PDA

View Full Version : обречена



malkataver4e
06-05-2010, 07:56
значи сега преди една седмица някаде едно ацки хубаво мом1е ме харесваше ... ама аз от глупост го резнах тои е на 19 аз на 13 и продължавах да ходя с моя бивш приятел ... сега осъзнах какво сам изгубила опитах се да му пиша ама една фр го е питала и тои е казал че се зарибява с друга .. помощ кажете какво да правя :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

valdesbg
06-05-2010, 07:58
Това че е събота и нямаш домашни не значи че трябва да ти четем глупостите, нали?

terezita97
06-05-2010, 08:10
Хайде стягай се, че е края на учебната година :wink:
А пък и тоя на 19, ти на 13 - няма шанс!

malkatadzurla
06-05-2010, 08:11
:cry: :cry: towa tupo momi4e koeto zarqza takowa ynikalno mom4e bqh az i mnogo sujalqvam :cry:

Nakadah
06-05-2010, 08:18
19 годишен с 13 годишна?

УСПЕХ!

malkatadzurla
06-05-2010, 08:24
toi e na 18 a tq na 14 8) :oops:

terezita97
06-05-2010, 08:39
toi e na 18 a tq na 14 8) :oops:

Ти пък откъде знаеш ?!
Дори и да е така, 4 години пак са много в този случай :?

RoCkSpOt
06-05-2010, 08:58
Абе кви са тия хора бе бате :Х 19 годишен се занимава с 13 годишна тоя треа да е наи-големиа обитак! По смешен човек от тоя нема а тая 13 годишна тупа ку**олетина кво седнала да ми пише дете смотано :-x :-x :-x

EndlessVoid
06-05-2010, 09:04
Докато има глупаци ще има и лъжци, които да им връзват :D Щом след като си го отрязала той не е проявил повече интерес САМА трябва да се досетиш що за ЧОВЕК е той :D Ех наивност, наивност :D

zority7
06-05-2010, 09:10
заглавието "обречена" напражо ме разби :D ,едва ли си толкова обречена,и вярно както казват другите не се занимаваи с батковци ,защото не водят до нищо добро :)

mechtaq_za_teb
06-05-2010, 09:11
Това че е събота и нямаш домашни не значи че трябва да ти четем глупостите, нали? :lol: :lol: :lol:

Деца, вкарвате се в големи филми!

hgfh
06-05-2010, 09:21
заглавието "обречена" напражо ме разби :D :)

И мен. :lol:
И наистина се замисли ,щом след като си го отблъснала, той се е ''зарибявал'' с друго момиче се досети какво е искал от теб .Не си заслужава просто.

bobito_th
06-05-2010, 09:50
заглавието "обречена" напражо ме разби :D :)

И мен. :lol:
И наистина се замисли ,щом след като си го отблъснала, той се е ''зарибявал'' с друго момиче се досети какво е искал от теб .Не си заслужава просто.

++

Elenichkaa
06-05-2010, 10:02
19 годишен...забива 13 годишна....явно е многоооо отчаян и самотен 8-)

onestar
06-05-2010, 11:47
помощ кажете какво да правя :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Радвай се, че си го резнала и че не е можал да те мине и захвърли ка'т парцал... 'щото тогава друга песен щеше да пееш.

BlueFace
06-05-2010, 11:49
МаЛкА КиФлА ... :? :?

britzy
06-05-2010, 13:25
МаЛкА КиФлА ... :? :?
:lol: :lol: :razz: :razz:
Аз на 13 играех непорочно пред блока
а сега....
много ви е разликата, бе ,аверке

ScarletBite
06-05-2010, 14:03
В първия момент като ти видях темата, реагирах напълно естествено - разсмях се. Но сега, минута по-късно, съм уплашена. Страх ме е за теб и за хилядите по-развити 13-годишни момиченца, които се чувстват поласкани от вниманието на по-големи мъже, въртят любов "като по филмите и песните" и се изкарват едва ли не обречени... Виж, на мен ми е ясно, че твоите чувства са съвсем повърхностни, въпреки силнозвучащите имена, с които ги наричаш. Ясно ми е, че всичко това е ново за теб и съответно привлича вниманието ти. Знам също и че имитираш любимите си героини, певачки и какички. Това и ти ще го осъзнаеш след време, колкото и да си убедена че си "себе си, уникатче без дубликатче" и т.н.
От какво ме е страх?
На мъжа (на абсолютно всеки мъж, без изключение!) му е заложено да иска да прави секс с колкото се може повече жени. За да стигне до сливата ти, той ще пусне всички възможни манипулации и т.н., включително и ще опита да те убеди, че е различен и не знам си какъв. И ти, с 13-годишния си акъл, ще се поддадеш. Ще му пуснеш или поне ще му подухаш малко. А после, когато получи каквото иска или види, че си костелив орех и няма да му го дадеш (защото и такива случаи има, колкото и малко да са), ще те зареже. А ти ще останеш огорчена, пак ще влезеш в нечий образ, този път "кучка съм и квооо?!" и ще си опропастиш младините. Така е, миличка.
Това не значи, че мъжете не могат да обичат. Могат, но в началото, за да тръгнат да те зарибяват, трябва да поискат да те чукат. А после, за да събудиш любов у тях, ти трябва да им бъдеш половинка - демек да си им на нивото на развитие, физическо, интелектуално, духовно. Ти не си на нивото му, разбираш ли? Все едно да опитваш да съединиш парченце от малките пъзелчета от 50 ст (ти) с парче от онези големите пъзели (той).
На тази възраст не си за любов, но има трепетчета, които трябва да изживееш - търси си момчета колкото теб, най-много с 1-2 години по-големи. Мда, знам, че са лигльовци. Но аз ти казах - малка си за любов. Нищичко няма да спечелиш от 100-те си връзки с батковци. Учи сега, за да имаш някаква интелектуална база, иначе цял живот ще бъдеш нечия подлога...

malkatadzurla
06-06-2010, 09:41
прави сте, че е доста по-голям и от коментарите ви реших да се откажа от него. Той когато ме искаше не се постара да ме спечели така , че ако ме е искал достатъчно щеше да го направи така , че сега се опитвам да се събера с предишния си приятел които е на 15 , 1 година по-голям от мен . Притесняваме само , че е от Пловдив и може да се зарибява с други момичета както е направил преди седмица, като разбрах се опита да си пререже вената колкото и да няма смелост се опита да ми докаже че много ме обича и се чудя да се събера ли пак с него ? Вие какво мислите ? :oops: :wink: :smt115 :-k

malkatadzurla
06-06-2010, 11:14
Моля ви дайте ми съвет трябва да реша какво да правя до довечера когато той ще седне на skype :) :) :) help

todor4o
06-06-2010, 11:54
1. Ти си зле...толкова ли е трудно да се занимаваш с връсниците си, вместо да ходиш при 19 годишните.
2. Той е зле...с какъв акъл е тръгнал да се забърква с дете на твоята възраст. Явно не намира нормално зряло момиче, което да му върже...
Както и да е... спри да се занимаваш с него :wink:

malkatadzurla
06-06-2010, 12:27
Аз стрях да се занимавам с него написах го някъде по нагоре,но сега питах за приятеля си който наистина харесвам и обичам , но той ссе зарибяваше с някаква от Пловдив и се разделихме мн ми липсва :smt058 и за това ви питах да продължавам ли с моя приятел или да си остана за известно време сама , а приятеля ми е на 15
:) наистина мн го обичам , но много ме заболя когато разбрах ,че се зарибява с друга . Преди около 20 мин се разделихме окончателно :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

malkatadzurla
06-06-2010, 13:11
хах пак сам си с него ( с моя приятел) дадох му шанс да се поправи за това че се е зарибявал с др
:D :D :D :P :P :P

Редактирано (И вече пиши на кирилица)
ShtrudeL

BlueFace
06-06-2010, 13:20
МаЛкА КиФлА ... :? :?


Ще се самоцитирам!

ScarletBite
06-06-2010, 13:53
Вчера беше обречена, днес се чудиш с кого пак да тръгнеш... Еми няма надежда за теб, съжалявам. Хев ъ найс лайф.

Lancelot
06-06-2010, 23:21
МаЛкА КиФлА ... :? :?


Ще се самоцитирам!

И аз ще те цитирам.
Като прочетох заглавието си помислих, че ще има намесени вампири и разни песове.. пф..

BlueFace
06-07-2010, 06:53
Като прочетох заглавието си помислих, че ще има намесени вампири и разни песове.. пф..

Сакън .... само това и липсва на тая тема .... :? 8-)

Stralle
06-07-2010, 08:20
От това, което прочетох ми става ясно, че ти скъпо детенце (няма как иначе да те нарека) изобщо ама изоообщо незнаеш какво искаш. Немога да ви разбера на тия години за каква голяма любов изообщо говорите... :-o [/b][/i]