свърши? Тва са глупости. Ако ще свършва мисля,че ще започне да се руши бавно и постепенно с години наред..

Подреден човек ли си или около теб цари хаос, който само ти разбираш? Абе все се старая да ми е подредено,,но никога не е така...Рафтчетата от гардероба ми са препълнени с какви ли не боклуци,но знам кое къде се намира. И много се дразня майка ми като почне да ми подрежда и да ми мести нещата.

Sham
06-07-2010, 10:19
интересуваш се от окултното, а от религии?
религиозна ли си?
а вярваща ли си? (мисля, че прочетох категоричен отрицателен отговор на въпрос относно съществуването на Бог...)
какво е Бог?
в какво вярваш?
мислиш ли, че има по-висши същества от нас?
а хората, изобшо, висши ли са?
склонна ли си да се причислиш към религия без Бог/божество?
кои смяташ, че са ценностите, към които човек трябва да се стреми?(както в религиите, всички заповеди/стъпки/пътеки/истини, които Бог изисква от праведните да следват, за да достигнат съвършенството (му))
Въобще, гледаш ли на живота, като на пътешествие с изпитания и цел, или по-скоро на преживяване и хубаво прекарване?
Ще ти се да вярваш в прераждането? А в кармата? Стремиш ли се да бъдеш добър(праведен по твои разбирания) и ако да - то за да запазиш съвестта си чиста ли или защото се страхуваш(или друг нюанс на чувството), че всичко се натрупва и рано или късно ще те застигне?

//само на мен ли скролът за мненията се ебава всеки път?

LadyDi
06-07-2010, 10:22
//само на мен ли скролът за мненията се ебава всеки път?
Тц. Странното е, че на мен ми се случва само като съм на работа. У дома нямам такива проблеми.

ShtrudeL
06-07-2010, 10:56
интересуваш се от окултното, а от религии?
религиозна ли си? Интересно ми е. Не съм религиозна.
а вярваща ли си? (мисля, че прочетох категоричен отрицателен отговор на въпрос относно съществуването на Бог...) Не...вярвам на себе си и инстинктите си...но не винаги..
какво е Бог? Нищо. Измислен образ от хората.
в какво вярваш? казах вече
мислиш ли, че има по-висши същества от нас? Да...дано има
а хората, изобшо, висши ли са? Разбира се. Те са толкова интересни и сложни. Не случайно ми харесва биологията и психологията
склонна ли си да се причислиш към религия без Бог/божество? Не съм склонна да се причислявам към никоя религия. Не го смятам за нужно/необходимо.
кои смяташ, че са ценностите, към които човек трябва да се стреми?(както в религиите, всички заповеди/стъпки/пътеки/истини, които Бог изисква от праведните да следват, за да достигнат съвършенството (му)) Ама защо трябва да достигнат съвършенството? Оо И защо изобщо трябва да намесваме бог тук? Не съм съгласна
Въобще, гледаш ли на живота, като на пътешествие с изпитания и цел, или по-скоро на преживяване и хубаво прекарване? По-скоро на първото...
Ще ти се да вярваш в прераждането? А в кармата? Стремиш ли се да бъдеш добър(праведен по твои разбирания) и ако да - то за да запазиш съвестта си чиста ли или защото се страхуваш(или друг нюанс на чувството), че всичко се натрупва и рано или късно ще те застигне? Честно казано вярвам в такива неща,но не напълно...леко,ама лееко съм суеверна и плашлива. А това за кармата мисля,че не е вярно...
Хах..имахме да пишем есе по философия на тема "Най-добрият човек,когото познавам" Не съм мислила кой знае колко и писах,че не познавам такъв човек и че не искам да познавам. Дори е плашещо да си ужасно добър и наивен.

//само на мен ли скролът за мненията се ебава всеки път?

tainaTaa
06-07-2010, 11:16
Как мислиш, че е създаден светът ?
Вярваш ли, че хората са произлезли от маймуните ?
Вярваш ли в телекинезата и изобщо в съществуването на различните видове кинези ?
Имала ли си някакви паранормални случки ?
Какви ?
Расистка ли си ?

ShtrudeL
06-07-2010, 12:08
Как мислиш, че е създаден светът ? Мисля,че първо са се зародили съвсем малки живи същества/материи и от там са се доразвили в по-сложни и така до наше време. Мога само да предполагам. Оо
Вярваш ли, че хората са произлезли от маймуните ? Не
Вярваш ли в телекинезата и изобщо в съществуването на различните видове кинези ? Това вече не го вярвам. Трябва да го видя. xD Кери на Стивън Кинг помня,че го можеше това. xD
Имала ли си някакви паранормални случки ? Не,но би било готино ^
Какви ?
Расистка ли си ? Май не..Но ако ме питаш дали бих се омъжила за негър - не бих. хх

И относно първите два въпроса се сетих за една песен,която обичам и в която се пееше:

"И макар,че ОТ КАЛ сме създадени Господи,аз не искам в кал да прекарам живота си.."

/Кирил Маричков/

ShiZo
06-07-2010, 13:00
Първо... адмирирам те заради планетите под които си родена...риби и скорпион+ жена= ....нещо страшно красиво, интелигентно и уникално..
А въпрос:
Как се справяш с негативите на зодията си?
(тъкмо ще помогнеш и на мен :D)

SilentGrey
06-07-2010, 13:26
аз пък искам да се оплача, че щрудела не ми отговори за пудрата захар. /Ако не разбира въпроса да ми даде знак да го кажа по-сложно :D /

Spider4eto
06-07-2010, 14:58
Ако имаше машина на времето кое би предпочела- да пътуваш в миналото или в бъдещето? Защо?

tainaTaa
06-07-2010, 15:23
Ако имаш на разположение един ден, в който ти си господар на света, какво ще направиш ?

ShtrudeL
06-07-2010, 15:56
Първо... адмирирам те заради планетите под които си родена...риби и скорпион+ жена= ....нещо страшно красиво, интелигентно и уникално..
А въпрос:
Как се справяш с негативите на зодията си?
(тъкмо ще помогнеш и на мен :D)

Ами...това ми е големия проблем...не се справямм. :> От всичко срамежливостта/притеснителността най не мога да я преодолея. :>

ShtrudeL
06-07-2010, 15:59
Ако имаше машина на времето кое би предпочела- да пътуваш в миналото или в бъдещето? Защо?

Много ме затрудни. xD Бих искала в миналото,за да се върна в детството си,че и по-назад преди да се родя,за да видя какво е било.. xD От друга страна заради любопитството си искам да погледна за момент в бъдещето,за да видя какво ми предстои,дали ще има много драстични промени,нови неща и т.н....но май повече клоня към миналото. (:

ShtrudeL
06-07-2010, 16:02
Ако имаш на разположение един ден, в който ти си господар на света, какво ще направиш ?

Ама господар...тва означава,че мога да правя абсолютно всичко? оо <3 ^^ Само да стана един ден ще видите xD Ще направя планетата страшно чиста,зелена,цветна,с добри хора. Ще махна всички боклуци,алкохола,наркотици те,дискотеките,парите. Небето ще е уникално красиво,шарено,ще има много животни,които ще се разхождат на свобода из градовете,но няма да нападат хората...много неща ще направя xD

ShtrudeL
06-07-2010, 16:03
аз пък искам да се оплача, че щрудела не ми отговори за пудрата захар. /Ако не разбира въпроса да ми даде знак да го кажа по-сложно :D /

Айде кажи го по-сложно. (мисля,че се досещам,но кажи си)

Sham
06-07-2010, 16:26
- чувстваш ли, че си открила своите място, смисъл, цел, същност, покой...?
- склонна ли си да тръгнеш да се търсиш по Пътя на Сантяго, да речем?


кои смяташ, че са ценностите, към които човек трябва да се стреми?(както в религиите, всички заповеди/стъпки/пътеки/истини, които Бог изисква от праведните да следват, за да достигнат съвършенството (му)) Ама защо трябва да достигнат съвършенството? Оо И защо изобщо трябва да намесваме бог тук? Не съм съгласна
а човек без стремежи, смислен човек ли е? или пък щастлив?
//все пак - не намесвах Бог, а обяснявах въпроса си:Д


Въобще, гледаш ли на живота, като на пътешествие с изпитания и цел, или по-скоро на преживяване и хубаво прекарване? По-скоро на първото...
не си ли противоречиш?
- наясно ли си със себе си? познаваш ли се?

//още въпроси, после, че пак скролът ми пак шава:Д

ShtrudeL
06-07-2010, 20:57
- чувстваш ли, че си открила своите място, смисъл, цел, същност, покой...? За този етап от живота ми - да. Но като се знам каква съм колеблива,нерешителна и непостоянна сигурно ще има да променям много цели,места и т.н.
- склонна ли си да тръгнеш да се търсиш по Пътя на Сантяго, да речем? Не загрявам за какво ми говориш


кои смяташ, че са ценностите, към които човек трябва да се стреми?(както в религиите, всички заповеди/стъпки/пътеки/истини, които Бог изисква от праведните да следват, за да достигнат съвършенството (му)) Ама защо трябва да достигнат съвършенството? Оо И защо изобщо трябва да намесваме бог тук? Не съм съгласна
а човек без стремежи, смислен човек ли е? или пък щастлив? Сигурно е щастлив. Да щастлив е... Но човек без стремежи,цели и планове...аз го виждам като някой глупак честно...
//все пак - не намесвах Бог, а обяснявах въпроса си:Д На мен пък ми се стори,че хората трябва да следват "правилата" на бог за да живеят правилно. Оо За това казах,че не съм съгласна.


Въобще, гледаш ли на живота, като на пътешествие с изпитания и цел, или по-скоро на преживяване и хубаво прекарване? По-скоро на първото...
не си ли противоречиш? мне. :Р
- наясно ли си със себе си? познаваш ли се? Да. Много е важно себепознанието и самоконтрола. А аз умея да се контролирам отлично.

//още въпроси, после, че пак скролът ми пак шава:Д и при мен е така ^^

Днес в 00:00 ли да слагам следващата жертва или утре сутринта? Всъщност май няма значение...

Sham ти билa ли си на стола? (не помня вече)

Spider4eto
06-07-2010, 22:36
Ако станеш мъж за един ден какво ще правиш през този ден?
Каза, че не вярваш в бог, а празнуваш ли християнските празници, Коледа и Великден например? Разкажи за най-прекрасната Коледа, която си празнувала?

ArrowsOfDeath
06-07-2010, 23:28
Ръст?
Килограми?
Високи токчета обичаш ли да носиш?

ShtrudeL
06-08-2010, 15:10
Ако станеш мъж за един ден какво ще правиш през този ден? Ще пръскам чак навсякъде xD
Каза, че не вярваш в бог, а празнуваш ли християнските празници, Коледа и Великден например? Разкажи за най-прекрасната Коледа, която си празнувала?

Най-прекрасната Коледа е всяка Коледа до 9-10 годишна възраст.

ShtrudeL
06-08-2010, 15:11
Ръст? 165
Килограми? 47-8 може и 9 (не съм се мерила от доста време)
Високи токчета обичаш ли да носиш? Не,но се е налагало


Е...до тук бях. х)