PDA

View Full Version : първа среща :#



malkataver4e
06-05-2010, 07:41
здр ... имам си проблем .. за вас няма да е голям но за мене е ... сега от две години харесвам едно момче ... е сега един фр ме ореди да идеме на кафе аз тои една фр и неиния приятел които ме ореди да идем на кафе ... моля ви кажете ми какво да говоря да седна ли до него или отсреща ... какво да си пор1чам тои ли ще плати сметката .. еи такива в1проси моля ви хораа

valdesbg
06-05-2010, 07:44
сега от две години харесвам едно момче

Ей от тук само си вкарваш автогол :) Да не споменавам и къде още си се окъкала :Р

Има ли опция да се отпуснеш просто? А те глупостите дето ще си кажете като за първа среща така или иначе няма да избягат :)

Nakadah
06-05-2010, 07:45
здр ... имам си проблем .. за вас няма да е голям но за мене е ... сега от две години харесвам едно момче ... е сега един фр ме ореди да идеме на кафе аз тои една фр и неиния приятел които ме ореди да идем на кафе ... моля ви кажете ми какво да говоря да седна ли до него или отсреща ... какво да си пор1чам тои ли ще плати сметката .. еи такива в1проси моля ви хораа

Това не ми прилича на първа среща :?

bobito_th
06-05-2010, 08:33
здр ... имам си проблем .. за вас няма да е голям но за мене е ... сега от две години харесвам едно момче ... е сега един фр ме ореди да идеме на кафе аз тои една фр и неиния приятел които ме ореди да идем на кафе ... моля ви кажете ми какво да говоря да седна ли до него или отсреща ... какво да си пор1чам тои ли ще плати сметката .. еи такива в1проси моля ви хораа

Това не ми прилича на първа среща :?

Точно. Да излезеш на кафе с още 3-ма души не е среща. Иначе отпусни се, носи си пари, седни където искаш и сядай да учиш, че като те гледам не си влизала в часовете по български скоро. :?
Бтв 13-14 ??

EndlessVoid
06-05-2010, 09:01
тои ли ще плати сметката ..

От к'ъв зор той да ти плаща сметките :D Не си му жена, че да прави такива работи. И т'ва не те ли кара да се чувстваш кофти? Едно кафе ли не можеш да си платиш? Съмнявам се :D Иначе какви съвите да ти даваме :D Ти ги познаваш другите двама. Малко по-малко разговора ще се развърже и няма да усетиш как ще си говорите с него. Не се спичай и се дръж както сред приятелите си :smt023

SmilezZz
06-05-2010, 09:05
Охх..Това и на мене не ми прилича на първа среща..Както и да е..Има едно единствено решение - просто да се отпуснеш..
Носи си пари,едва ли той ще плати вашите сметки и т.н.

wasch0
06-05-2010, 09:06
здр ... имам си проблем .. за вас няма да е голям но за мене е ... сега от две години харесвам едно момче ... е сега един фр ме ореди да идеме на кафе аз тои една фр и неиния приятел които ме ореди да идем на кафе ... моля ви кажете ми какво да говоря да седна ли до него или отсреща ... какво да си пор1чам тои ли ще плати сметката .. еи такива в1проси моля ви хораа

Това не ми прилича на първа среща :?

Точно. Да излезеш на кафе с още 3-ма души не е среща. Иначе отпусни се, носи си пари, седни където искаш и сядай да учиш, че като те гледам не си влизала в часовете по български скоро. :?
Бтв 13-14 ??

mechtaq_za_teb
06-05-2010, 09:13
Ти... не беше ли на 13? :shock:
Отиваш, сядаш... до него, щом искаш. Поръчваш си там, каквото ти се пие... Завързва се разговор. Без срам, говориш си и каквото стане.

Doomcryer
06-05-2010, 09:26
Както казаха и в другата тема,вместо да се занимаваш с глупости,ходи си напиши домашните. :x

terezita97
06-05-2010, 09:29
Мацка, ти в момента с колко момчета се занимаваш ?! :D
Пусни тема за още някой - да станат 3 за щастие :wink:

Elenichkaa
06-05-2010, 10:12
Мацка, ти в момента с колко момчета се занимаваш ?! :D
Пусни тема за още някой - да станат 3 за щастие :wink:
:D